PDA

View Full Version : Това е.



bogzfaggot
04-18-2012, 23:32
Да желаеш морфин-това е.Да желаеш куршум-това е.Да желаеш да ухаеш на смърт-това е.Това са опциите.Голяма маса и само това има на нея.Жалко,че не е стъклена,за да се уплаша от вълнението,с което гледам всичко това.Дървена е.Не е ли странно?Живееш в дървена къща,на дървена маса е смъртта ти,а после тленното ти тяло лежи в дървен ковчег.Защо се нарича дървото на живота,след като вещае само смърт,след като за първи път исках да умра,когато живеех в дървената къща,след като реших да умра,като видях тази маса,а смъртта ми се съхранява в ковчега.Да се върнем към масата.Аз съм Алиса.Кое да избера,като на всичко пише :"Избери мен".Да пръсна мозъка си из цялата дървена къща и дървена маса.Би била подходяща украса.А тогава дали ще разпръсна и душата си?Тя е толкова слаба,че дори гравитацията не би й помогнала да се възстанови.С морфинa няма да усетя нищо,но аз не искам това.Как ще разбера,че умирам.Каква ще е тази иницияция без кръв?Как ще напусна този свят без да пролея и капчица?Не,не може.Но аз така или иначе не желая душата си.Нека се разпаднат атомите й,нека се реят из въздуха,докато някой друг ги погълне,а след това и той се отърве от тях,защото са прокълнати.Преместих се на улица "Безгрижие" и това помогна.Да желаеш куршум-да,това е.

wenii
05-14-2012, 20:19
лелеллееле...велико е ... речника ми сигурно не е толкова богат за да опиша как се почувствах, щом го прочетох .. въздейства .. много ми харесва .. имаш ли други неща ?

xoxi
05-15-2012, 06:37
След препинателните знаци трябва да има място. Това ми избоде очите. Сигурно и заради това не ми хареса написаното, не успях да се съсредоточа много върху него.