PDA

View Full Version : Моля за помощ относно Нокиа Е5-00?



evangelinelilly
04-18-2012, 19:47
Здравейте!Като цяло от както е закупен телефона имам проблеми с него. От месеци насам е доста счупен-зареждам го всеки ден, мемори картата има нужда от форматиране може би, тъй като показва изображенията като файл, който не може да бъде отворен. Проблемът може и да е от софтуера, защото при смяна на картата нещата не се променят. В момента не мога и за фотоапарат да го използвам. От близо месец при отваряне на камерата ми се появява: "Възникна неочаквана грешка. Моля рестартирайте телефона." И тъй като много "разбирам" прочетох някакви неща по форумите и въведох *#7370#, за да го рестартирам. Проблемът си остана, началните настройки са върнати и цялата информация, която имах в телефона-вече я няма...
П.С. Беше на сервиз месеци подред и ме увериха, че не могат да го оправят-относно батерията и т.н.

dimitar_ak
04-19-2012, 03:47
Телефонът от официален търговец ли е купен или е минал през разкодиране?

evangelinelilly
04-19-2012, 15:54
От официален търговец. Отказват гаранцията, защото те никога не са коректни спрямо лоялните си клиенти. Но това няма значение, щом пиша във форума значи има за какво. И щом спря да работи внезапно-значи има възможност за възстановяване, нали?

dimitar_ak
04-20-2012, 05:36
Най-вероятно трябва да се презапише софтуера. Какви са им мотивите да откажат гаранция?