PDA

View Full Version : Моята история . Защо се държи така ?



whoiammm
04-18-2012, 19:16
Здравейте. Аз съм момче на 15 години. Преди половин месец се запознах с едно страхотно момиче. Още от първия ден си я харесах много. Мислех че нямам никакъв шанс с нея. Но в крайна сметка стана така че тръгнахме и сме заедно почти 2 седмици. Аз съм луд по това момиче и бих направил всичко за нея. Незнам дали я обичам или просто много силно я харесвам. Проблемът е че тя живее в друг град на 100км. от моя. Учи в моя град и през седмицата е тука. Събота и Неделя ходи при тяхните в нейния град. През ваканците също е там. Сега тази априлска ваканция замина за нейния град. Десет дена не я бях виждал подържахме връзка по телефона и фейсбук. Преди 2-3 дена се прибра видяхме се аз бях много щастлив когато я видях поради простата причина че не я бях виждал от 10 дена и ми липсваше супер много през това време. Тя ми каза че и аз съм и липсвал. Каза ми че иска сериозна връзка. Каза ми че иска да е с мен и с никой друг. Всичко вървеше на 6 видях я след това си казахме чао. На другия ден не успяхме да се видим защото тя беше на рожден ден. Аз съм 2-ра смяна тя първа свършвам малко по-късно и просто нямаше време. Докато беше на рд-то и звънях говорехме си и т.н. Днес обача всичко сякаш се преобърна. Звъннах и по телефона и тя ми каза че днес не и се излизало и някакви такива филми. Питах я да ти звъна ли по късно може да си си променила мнението но тя ми каза че щяла да ми се обади ако реши нещо друго. Мене ми стана много кофити изнервих се супер много незнаех какво да мисля обърках се тотално. При положение че не се бяхме виждали от 10 дена и се видяхме за 1 ден след това и после тя не иска да се видим.. Но по някаква случайност тя се появи пред училището ми с една нейна приятелка. Много се зарадвах когато я видях но от тук почва цялата драма. Тя ми каза че и е много тъпо и даже когато я видях не ме целуна не ме прегърна. Питах я какво ти има тя ми каза че и се спало и и е много тъпо. Одбягваше ме постояно. Опитах се да я развеселя но не успях. Опитах се да и щипна леко бузките както попринцип правя но неможах даже и да я докосна , тя се дръпна. Тогава усетих че нещо става. Държеше се много гадно с мен. После аз много се ядосах и казах на 1 мой приятел "Хайде да се разходим" тръгнахме ние и се връщаме и виждаме приятелката ми тръгва надолу с нейната приятелка. Аз казах на авера ми че ще отида с тях но тя ми каза че иска да са само двете. Това направо ме довърши. Стана ми изключително гадно. Всичко изгуби смисъл мислех си само за нея и защо по дяволите прави така. Седнахме с моя приятел на 1 пейка и след извесно време реших да и звъна да я питам на къде са отишли и да разбера защо се държи така. Когато и звънах ми каза че е на 1 пейка и си говорели. Питах я защо се държиш така с мене аз ли направих нещо. Тя ми каза че нищо не съм и направил и просто и било тъпо. Казах и знаеш ли колко ми е тъпо сега на мен. Тя ми каза "И аз какво да направя" :( .Питах я няма ли да се видим после. Тя ми каза НЕ ИСКАМ ! Ядоса се и затвори. След това аз се отчаях напълно започнах да пуша цигара след цигара гледах в 1 светлина и се чудех какво става защо прави така при положение че иска всичко да е сериозно , защо не ми споделя какво и е. Защо не иска да се видим. Задавах си тези въпроси без отговор. Вървях бавно и отчаяно. Бях се побъркал. Изпитах едно от най-гадните чуства в живота ми. Не знам дали ме разбирате но това да не знаеш какво си направил и да стоиш в неизвестност и да се чудиш какво става е просто УНИКАЛНО ГАДНО И ПОБЪРКВАЩО. Прибрах се преди 30 мин. Седнах на компа и започнах да си излизавам мъките пред вас. Исках просто да споделя защото се бях отчаял. Сега малко ми улекна. Надявам се да разбирате какво ми е. Благодаря на тези които прочетоха тази история.

DisappointedDreamer
04-18-2012, 19:26
Срещни се с нея и я попитай ДИРЕКТНО какъв и е проблема. Не може да се държи така спрямо теб, и нищо не може да оправдае държанието и. Аз на твое място бих се ядосала ужасно много, ако така наречения ми приятел се държи така с мен.

Излезте двамата, попитай я какъв е проблем, как бихте могли заедно да го решите или пък как можеш да и помогнеш. Ако продължава да те избягва и отблъсква, излизайки ти с номера "тъпо ми е", просто я остави на мира. Адски детинско, незряло и кифленско е поведението и.

shmatarok
04-18-2012, 19:27
Ще преглътна наситената с драма последна част от написаното.

Първо, виждаш ми се обсебващ тип. Един път като ти е казано, че момичето не иска да излиза с теб, трябвало е да я оставиш, не да я питаш сто пъти какво й има.
Второ, на този рожден ден да не е станало нещо, че сега тя се държи по подобен начин? Ако имаш как, разучи нещата... :? Много странна промяна на настроенията.
Макар че ако й е било сдухано нещо, нищо чудно затова да се е държала толкова тъпо. Абе, поговорете най-добре...

TheBeliever
04-18-2012, 19:28
Такам. Да смятаме. Запознали сте се преди половин месец - 15 дни. Заедно сте от две седмици - 14 дни. Тя е била извън града 10 дни. Върнала се е преди 2-3 дни.

Вие сте тръгнали ден след като сте се запознали, реално сте прекарали не повече от 3-4 дни заедно и вече говорите за сериозни връзки и се вкарвате във филми. Я по-спокойно.

Колкото до проблемът - мацката вероятно е размислила за "връзката" ви. Или и тя като теб се е филмирала яко и се изживява като героиня в сапунен сериал. Почакай ден-два и я попитай къде е проблемът. Ако и тогава нищо не ти каже не се занимавай повече.

whoiammm
04-18-2012, 19:38
Офф аз много държа на нея. Питах я какво и има 100 пъти но не получих отговор. Не знам на какво се дължи това. Просто съм адски объркан. Немога да я разбера на моменти си мисля че наистина иска всичко да е сериозно и да е с мен. На моменти си мисля че просто се ебава с мен. Не знам просто не знам много съм объркан. Ако утре се държи така като днес просто ще се побъркам не знам какво ще направя направо ще откача. Това което най-много мразя е да не ми казват какво става. Ако се поставя на нейно място бих поговорил с приятеля си бих му споделил всичко но тя се държеше толкова гадно че все едно не ходим. Все едно сме просто приятели. Незнам какво да мисля много съм отчаян. Прекалено много се привързах към нея за прекалена кратко време.

Mimi97
04-18-2012, 20:15
Може просто да има проблем и да не иска да сподели с теб по принцип ние момичетата се доверяваме трудно и просто в тоя момент да и е било гадно и да е искала да говори с приятелката си.Просто почакай малко и тя ще ти кажа като реши! :)

SmilezZz
04-19-2012, 16:05
Първата ми мисъл, когато започнах да прочета историята ти след рождения ден беше, че може би е станало нещо на тоя рожден ден и поради това да й е сдухано, гадно и затова да се отдръпва. Ако можеш да разучиш нещата - действай.

Иначе най - правилно , може би , е да поговорите, ама наистина сериозно. Попитай я директно какво й има и защо се държи така. Нека ти обясни всичко , без да се притеснява, от каквото и да е.