PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!! Вече не знам какво да правя!



6wiskey6
04-18-2012, 13:01
Здравейте, Казвам се Иван от София, на 22 години съм и искам да сложа край на живота си!
Всичко започна преди 3 години с прости закачки, купончета и треволяк, после започнах да чукам амфети и пику по цял ден, пробвал съм екстази, гъби, мислил съм дори и да се бода.
Напоследък се срещам с няколко приятелки, които срещнах на едно парти. Правя секс и с 3-те по различно време, а проблема е , че са приятелки. Постоянно съм депресиран, продължавам да използвам, вече имам параноя, превиждали са ми се и ужасни неща. Немога повече, не мога и не искам да спра да се виждам с тях, а колкото по често го правя - дозите се увеличават все повече и повече! Пробвах всичко, но не мога да спра - КАКВО ДА ПРАВЯ?!?!

TheBeliever
04-18-2012, 13:05
Потърси професионална помощ.

6wiskey6
04-18-2012, 13:10
Не ми повярваха :(

TheBeliever
04-18-2012, 13:13
И аз не ти вярвам. Хвърляй се.

6wiskey6
04-18-2012, 13:23
Никой не те кара да ми вярваш, искам съвет.

TheBeliever
04-18-2012, 13:53
Попитай за съвет 16 годишното си Аз, което пишеше в другите теми.

explosion_
04-18-2012, 16:42
:D :razz: .. 16 годишното си Aз :D ..

VerryBerry
04-21-2012, 14:39
You don't say...

sashko705
04-21-2012, 19:35
Suicide is painless... :) Щом си решил давай.

elvira11
04-22-2012, 18:12
Спрете бе хора. Как можете да кажете на момчето да се самоубие.. :X Моя съвет е да започнеш да посещаваш психилог и да постъпиш в някоя клиника за зависими и започни лечение. Изгубил си смисъл в живота заради всичко това, но това не означава, че трябва да се самоубиваш! Намери оново смисъла и започни всичко на чисто. Нищо не е изгубено, помисли колко хора може би имат нужда от теб и те приемат. Никога в живота ти ли не е имало човек, заради когото да си струва да се бориш и да живееш?! Помисли си над този въпрос и повярвай с себе си. Ако имаш воля ще продължиш напред и ще се бориш за да се оправиш

xNirvanAx
04-22-2012, 18:33
Щом не виждаш изход - давай, самоубивай се ! :D забоди си отверка в окото :))

TheBeliever
04-22-2012, 18:45
Спрете бе хора. Как можете да кажете на момчето да се самоубие.. :X Моя съвет е да започнеш да посещаваш психилог и да постъпиш в някоя клиника за зависими и започни лечение. Изгубил си смисъл в живота заради всичко това, но това не означава, че трябва да се самоубиваш! Намери оново смисъла и започни всичко на чисто. Нищо не е изгубено, помисли колко хора може би имат нужда от теб и те приемат. Никога в живота ти ли не е имало човек, заради когото да си струва да се бориш и да живееш?! Помисли си над този въпрос и повярвай с себе си. Ако имаш воля ще продължиш напред и ще се бориш за да се оправиш

Душице, темата е фейк. Подвизаващия се под този ник преди месеци беше девствено 16 годишно момченце, сега е 22 годишен проебал се наркоман със склонност към самоубийство.

fluffy_^
04-22-2012, 18:49
Спрете бе хора. Как можете да кажете на момчето да се самоубие.. :X Моя съвет е да започнеш да посещаваш психилог и да постъпиш в някоя клиника за зависими и започни лечение. Изгубил си смисъл в живота заради всичко това, но това не означава, че трябва да се самоубиваш! Намери оново смисъла и започни всичко на чисто. Нищо не е изгубено, помисли колко хора може би имат нужда от теб и те приемат. Никога в живота ти ли не е имало човек, заради когото да си струва да се бориш и да живееш?! Помисли си над този въпрос и повярвай с себе си. Ако имаш воля ще продължиш напред и ще се бориш за да се оправиш

Ми като e измислица защо да не му кажат ?


Щом не виждаш изход - давай, самоубивай се ! :D забоди си отверка в окото :))

хахаха интересен план хахах :D

sashko705
04-24-2012, 07:52
Не смееш! (да си забиеш отверка в окото)

In*The*Face
04-24-2012, 09:00
Ако темата не е шега с радост ще те запозная с мой приятел, който мина по същия път. От екстази, пико, гъби и т.н има измъкване. Вярвай ми. Щом не си стигнал до хероин все още имаш възможност да се пречистиш. Още си толкова млад. Самоубийството изобщо не е решение. Ако обаче темата е лъжовна, радвай се, че не си ми пред очите. Загубих приятел заради нещата описани от теб. И ако с едно можеш да се шегуваш, с друго е просто извратено. Много хора минават по твоя път и да си правиш интересното на техен гръб е повече от гнусно...