PDA

View Full Version : Първи път



ForeverAlone
04-18-2012, 14:52
Инспириран от една статия в древно списание и отчасти от Naive, реших да споделя някои приключения от моя живот. Надявам се на силно включване от страна на Драго, Дизел, Щрудел и LambOfGod... Та така...

Първата целувка.
Горещо, знойно лято. Навсякъде се чува бръмчене на хиляди малки насекоми. Тя се приближава към мен, уредили сме си среща край изоставения строеж. Облечена е в къса бяла пола, леко размъкната тениска; сините ѝ очи ме пробождат. Казва се Камелия, дори името е екзотично. Виждам, че е развълнувана; едва ли повече от мен. Сърцето ми тупти силно, сякаш е пчела в бурканче. Тихо казвам; - Здрасти. Нервен съм. Устните ми са сухи, дори леко напукани, облизвам ги уж скришом. Как си? Горе-долу, как да съм. Освен, че съм на прага на инфаркт, възбуден съм като див звяр и ми се пикае от притеснение, всичко друго е чудесно. Усещам, че диша учестено; малките ѝ, едва напъпили гърди се повдигат и спускат доста рязко. Явно съм влюбен. За първи път от детската градина насам. Аз съм на 13, тя е година по-малка. Цяло лято сме били заедно от сутрин до здрач. Говорим си за звездите, луната, нощното небе. След малко трябва да се прибира. Лека нощ, до утре. Навеждам се бавно над нея, пулсът ми се ускорява. Леко се усмихвам, гледам я в очите, усмихва се и тя. Целувам я. Имам чувството, че ще припадна, толкова съм притеснен; справих ли се... Ще разбера утре, когато пак ще я видя. Изпращам я до вкъщи, гледам в земята. Утре в колко ще излизаш? Някъде по обяд. Ок, ще се видим тогава. Прибирам се, мислейки си за... всичко. Устните ѝ бяха меки, топли. Дори не сме "официални" гаджета. Най-вероятно няма да спя от вълнение...

и т. н.
Ебаси колко неща си спомням...

Вие сте :)

Ashenvale
04-18-2012, 15:08
Купих си сладолед и го изядох ..
Ама иначе много интересна история, а аз просто не искам да си спомням, не че не бих разказал :D

ShtrudeL
04-18-2012, 15:45
Надявам се на силно включване от страна на Драго, Дизел, Щрудел и LambOfGod... Та така...


втф? ;О
Аз мисля, че съм казвала.
Тъкмо бях навършила 16, мислех, че никога няма да имам гадже, бях емо, той беше на 17. ^^ Беше някаква никаква ваканция от една седмица, преди 7 май (защото тогава се целунахме за пръв път и ъъ 'тръгнахме'...)
И през тая една седмица постоянно си пишехме, признахме си, че се харесваме и всеки казваше как иска да гушне другия, пращахме си любовни емотки, преди това си се усмихваме в училище, а се запознахме в училищния форон... хаха... омг :> *настръх* А преди тая ваканция имаше безплатни прегръдки, организирани от моя милост и тогава го гушнах за пръв път. АЗ. Страхливата. Беше на 17 март, защото тогава гаджето на една съученичка има рожден ден и е риби, а моя милост разбииира се, че знае зодиите на всички около себе си, ноо да не се отклоняваме от темата дами и господа.
Та писахме си ние ваканцията и видиш ли, дойде деня, в който на следващия ден сме на даскало (6 май. Тогава баща му пък има имен ден) И за да не се чувстваме неловко в даскало, при все че сме си казвали колко си се харесваме, реших за пръв път, въпреки страха си да отида при него. Той не знаеше ест, беше изненаада. Беше към 13:00 часа и той имаше няква работа по центъра и му писах смс "кога се прибираш", съответно той ми отговори и си направих сметка кога да изляза и да ида пред входа му (живеем много близо един до друг...) Та излязох много по-рано, защото половин час се чудех и треперех, но все пак излязох, стигнах, седнах на пейката и зачаках. Нервна, трепереща, чак лошо ми стана хаха и след няма и 10-15 мин го виждам да слиза от тролея. Съвсем ми падна сърчицето в петите. Като ме видя беше много учуден и му се хвърлих на врата и толкова силно го гушнах/стиснах, че сигурно си е помислил "втф, тая призрак ли е видяла О.о?!", но ми се зарадва де. Обиколихме блока два пъти, държейки се за ръчичка, гушнати, после пак се върнахме на същото място, говорихме си, аз не бях на себе си, понеже за пръв път се разхождах с някой за ръчичка. Та показах му нещо на телефона си и той ми го взе и почна да ми разглежда снимките/картинките ^^ и имах от онея лигавите тип "на бас, че не можеш да целунеш собственика" и видях, че я гледа точно нея и се изплаших и си взех телефона, а той ме погледна усмихнато, каза само: "Мога!" и си пъхна езичето в устата ми, а аз гледах така О.О. Беше много странно, студено и лигаво, но не и неприятно ^^. Умрях от срам и се гушкахме, а после ме беше срам да се целуваме пред хората и като цяло да се целуваме :О

И тъй.

ForeverAlone
04-18-2012, 15:53
Йеп, според мен успешно успяваш да предадеш емоциите си върху бял лист(образно казано), както и всички изброени, пък и има нужда от леко лирично откровение тоя форум, че нещо твърде се огейства...

ShtrudeL
04-18-2012, 16:04
че нещо твърде се огейства...


8-)

Интересно ми е за първата целувка на Дизелчо 8-)

ForeverAlone
04-18-2012, 16:06
Е, не се ограничавайте де, утре ще напиша за първата си мастурбация :)

assd
04-18-2012, 17:00
утре ще напиша за първата си мастурбация :)

недей, пощади ни

ForeverAlone
04-18-2012, 18:17
не е и нужно да ми вярваш.

ForeverAlone
04-18-2012, 18:22
що, ти твоя случайно ли го избра? http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/sarcastic.gif

ForeverAlone
04-18-2012, 19:09
не само дизел, всички мъжки във форума да ми правят букаке...

Ermic
04-18-2012, 19:20
втф? ;О
Аз мисля, че съм казвала.
Тъкмо бях навършила 16, мислех, че никога няма да имам гадже, бях емо, той беше на 17. ^^ Беше някаква никаква ваканция от една седмица, преди 7 май (защото тогава се целунахме за пръв път и ъъ 'тръгнахме'...)
И през тая една седмица постоянно си пишехме, признахме си, че се харесваме и всеки казваше как иска да гушне другия, пращахме си любовни емотки, преди това си се усмихваме в училище, а се запознахме в училищния форон... хаха... омг :> *настръх* А преди тая ваканция имаше безплатни прегръдки, организирани от моя милост и тогава го гушнах за пръв път. АЗ. Страхливата. Беше на 17 март, защото тогава гаджето на една съученичка има рожден ден и е риби, а моя милост разбииира се, че знае зодиите на всички около себе си, ноо да не се отклоняваме от темата дами и господа.
Та писахме си ние ваканцията и видиш ли, дойде деня, в който на следващия ден сме на даскало (6 май. Тогава баща му пък има имен ден) И за да не се чувстваме неловко в даскало, при все че сме си казвали колко си се харесваме, реших за пръв път, въпреки страха си да отида при него. Той не знаеше ест, беше изненаада. Беше към 13:00 часа и той имаше няква работа по центъра и му писах смс "кога се прибираш", съответно той ми отговори и си направих сметка кога да изляза и да ида пред входа му (живеем много близо един до друг...) Та излязох много по-рано, защото половин час се чудех и треперех, но все пак излязох, стигнах, седнах на пейката и зачаках. Нервна, трепереща, чак лошо ми стана хаха и след няма и 10-15 мин го виждам да слиза от тролея. Съвсем ми падна сърчицето в петите. Като ме видя беше много учуден и му се хвърлих на врата и толкова силно го гушнах/стиснах, че сигурно си е помислил "втф, тая призрак ли е видяла О.о?!", но ми се зарадва де. Обиколихме блока два пъти, държейки се за ръчичка, гушнати, после пак се върнахме на същото място, говорихме си, аз не бях на себе си, понеже за пръв път се разхождах с някой за ръчичка. Та показах му нещо на телефона си и той ми го взе и почна да ми разглежда снимките/картинките ^^ и имах от онея лигавите тип "на бас, че не можеш да целунеш собственика" и видях, че я гледа точно нея и се изплаших и си взех телефона, а той ме погледна усмихнато, каза само: "Мога!" и си пъхна езичето в устата ми, а аз гледах така О.О. Беше много странно, студено и лигаво, но не и неприятно ^^. Умрях от срам и се гушкахме, а после ме беше срам да се целуваме пред хората и като цяло да се целуваме :О

И тъй.
а кога за пръв път се еба :/

Wax
04-18-2012, 19:43
Първата целувкаа <33

Моята лично помня че беше с момиче, което впоследствие ми стана първата половинка :>
На 12 ли колко бях. Детайли много не помня, но се сещам че беше пред дирекцията в даскало и бях и обещал да я прикривам за една нейна издънка. Аз тогава бях много срамежлив, така че тя посегна като ме хвана за ръчичката и ме дръпна.7-8 секунди някъде траеше. И после ме гледаше едно такова миличко и се размекнааааххх :>>
Може да се и нарича злоупотреба с власт, защото бях ученическия настоятел и и се размина леко :lol:

ShtrudeL
04-18-2012, 19:44
Аз не се еба.

(сега като се замисля, звучи като 'амеба'. Така няма да ми е толко противно.)

In*The*Face
04-18-2012, 19:48
Моята първа целувка беше кофти и без чувства за това ще разкажа за втората.
Аз на 13, той батко на 15-16. Запознаваме се на село по време на лятната ваканция. Всички приятелки пищят колко е хубав като кара колелото си гол до кръста, а аз само мълча и слушам. Една вечер си тръгвам от дискотеката, а той ме настига и ме пита искам ли компания. По пътя до вкъщи си говорим за любими неща. Цветове, футболни отбори и т.н Колкото повече наближаваме до моята улица, толкова по-силно започва да тупти сърцето ми. Стигаме до кръстовището малко преди къщата и сядаме на чешма Гергана. Аз нервно и несвързано разказвам разни неща, а той втренчил поглед в мен ме притеснява допълнително. Няколко минути по-късно станахме и продължихме към нас, а той бавно доближаваше ръката си към моята, докато накрая не вплетохме пръсти. Настръхнах и загубих представа за случващото се и така до къщата. Стигнахме и аз благодарих че ме е изпратил и точно тръгнах да си отскубвам ръката от неговата и той ме придърпа и ме прегърна. Краката ми се подкосиха, а в гърдите си чувах биенето на неговото сърце. Погледнахме се и се целунахме. Кратко и трепетно. След това се прибрах и не знаех къде се намирам. Оградих в кръгче датата на календара и дадох нескопосано обяснение на баба защо съм се забавила и кой ме е изпратил. И така. Първата ми детска, голяма любов. Продължи повече от 2 години.

Ermic
04-18-2012, 20:15
Аз не се еба.

(сега като се замисля, звучи като 'амеба'. Така няма да ми е толко противно.)

e добре
като се любиш или правиш любов ...

ShtrudeL
04-18-2012, 20:17
e добре
като се любиш или правиш любов ...

Аз не се любя и не правя любов.

Ermic
04-18-2012, 20:23
Аз не се любя и не правя любов.

секс не правиш ли :O

ShtrudeL
04-18-2012, 20:27
секс не правиш ли :O

Дойдохме си на думата.

PainMonopoly
04-18-2012, 21:10
Бях на 15 и на един купон една ме намляска. Не ме кефеше, ама си казах, че не пречи да добия малко опит. Мляскахме се, мляскахме се, вкл на земята, накрая си тръгнах, защото имах вечерен час :Д

В понеделник на даскало обсъждах този инцидент с най-добрия ми приятел и казах "и ето това ми беше първата целувка". И той: "ми... всъщност не ти е първата". :razz:

Оказа се, че първата е била 3 месеца по-рано, на един купон, където се напих на мотика. В моментите, в които нямам спомени, ми казваха, че е ставало нещо с К., която си ме харесфаше. И аз си викам сигурно нещо сме се гушкали, танцуфкали и не разбирах защо всички са толкова впечатлени. А се оказа, че сме се и мляскали. :Д

Oy7ofCon7roL
04-19-2012, 08:29
утре ще напиша за първата си мастурбация :)

I can't wait for

Иначе моята първа първа целувка не си спомням кога беше, може би съм бил 1 или 2 клас.
Беше на един рожден ден и играехме на бутилка , даже не си спомням кви бяха правилата ама по едно време се стигна до там, че трябваше да се целуваме с една комшийка, с която се харесвахме. Аз бях толкова ентусиазиран, че буквално подскачах из стаята 1 минута :cool: А тя стои милата и ме чака.... накрая отидох и я целунах и целувката траеше около 5 секунди, нямаше езици и такива работи , обаче си мисля, че прекарах микро инфаркт тогава :cool:

А другата истинска първа целувка беше с една мацка , дето търчах 2 3 месеца след нея. Тя не искаше да се занимава с мене щот аз бях 16 , а тя почти на 18 . Много бях влюбен и не се отказвах. Бяхме като гаджета(всъщност всички си мислеха, че сме) държахме се за ръце, гушкахме се , като седнехме някъде на кафе аз винаги си слагах ръчичката на баджачето и..... абе много аванта ми пускаше, даваше ми да си я пипам където си искам само целувката липсваше.
Та една вечер бяхме на бар (пфф тогава всяка вечер бяхме на бар) и бяхме пийнали и двамата и тя нещо ми се обясняваше , а аз и галех косата и по едно време понечих да я целуна и устните ни само се допряха за един миг .После още веднъж така и след тва тя изведнъж като ме награби и директно си пъхна езика в устата ми и аз направо не знаех какво става wtf :shock:
И така се мляскахме цяла вечер, беше невероятна нощ. После 1 седмица ме учеше да се целувам както трябва :cool:
Месец и нещо по-късно ме отвори :cool: Няколко месец по-късно пък аз я отворих, отзаде :cool:

ohluv
04-19-2012, 08:43
В 4-5 клас по време на една игра на шише :D

Ewok
04-19-2012, 11:37
Първата... пф, тя не беше много яка. Бях на летен лагер и малко след нас пристигнаха и едни украинци. И такам, няколко дни си седяха, аз дори не знаех какво представляват (шляех си се наляво-надясно, изобщо не ги отразявах). След това едната вечер реших все пак да си остана и понеже всяка вечер се организираше някаква измислена дискотека отидох там с едни други момичета. Бяха дошли и украинците и се запознахме с тях и малко по малко се разтанцувахме. Лепна ми се един симпатичен, смисъл, наистина доста симпатичен, и си танцувахме. След това щяха някъде да ги водят през нощта, та дойде едно бусче да ги вземе и преди да се качи ме целуна. Честно казано не ми хареса особено. Беше някакво прекалено настойчиво и сякаш се е очаквало да го направи и заради това. Още повече, че не си говорихме мн мн преди това заради езиковата бариера, понеже не говореше мн мн английски, а и не можех да си организирам езика да офоромя правилно думите, така че беше много повърхностно всичко.

Втората ми беше по-прекрасна, въпреки че и при нея имах леко опиянение.
Беше на същия този лагер два-три дни след това. Момчето многомного го харесвах, но нищоне беше станало между нас и тогава не знаех защо (след това разбрах и това още една дълга история, нвм) Та както и да е, беше последна вечер, всички бяха пийнали и ние с него седим и си танцуваме нещо, по едно време останахме само двамата май. И както си танцувахме нещо се наведох назад и като се вдигнах и ме целуна. Беше много мило и приятно и аадски много ми хареса. Някакво нежно и ах :д
Така че всъщност това си смятам за първа целувка.

а, да, бях на 13


Всъщност найнай-първата ми целувка беше с момиче 8-)
и като се замисля всичките ми такива преживявания за били под лекото влияние на алкохол

Аз <3 алкохол!

ок


//не ме бива в разказването, соре

LordOfLight
04-19-2012, 16:08
Първата ми целувка не беше много яка, мда и моята. С едно момче на моята възраст се запознахме в даскало, започнахме да си пишем и си станахме дружки, в последствие той се оказа, че ме харесва почнахме с една прегръдка и тогава и аз не разбрах как, ама се оказа, че сме завързали връзка. Излязохме в един парк, седнахме на една пейка и той ми залепи една доста гадна целувка...(началото на 9 клас)
Тааа с него скъсахме заради едно др момче, което пък много харесвах и първата целувка с него ми подкоси крачката...Ако не се лъжа бяхме на гробищата май, на разходка (омг много дарк период от живота ми хахах). Вече застудяваше и пак бяхме излезли на разходка там. И аз по един суичър (идея нямам да се пише тая дума) пък той с яке и на мене ми стана студено де и той беше кавалер и ми отстъпи якето си, което пък миришеше на зелена малиция (която и до днес си остава любимия ми мъжки парфюм, като го подуша и подскачам). Суичърът ?!?!?! ми миришеше на неговия парфюм и бррр... Та след като с него си признахме, че изпитваме симпатии един към друг, целувката си дойде от самосебе си и в стомаха ми тогава пърхаха пеперудки....мдааа...мили спомени...

Wax
04-19-2012, 17:10
и като се замисля всичките ми такива преживявания за били под лекото влияние на алкохол

Аз <3 алкохол!

ок


//не ме бива в разказването, соре

И аз те обичам вече :lol: <3

Oy7ofCon7roL
04-19-2012, 17:37
Ако не се лъжа бяхме на гробищата май, на разходка (омг много дарк период от живота ми хахах).

Споко аз съм правил къде, къде по-дръзки неща в близост до гробищата :D

LordOfLight
04-19-2012, 17:39
ма мене това не ме притеснява :д

horacio
04-19-2012, 17:48
готяна тема

БожиятАгнец
04-20-2012, 09:48
Ох, първо реших, че искаш мнение за това, което си написал. После реших, че е еротичен разказ и ми беше много странно, че няма секс. После видях, че щрудел е написала някакъв роман и си мисля, че значи ни питаш за първото ебане. И бях 'втф?'. :D

После ще се включа, защото с'я пиша само някви глупости. (Аз да пиша глупости? Втф?) :lol:

Naive
04-20-2012, 20:36
Като се замисля, и моята първа целувка беше с момиче, в първи клас. Имах една приятелка (две всъщност), с която си ходехме на гости много често след училище и си играехме на мъж и жена, и тя винаги беше мъжа. :Д И тогава сме се целували, ама не ми харесваше. Помня, че й корема ми е целувала. С другата приятелка по-рядко го правехме, де.
А първата ми с момче беше като бях на 11 и не помня много подробности. Момчето ми беше гадженце от един-два месеца, държахме се за ръчичка, гушкахме се, цункахме се по бузката и един ден преди физическото ме целуна. Не съм се притеснявала или нещо такова. :Д
Първото ми мастурбиране беше в 4ти клас със струята на душа, ама не помня как се случи. Спомням си обаче, че си лягах на плочките и да, и като нашите решиха да слагат душ кабина ме беше много яд, защото мислех, че няма да мога да мастурбирам, ама грешах, де.

БожиятАгнец
04-21-2012, 06:05
Така, обмислях известно време и стигнах до извода, че първата ми съзнателна целувка е била около 5-6 клас. Беше ми първи ден в едно много пропаднало училище, където се бях записала уж да уча с едно другарче, което така и не стана. Много ме беше страх, защото ми бяха разказвали много лоши работи. Очаквах да ми теглят един бой. Особено, както бях най-трю метъл периодът ми. (Тогава к'ви субкултурни войни имаше, лелеее! 8-) ) В крайна сметка хората се оказаха много дружелюбни, още на първият ден влезнах в компанията на 'най-готините' от даскалото.
Та, пропусках часовете с новата си компания, пушихме цигари в коридора (аз тогава всъщност не пушех редовно), даже специално заради мен пуснаха някакъв рок. 8-) Имаше едно момче - Боби, за него ми казаха, че бил голям курвар. :lol: Беше по-нисък от мен. 8-) Пушеше много трева, жалко, че тогава не пушех, щях да намажа много. Та, играхме на 'курвичка' и Боби трябваше да ми направи стриптийз. Ммммм, беше много готин. 8-) След това ме притисна на стената. Гушкахме се, лафихме си и...Го целунах. Дори не разбра, че ми е за първи път, така че явно се бях справила добре. 8-)
Беше много забавно, аз на едни токчета (смисъл не много високи, все пак бях малка), а с него и без това имахме разлика във височината... :Д Ама беше готин.
На същият ден пак играхме на още някви простотии, та съм се целувала и с половината му съученици, даже и брат му. :Д
Обаче, после...После след часовете останах с едно момиче. Тя беше...Невероятна. Имаше огромни цици! И беше много красива. Само, като се сетя какъв изрод бях си нямам и на идея тя защо ме беше харесала... Та, попита ме дали искам да тръгнемЕ. 8-) Няма същество на земята, което да можеше да й откаже в такава ситуация. Съгласих се и се целунахме. Беше... Неописуемо. Не си спомням какво мислех или какво усещах, но си спомням, че беше страхотно. 8-)
С Боби ходехме една седмица, с момичето към половин година. 8-)

Не знам...Не възприемам първата целувка за нещо значимо. Пък и както каза някой преди мен, беше доста повърхностно. В общи линии си спомням това, което написах. 8-)

dirtyyy
04-21-2012, 06:53
LOL :D Супер готини спомени.
Моята първа целувка беше в 7 клас с един батко.
Тренирам си аз и изведнъж гледам един пич, някакъв като типичните ъндърграунд скейтъри в София, седи и ме чака горе на терасата над залата ни. Бяхме си писали може би 1-2 дни и той ми беше споменал, че ме харесва. А аз играя,подскачам, радвам се и изведнъж виждам него и сърцето ми слезе в петите! Качих се горе след тренировката ни и след нас имаше баскетболисти, което много добре си спомням, защото май си харесвах един.. И седя си аз и си говоря с него след което идва една приятелка и казва, вие няма ли да тръгнете? След което последва отговор - ама ние вече ходим, от него и ме прегърна..
Тръгнахме на към нас..при което се гушкаме и държим.. точно заваля дъжд, когато той ме прегърна и каза, студено ли ти е? И ме уви с огромното си яке на Волком. Целунахме се..и той ме ухапа. Беше много кратко, защото се стреснах от ухапването, но от тогава ми е оставил фетиш към по-хард нещата :З
Общо взето с него ходих 3 дни и трита се целувахме като за световно. Готина идея е първата ти целувка да е с батко.

Claymore
04-21-2012, 07:49
Бяхме в детската градина. Тогава дойде моето гажинце, взе ми колелото, извини ми се и *мляс*. После го набих защото смятах, че ще хвана някоя болест. :D

NaOH
04-21-2012, 09:14
О, моята първа целувка беше много красива.

Беше лятото след 5ти клас, много бях харесал една съученичка, дори 'бях влюбен' в нея. Ех, детски глупости. Бях ѝ взел домашния (тогава нямаше ни интернет, ни мобилни телефони), звъня ѝ много спечен, целия треперя от притеснение.. И аз от толкова притеснение заеквам докато говоря, викам я навън да ядем сладолед. Няколко часа по-късно излизаме навън, вземаме си сладолед - тя шоколадов, аз сметанов, разхождаме се насам-натам докато си говорим, дори се хванахме за ръчички, беше някакво супер невинното :---) Седнахме на една пейка и се гушнахме докато гледахме залеза, така сме стояли сигурно 10-15 минути, без да мръднем или да си кажем нещо, беше някакво вълшебно, още помня чувството... И изведнъж тя ме целуна по бузата, каза ми, че ме обича... И аз бях в шок, спекох няколко секунди и не можах да кажа нищо, беше ме много срам. Но после и аз я целунах по бузата и ѝ казах, че я обичам. После продължихме да се гушкаме и да си говорим, докато не се стъмни и не стана време да се прибираме.. Стигаме до тях на площадката пред входа и не спираме да си говорим и да се смеем още доста време след като стигнахме. По едно време тя ми казва, че вече наистина трябва да ходи, че техните ще ѝ се карат. Аз ѝ казах да изчака, щото имам нещо да ѝ казвам.. Качих се на площадката (щото бях по-нисък от нея :D ), хванах я за ръце, приближих се до нея и я гледах в очите.. Целунахме се, най-накрая :) Не знаех какво правя, но беше някакво инстинктивно това, не знам колко време мина, времето сякаш беше спряло. Без език беше целувката де, но беше все така красива, хах :) Гушнахме се за последен път и си казахме чао. Това беше всичкото, аз още бях в шок от целия ден, беше толкова красив... Като по приказките, леле :)

msdattt
04-21-2012, 09:41
Абе.. мен ме срам да си призная :D :D Ама айде сега, здраве да е..
Май беше 3 или 4 клас, бяхме в библиотеката в училище с най-добрата ми приятелка тогава. Обикаляхме безцелно между лавиците с книги, когато внезапно спряхме някъде в дъното на стаята между рафтовете и както си говорехме за някакви простотии, тя изтърси: Искаш ли да пробваме какво е? o.O (говорехме си за целувки преди това и че никоя не се е целувала още) Мислих, мислих.. И си викам "Какво пък??" (абее де да знамм тогаваа що така съм се съгласила :D акълаа ми на няквоо лапее .. ) Та.. целунахме сe с език точно за.. има-няма 2-3 секунди и се отдръпнахме с погнусени физиономии :D Хм, сега като се замисляя .. странно как след този "инцидент" съм посмяла да се целуна отново :? :D

flo0pY
04-21-2012, 11:51
I can't wait for

Иначе моята първа първа целувка не си спомням кога беше, може би съм бил 1 или 2 клас.
Беше на един рожден ден и играехме на бутилка , даже не си спомням кви бяха правилата ама по едно време се стигна до там, че трябваше да се целуваме с една комшийка, с която се харесвахме. Аз бях толкова ентусиазиран, че буквално подскачах из стаята 1 минута :cool: А тя стои милата и ме чака.... накрая отидох и я целунах и целувката траеше около 5 секунди, нямаше езици и такива работи , обаче си мисля, че прекарах микро инфаркт тогава :cool:

А другата истинска първа целувка беше с една мацка , дето търчах 2 3 месеца след нея. Тя не искаше да се занимава с мене щот аз бях 16 , а тя почти на 18 . Много бях влюбен и не се отказвах. Бяхме като гаджета(всъщност всички си мислеха, че сме) държахме се за ръце, гушкахме се , като седнехме някъде на кафе аз винаги си слагах ръчичката на баджачето и..... абе много аванта ми пускаше, даваше ми да си я пипам където си искам само целувката липсваше.
Та една вечер бяхме на бар (пфф тогава всяка вечер бяхме на бар) и бяхме пийнали и двамата и тя нещо ми се обясняваше , а аз и галех косата и по едно време понечих да я целуна и устните ни само се допряха за един миг .После още веднъж така и след тва тя изведнъж като ме награби и директно си пъхна езика в устата ми и аз направо не знаех какво става wtf :shock:
И така се мляскахме цяла вечер, беше невероятна нощ. После 1 седмица ме учеше да се целувам както трябва :cool:
Месец и нещо по-късно ме отвори :cool: Няколко месец по-късно пък аз я отворих, отзаде :cool:
що бе ти как си се целувал първия път не си правел нищо и са ти текли лиги покрай устата ли :cool: иначе Убава история ;д

flo0pY
04-21-2012, 12:03
Така, обмислях известно време и стигнах до извода, че първата ми съзнателна целувка е била около 5-6 клас. Беше ми първи ден в едно много пропаднало училище, където се бях записала уж да уча с едно другарче, което така и не стана. Много ме беше страх, защото ми бяха разказвали много лоши работи. Очаквах да ми теглят един бой. Особено, както бях най-трю метъл периодът ми. (Тогава к'ви субкултурни войни имаше, лелеее! 8-) ) В крайна сметка хората се оказаха много дружелюбни, още на първият ден влезнах в компанията на 'най-готините' от даскалото.
Та, пропусках часовете с новата си компания, пушихме цигари в коридора (аз тогава всъщност не пушех редовно), даже специално заради мен пуснаха някакъв рок. 8-) Имаше едно момче - Боби, за него ми казаха, че бил голям курвар. :lol: Беше по-нисък от мен. 8-) Пушеше много трева, жалко, че тогава не пушех, щях да намажа много. Та, играхме на 'курвичка' и Боби трябваше да ми направи стриптийз. Ммммм, беше много готин. 8-) След това ме притисна на стената. Гушкахме се, лафихме си и...Го целунах. Дори не разбра, че ми е за първи път, така че явно се бях справила добре. 8-)
Беше много забавно, аз на едни токчета (смисъл не много високи, все пак бях малка), а с него и без това имахме разлика във височината... :Д Ама беше готин.
На същият ден пак играхме на още някви простотии, та съм се целувала и с половината му съученици, даже и брат му. :Д
Обаче, после...После след часовете останах с едно момиче. Тя беше...Невероятна. Имаше огромни цици! И беше много красива. Само, като се сетя какъв изрод бях си нямам и на идея тя защо ме беше харесала... Та, попита ме дали искам да тръгнемЕ. 8-) Няма същество на земята, което да можеше да й откаже в такава ситуация. Съгласих се и се целунахме. Беше... Неописуемо. Не си спомням какво мислех или какво усещах, но си спомням, че беше страхотно. 8-)
С Боби ходехме една седмица, с момичето към половин година. 8-)

Не знам...Не възприемам първата целувка за нещо значимо. Пък и както каза някой преди мен, беше доста повърхностно. В общи линии си спомням това, което написах. 8-)
лесбийска връзка ли е било? :Д

Ermic
04-21-2012, 12:11
лесбийска връзка ли е било? :Д

щом и 2те са момичета според тебе ква е била?

bebeemalko
04-21-2012, 16:30
:) след всички тези хубави историйки поне и аз да разкажа за моята първа целувка с език, понеже не помня преди дали съм се целувала както се целуват момиче и момче (освен в градината ама то не се брои). Бях 4 или 5 клас (мътни са ми тия работи) и бях нова в класа. Всички ми се кефеха, а две момчета (после станаха 3 :D ) ме харесваха. Един ден времето беше много хубаво, беше преди зимата, и ни бяха пуснали от последните 3 часа. Отидохме на площада на центъра, той е до училище, оставихме си раниците при майката на едно от момчетата, които ме харесваха. Тогава ходех с единия от тях, казваше се Иван. Гонехме се, качвахме се на фонтаните, а после решихме и криеница да играем, беше започнало да се стъмнява. Иван и аз все се криехме заедно :) и само си бягаме ние и той ме дърпа в едно забутано място и седнахме на някакво голямо стъпало. Гледахме се там, кефехме се и накрая ме целуна и дори и език ми пусна и аз бях само О.о ''Ййееееееееесссссс..." :D Той винаги си е бил малко перверзник и по тази причина се целувахме като невиждали и до края на играта :) след това ходехме дълго, а след това ходих с второто момче за малко, а през целия 7 клас ходих и с третото момче. И все още се поздравяваме и сме приятели. Абе детската любов си е най-хубава...:)