PDA

View Full Version : Oдеве бях на едно кафе с едни мои приятели...



D1esel
04-17-2012, 21:31
И на връщане заваля и трябваше да си взема такси. Казчвам се аз в някакво oт тия копърките и въобще не се усетих :D Мегалукс ли, нещо такова беше. :D

По същество: Шофьорът беше очевидно скинарче, на около 19-20, ама голям хубавец, същият като WAX :D Русичък, беличък със сини очички. Казах му накъде да тръгне. Гледаше ме лошо, защото беше мъжествен. Аз като типично софийско гейче не можах да спра да го гледам този хубав люлински тигър, фен на Левски. Той се усети, че го зяпам и ме погледна мъжествено с мъжествения си злобен поглед. Аз му се усмихнах като мазен педал, тогава той натисне рязко педала на газта, аз се уплаших много и започнах да се представлявам като крещя като жена. Той вика: "Споко, че иначе ще ти строша нежните пръсти". Аз му викам: "абе спри бе, страх ме е, моля те, ще се насе*а от страх". Той: "млъквай, гейче нежно!". Докато пищях женски не усетих, че всъщност промени посоката и се отби на някакво междублоково прострасство в Дружба 4. Аз му викам: "що ме доведе тук". А той само си свали панталонките къси, от които се подаваха обръснатите му мъжествени крака. Аз му викам: "няма да ти духам, не съм гей". Той вика: "Няма, да ми духаш, а ще ми лапаш". Аз: "Ама то е същото". Той: Не е същото, айде докато не съм се отказал". И аз, кво да правя, почнах да му лапам. После той посегна към панталона ми да ми го разкопчае. Аз му викам: "ааа, не давам. Г*за ми е само за сране. В дупето не давам!" Той: "Няма да те е*а в г*за бе, а във вагината". Аз му викам: "ама аз нямам вагина!" Той: "Трай ма пу*ко". Аз се уплаших да не ме набие е млъкнах. Той ми започна да ми духа и ми направи най-хубавата сви*ка, която някога са ми правили! :grin: После ме закара до нас безплатно и ми даде номера му утре да ме закара някъде, ако искам, демек пак да се е*ем :grin:

EinGutesKind
04-17-2012, 21:36
И като се събуди, пак ръцете в гащите :D

D1esel
04-17-2012, 21:38
И като се събуди, пак ръцете в гащите :D

Истина беше :grin: Да те е ят Насьо! 8)

EinGutesKind
04-17-2012, 21:41
За кое да ме е ят, че ще идеш в ада ли :(

D1esel
04-17-2012, 21:43
За кое да ме е ят, че ще идеш в ада ли :(

Да. :D Щото поне аз има за какво да отида в ада, а и ни за ада, ни за рая :D

Oy7ofCon7roL
04-17-2012, 22:06
Успя да ме разсмееш преди лягане :lol:

D1esel
04-17-2012, 22:28
Успя да ме разсмееш преди лягане :lol:

Мерси :oops:

sokol02
04-18-2012, 00:21
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRRRRRRRRAA AAAAAAA




GEY

D1esel
04-18-2012, 00:38
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRRRRRRRRAA AAAAAAA




GEY

ДА! :grin:

Wax
04-18-2012, 05:59
Да ти имам и в гейските сънища...

D1esel
04-18-2012, 11:48
Да ти имам и в гейските сънища...

Не беше сън, а истина :grin: Докато ми духаше таксиджията си представях, че всъщност ти ми духаш :grin:

Wax
04-18-2012, 11:56
Ше духаш на бай марко магарето. Да те еба в педала.
Дано те изяде гладен циганин.

EinGutesKind
04-18-2012, 14:09
Светлюшка се пише за кораво хетеро :razz:

explosion_
04-18-2012, 14:14
Хаха.. :razz: Дизеле винаги съм се чудил, но не смея да попитам, за да не нараня нежната ти душа.. абе мамка му тва ти ли си на снимката или гаджето :D

D1esel
04-18-2012, 14:32
Ше духаш на бай марко магарето. Да те еба в педала.
Дано те изяде гладен циганин.

Нямам нищо против да ме изяде, ако първо ме нае*е :grin:

D1esel
04-18-2012, 14:33
Хаха.. :razz: Дизеле винаги съм се чудил, но не смея да попитам, за да не нараня нежната ти душа.. абе мамка му тва ти ли си на снимката или гаджето :D

A на твоята снимка ти ли си или гаджето? :D

awerw
04-18-2012, 14:57
ей приятел ти ми правиш деня хубав

D1esel
04-18-2012, 14:59
ей приятел ти ми правиш деня хубав

Знам! Аз съм звезда! :grin:

IWannaBeSedated
04-18-2012, 15:18
Истински ме развесели :D :D :D

D1esel
04-18-2012, 15:19
Истински ме развесели :D :D :D

Ама това не трябва да те весели, това е педалщина и трябва да бъда наказан за нея!!!!

explosion_
04-18-2012, 15:19
ей приятел ти ми правиш деня хубав

+1 .. добре, че има такива като него да се посмеем.. и да наистина си звезда! :D Ще те изпапкам мамин убавец :D :razz:

IWannaBeSedated
04-18-2012, 15:26
Ама това не трябва да те весели, това е педалщина и трябва да бъда наказан за нея!!!!
Искаш 19-годишното скинарче да те нашляпа по задника?

D1esel
04-18-2012, 15:28
+1 .. добре, че има такива като него да се посмеем.. и да наистина си звезда! :D Ще те изпапкам мамин убавец :D :razz:

:grin: Целият съм твой! Папай ме! :grin: :razz:

D1esel
04-18-2012, 15:28
Искаш 19-годишното скинарче да те нашляпа по задника?

Искам всичките скинари на света, 1 не ми стига!

IWannaBeSedated
04-18-2012, 15:29
Искам всичките скинари на света, 1 не ми стига!

Разбрахме, че си ненаситен. :D

D1esel
04-18-2012, 15:38
Разбрахме, че си ненаситен. :D

НенаситнА! :razz: Ку*ва съм, когато става въпрос за анални приключения и се представлявам като жена в такива ситуации 8) Нека ви е ят! 8)

fluffy_^
04-18-2012, 15:44
И на връщане заваля и трябваше да си взема такси. Казчвам се аз в някакво oт тия копърките и въобще не се усетих :D Мегалукс ли, нещо такова беше. :D

По същество: Шофьорът беше очевидно скинарче, на около 19-20, ама голям хубавец, същият като WAX :D Русичък, беличък със сини очички. Казах му накъде да тръгне. Гледаше ме лошо, защото беше мъжествен. Аз като типично софийско гейче не можах да спра да го гледам този хубав люлински тигър, фен на Левски. Той се усети, че го зяпам и ме погледна мъжествено с мъжествения си злобен поглед. Аз му се усмихнах като мазен педал, тогава той натисне рязко педала на газта, аз се уплаших много и започнах да се представлявам като крещя като жена. Той вика: "Споко, че иначе ще ти строша нежните пръсти". Аз му викам: "абе спри бе, страх ме е, моля те, ще се насе*а от страх". Той: "млъквай, гейче нежно!". Докато пищях женски не усетих, че всъщност промени посоката и се отби на някакво междублоково прострасство в Дружба 4. Аз му викам: "що ме доведе тук". А той само си свали панталонките къси, от които се подаваха обръснатите му мъжествени крака. Аз му викам: "няма да ти духам, не съм гей". Той вика: "Няма, да ми духаш, а ще ми лапаш". Аз: "Ама то е същото". Той: Не е същото, айде докато не съм се отказал". И аз, кво да правя, почнах да му лапам. После той посегна към панталона ми да ми го разкопчае. Аз му викам: "ааа, не давам. Г*за ми е само за сране. В дупето не давам!" Той: "Няма да те е*а в г*за бе, а във вагината". Аз му викам: "ама аз нямам вагина!" Той: "Трай ма пу*ко". Аз се уплаших да не ме набие е млъкнах. Той ми започна да ми духа и ми направи най-хубавата сви*ка, която някога са ми правили! :grin: После ме закара до нас безплатно и ми даде номера му утре да ме закара някъде, ако искам, демек пак да се е*ем :grin:

ХАХАХАХАХАХАААААААААААААА ААААААААААААхаха ЕНЕНЕНЕ;Д:Д: БРАТ... ужассс...заради тебе трябва да си трия монитора от смях вече :D:D:хахаха даде номера си вика да се ебм (rрофл):Д:Д:Д

Nikolow1993
04-18-2012, 15:45
Педеруго мръсна от София ли си да те утрепем някъде? Мазен гейски балък, да умреш дано.

D1esel
04-18-2012, 15:48
ХАХАХАХАХАХАААААААААААААА ААААААААААААхаха ЕНЕНЕНЕ;Д:Д: БРАТ... ужассс...заради тебе трябва да си трия монитора от смях вече :D:D:хахаха даде номера си вика да се ебм (rрофл):Д:Д:Д

Mи тъй де, все пак му се е*е на момчето :D Неговите скинове дружки явно не го задоволяват така :D Макар, че доста опитен беше, може и да си е играл с някой от тях на ако ти покажеш твоя, аз ще ти покажа моя, в кенефите на стадиона, преди някой мач на вечното дерби :D

D1esel
04-18-2012, 15:49
Педеруго мръсна от София ли си да те утрепем някъде? Мазен гейски балък, да умреш дано.

Oт София съм аз, бейби западната чааааст :D :grin:


http://vbox7.com/play:2bb05d95

fluffy_^
04-18-2012, 15:52
Mи тъй де, все пак му се е*е на момчето :D Неговите скинове дружки явно не го задоволяват така :D Макар, че доста опитен беше, може и да си е играл с някой от тях на ако ти покажеш твоя, аз ще ти покажа моя, в кенефите на стадиона, преди някой мач на вечното дерби :D

хаха.Омекнаха ли ти краката за да го измислиш това :D

D1esel
04-18-2012, 15:59
хаха.Омекнаха ли ти краката за да го измислиш това :D

В смисъл? :D

Oy7ofCon7roL
04-18-2012, 16:04
Педеруго мръсна от София ли си да те утрепем някъде? Мазен гейски балък, да умреш дано.

От София е наритайте му канчето на тоя гаден пендел

D1esel
04-18-2012, 16:06
От София е наритайте му канчето на тоя гаден пендел

Aко може и малко да ме пое*ат - ще се радвам :grin:

fluffy_^
04-18-2012, 16:09
Aко може и малко да ме пое*ат - ще се радвам :grin:

:D:D:D:D Брат ти си някъф супер зле ;д немога си го обесня хахаха

IWannaBeSedated
04-18-2012, 16:21
НенаситнА! :razz: Ку*ва съм, когато става въпрос за анални приключения и се представлявам като жена в такива ситуации 8) Нека ви е ят! 8)
Вместо да си го представяш, го направи реалност - направи си операция за смяна на пола. Ще ти отива.

D1esel
04-18-2012, 22:37
Вместо да си го представяш, го направи реалност - направи си операция за смяна на пола. Ще ти отива.

Не искам! 8) Искам да съм педал и дразня всички с пискливото си гласченце, меките си китки и разкрачената си походка :grin:

sissyboy
07-07-2012, 13:39
Не искам! 8) Искам да съм педал и дразня всички с пискливото си гласченце, меките си китки и разкрачената си походка :grin:














Ооххх, и аз съм същото нежно гейче, като теб, с нежни ръчички, меки китчици, нежно телце, пискливо гласче, като момиченце съм нежничък и много обичам да лапам с малката си уста на мъжкарите големите членове. Винаги съм жената в секса, понеже пишленцето ми е мъничко и не представлява интерес за никой. В къщи винаги съм с женски дрехи, красиви роклички, полички и копринени и сатенени блузки и с токчета и гримиран, но само в къщи, понеже на вън ме е страх, че ще ме набият. Обичам да правя всякакви женски неща и обичам да плача, понеже съм нежно момиченце с малко пишленце :))) Ооооххххх!

sissyboy
07-07-2012, 13:39
Казах ли Ооооохххх? :)))

sissyboy
07-07-2012, 13:44
И ооооооооооооххххх!!!

sissyboy
07-07-2012, 13:49
Педеруго мръсна от София ли си да те утрепем някъде? Мазен гейски балък, да умреш дано.
Ти пък си недодялан грубиян! Засрами се, как може да казваш "да умреш дано"? Не те е срам!

sissyboy
07-07-2012, 13:52
НенаситнА! :razz: Ку*ва съм, когато става въпрос за анални приключения и се представлявам като жена в такива ситуации 8) Нека ви е ят! 8)

Миличък, малко си неграмотен! Не е "ят" а "яд" и не "представлявам", а представям, мило коте! :))) Цунки!!!

sissyboy
07-07-2012, 14:01
Искам всичките скинари на света, 1 не ми стига!


Внимавай какво си пожелаваш, не искай всички скинари на света, че те повечето са грубияни, които биха те били, а не е*али. А и да те е*ат не е желателно, понеже са злобни и жестоки и няма да са нежни с теб. А ти си нежна душичка и ако те минат група скинари и ще приличаш на парцал, ако оцелееш.

sissyboy
07-07-2012, 14:24
Искам всичките скинари на света, 1 не ми стига!


И на връщане заваля и трябваше да си взема такси. Казчвам се аз в някакво oт тия копърките и въобще не се усетих :D Мегалукс ли, нещо такова беше. :D

По същество: Шофьорът беше очевидно скинарче, на около 19-20, ама голям хубавец, същият като WAX :D Русичък, беличък със сини очички. Казах му накъде да тръгне. Гледаше ме лошо, защото беше мъжествен. Аз като типично софийско гейче не можах да спра да го гледам този хубав люлински тигър, фен на Левски. Той се усети, че го зяпам и ме погледна мъжествено с мъжествения си злобен поглед. Аз му се усмихнах като мазен педал, тогава той натисне рязко педала на газта, аз се уплаших много и започнах да се представлявам като крещя като жена. Той вика: "Споко, че иначе ще ти строша нежните пръсти". Аз му викам: "абе спри бе, страх ме е, моля те, ще се насе*а от страх". Той: "млъквай, гейче нежно!". Докато пищях женски не усетих, че всъщност промени посоката и се отби на някакво междублоково прострасство в Дружба 4. Аз му викам: "що ме доведе тук". А той само си свали панталонките къси, от които се подаваха обръснатите му мъжествени крака. Аз му викам: "няма да ти духам, не съм гей". Той вика: "Няма, да ми духаш, а ще ми лапаш". Аз: "Ама то е същото". Той: Не е същото, айде докато не съм се отказал". И аз, кво да правя, почнах да му лапам. После той посегна към панталона ми да ми го разкопчае. Аз му викам: "ааа, не давам. Г*за ми е само за сране. В дупето не давам!" Той: "Няма да те е*а в г*за бе, а във вагината". Аз му викам: "ама аз нямам вагина!" Той: "Трай ма пу*ко". Аз се уплаших да не ме набие е млъкнах. Той ми започна да ми духа и ми направи най-хубавата сви*ка, която някога са ми правили! :grin: После ме закара до нас безплатно и ми даде номера му утре да ме закара някъде, ако искам, демек пак да се е*ем :grin:


Мило, извадил си късмет, че скинаря е бил гей, иначе приключението ти нямаше да завърши добре за теб. Аз лично скинарите ги смятам за много опасни, страшни са ми просто, бих се напишкал в компанията на такива хора (говоря за истинските скинари, а тоя явно не е бил точно от тях) и на твое място нямаше да посмея да го гледам предизвикателно, колкото и хубав да е, понеже, нали ти казах, страшни са ми такива хора, а щях да си седя мирничко и кротичко на седалката и то даже на задната седалка (като ползвам такси и сядам винаги отзад, като жена, все пак отпред е по-опасно). Любопитно ми е, като ти даде номера си, ти звънна ли му? Имахте ли още приключения? Би ли пожелал да се видим с теб и да се запознаем? Аз също съм от "западната част".

skornex
07-07-2012, 16:39
Ти си по-зле от гей бе нека ти го кажа нежно (ГМО или по точно мутирало педалче)

sissyboy
07-07-2012, 21:21
Ти си по-зле от гей бе нека ти го кажа нежно (ГМО или по точно мутирало педалче)


Оххх! Не те разбирам. Какво имаш предвид, казвайки, че съм по зле от гей? Аз съм си просто нежно гейче. Какво ГМО? Не съм мутирало педалче, а просто педалче и си го казвам без притеснение. Момиченце с пишленце! Какъв ти е проблема?

EinGutesKind
07-07-2012, 21:23
Оххх! Не те разбирам. Какво имаш предвид, казвайки, че съм по зле от гей? Аз съм си просто нежно гейче. Какво ГМО? Не съм мутирало педалче, а просто педалче и си го казвам без притеснение. Момиченце с пишленце! Какъв ти е проблема?

Искаш ли да правим секс :oops:

sissyboy
07-07-2012, 21:33
Искаш ли да правим секс :oops:

Ами зависи. По принцип бих искал, но много зависи какъв си.....Аз съм много претенциозен и си падам само по нежни мъже и искам само нежно да ме обладават и ако си грубиян, не бих желал да имам нещо общо с теб.

EinGutesKind
07-07-2012, 21:38
Ами зависи. По принцип бих искал, но много зависи какъв си.....Аз съм много претенциозен и си падам само по нежни мъже и искам само нежно да ме обладават и ако си грубиян, не бих желал да имам нещо общо с теб.

О, аз не съм грубиян, даже одеве в конкистадор казаха, че съм много миличък :oops:

sissyboy
07-07-2012, 21:45
О, аз не съм грубиян, даже одеве в конкистадор казаха, че съм много миличък :oops:

Какво е конкистадор, миличък? Сори, че не знам. Кажи ми, моля те!

EinGutesKind
07-07-2012, 21:46
Какво е конкистадор, миличък? Сори, че не знам. Кажи ми, моля те!

Игра, слънце :) http://www.conquiztador.bg/ може да се регистрираш и да играем някой път

sissyboy
07-07-2012, 21:57
О, аз не съм грубиян, даже одеве в конкистадор казаха, че съм много миличък :oops:

Какво е конкистадор, миличък? Сори, че не знам. Кажи ми, моля те!

sissyboy
07-07-2012, 22:05
Игра, слънце :) http://www.conquiztador.bg/ може да се регистрираш и да играем някой път

Оооо, аз не обичам такива онлайн игри, само дресинг игрички играя от време на време - да обличам, контя и гримирам момиченца - Dressup games only.

EinGutesKind
07-07-2012, 22:09
Няма нищо, там ми казаха че съм миличък :)

sissyboy
07-07-2012, 22:38
Игра, слънце :) http://www.conquiztador.bg/ може да се регистрираш и да играем някой път


Няма нищо, там ми казаха че съм миличък :)


Е там може да ти кажат всичко, че дори си кумчо вълчо, или добрата фея, ама все пак, аз от къде да знам, дали си вълк или фея?

embraceme
07-08-2012, 13:52
http://4.bp.blogspot.com/-JdnwATLgrqY/T5_uogN0hQI/AAAAAAAAAL0/C-wo8ZgeVk4/s1600/ultra-gay-seal.jpg

Dagichka
07-08-2012, 14:38
само да вметна, че няма Дружба 4! :Д ахах, вие сте извратени, честно

li0n
07-08-2012, 15:17
Тоя сисибой не беше ли оня дето бил изнасилен брутално? :D

sissyboy
07-08-2012, 17:09
Тоя сисибой не беше ли оня дето бил изнасилен брутално? :D

Да, точно така, това съм аз.

sissyboy
07-08-2012, 17:18
Тоя сисибой не беше ли оня дето бил изнасилен брутално? :D


И не е смешно.

sissyboy
07-08-2012, 17:40
http://4.bp.blogspot.com/-JdnwATLgrqY/T5_uogN0hQI/AAAAAAAAAL0/C-wo8ZgeVk4/s1600/ultra-gay-seal.jpg


Ултра, мега, хипер!!! :)

EinGutesKind
07-08-2012, 17:49
Аз ще съм много нежен, обещавам :oops:

sissyboy
07-08-2012, 18:15
Аз ще съм много нежен, обещавам :oops:


Да кажем ти повяарвам.....но ти си в Пловдив, аз в София.

Ermic
07-08-2012, 18:16
спрете да ъпвате теми на дизела

EinGutesKind
07-08-2012, 18:26
Да кажем ти повяарвам.....но ти си в Пловдив, аз в София.

Няма значение, аз често пътувам към София, а и ти може да дойдеш :oops:

li0n
07-08-2012, 19:54
Да, точно така, това съм аз.
А, добре. Исках да ти кажа, че не заслужаваш дори малката "пишчица", която имаш. Поне не се показвай пред хората. Гейовете не са особени любимци на хората, не знаеш ли? И да, смешно е. Смешно е това, че правиш фейк теми, пък кой знае, може и ти да си фейкър.. Имах и още какво да ти кажа, ама е прекалено грубо, да не ти нараня нежните чувства...

спрете да ъпвате теми на дизела
Съжалявам :smt083
Не се сдържах..

sissyboy
07-09-2012, 16:16
А, добре. Исках да ти кажа, че не заслужаваш дори малката "пишчица", която имаш. Поне не се показвай пред хората. Гейовете не са особени любимци на хората, не знаеш ли? И да, смешно е. Смешно е това, че правиш фейк теми, пък кой знае, може и ти да си фейкър.. Имах и още какво да ти кажа, ама е прекалено грубо, да не ти нараня нежните чувства...

Съжалявам :smt083
Не се сдържах..


Не сме ме били любимци на хората......а какво съм аз според теб? Преди всичко съм човек......а уж не искаш да ми нараняваш нежнте чувства....:(((
А малката пишчица, не само не я заслужавам, ами и не я искам дори, и без това я ползвам само за пишкане :((