PDA

View Full Version : Бели пъпки по пениса



djeni1
04-17-2012, 17:36
Здравейте! Имам един проблем... момиче на 18 години съм и до преди 3-4 месеца бях девствена не съм имала полов контакт... и така преди 3-4 месеца имах за пръв път полов контакт с приятеля ми, но след известно време се появиха по пениса му малки пъпчици, отиде на уролог и казаха, че са биле брадавици, след това ги махнаха с лазер. След като минаха имахме полов контакт отново, но този път ползвахме презерватив и сега ми казва че се е появило отново пъпка... Може ли от мене да се е заразило тъй като не съм имала полов контакт с друг освен него???? Моля ако някой знае нещо да пише....

draid
04-18-2012, 09:39
Къде са тия пъпчици ? По ръба на главичката ли ? Колко са големи ? Защото ако са там и са някакви дребнички може изобщо да не са брадавици, а просто мастни жлези, нещо което се появява при доста мъже и е съвсем нормално. Та ако е това и се премахне с лазер ( а доколкото знам това премахване далеч не е надеждно ) съвсем възможно е да се появят пак.

djeni1
04-18-2012, 13:56
Не са по ръба на главичката, а по корена и тялото на пениса, не са много големи, но той ходи на уролог и е казал, че са биле брадавици и това се е получавало при полов контакт. Може ли аз да съм причина за това, тъй като бях девствена, имах полов контакт с него за пръв път???

draid
04-19-2012, 10:23
Ама нещо не мога да схвана за какво иде реч. Аз си мислех, че тия брадавици обикновено се локализират предимно по главичката. Ти казваш, че са по ствола ( над тестисите ли ? ) защото по принцип там може да има такива неща от корените на космите. Все пак щом лекар се е изказал вероятно е прав. Но не си мисли ,че може да го заразиш с нещо такова ако го нямаш и ти, а ако си била девствена ми се вижда малко трудна работа. Тия брадавици се причиняваха от някакъв вирус ( мисля папилома )

djeni1
04-21-2012, 12:45
Мерси много за съветите!