PDA

View Full Version : Проблем



Rad00oo
04-17-2012, 21:35
Значи драги съфорумници имам следният проблем и искам мнение.На 17 съм и имам приятелка не ми е 1вата 2рата е.Та проблемът значи незнам от мен ли е,но някък си или ме е срам да се целувам с език или нз немога нз как да го разбирам.Преди известно време ми беше 1вото гадже бах на 16 беше октомври месец.Тръгнахме всичко си вървеше нормално от началото я целувах смао по бузката или устата докато на 2рата вечер тръгнахме с език допряхме си езиците и нз какво стана аз или тя се дръпнахме веднага щом се допряхме аз излязох с оправданието,че съм болен и ще я заразя.Намам никакъв опит в целувките с език и вече ме е срам сега от 2 месеца имам нова приятелка още не съм я целувал с език.Искам съвет от по големи или по опитни нз знам,че ще има и такива който ще ме нападнат,но по добре да подминат.Ако може сериозни мнения.Незнам обясних ли правилно...

naksdy
04-17-2012, 21:47
Ако щеш вярвай, но това си идва отвътре, няма кво да се подготвяш и притесняваш, не си на изпит ;)
Само гледай да не я олигавиш, все пак ще се целувате, няма да се къпете :D

Rad00oo
04-17-2012, 21:51
naksdy благодаря за отговора :D очаквам още съвети и мнения :)

sokol02
04-17-2012, 22:33
тряя ти дойде отвътре но принципно първо лека целувка по устните и след това когато усетиш че тя си отваря устата действаш с език... бавно нежно внимателно :D и просто следвай това което тя прави... ест ако тя има опит в целувките
Един въпрос девствен ли си?

Rad00oo
04-18-2012, 07:56
Благодаря за отговора сокол ами да девствен съм :X за мое голямо съжаление :d

DisappointedDreamer
04-18-2012, 08:27
С времето срама ще изчезне. Целувката с език си идва отвътре да, но общо взето не трябва да си пъхаш целия език надолу в гърлото и :lol: няма правила, по които да се водиш, просто се отпусни и действай. Най-важното е да не я олигавиш, защото слюнкоотделянето в по-големи количества не мисля че ще се понрави на когото и да е.

Rad00oo
04-18-2012, 09:10
Благодаря за изчерпателният отговор DisappointedDreamer :) Амии само да я видя и нападам и не ме интересува :D

draid
04-18-2012, 09:27
Недей съжалява че не си правил секс още, може да е за добро. И за целуването не се притеснявай, когато си готов и с течение на времето ще започнете да си вадите сливиците :) Хайде успех с момичето.

Rad00oo
04-18-2012, 09:43
мм благодаря :) ейй има свесни хора в тоя форум :)

TheNormalGuy
04-18-2012, 09:52
С повече практика ще се научиш няма страшно, както казаха по-горе не съжалявай че си девствен, има време за всичко и аз съм девствен, но не ми пука, защото това че си го правил няма да те направи по-вървежен, казвам го защото някой хора искат само заради това да го направят. :)

DisappointedDreamer
04-18-2012, 09:56
мм благодаря :) ейй има свесни хора в тоя форум :)

Пише се свесTни 8-)

Rad00oo
04-18-2012, 10:28
балгодаря и на TheNormalGuy,а за правописната грешка не съм обърнал внимание извинявам се попринцип гледам да не допускам ама нали пиша на Phonetic :d

Eclipsercho
04-18-2012, 11:23
Когато дойде момента си представи, че езиците ви са пръсти, след което движи твоя по същия начин, по който би движил пръста си около нейния.. По нагледно обяснение от това нз.

marilyn
04-18-2012, 11:31
Мисля, че в раздел любов имаше една важна тема относно целувките. Както казаха преди мен- отвътре идва. Странно ми е как имаш приятелка от 2 месеца пък не си я целувал. Давай по-смело!

Rad00oo
04-18-2012, 11:51
мм да и мен ме е срам от самия мен си ами сл път като излезем ще действам :) Благодаря