PDA

View Full Version : Кой първи трябва да потърси другия?



yordans
04-17-2012, 20:38
Пускам тази тема, защото има много момичета и момчета които си задават въпроса 'да му/й пиша ли? ама да не съм му/й досаден/на..'

Споделете мнението си по тези въпроси:
(към момчетата)
1. Обичате ли когато момичето първо ви пише/ звънне?
2. През какъв период от време е нормално момичето да ви търси според вас, за да не е досадно?
3. Има ли значение изобщо дали (ако се занимавате) тя ще ви потърси първа или вие нея?
4. С какво обичате да започвате разговора?
5. С какво обичате момичетата да започват разговора?
6. След среща колко време изчаквате преди да пишете/ звъннете на момичето?
7. Ако не харесате момиче бихте ли я потърсили отново?
8. Позитивно или отрицателно ще реагирате на това, ако момиче ви покани да излезете?
9. Какво бихте показали на момичето, ако вече НЕ се интересувате от нея?
10. Любими теми за разговор с момиче и идеи за такива.

(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи?
2. Как обичате да започвате разговор?
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче?
8. През какъв период от време търсите момчето?
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива.

Споделете и някои други неща, ако се сетите. В последно време рядко го има директния контакт и това 'да му/й пиша ли, да не му/й ли пиша' е често задаван въпрос.

anonymous708973
04-17-2012, 21:05
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи?
2. Как обичате да започвате разговор?
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче?
8. През какъв период от време търсите момчето?
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива.


1. Да, не виждам защо не. Ако ми е интересен и искам да общувам с него, не робувам на предразсъдъци кой кого трябвало да търси пръв.
2. Въх... с непознато момче, на което да съм хвърлила око, не ми се е случвало, поне не се сещам. По интернет съм се "запознала" с няколко човека, иначе на живо мен ме заговарят, ама нищо сериозно не се е получило.
3. В началото на запознанството с моя приятел се чувахме или си пишехме 1-2 пъти седмично с цел уговаряне на среща е идеално. По-нататък, след като се поопознахме, сме имали доста дълги телефонни разговори. Точно от тях се почна тая емоционална близост, която беше "ключът за бараката". Сега се чуваме всеки ден. Та, различно е в различните етапи на отношенията. Балансът е важен - нито да си играем на непукисти, нито да досаждаме.
4. Да, правила съм го. Никога не съм си давала сметка, че излизам на първа среща с някого. Не разбирам цялата истерия. Вярно, има някакво напрежение, ама чак пък толкова. "Айде бе, с теб няма ли да се видим най-накрая, дай да те водя на бира" - примерно - звучи небрежно и достатъчно ясно.
5. М, отново... не виждам защо не. Няма да е на следващия ден сигурно, но 1-2 дни след това бих, ако той не се обади. Ще излезем на втора среща, ако и след нея се налага аз да звъня първа, значи явно нещо не сме си паснали и не иска да излизаме повече. Малко вероятно, бих го усетила далеч по-рано.
6. Има, но не толкова голямо, колкото повечето хора го изкарват. Вярно си е, че момчето има водещата роля и е хубаво да държи контрола, защото го прави интересно на момичето, но няма лошо понякога ролите да се сменят.
7. О, не се обвързвам с числа. Изключително зависи от ситуацията. Винаги усещам кога има химия и е далеч по-вероятно той да не ми хареса, а не аз - на него.
8. Отново - нямам някакво правило тук.
9. Не. Част от чара ми е, че ми личи кога имам интерес към някого и искам да го опозная. Действам спонтанно и подхождам с детска усмивка. Страшно привлича хората.
10. Всичко. Нови за мен неща. Винаги се радвам, когато събеседникът ми има познания по тема, която аз нямам, а ми е интересна. Коли, непознати за мен държави, обичаи и култури, книги, спорт, все тая.
Ако трябва да посоча конкретно нещо, отношенията между хората е интересна и необятна тема, например.
А винаги обичам да слушам някакви истории, които са се случили в миналото на човека - независимо дали става дума за счупване на крайник, запой, изцепка или пък нещо сериозно. Доста неща се научават неусетно така.

Goddess
04-17-2012, 21:20
1. Бихте ли потърсили момчето първи? - Не. Такава съм. Не ми е тръпка аз да търся някого, не го и правя.
2. Как обичате да започвате разговор? - Зависи от човека, от ситуацията, от мястото, на което се срещаме..
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - Ако съм хлътнала по него, всекидневното му внимание няма да ми е проблем, но не и постоянно. По един път на ден, всеки ден..няма проблем.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - Не.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - Мм, само ако имам да му казвам нещо, но не и само заради идеята да се чуем след срещата.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - Има.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - Както казах, предпочитам той да ме търси първи. Поне в началото. Вече като имаш връзка с някого е различно..
8. През какъв период от време търсите момчето?
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - Винаги хаха.
10. Лщбими теми за разговор с момче и идеи за такива. - Нямам любими теми, мога да разговарям за почти всичко, особено ако човекът срещу мен далеч не е притеснителен и разговорът върви гладко и без напрежение.

Hayashi
04-17-2012, 21:25
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Да. Нямам никакъв проблем с това.
2. Как обичате да започвате разговор? "Здравей, здрасти, как мина деня си, какво правищ..."
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Ако го харесвам няма да ми пречи и всеки ден да ме търси. Особено, ако е по скайп, мсн, фейсбук и т.н. си е съвсем нормално за мен.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Зависи. Бих го поканила да излезем, ако го харесвам.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Да.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Не.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Два.
8. През какъв период от време търсите момчето? Не съм забелязала изобщо.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? Да. Случвало се е някога да се дразня когато знам, че някой иска да излезем, а ако не съм аз той никога няма да предложи.
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. С интелигентен човек мога да си говоря за всичко. Дори и за глобалното затопляне и пак ще ми е забавно. От друга страна с ограничен човек много трудно се води разговор, който да не е изключително малоумен.

Starless
04-17-2012, 21:47
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Да, напоследък така правя.
2. Как обичате да започвате разговор? Зависи.. обикновено: Здравей, какво правиш?
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Хаха.. ако го харесвам, предпочитам да е всеки ден.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Едва ли..
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? По-скоро не, но зависи...
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Да.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Колкото ми се иска, нямам определена норма.
8. През какъв период от време търсите момчето? Зависи.. и от това колко често ми се иска да си пиша с него и от това колко често той ми пише пръв.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? Да.. но накрая не издържам и пиша първа ;дд
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива. Нямам любими, с всеки си говоря за различни неща. Според зависи от интереси, преживявания с човека, общи познати и т.н.

ledenakrasota
04-17-2012, 22:14
1. Бихте ли потърсили момчето първи?- Научих се вече да не го правя и така е по-добре за мен. :? Ако не се налага, не го търся.
2. Как обичате да започвате разговор? - Спонтанна съм. Както дойде.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - Зависи от човека.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - Първо той.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - Не.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - Да!
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - Два пъти, ако е спешно.
8. През какъв период от време търсите момчето? - Не знам. Нормален?! :lol:
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - Винаги. :)
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. - Обичам освободени, широко скроени хора, с които да си приказвам за всичко.

Chacho
04-17-2012, 22:16
Споделете мнението си по тези въпроси:
(към момчетата)
1. Обичате ли когато момичето първо ви пише/ звънне? Чак да обичам.. На принципа съм, че който проявява интерес, той търси другия. Обикновено аз го правя. Чеша ми самочувствието малко, но не държа на жеста.

2. През какъв период от време е нормално момичето да ви търси според вас, за да не е досадно? Не е само до търсенето, а цялостното досаждане. Ако ми досажда по принцип, ще прелее чашата с редовното търсене. Ако ми обръща по-малко внимание, а момичето ми харесва, ще се радвам да ме потърси по-скоро. И най-вече уважавам смислените приказки, така че при първата причина (която може да е да се чуе с мен) може да ме потърси. Цялата работа не работи на точно определени времеви интервали, че да засича с часовник.

3. Има ли значение изобщо дали (ако се занимавате) тя ще ви потърси първа или вие нея? Мисля, че горните отговори го обясниха. Гледам да не се замислям върху това и не водя отчет кой-кого е търсил.

4. С какво обичате да започвате разговора? С каквото ми е направило впечатление в момента или каквото ми занимава съзнанието по принцип. Обикновено питам нещо.

5. С какво обичате момичетата да започват разговора? С нещо провокативно.

6. След среща колко време изчаквате преди да пишете/ звъннете на момичето? Ми.. жените май са ми го набрали. По принцип много закъснявам със звъненето, щото все си намирам няква друга работа или пък забравям и ги търся рядко. Не ми се налага да чакам изкуствено.

7. Ако не харесате момиче бихте ли я потърсили отново? Не мисля.

8. Позитивно или отрицателно ще реагирате на това, ако момиче ви покани да излезете? Позитивно, дори да не я харесвам и да се наложи да й откажа.

9. Какво бихте показали на момичето, ако вече НЕ се интересувате от нея? Здрасти. Не се интересувам от теб, защото...

10. Любими теми за разговор с момиче и идеи за такива. Залагам на спонтанност.

valdesbg
04-17-2012, 22:54
(към момчетата)
1. Обичате ли когато момичето първо ви пише/ звънне? - Чеше ми егото, яко е. Показва интерес.
2. През какъв период от време е нормално момичето да ви търси според вас, за да не е досадно? - Стига да не ме търси за глупости - периода няма значение. Може и през няколко часа, може и през една седмица.
3. Има ли значение изобщо дали (ако се занимавате) тя ще ви потърси първа или вие нея? - Ми ще се изненадам от нейната инициативност, но честно казано няма значение. Важното е да излезем и да се видим.
4. С какво обичате да започвате разговора? - Здравей + рандом тема
5. С какво обичате момичетата да започват разговора? - Всичко различно от грим, прически, клюки, сапунки и лигави филми е добре дошло.
6. След среща колко време изчаквате преди да пишете/ звъннете на момичето? - Зависи.. ако ми е харесала - може и същия ден или максимум на следващия. А ако не ми е харесала - най-вероятно няма да я потърся повече.
7. Ако не харесате момиче бихте ли я потърсили отново? - Не.
8. Позитивно или отрицателно ще реагирате на това, ако момиче ви покани да излезете? - Позитивно :) Хубаво е.
9. Какво бихте показали на момичето, ако вече НЕ се интересувате от нея? - Нищо. Най-вероятно хич няма да я отразявам.
10. Любими теми за разговор с момиче и идеи за такива. - Не смятам че има някакъв график. Важно е как говориш, а както точно казваш.. е доста на заден план сред приоритетите.

Само мъжките светулки летят.

Chacho
04-17-2012, 23:02
Хаха, сравни първите отговори ни отговори :D

valdesbg
04-17-2012, 23:07
Ех Чачооооо :D

SisiStrange
04-18-2012, 06:00
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Защо не?
2. Как обичате да започвате разговор? Ъм със.... здрасти?
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Аз съм много топло и гушкаво човече. Имам нужда да го чувам всеки ден. Не през 5 минути, но всеки ден.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Бих. Не ми се е случвало досега, но не виждам причина да не го направя.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Защо не? Особено, ако имам какво да кажа.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Не.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Ако е моя приятел, въобще не отразявам кой кого и си нямам никаква идея, тъй че не мога да ти дам цифра. Ако иде реч за момче, което чака на мен да направя всички стъпки... 2 пъти макс.После на мен ми става скучно.
8. През какъв период от време търсите момчето? Никаква идея.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? Не. Щом съм усетила, че искам да го потърся, просто го правя. Няма смисъл да се чудя 20 минути.
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. Специално любими нямам май. Обичам да ми разказва разни неща, да го троля, обичам, когато ми зададе биологичен въпрос... Обичам просто да се гушнем и темите сами да си идват.


10те букви...

scandalousLady
04-18-2012, 12:04
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? - Да, защо не ?
2. Как обичате да започвате разговор? - хей , к'во става
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - всеки ден, но не през 2 минути.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - защо не ?
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - ако имам какво да му кажа,да.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - не
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - зависи
8. През какъв период от време търсите момчето? няма определени периоди
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - понякога
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. - нямам любими теми, всяка идвя от предходната и така.

marilyn
04-18-2012, 13:22
Споделете мнението си по тези въпроси:
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи?Да, защо не?
2. Как обичате да започвате разговор?Ми знам ли.. аз съм контактен човек, нямам предварителен план в главата си... зависи от случая.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Ми не обичам да ме търси постоянно, защото ми става досадно. Все пак не може и само той да ме търси, мисля, че трябва и двамата да си се търсят.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? ДАм
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Сигурно бих, ама след първа среща гледам да не звъня.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Да, защото не може все единия да пише/звъни първи... изглежда така, все едно другия няма интерес.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Не знам... няколко ако видя, че няма интерес, спирам.
8. През какъв период от време търсите момчето? Е, не си засичам.. зависи
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?Да, защото на моменти ми става тъпо, ако само аз го търся.
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива. Зависи от събеседника.. нямам "любими" и "нелюбими" теми за разговор.

eastman47
04-18-2012, 13:23
много сте скучни бе деба няма ли кой да ме напсува :(

paradosou
04-18-2012, 13:47
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? - бих
2. Как обичате да започвате разговор? - спонтанно. Абсолютно не се замислям, стрелям с нещо, което ми е направило впечатление или което в момента ме занимава. Не ми е трудно да почвам разговор, нито да го поддържам, стига да си допадаме с момчето.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - постоянно за да е, трябва някакъв супер прилепчив червей да има на хоризонта :Д Ако ми харесва, ше се радвам да е по-често.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - случва се, но не е като да ми е практика
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - бих, но няма да е много скоро :Д Не си поставям някви изкуствени граници, ами просто си отвличам вниманието с кво ли не и така се получава.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - до толкова, че да е налице баланс някъв
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - не си водя отчети, обаче няма да са много
8. През какъв период от време търсите момчето? - през колкото си искам
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - не. Ако искам да го потърся, действам, ама не е като да му изземвам мъжките функции :Д
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива - знам ли, ако с момчето си допадаме, за квото и да говорим е интересно и готино - открития някакви, изцепки, случки от миналото, усещания, амбиции, планове...

SmilezZz
04-18-2012, 15:12
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи?
Да.
2. Как обичате да започвате разговор?
Зависи от случая. Нямам някакъв определен план, по който да действам.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?
Принципно ми харесва, но би ми станало досадно, ако нямам симпатии към него. Имам го само за приятел и това е.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?
Да. Стига да ми е допаднал и няма значение дали аз, или той ще действа за следващата среща.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?
Предполагам, че бих. Но не знам. Досега не съм го правила, точно след първата среща.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?
Не.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче?
Бих се пробвала няколко пъти, но ако видя, че отсрещната страна не отговаря със същото и му е все тая за мен, бих спряла.
8. През какъв период от време търсите момчето?
Зависи.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
Да.
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива.
Нямам някакви любими теми за разговор. Всичко става спонтанно и от само по себе си.
Идеи? За първа среща: хобита, интереси и подобни. Винаги може да се измисли нещо.

irreparable_
04-18-2012, 22:28
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Зависи
2. Как обичате да започвате разговор? Зависи от човека
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден ? Предпочитам постоянно или често , отколкото 1 път на седмица ..
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Не , има работи в които момчето трябва да се сеща 1
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Може би , ако си заслужава
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Да , дразни ме ако не се сеща
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Колкото е достатъчно за да разбере , той какво мисли за мен и как ме приема
8. През какъв период от време търсите момчето? Ако ми трябва го търся , ако не го чакам той да ме потърси
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? Дам
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. Нямам такива , но ако има общи интереси все ще се намери тема за разговор.

kyon
04-19-2012, 07:30
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Да. Нищо не ми пречи, когато имам желание.
2. Как обичате да започвате разговор? - Здравей. хахах
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Когато пожелае само да не прекалява.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Да.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Зависи от обстоятелствата.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Не.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Не си ги броя.. Искам да го чуя, видя - търся го.
8. През какъв период от време търсите момчето? Стига бе :Д
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
Да преди 2 години мислех по този начин.
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. Нямам любими теми...

ameli
04-20-2012, 15:29
1. Бихте ли потърсили момчето първи? да, стига да не го правя винаги аз
2. Как обичате да започвате разговор? зависи, в повечето случаи нещо небрежно като 'съп' примерно
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? определено не постоянно, просто да си личи, че се сеща за мен от време на време
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? не, това не е моя работа. мога да му намекна, но не и да поканя. съжалявам, старомодна съм :)
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? чак да звъня не, но бих му писала ако е минало добре
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? хубаво е момчето да поема инициативата, но не е фатално ако и момичето го направи
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? 2, не обичам да се моля и да ставам нахална, ако има интерес ще направи нещо по въпроса
8. През какъв период от време търсите момчето? не си засичам
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? мда
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива. както се случи, не си ги подготвям предварително

Зайче..
04-20-2012, 15:35
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Мисля, че не, но зависи от ситуацията все пак.
2. Как обичате да започвате разговор? Обичам момчето да го започва.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Да, ако имам интерес към него
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Ако съм убедена, че няма да ми откаже бих, но в противен случай - твърдо не!
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Не обичам да звъня по принцип, така че не.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Може би не..
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Ако ме отреже - не повече от един. А ако не - зависи.
8. През какъв период от време търсите момчето? Кратък, ако не проявява интерес.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? По принцип да, но това е дълга история и не е свързана само с това.
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива. Общи интереси или да си мисли тема..

w0sh
04-20-2012, 15:39
1. Обичате ли когато момичето първо ви пише/ звънне? - Ако може аз нищо да не правя и тя само да ме забавлява, перфе.
2. През какъв период от време е нормално момичето да ви търси според вас, за да не е досадно? - през една игра на LoL (средно 30 минути)
3. Има ли значение изобщо дали (ако се занимавате) тя ще ви потърси първа или вие нея? - има си, ако се чувствам досаден, ще е добре да видя, че не съм.
4. С какво обичате да започвате разговора? - с това как е свършила LoL играта.
5. С какво обичате момичетата да започват разговора? - с въпрос как е свършила LoL играта.
6. След среща колко време изчаквате преди да пишете/ звъннете на момичето? - страх ме е да говоря по телефон
7. Ако не харесате момиче бихте ли я потърсили отново? -ако тя ме харесва, за да ми понапомпи егото
8. Позитивно или отрицателно ще реагирате на това, ако момиче ви покани да излезете? - зависи дали изглежда позитивно или отрицателно.
9. Какво бихте показали на момичето, ако вече НЕ се интересувате от нея? - "к"
10. Любими теми за разговор с момиче и идеи за такива. - LoL

awerw
04-20-2012, 15:49
1. Много ясно, че го предпочитам.
2. Точно търсенето трудно ще ми стане досадно, освен ако не е през 1 минута, но това няма как да стане :)
3. Има
4. С нещо интересно.
5. "Здравей" е идеално.......
6. По принцип чакам нея, но ако се забрави съм аз на ход, което рядко ми се налага.
7. На дали :D
8. Позитивно, няма нищо лошо в това :)
9. Ако нямам намерение да си играя с нея й го казвам направо.
10. Каквото ми дойде на ум.

Blab
04-20-2012, 21:09
...
+1
//дума-по-дума

horacio
04-21-2012, 08:50
Пускам тази тема, защото има много момичета и момчета които си задават въпроса 'да му/й пиша ли? ама да не съм му/й досаден/на..'



(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? - да
2. Как обичате да започвате разговор? - ммм нямам определена тактика... зависи според човека и моментното ми настроение
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - приятно ми е да знам, че се сеща за мен дори 1 път на ден
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - не съм от хората, които канят на срещи.... аз дори на най-добрите си приятелки не предлагам първа да излезнем ;д не знам защо.. .такава съм си.. все си мисля, че моите желания са по-маловажни
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - не обичам и да звъня, все си мисля, че така притеснявам хората ;д
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - мне
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - зависи кое е момчето
8. През какъв период от време търсите момчето? - зависи
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - случвало се е, но не защото мисля, че той трябва да е активния, а защото мисля, че е време малко и той да се помъчи ;д
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. - зависи с кой говоря. Зависи и какви общи неща и интереси имаме.

Споделете и някои други неща, ако се сетите. В последно време рядко го има директния контакт и това 'да му/й пиша ли, да не му/й ли пиша' е често задаван въпрос.

10 буквички

alleyy
04-21-2012, 12:51
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? - Зависи дали ми се говори, попринцип обичам мен да ме търсят първа, но и аз съм го правила.
2. Как обичате да започвате разговор? - Ами със "здравей' и някаква тема....
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? - Всеки ден по 2, 3 пъти, но не и постоянно.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? - Ако съм сигурна, че иска, което ще разбера по държанието му с мен, иначе категорично не.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? - Не
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? - До някъде, но повече момчето според мен(такава съм си)
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? - зависи за какво
8. През какъв период от време търсите момчето? - Всеки ден, но гледам да не ставам досадна.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? - Всеки път
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. - Няма значение каква е темата, стига да ми е интересна и да не е футбол хах.

Десет букви.

SuNsEt
04-21-2012, 14:39
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? -Да ,бих.
2. Как обичате да започвате разговор? -С някаква забавна тема.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? -Обичам да ме търси до толкова,че да не си писнем.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? -Мда и съм го правила.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? -Не...
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? -Ами ...зависи от самите хора.Аз предпочитам той да ме потърси.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? -Зависи дали иска да бъде търсен от мен.
8. През какъв период от време търсите момчето? -Ъм... когато не сме се чували няколко дена примерно,зависи от етапа на взаимоотношенията.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? -Да,случва ми се често.
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. -Всякакви теми.Така се опознаваме по-добре.

tItEufFf
04-21-2012, 14:54
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Разбира се, глупаво е само да седиш и да го чакаш. Но ако примерно 3 поредни пъти аз му пратя съобщение първа, спирам и чакам.
2. Как обичате да започвате разговор? С как си. От отговора разбирам дали дадения човек има желание да говори или не.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Не всеки ден, намирам го за изморително.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Да
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Не
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Ако е само и единствено единия, значи нещо не е наред
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? 2-3
8. През какъв период от време търсите момчето? 2-3 дена
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? Не
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива.
Обичам да се смея. Така че си измисляме наши си глупости и истории на които да се смеем. За това разбира се, трябва чувствата за хумор да си пасват, което не винаги е лесно.

Glamour92
04-21-2012, 14:57
(към момичетата)
1. Бихте ли потърсили момчето първи?
Бих,разбира се.
2. Как обичате да започвате разговор?
Поздрав+някоя дума за последната ни раздумка,примерно.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?
М,не държа да ми бърника в личното пространство-втория вариант ме устройва идеално.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?
Защо не?
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?
Може...
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?
Тц.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче?
Зависи как отговаря на търсенията ми.
8. През какъв период от време търсите момчето?
Когато ми залипсва-различно е.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
Случвало ми се е...
10. Любими тези за разговор с момче и идеи за такива.
Зависи.Много бих се зарадвала,ако момчето притежава склонност към философстване,има логическо мислене,споделя интересите ми или има желание да ми говори за неговите,също-да си разказваме интересни минали случки,бъдещи планове и т.н. Да си разправяме шегички и всякакви смехорийки-също...
Изобщо-за почти всичко би ми било интересно да си говоря с едно момче.


Споделете и някои други неща, ако се сетите. В последно време рядко го има директния контакт и това 'да му/й пиша ли, да не му/й ли пиша' е често задаван въпрос.

..................................

someonlikeyou
04-21-2012, 21:29
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Правя го ..
2. Как обичате да започвате разговор? Харесвам по необичайните начини, но не мога да измислям ;сс за това започвам с едно Здравей или пък го питам нещо :
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Колкото се може по често предпочитам да ме търси
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? Не, не виждам нищо лошо просто не съм от този тип момичета..
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Мисля,че не ..
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? ДА определено,въпреки,че в повечето случеи пиша първа ;с ;д !
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? 2, после чакам той да ме потърси
8. През какъв период от време търсите момчето? Зависи от това дали имам нещо да му казвам, но не е много често :)
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? ДА
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. ММ.. всички теми са интересни стига да го харесваш самите теми не са от важно значение .

пAteNцЕ
04-22-2012, 08:40
1. Бихте ли потърсили момчето първи?ами да но да не стане така че съм преследвачката
2. Как обичате да започвате разговор?както падне обикновено с шега/бъзик за нещо
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?ами да но ако е всеки ден ще започна да се крия защото ще ми бъде досадно чак
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?дам в повечето случаи аз съм иницияторката за първата слеща иначе ще чакам до безкрай
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?не ,освен ако ме е поканил-да
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?в повечето случаи предпочитам да е взаимно -един път аз един път той
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? 2
8. През какъв период от време търсите момчето?ден-два понякога повече де :д
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?ооо да че чак се ядосвам ако само съм аз
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. Нещо от което разбираме и двамата и имаме твърдо мнение по въпроса но и измисляне и фантазиране също са ми любими...само да не е нещо отегчително от което не разбирам

Hilary_
04-24-2012, 06:14
1. Бихте ли потърсили момчето първи?
Да, защо не?
2. Как обичате да започвате разговор?
Зависи от човека, от това в какви отношения съм за момента с него, от настроението ми .. много са факторите.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден?
Умерено.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи?
Ако много съм го харесала по - скоро бих намекнала.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща?
На мнение съм, че в началото ако му покажа ясно какво искам от него, то би следвало след срещата той да ми покаже, за да съм наясно какво следва от тук нататък.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи?
Дали ще е само заради галенето на егото или признак на по - голям интерес от страна на търсещия си е от значение.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче?
Може би 2, макс 3. Ако не видя промяна, бих спряла.
8. През какъв период от време търсите момчето?
Не знам. Зависи от случая.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния?
Винаги. хаха
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива.
Както дойде.

десет букви ..

sarin4eto
04-24-2012, 06:28
1. Бихте ли потърсили момчето първи? да,няма нищо лошо в тава
2. Как обичате да започвате разговор? зависи от момента и човека,както и от настроението ми
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? да
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? да :)
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? ами не,но бих писала закачлив смс
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? ами не
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? 1 път и ако не остана доволна НЕ повтарям
8. През какъв период от време търсите момчето? зависи :)
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? да,много пъти
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. ами не знам,каквото ми дойде от вътре

Nara
04-24-2012, 10:49
1. Бихте ли потърсили момчето първи? Ако имам подозрения, че проявава интерес, да.
2. Как обичате да започвате разговор? Каквото дойде, но винаги с усмивка.
3. Обичате момчето да ви търси постоянно или често, но не всеки ден? Ако сме на етап само приятелство веднъж на 1-2 дни е предостатъчно. Повече от това става дразнещо.
4. Бихте ли поканили момчето на първа/ втора/ следваща среща първи? ДА.
5. Бихте ли звъннали на момчето първи след среща? Не.
6. Мислите ли, че има значение кой на кого пише/ звънне първи? Зависи от ситуацията. В повечето случаи - не.
7. Колко пъти подред бихте потърсили момче? Веднъж мах.
8. През какъв период от време търсите момчето? Зависи какви сме.
9. Случвало ли ви се е да искате да потърсите момчето, но да мислите, че той трябва да е този който е активния? НЕ :)
10. Лщбими тези за разговор с момче и идеи за такива. Случки, филми, новини, музика, книги - няма тема, която да не ми е интересна, стига и човекът да ми е интересен.

moozu1
04-24-2012, 17:53
1. Обичате ли когато момичето първо ви пише/ звънне? Да, разбира се.
2. През какъв период от време е нормално момичето да ви търси според вас, за да не е досадно? Ако я харесвам няма граници.
3. Има ли значение изобщо дали (ако се занимавате) тя ще ви потърси първа или вие нея? Има. Принципно аз търся първи, но няма да е зле и тя да покаже малко интерес, за да не се чувствам досаден.
4. С какво обичате да започвате разговора? Здравей, как си, какво прави днес...
5. С какво обичате момичетата да започват разговора? Все тая. Да започне ми стига.
6. След среща колко време изчаквате преди да пишете/ звъннете на момичето? Зависи как е протекла срещата. Ако са прехвърчали искрите - още вечерта. Ако ли не - след 1-2 дена.
7. Ако не харесате момиче бихте ли я потърсили отново? Не.
8. Позитивно или отрицателно ще реагирате на това, ако момиче ви покани да излезете? Позитивно.
9. Какво бихте показали на момичето, ако вече НЕ се интересувате от нея? Бих й казал , че не се интересувам от нея.
10. Любими теми за разговор с момиче и идеи за такива. Ако не е някое кухо парче винаги може да се говори за нещо (освен гримове, депресии, клюки и тн) коли, жени, пари, политика, история, Барак Обама и тн.