PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!!



vasiletta
04-17-2012, 18:43
Ето я и моята история .. Преди 4-5 години бяxме заедно , аз му бях "детската любов" както се казва. Тогава се разделихме , но си останахме приятели. Той стадаше по мене много дълго време. Е след тези 4-5 години пак започнахме пак да излизаме. Един ден той беше казал на една моя приятелка , че пак има чувства към мен , след няма и 30 мин. аз го целунах. Пак бяхме заедно,но той си имаше гадже. Беше ми казал казал , че я е скъсал , но съвсем случайно аз си писах с нея и разбрах , че не са се разделили . Разделихме се . Това ме срина ! Мина извесно време и те се разделиха. През цялото време той се държеше супер мило към мене , обръщаше ми непрекъснато внимание. Преди няколко дена бяхме на кино и той ме целуна и нон стоп държеше ръката ми . След като свърши филма той каза , че филма му бил супер скучен . Няколко пъти се повтаря едно и също като му е тъпо започва да се целува с мене . МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ ! БЛАГОДАРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

TheBeliever
04-17-2012, 18:54
Той е скъсал с другата и сега се държи супер мило с теб. Какъв по-точно ти е проблемът?

vasiletta
04-17-2012, 18:56
emm problema e che mislqq che toi si podigrawa s mene smisall celyvame samo kogatto mu e tappo

DisappointedDreamer
04-17-2012, 18:57
Пиши на кирилица.

vasiletta
04-17-2012, 18:59
добре , съжелявам :)

fluffy_^
04-17-2012, 19:00
Що ти не го цункаш веднуж пък?;д
Или му кажи:
Мило стига си ме целувал само като ти е тъпо.

TheBeliever
04-17-2012, 19:04
И защо така си мислиш? И кога според теб трябва да те целува? В средата на разгорещена дискусия или в кулминационната сцена на любимият му екшън филм?

Все още не успявам да вникна в проблема ти... Какво значи "целува ме като му е тъпо"? Дай пример.

DisappointedDreamer
04-17-2012, 19:04
добре , съжелявам :)

Пише се съжАлявам.

fluffy_^
04-17-2012, 19:08
Пише се съжАлявам.

Оф абе ти няма ли да се кротнеш...Или мене тука ще ме ползвате като звероукротител?Пууу

SmilezZz
04-17-2012, 19:14
Възможно е просто да си е измислял оправдания, за да те целуне! Правиш от мухата слон! Още повече, когато вече е с тебе.