PDA

View Full Version : Как да й докажем ?



Teenhelp1
04-18-2012, 17:42
Как да докажем (с действия) на специалното момиче до себе си колко я ценим и държим на нея не,че не знам начини,но пък ми трябват някой нови и по-значими.Освен докосвания и подаръци.
Нови идеи никога не са излишни. :)

SmilezZz
04-18-2012, 17:47
Начини за доказване надали има. Всичко става с времето. Не е нужно да се купуват куп подаръци, за да се докаже - не е сигурно дали момичето ще се увери, че е така или не. Просто се усеща.

treisi90
04-18-2012, 17:53
Докосвания и подаръци? Малка част от меркантилните момчета държат да получават подаръци, чувствайки се обичани и ценени.. По- скоро отправеното внимание и държанието спрямо една дама е важно, искреността и извоюваното доверие помежду ви е от значение. Обърни внимание на тези неща и дано въпросното момиче да си струва усилията :)

Teenhelp1
04-18-2012, 18:09
Докосвания и подаръци? Малка част от меркантилните момчета държат да получават подаръци, чувствайки се обичани и ценени.. По- скоро отправеното внимание и държанието спрямо една дама е важно, искреността и извоюваното доверие помежду ви е от значение. Обърни внимание на тези неща и дано въпросното момиче да си струва усилията :) Заслужава си поне така си мисля тя не е такава да иска подаръци и т.н.