PDA

View Full Version : Дилема..



mireladd
04-18-2012, 20:33
0фф ще се побъркам..
Приятелят ми ( който мн. обичам ) и най-добрата ми приятелка.. ( с която съм споделяла всичко и сме неразделни от доста години) не се обичат особено.. днес се скараха .. тя казва да не я търся докато не го зарежа.. дразнела се от факта че му казвам къде съм , какво правя и с кой съм защото не сме били женени че да му давам отчет.. той също се ядосва като излизам с нея ..
Примерно днес ми звани той на глобулския ми телефон вдигам му и в това време звани Петя на мтелския и той казва вдигни и ама не затваряй аз ще изчакам.. обаче разговора с Петя се проточи и той ми вика затваряй и тя ми вика затваряй му на него и понеже не можах да избера на кой да затворя тя ми затвори и каза повече да не я търся докато не го зарежа ... той пък се ядосва защото тяя го убижда и си го изкарва на мен .. направо незнам , моля ви за някакъв съвет ... : )

DisappointedDreamer
04-18-2012, 20:37
Приятелката ти ревнува и е много тъпо парче да ти поставя ултиматуми.

In*The*Face
04-18-2012, 20:41
Щом сте приятелки от толкова време е непростимо да се държи по този начин. Кажи й, че истинските приятели се радват когато другият обича и е щастлив.

mireladd
04-18-2012, 20:47
..това и го казах , а тя ми отговори с смс на който пише "явно още не си разбрала колко държа на теб и колко те обичам , щом ми говориш такива работи.. ако мислиш че не е така излизай си с Марина , само че тя едва ли ще те подкрепя колкото аз .. "

А Марина всъщност е едно момиче от моя клас :) с която също имам обща приказка

nikolchenceto
04-18-2012, 23:21
според мен трябва да поговориш както с приятелката ти, така и с гаджето ти за това, че те поставят в трудна ситуация и не можеш да ги разделиш. кажи им, че ако наистина те обичат ще намерят начин да се разберат и дори да не излизате тримата заедно, ще излизаш с тях поотделно. например случката с телефона - вдигни на приятелката си и ако е спешно я изслушай, ако не - кажи й че ще се обадиш когато можеш. приключи с гаджето си и й звънни на нея.

valdesbg
04-18-2012, 23:38
Приятелката ти ревнува и е много тъпо парче да ти поставя ултиматуми.

+ филма е страшен трагедията пълна.

Тя не ти е приятелка. По скоро позната.

Eclipsercho
04-19-2012, 00:24
Приятелката ти е тъпа патка. Като малко детенце, което се прави на маймуна за повече внимание.

Кажи ѝ че си обичаш гаджето и ако тя е готова да поставя такива условия и да се откаже от цялото ви приятелство заради подобна глупост, то тя не ти трябва.

kyon
04-19-2012, 06:30
+ филма е страшен трагедията пълна.

Тя не ти е приятелка. По скоро позната.

Аз съм на същото мнение. Погледни хубаво как стоят нещата да не останеш разочарована?

scandalousLady
04-19-2012, 07:00
Щом сте приятелки от толкова време е непростимо да се държи по този начин. Кажи й, че истинските приятели се радват когато другият обича и е щастлив.

Мда ! ........

ivcheto0o
04-19-2012, 11:40
Егати детското поведение и ревност.Опитай да поговориш и с двамата,щом толкова те обичат би трябвало да направят малко усилие да не са в чак толкова крайни отношения.

Chacho
04-19-2012, 14:47
Какво са те заограничавали? Като не си допадат, нека си остане между тях. Изясни им, че трябва да им е за последно да говорят зад гърба на другия пред теб и че не трябва да ти поставят условия с кого, кога и какво да говориш. Не си длъжна да търпиш такова отношение от когото и да било.

SmilezZz
04-19-2012, 15:25
Не ти е никаква приятелка, камо ли пък най - добра. Държи ти сметка и ти заповядва с кого , какво да правиш , поставя ти ултиматиуми и подобни. Който и да е , няма право да се бърка в личния ти живот, нали така?

Но ако толкова държиш и на двамата - поговори с тях. Обясни на приятелката ти, че държанието й не е правилно и да се промени. Да спре да го обижда и подобни. Като тя спре, съм сигурна, че и приятелят ти ще спре да има проблеми с нея.

leadyflame
04-19-2012, 15:33
Приятелска ревност, ще и мине, ама я всетни преди това, че няма никакво право да ти прави подобни изречения.