PDA

View Full Version : Какви са хората от раздела?



ledenakrasota
04-18-2012, 18:49
Замисляли ли сте се какви хора пишат в раздела? Според съветите си как действат в своята реалност? Ако познавате някого от тук и го имате за по- близък, какви впечатления е оставил у вас? Не пишете конкретни никове или имена. Интересува ме мнението ви като цяло. :)


Добре де, пишете никове. Аз просто препоръчвам, за да няма сърдити или криворазбрани. :/ Ваше си е решението. :lol:

loveca777
04-18-2012, 19:03
Замисляли ли сте се какви хора пишат в раздела? Според съветите си как действат в своята реалност? Ако познавате някого от тук и го имате за по- близък, какви впечатления е оставил у вас? Не пишете конкретни никове или имена. Интересува ме мнението ви като цяло. :)

За постоянните потребители на форума ,ами повечето са свестни и готини хора
Разбира се има и пълни идиоти,но такива пишат за кратко и заминават повечето

TheBeliever
04-18-2012, 19:05
Не пишете конкретни никове или имена.

Що бее? Нека да стане малко интригата. :D

Chacho
04-18-2012, 19:06
От хората, които съм виждал на живо, хората са такива, каквито са и тук, което ме учуди приятно. Поне доколкото ги познавам.

ledenakrasota
04-18-2012, 19:09
От хората, които съм виждал на живо, хората са такива, каквито са и тук, което ме учуди приятно. Поне доколкото ги познавам.

Дърдорят повече отколкото пишат?! :oops:

TheBeliever , за да няма после "Ама тая това, онзи онова..." :D Който каквото желае.:/

xoxi
04-18-2012, 19:15
Аз познавам само един човек от тук. На живо е коренно различен, в добрия смисъл. Беше пускал тема тук преди много време и повечето потребители прочели темата му, останаха с лошо впечатление от него. На живо обаче е страхотен пич и хич не му липсва женско внимание (той за липсата на такова беше пускал тема).

assd
04-18-2012, 19:21
пълни хуйове са, гаранция. познавам само няколко човека от целия форум, големи са кретени нема спор :D

Glamour92
04-18-2012, 19:27
Идея нямам...
С нелоши впечатления съм от людете тука,само че на живо не познавам нито един от тях. :>

SisiStrange
04-18-2012, 19:48
На живо познавам 2 човека. Единия е приятеля ми, а другия е бивша съученичка от гимназията. И двамата са горе/долу такива, каквито са в постовете си. Дори са по-мили и интересни на живо.

In*The*Face
04-18-2012, 19:59
Впечатленията - разнообразни, както и хората.
Не смятам че може да се съди по съветите, защото когато не е до твоята глава и си зад клавиатурата може да си много разумен, а когато ти се случи да се чудиш какво да направиш. Имам приятни впечатления от няколко потребители и неприятни от други. Учудват ме вулгарните коментари на деца на по 14-15-16 години, но всеки си е за него си. Сериозните хора тук не са малко и аз продължавам да смятам, че едно изречение и 5 отделени минути наистина могат много да помогнат на някой в нужда. За това е приятно освен просташки и иронични коментари да се четат и други. Тук мога да дам и много примери, ама нали без никове...

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:05
Тук мога да дам и много примери, ама нали без никове...

Давай, 100% съм сигурна че съм в списъка с лошите и злобните :lol:

По темата: Не познавам никого на живо, но често говоря по скайп с доста потребители от форума, тъй че смея да твърдя че са горе долу такива, каквито са и във форума.

TheBeliever
04-18-2012, 20:07
Давай, 100% съм сигурна че съм в списъка с лошите и злобните :lol:



И аз, и аз.

Не се познавам с никого от форум, поне доколкото аз знам.

П.П Много ми е скучно и си спамя. Ш'мъ извинявате.

loveca777
04-18-2012, 20:09
аз прекалено лош ли ви изглеждам ? :D :D

kindergarden
04-18-2012, 20:11
от съветите на хората в раздела се отчайвам от българската действителност
лично се познавам само с един активен и днес потребител
хубавото е, че на живо е доста по-културен, мил и забавен :)

w0sh
04-18-2012, 20:11
В тоя раздел са клишетата и преследвачите на граматични грешки.

В този раздел са генерализиращите и "уникалните" и тези, които обичат израза "под общ знаменател"

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:13
аз прекалено лош ли ви изглеждам ? :D :D

Много 8-) присъстваш във всеки един мой кошмар


В тоя раздел са клишетата и преследвачите на граматични грешки.

В този раздел са генерализиращите и "уникалните" и тези, които обичат израза "под общ знаменател"

Много, ама много точно казано.

ledenakrasota
04-18-2012, 20:17
В тоя раздел са клишетата и преследвачите на граматични грешки.

В този раздел са генерализиращите и "уникалните" и тези, които обичат израза "под общ знаменател"


Не са само тук! :) Явно не си чувал за "Кофата". :D

w0sh
04-18-2012, 20:17
Тъжното е, че вече 5 години промяна няма.

Всъщност има, ама е само в загубата на елементарни умения за иразяване.

а относно кофата, когато бях модератор имах няколкомесечен престой там и мисля че се разболях от няколко сериозни деменции едновременно.

valdesbg
04-18-2012, 20:21
Запознавал съм се на живо с няколко човека - kindergarden, lipsvashh_mi, PinkPan7her, 3oPuTy.

Не се различават много от това, което пишат във форума. Общо взето същото впечатление оставят. Имам желание да се срещна с още няколко човека. Да видим дали ще се получи.

TheBeliever
04-18-2012, 20:22
Каква промяна да има? 14 годишните сега да са по-добре от 14 годишните преди 5 години? Няма как да стане.

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:24
TheBeliever е права.

w0sh
04-18-2012, 20:28
Случвало се е и преди. Макар и много преди.

Обвинявам медиите.

Lincheto
04-18-2012, 20:35
^ обвинявай. МАЙ. ВСЕ ОЩЕ.

SuNsEt
04-18-2012, 20:46
От тук познавам около 10 човека може би...и няма разлика от това,което пишат и как мислят/говорят в действителност.То и от самите коментари понякога си личи до каква степен са истински и компетентни.Пък и някои потребители си носят слава.

loveca777
04-18-2012, 20:50
Много 8-) присъстваш във всеки един мой кошмар
.

ммм прости ми ,че те подлагам на това изпитание любов ненагледна моя ;(
;D
Какво искаш да направя, за да те успокоя от дългите и мъчителни дни прекарала в мъки и изтезания, в мисли за моето съществуване ? ; )

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:53
Прощавам ти!
Можеш да замениш тези кошмари с далеч по-приятни сънища.

http://chocolatesyrupywaffles.com/wp-content/uploads/2012/02/IF-you-know-what-i-mean.png

w0sh
04-18-2012, 20:55
^ обвинявай. МАЙ. ВСЕ ОЩЕ.
Няма прошка за мен. ;д

либе.

valdesbg
04-18-2012, 20:56
Дриймърче.. то и такива има.. дори и без да му позволяваш.

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:59
Дриймърче.. то и такива има.. дори и без да му позволяваш.

Абе то че има, има, ама реализация липсва 8-)

loveca777
04-18-2012, 21:01
Само само смъртта ще ни избави :D :D
ПС наистина сънувам само кошмари help me dear
tell me how ? ;d

DisappointedDreamer
04-18-2012, 21:06
:lol:

I'm not your dear, and I am unable to tell you how as I myself have only nightmares.

Оспамихме темата, стига вече хаха.

valdesbg
04-18-2012, 21:08
Вие няква игра въртите? Наемете си стая :)

x7aZzy
04-18-2012, 21:08
Не познавам никого от форума. Нямам и особено желание. Мисля, че ще бъда разочарована. А много мразя.

Има двама трима, чиито мнения си заслужават четенето. Другите или повтарят едно и също постоянно, или търсят с кого да се заядат, за да не им е скучно. Най-много ми прави впечатление, че всеки потребител си знае своето и мисли, че винаги е прав, че от всичко разбира, че е най-най (естествено има изключения). То няма лошо по принцип. Ама нещата не са винаги черни или бели. Има повече от една гледна точка.

Забравих - масата пише и-з-к-л-ю-ч-и-т-е-л-н-о неграмотно. На тема я има едно мнение без грешки, я няма. Не съм тръгнала да се заяждам (не ми влиза в работата кой как пише), но прави впечатление. И то лошо.

Иначе сигурно всички са много яки хора. Зависи от разбиранията.

ledenakrasota
04-18-2012, 21:08
Само само смъртта ще ни избави :D :D
ПС наистина сънувам само кошмари help me dear
tell me how ? ;d

Викаш само смъртта ще ви раздели... :oops:

DisappointedDreamer
04-18-2012, 21:09
Вие няква игра въртите? Наемете си стая :)

Неее. Мерси. Аз на други съм хвърлила око. 8-)

loveca777
04-18-2012, 21:14
Вие няква игра въртите? Наемете си стая :)

готово брат ,вече уредих цял апартамент с хубава и спретната вана : )

loveca777
04-18-2012, 21:15
Викаш само смъртта ще ви раздели... :oops:
не ни убивай ,моля ти се samara :D

umri
04-18-2012, 21:15
Отговарят на представите. В единия случай не бяха точни и ги надминаха, откъдето и следствието.

Chacho
04-18-2012, 21:21
samara :D

Шамара?
http://kliuki.bg/wp-content/uploads//2011/08/%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BE-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0.jpg

ledenakrasota
04-18-2012, 21:24
не ни убивай ,моля ти се samara :D

Аз съм богинята на Любовта. :oops: Нема се плашиш.

w0sh
04-18-2012, 21:26
Темата стана тясна за мен след като се напъха такова дебело его в нея.

ledenakrasota
04-18-2012, 21:28
Темата стана тясна за мен след като се напъха такова дебело его в нея.

Ако напуснеш, всичкото его в нея ще си тръгне с теб. :P

w0sh
04-18-2012, 21:30
Е аз че съм дебел, дебел съм, ама чак пък толкова, че и гравитация да образувам.

ял съм гравитони с вечерята си.

Chacho
04-18-2012, 21:37
Хигс бозон алангле.

w0sh
04-18-2012, 21:38
Новата мода не е ли неутриното?

гледам го в много диети за модели.

Chacho
04-18-2012, 21:41
Ми щото като си земеш неутрино и излиза безплатно, иначе се пълнее. Нали знаеш, no charge.

ledenakrasota
04-18-2012, 21:56
Превод! >>

Chacho
04-18-2012, 22:07
Превода винаги губи същественото.

no charge = неутрален заряд = безплатно

NomNomNom
04-18-2012, 22:09
Познавам доста хора и всички са кк.
То тези, дето си разкриваме какви сме и от къде сме, можем само да си навредим ако пускаме невярна информация.
Фиърчо, (кофаджия), на живо е по-притеснителен, иначе пак е пич.

А на последната форумна среща само помня, че обяснявах как отивам да правя секс за първи път и всички ми пожелаха успех. :D

ledenakrasota
04-18-2012, 22:16
Познавам доста хора и всички са кк.
То тези, дето си разкриваме какви сме и от къде сме, можем само да си навредим ако пускаме невярна информация.
Фиърчо, (кофаджия), на живо е по-притеснителен, иначе пак е пич.

А на последната форумна среща само помня, че обяснявах как отивам да правя секс за първи път и всички ми пожелаха успех. :D

Мен не ме помниш. :cry:

ledenakrasota
04-18-2012, 22:17
Превода винаги губи същественото.

no charge = неутрален заряд = безплатно

Това знам какво означава. :shock:

Гравитоните и т.н. :lol:

NomNomNom
04-18-2012, 22:18
Това знам какво означава. :shock:

Гравитоните и т.н. :lol:

Помня те, но ти беше нормално прекрасна ! :D :*

ledenakrasota
04-18-2012, 22:21
Помня те, но ти беше нормално прекрасна ! :D :*

Не колкото теб! :*

Chacho
04-18-2012, 22:25
Това знам какво означава. :shock:

Гравитоните и т.н. :lol:

Братовчеди са на фотоните, които летят от лампите.

ledenakrasota
04-18-2012, 22:36
Нещо, което не е за моята тиква. :?

loveca777
04-19-2012, 06:35
kiss :* :*

SmilezZz
04-19-2012, 16:11
Мнения всякакви. Някои ми изглеждат супер големите пичове, които във всеки един момент могат да ти помогнат. Други пък правят лошо впечатление с простотията и вулгарността си.

Иначе от форума познавам около 3 - 4 човека, като с едната съм си добра приятелка и няма кой знае каква разлика във впечатлението, което прави във форума и в реалността. Едно друго момиче излезе супер голямата предателка и имаше коренна разлика в начина й на мислене на живо. С другите двама сме си в добри приятелски отношения.

fenasf
04-19-2012, 21:15
Страшно филмирани като мен

jghgh
04-19-2012, 21:26
ахах, познавам, познавам.
има го момента, че във форума всички сме (по-)други. малко по-излъскана версия на себе си сякаш. не че сме неестествени или се преструваме, но сме маааалко погримирани, или как да го кажа, за да не звучи като преструвка или маска. просто това е характерно за косвеното общуване и т.н. както по-лесно се пишат писма, отколкото да изречеш почувстваното в очите, без да запелтечиш и да ти стане поне мъничко неудобно.
така си е, каквото и да си говорим. : )

иначе знам и един,дето се прави на хардкор, пък в живота изобщо не е. всякви ги има.
познавам и хора, които са си почти еднакви и в нета, и тук.
има ги всекви!

anonymous708973
04-20-2012, 12:44
Имам и положителни, и отрицателни мнения. Първите са повече. Определено искам да се запозная с няколко човека лично - Чачо, PullMeCloser, Номномном, TheBeliever, jghgh, мерилин, Irti, dream някви цифри, другата Дриймърка от Швеция, koshtramba, Rebirthing. Сигурна съм, че има и други.

Hilary_
04-20-2012, 19:47
Познавам/познавах и аз вече не знам как да го определя. Повечето вече НЕ пишат тук.
Преди влизах по - често и имах по ясни представи за раздела. Както мненията, така и хората са различни.

babity
04-20-2012, 20:04
И моите познанства с хора от форума са ограничени. Познавам двама потребители, за които се сещам на прима виста и мога да кажа, че наистина ги познавам. Единият не пише тук от прекалено дълго за да направя съпоставка, другият също не пише отдавна, но като цяло си отговаряше с постовете,но пък той не пишеше в Любов. Нямам някаква представителна извадка. Бих се запознала с този-онзи, но с дребни изключения не го намирам за приоритетно.

nIkEnCeTy_bE
04-20-2012, 21:06
Мога да кажа, че познавам един човек и просто с всеки изминал ден като му чета постовете и се учудвам. Какъв го познавам аз, какъв е той всъщност тук. Или хората се променят и умело прикриват истинската си същност, или аз нямам точна преценка. Доста съм учудена. И все пак смятам, че повечето са неестествени и както казаха по-горе, лесно е да го напишеш, да изкажеш мнение, но дали и на живо можеш да си такъв. А и някой прекалено се вживяват, изхвърлят и изтъкват.

Niakoitam
04-21-2012, 06:52
Аз не съм се виждал на живо с никой от форума.От една страна така може би е и по-добре,защото с колкото повече хора се запозная на живо доколкото се познавам толкова повече ще започне да ми пука от мнението им, а това не е много добре.Аз не мога да се видя отстрани,но определено съм различен.В интернет съм доста по...истински или както казват някои хора ми е по-лесно да бъда себе си.Никога не съм се изкарвал перфектен,но пък е добре че хората тук не знаят някои работи за мен.
На времето в доста дълъг период си общувах с едно момиче,което вече не пише тук.Пишеше се black_heart. С много добри впечатления останах от нея,но постепенно се поотдалечихме.С много хора от тук съм си общувал лично,но с кои се е стигало само до запознанство, с кои нещо не сме можели да се засечем и така.В общи линии съм личност,която трябва да бъде подбутвана постоянно за да се уверява че интереса все още съществува. В момента по активно от форума си общувам с Youcannotimagine и Wednesday666 с втората,от които напоследък доста по често.Виждат ми се много готини и точни хора и си се разбираме идеално.:)
Иначе много смпатични от впечатленията във форума са ми Blab, jghgh, може би и djipsito и други хора,повечето от които са тези дето гледат по философски над нещата и пишат по километрични коментари.Абе като цяло може да се каже че във всички, които са по редовни потребители намирам някакъв чар.valdesbg пък ме радва с това че е много искрен.Винаги са ми харесвали искрените хора...стига и те да носят на искреност.Но тъй като съм доста емоционална личност понякога съм забелязал че прекалено искрените и близки до мен хора понякога неусетно навлизат в личното ми пространство и въпреки че много обичам искреността това понякога страшно ме изнервя.Като цяло ми прилича на един мои приятел,които е доста по голям от мен и докато не се познавахме ме бъзикаше доста иронично.Откакто се познаваме понамали малко иронията,но пък и аз вече си знам че не е от най-обдчивите и изобщо не му оставам длъжен.И също не смятам че е чак толкова неебателен колкото се прави тук.
Абе като цяло са доста прияни хората тук,но както казах не познавам никой на живо.Случва се да се издразня моментно на някои по активен или на някои набързо минаващ,но като цяло дразнители като едно време пишещият тук плейбой Alabalaportokala мисля че нямам. :)

valdesbg
04-21-2012, 20:20
Въх... Някойтам това е чест за мен. Благодаря ти :) Това с искреността са ми го казвали и други хора, явно прави впечатление. Верно е че понякога хората ми се засягат от толкова искреност... Това не ме плаши. Има хора, на които това им харесва, и аз търся точно такива. А аз нося на искреност, даже.. ми е трудно без нея :)

therichbitch
04-21-2012, 20:33
Еми в този раздел обикновено влизат по-нормалните, които наистина целят да помогнат някому. В съседния е съвсем друга хавата- натам се запътват най-големите лигльовци и комплексарчета още с регистрацията си. Не визирам редовни потребители, които си посещават повечето раздели и не се концентрират в/у темите от сорта на "Мнгоо ми е голям", "ВИкат ми, че съм курва, защо така" и т.н.
Познавам едно момиче само (поне само за нея знам), но тя беше с ограничен брой мнения, минаваше от време на време да даде някой съвет, сега вече не. ЕМи същата си е и иначе.

Относно искреността- в днешни дни болезнената искреност внушава респект в мен, защото те прави неудобен за другите човек, не в крак с "модата" на доброто поведение, донякъде вредяща на човека. Те може да е и вредяща на човека, който я притежава, но пък има смелост да я използва, знаейки последствията от нея. ПРави те НЕмижитурка, различна от един стабилен % от хората. Ако и на живо си такъв, Валдес, евала :)

valdesbg
04-21-2012, 20:42
Ричбич и на живо съм същия. Поне от гледна точка на искреност, споделеност и обективност. Според мен ако истински държиш на даден човек.. то искреността е нещо което определено и трябвало да присъства. Колкото повече - толкова повече държиш на даден човек. Така са ме учили. А ако можеш да си искрен с един човек.. значи можеш и с всички останали. Те не са ти близки, но това не значи че не я заслужават. Не мисля че вреди, поне не и на мен. Доста изводи може да си направи човек, по това как хората приемат искреността. Така си мисля аз.

therichbitch
04-21-2012, 20:51
Може би вложих малко от личния си опит и стана малко субективно мнението. Просто съм забелязала, че когато имаш склонността да не спестяваш никому нищо и да наричаш нещата с истинските им имена, а не да ги измиваш и лишаваш от смисъла им, хората започват да си мислят, че се заяждаш с тях. Познатите, хайде така да го кажем, иначе близките хора са друга категория, те би следвало да ни познават най- добре, както и ние тях, това е ясно.

bReAk3R
04-21-2012, 20:55
Не познавам никого от форума. Нямам и особено желание. Мисля, че ще бъда разочарована. А много мразя.

Има двама трима, чиито мнения си заслужават четенето. Другите или повтарят едно и също постоянно, или търсят с кого да се заядат, за да не им е скучно. Най-много ми прави впечатление, че всеки потребител си знае своето и мисли, че винаги е прав, че от всичко разбира, че е най-най (естествено има изключения). То няма лошо по принцип. Ама нещата не са винаги черни или бели. Има повече от една гледна точка.

Забравих - масата пише и-з-к-л-ю-ч-и-т-е-л-н-о неграмотно. На тема я има едно мнение без грешки, я няма. Не съм тръгнала да се заяждам (не ми влиза в работата кой как пише), но прави впечатление. И то лошо.

Иначе сигурно всички са много яки хора. Зависи от разбиранията.

Харесва ми това мнение, както и първото мнение на "w0sh".

valdesbg
04-21-2012, 20:57
Ами.. честно да ти кажа тая категория дето я описваш.. аз не съм я срещал. Или.. може би прекалено бързо са се изпарили че да ги забележа. Някои от хората, които съм срещал ги е плашела толкова искреност, други са били любопитни.. трети даже им е харесвало. Четвърти не могат да си представят живота по друг начин. И аз малко лирично отклонение давам, но нищо. Хората във всички случаи или се привързват още повече към мен и аз към тях или напускат живота ми точно заради моята откровеност. Не е нещо с което можеш да свикнеш или игнорираш. Или то е вътре в теб и го приветстваш, или не е и го отричаш.

Така съм забелязал аз.

DisappointedDreamer
04-21-2012, 20:58
Хората във всички случаи или се привързват още повече към мен и аз към тях или напускат живота ми точно заради моята откровеност. Не е нещо с което можеш да свикнеш или игнорираш. Или то е вътре в теб и го приветстваш, или не е и го отричаш.


Много точно.

bReAk3R
04-21-2012, 21:08
В живота съм доста по-различен. Попринцип много разсъждавам и доста хора се дразнят от тва. Вървим си и аз на една тема седя през цялото време заради разсъждения и др. такива. Ама тва е друга тема, въпроса е, че тука съм по отворен. Тъпо, а? Ама поне си признавам ^^

Niakoitam
04-22-2012, 08:08
Аз пък понякога в реалността избягвам да съм толкова искрен с цел запазване на добрите отношения и избягването на повече проблеми ако се отнася за неща,които не ме засягат толкова пряко.Някакси се опитвам да се поставя на мястото на другият, а избягвам да споменавам в очите на някои, с който излизам например че се държи курвенски въпреки че виждам че е така.Или пък когато нещо малко или много ме дразни в някои.Но пък например дори и искреността на брат ми страшно ме дразни понякога.Един пример.Разпил съм се малко повече и той ми обяснява как е трябвало да спра да пия,защото едикой си му бил казал че съм като пияница.Е,дреме ми пък на шапката на кой индивид как съм изглеждал в тоя момент още повече че по всяка вероятност е казано на бъзик, а аз в тоя момент се забавлявам.Та примери такива много.Въпрос при мен е искреността да не преминава в налагане на мнение,но пък когато пожелая добре мога да се адаптирам към характерите на хората.Това поне съм се научил.Е,понякога трябва да рискувам искреността си заради това ако характерът на отсрещният човек го изисква. :)

djipsito
04-22-2012, 11:46
Мерси, някойтам.

Засега само донякъде и то само виртуално съм опознала 2-3ма от форума и ми се иска да ги познавам и на живо.
Иначе, аз в нета съм по-открита, отколкото наживо. Не бих споделяла опита си и избягвам да го правя. Съвети давам, ама дотам. Предпочитам да споделям с непознати, отколкото с познати. Като цяло ако някой покрай мен ме пита кво става и има нещо ново покрай мен, ще му го спестя, защото не искам да ми знаят нещата. Не, че нещо, просто не искам. По-вероятно е някой, с който не съм се виждала наживо да знае повече за мен, отколкото някой реален познат.

paradosou
04-22-2012, 14:33
Нелоши са ми впечатленията, ама нямам познати от тук.
На PinkPan7er, Chacho, umri, NambyPamby, djipsito, Irti, xoxi и shmatarok се радвам, обаче съм сигурна, че има още. :)

TheNormalGuy
04-22-2012, 16:33
В живота съм доста по-различен. Попринцип много разсъждавам и доста хора се дразнят от тва. Вървим си и аз на една тема седя през цялото време заради разсъждения и др. такива. Ама тва е друга тема, въпроса е, че тука съм по отворен. Тъпо, а? Ама поне си признавам ^^

И аз съм горе/долу същия, много мисля ама накрая ще стане като в ония виц: една патка мислила, мислила, и умряла.

А иначе от форума никой не познавам на живо, но си пишем с една група потребители, и някой са си същите, други са леко по-различни, но докато не ги видя на живо, не мога да коментирам със сигурност.

PullMeCloser
04-22-2012, 18:37
Имам като цяло положителни мнения за хората в раздела, доста от тях би ми било интересно да поопозная. Няма да пиша никове. :Д

Niakoitam
04-23-2012, 08:24
Мерси, някойтам.

Засега само донякъде и то само виртуално съм опознала 2-3ма от форума и ми се иска да ги познавам и на живо.
Иначе, аз в нета съм по-открита, отколкото наживо. Не бих споделяла опита си и избягвам да го правя. Съвети давам, ама дотам. Предпочитам да споделям с непознати, отколкото с познати. Като цяло ако някой покрай мен ме пита кво става и има нещо ново покрай мен, ще му го спестя, защото не искам да ми знаят нещата. Не, че нещо, просто не искам. По-вероятно е някой, с който не съм се виждала наживо да знае повече за мен, отколкото някой реален познат.

Няма защо. :)
Я колко познато. :) И аз предпочитам да споделям повече с хора, с които не съм се виждал и се опитвам да градя доверие постепенно.Преди не споделях пред абсолютно никой,но това страшно ми тежеше.Имах нужда да си споделя някои неща пред някой.Но като че ли е вярно че хората, с които общуваш те променят по един или друг начин и ти ги променяш по един или друг начин.След близо 3 годишното ми общуване с първото момиче, за което споменах тук и постепенното ми и много бавно разкриване пред нея от притеснение да не се отдръпне вече имах нуждата от такъв човек.И когато се появеше такъв човек аз се опитвах да му спечеля доверието.Понякога и във Facebook изпускам нещо,но като цяло не. И така е вече около 6 години.Интересното оттогава е все по-голямата ми склонност да ми е все по лесно да се разкривам и да говоря за себе си пред момичета, с които не се познаваме лично,не сме от един град и дори рядко имаме общи приятели.Досега не съм се разкрил напълно пред абсолютно никой от моя град.Хората, на които съм позволил да ме опознаят са били винаги досега от горепосоченият тип.Както казах умея да се адаптирам към характера на хората,независимо дали се разкривам пред тях или изобщо не го правя.От тези пред които се разкривам съм попадал на хора,които говорят предимно за себе си,такива,които изобщо не искат да говорят за себе си, а ме карат само мен да споделям и такива,които според ситуацията ме карат да споделям или те споделят и не е нужно едвали не насила да ги карам да говорят за себе си.Всеки си има някакъв чар,но третият тип най ми допадат,защото има нещо като...обратна връзка.А иначе това,което казваш че предпочиташ да говориш с по непознати или хора, с които не си се виждала за по лични неща може би е от притеснението да не се чувстваш задължена и слаба пред някои познат или приятел, с който постоянно се виждате, да не усещаш съдене за нещо от негова страна и от това как може да те оцени и трудността да избягаш при непритни за теб условия както и усещането че един куп твои близки и познати могат в един момент да разберат неща,които на теб ти се иска да не знаят.:)

djipsito
04-23-2012, 15:32
То няма кво толкова да разберат за мен, не съм убила човек, ама явно съм няква много суеверна, та за тва тая "потайност" (силно казано). Някой път много одумваните неща се провалят. Дори да е хвалене, не знам.. все едно хората имаме мръсни усти. Някво такова суеверие ми е в главата, та.. да. Не обичам да се хваля с нещо ново, не обичам и да споделям ако ми е тъжно. Преди съм го правила, разочаровали са ме, та може и тва да е причината.

На мен доста ми споделят, винаги и често искат съвети от мен. Нямам проблем с тва, винаги съм насреща. Като цяло само приемам информация и рядко давам за себе си.. И все пак не злоупотребявам с тва, което ми казват. Не е като да си права папка в мозъка с най-новите клюки и да ги тръбя. Лайк ту хелп ;д

Irti
04-24-2012, 06:36
Видях си името тук-там - мерси, но аз съм казал кой за мен е пич и кой не е. Четки и излишно отдаване на чест няма да правя. Пантерата си знае. Мисля да се запозная и с нея и с нейната половинка. Рано или късно, но ще стане, ако ще й след 2г., но ще бъде. И с Чачо също мисля да се запозная. Аз съм Всевишният и така заповядвам! Това са хора, с които мога да простея стабилно, а мога и да съм сериозен. Пък и всичко са братушки-пиянушки. .Мнението съм си изградил на база на техните мнения. Не вярвам да съм сгрешил.

Бърборил съм си с други един-двама потребители. Едната потребителка ми разправяше за чужбина и ми беше интересно.

Като цяло другите са ми никакви. Антипатични са ми страшно много хора и въобще не искам да ги виждам.

Абе понякога се чудя - хората прогресивно ли затъпяват или какво...

Niakoitam
04-24-2012, 07:41
djipsito смятам че тази потайност, за която говориш не се получава чак толкова от някакво суеверие колкото от разочарование. Разочарована си как лични неща,които си споделила може да се разпорстраняват между приятелите на тези,на които си споделила нещо лично и приятелите на приятелите им дори.Това от една страна си е съвсем в реда на нещата, но от друга е неприятно когато разбереш че са говорили зад гърба ти неща,които са ти твърде лични да ги разпространяваш и информацията даже понякога се е разпространила твърде по бързо от очакваното.Може би те притеснява оценката на по познатите ти.Това как ще оценят това, с което се хвалиш,положително или отрицателно ще е мнението им и дали няма да включат познатата на много хора завист опитвайки се всячески просто от злоба да ти попречат.А за това че ти е тъжно...просто може би не искаш повечето ти близки и познати да те виждат като по слаба отколкото им се представяш в действителност.Много хора се правят на много по-силни отколкото са вдействителност.В редки моменти,когато съм напипвал правилното място съм усещал силната болка в иначе изглеждащи адски силни личности.Но те не се разкриват постоянно именно,защото искат да изглеждат много силни сред хората и им е много гадно когато успееш поне за малко да проникнеш през черупката.Но е много трудно понякога дори и невъзможно,защото стените понякога са твърде големи.
Именно оттам идва и нагласата човек да е малко по искрен с непознати.Не се познавате лично.Няма я опасността или поне не за момента,в която информацията може да бъде разпространена и човек да научи неща за себе си,които биха го накарали да се чувства слаб и непълноценен пред другите,които биха го изложили.Информацията пак може да се разпространи...само че предимно сред хора,които не познават човека и които не биха проявили чак такъв голям интерес,не биха го гледали със съжаление едва ли не или не биха му правили мръсно само защото виждат че успява повече от тях или животът му е по интересен от техният. Та такива ми ти работи. :)

DarkTemplar
04-24-2012, 08:33
Какви са хората от раздела?
Любвеобилни. 8-)

DisappointedDreamer
04-24-2012, 09:12
Любвеобилни. 8-)

:lol:
<33333

SMALLVILLE
04-24-2012, 09:21
Любвеобилни. 8-)

дам, дам, много :D

TheNormalGuy
04-24-2012, 12:23
дам, дам, много :D

Agree. :D :D :D

Eclipsercho
04-24-2012, 19:27
Из раздела или по-точно поне 50% от хората, които пишат тук, витае някакво чувство за всевишие и провес над другите.. Няма да посочвам имена, но главно с това са известни дадени госпожици.. Граничи със смешно, но всъщност е тъжно.. Защото и те самите никога няма да могат да се погледнат отстрани (точно заради егото си) и да видят грешките си.. Oh well.

Другите 48% са готини хора, с които в повечето случаи е удоволствие да се поговори или дори спори.. :) Останалите 2% са за питащите, нови потребители и тези, които pishAt taka sht0t0 gi m1rzi da nau4at buLgarZki.

:lol:

Furious?
04-24-2012, 20:42
Има един , двама готини , но другите не стават

Blab
04-24-2012, 20:53
познавам прекрасни форумци. на живо са още по-прекрасни.
колкото до мен, аз съм си същият невъзможен човек, тук, там, сега, тогава.

Azoria
04-25-2012, 08:08
Като цяло мисля, че повечето хора тук са пичове, четейки постовете им. На живо май никого не познавам (и имам чувството ,че половината сте от Пловдив :lol: ).
По-добро впечатление ми правят добронамерените , които се опитват да влязат в положението вместо само да съдят. Харесвам и тези,които изразяват собствено мнение, но НЕ се опитват да го наложат. :)
Останала съм с добро впечатление от много от вас, но тъй като няма да изредя всички ще спомена само djipsito , с която споделям и практиката за по-откритото споделяне пред виртулните познати. :)

Alabalaportokala
04-25-2012, 09:32
нЕкойРандомТам. Абе ти си най- досадния тип от мъжки пол евър енд форевър който съм срещал. Обикновено челните призове за тази номинация са от женски пол, но ти и тях биеш :D, чак ме радваш на моменти. Иначе как е живота? Още ли си в малкия град безработен? :D

Chacho
04-25-2012, 12:57
Повечето хора, с които бих искал да се видя, съм им го казал, с някои сме се и виждали. jghgh ми е много интересна и бих се запознал на живо с нея.

w0sh
04-25-2012, 13:39
Тая тема няма ли да се заключи най-накрая.

То не беше психология, не беше философия, не беше чудо.

Chacho
04-25-2012, 14:04
То не беше психология, не беше философия, не беше чудо.

За разлика от другите в раздела :D

ledenakrasota
04-25-2012, 16:57
Тая тема няма ли да се заключи най-накрая.

То не беше психология, не беше философия, не беше чудо.

Темата кърти! шЪ мълчиш. [-(