PDA

View Full Version : Пенис



djeni1
04-17-2012, 19:24
Здравейте! Имам един проблем... момиче на 18 години съм и до преди 3-4 месеца бях девствена не съм имала полов контакт... и така преди 3-4 месеца имах за пръв път полов контакт с приятеля ми, но след известно време се появиха по пениса му малки пъпчици, отиде на уролог и казаха, че са биле брадавици, след това ги махнаха с лазер. След като минаха имахме полов контакт отново, но този път ползвахме презерватив и сега ми казва че се е появило отново пъпка... Може ли от мене да се е заразило тъй като не съм имала полов контакт с друг освен него???? Моля ако някой знае нещо да пише.!!!

me_gustas_tu
04-17-2012, 20:23
Възможно е причината да е в теб. Просто не мога да ти дам друг съвет, така че отивай бързо на гинеколог. :) Успех.

DragonLady
04-17-2012, 20:27
Девствена с венерическа болест ... да бе да ... ( гъбичките ги слагам при изключенията ) не ми се вярва. Ти сигурна ли си, че той не ти изневерява? И го правете с презерватив да не ти ги лепне тия гадини на тебе.

djeni1
04-17-2012, 22:30
ами казва че не е спал с друга, но не знам. След като му се появиха и аз ходих на гинеколог, взеха секрет и нямало нищо извънредно. Също така съм нямала и гъбички...

Chacho
04-17-2012, 23:10
Тва се предава по полов път. Папилома имат (почти) всички с над 6-7 полови контакта.

DragonLady
04-17-2012, 23:43
ами казва че не е спал с друга, но не знам. След като му се появиха и аз ходих на гинеколог, взеха секрет и нямало нищо извънредно. Също така съм нямала и гъбички...

Нещо май те менти ( лъже ) здраво ...

djeni1
04-18-2012, 13:47
Не знам! Не може ли да се е заразил преди, а сега да са се появили тези брадавици???

GraveLess
04-20-2012, 06:47
Замисли се малко.. На теб ти няма нищо, на него му има... А и ако го правите с презерватив изводът е ясен. Поговори си сериозно с него, друго не мога да те посъветвам.

Leticcia
04-29-2012, 12:01
Мисля, че ти изневерява , а и щом след като сте го правили с презерватив пак са му се появили....