PDA

View Full Version : ЗАРКО! ЗАРКО! ЗАРКО! МОЛЯ ТИ СЕ! :С



БожиятАгнец
04-19-2012, 09:58
Ако си ми взел телефона/телефонът ми е останал в теб, много ти се моля, ама много, да ми го върнеш. Щото някак си е готино да имам телефон, а ти вече си имаш и.. 8-) Де да знам, тряа и двамата да имаме по един телефон, такаче съдя, че не би трябвало да ти тряа. 8-) Смисъл, ако искаш го задръж, през кура ми е за телефона, но поне ми върни СИМ картата. 8-)

Не мисля, че може да е някъде другаде, така че... :)

БожиятАгнец
04-19-2012, 10:00
Е, естествено може и да греша, обаче последно го видях в теб. 8-)

БожиятАгнец
04-19-2012, 10:11
А някой, мили мои прятели, иска ли да му/ми звънне да го пита? 8-) Някак си и аз бих го направила, но...Нямам телефон. 8-)

БожиятАгнец
04-19-2012, 10:32
Тая тема с'я искам да седи най-отгоре, щото иначе не вярвам да ми се изясни нещо. 8-)

БожиятАгнец
04-19-2012, 12:21
На кого да звъня и какво да кажа? Ами ако вдигне някой непознат?

Оооо, глобиии! <3333
Начи, пробвай 0876744277, моят телефон, ако ти вдигне някой питай кой е, ако е Зарко/Светлозар/етц. го питай кога ше ми върне телефона, ако е някой под друго име, ми напиши какво е. 8-)
Обичам те, ако го направиш ще ти купя торта. <3
8-)

Ewok
04-19-2012, 12:24
:lol:

всъщност бих звъннала, но днес ми пратиха един от специалните смс-и.

бтв трябва да ти пиша лично да те питам нещо

БожиятАгнец
04-19-2012, 14:00
Така, аз си искам телефона (кур за телефона, искам си сим картата, заради смсите), почвам разследването. Звънях сто пъти, никой не ми го вдига. Начи, с'я остава само да ходя навсякъде, където вчера съм била. Опитах по лесният начин, но щом не става няма к'во. На Зарко телефона му го нямам, ако някой успее да ми го даде в близките 10 минутки ще ме улесни значително и ще ми спести една разходка из София. ;д

Евок, довечера ще ти пиша един ЛС, но няма нищо особено. 8-)

ohluv
04-19-2012, 14:27
Моите най - искрени съболезнования !!!1

EinGutesKind
04-19-2012, 14:29
Светлюшка е на училище, образова се

БожиятАгнец
04-19-2012, 14:31
Моите най - искрени съболезнования !!!1

Подобно и на теб.

Хуу, не давайте шибания телефон, ще си отида до вкъщи, ще го намеря, ще звънна и...Каквато сабя покаже. Дано е в него, иначе ще е по-кофти. Ама, ако беше у някой друг нямаше сим картата да е в него и да мога да звъня. 8-)

БожиятАгнец
04-19-2012, 14:31
Светлюшка е на училище, образова се

Не мисля, че говорим за един и същи човек. 8-)

EinGutesKind
04-19-2012, 14:32
Аз говоря за WAX :oops:

bootyboy
04-19-2012, 14:39
що ни навиращш в очите че се срещате и той те краде докато му blowjob правиш

EinGutesKind
04-19-2012, 14:42
що ни навиращш в очите че се срещате и той те краде докато му blowjob правиш

А Румито на теб прави ли ти :oops:

bootyboy
04-19-2012, 14:49
➀➁➂➃➄➏➆➇➒➉

Concussion
04-19-2012, 15:32
Звъннах на този номер, но никой не ми вдига... Дано си го намериш скоро! 8-)

БожиятАгнец
04-19-2012, 16:33
Така, първо ме е много яд, че го намерих само, за да не мога да си го взема, но...Поне се успокоих.

Сега вече мога да ви обясня, като бял човек, защо оревах светът за шибаният телефон. СМСите и контактите. Едни от най-милите и скъпите ми СМСи са там, а единственият ми контакт на някои хора е телефонен номер.И някои снимки, които, ако не са на картата с в телефона. И уж днес тряаше от даскало да ми звъннат, ама т'ва ще го преживея, макар, че пак оплесках нещата. 8-) Пък и трябваше да знам къде е телефонът все пак.Щото, примерно, ако е Зарко аз не знам той кога си заминава.

Сега, слушайте вълнуващата част. Видях се първо с приятеля си, да звънне той. Никой не вдига, той ме посъветва да пиша пак във форума, да искам Зарковия номер и да проверя темата. Кур. Сетих се, че той ми беше давал своят номер в скайп. Гледам на компютъра на Даниелчо хронологията - кур. Викам си, че остава да е само на моят. Прибрах се, гледах - кур. Сетих се, че може да сме си писали от компютъра на еди-кой си, пиша му, логва ми се в скайпа от неговият компютър-кур.
Търсех си нещо в чантата и забелязах, че ципът ми е скъсан. А вчера при бакшиша к'во ли не ми падна. То, аз носех една дървена лъжица на която пише 'мафия' (не питайте, а т'ва е много малоумно - да взема тъпата лъжица, но да си забравя телефона :Д), чадър и к'во ли още не. Нямах огънче тогава, исках от бакшиша, той вика, като слезна, щото не се пушело вътре. И тогава аз докато си намеря цигарите всичко може да е паднало в тъмното.
Звъня на фирмата (?) на таксито, добре, че тоя човек се казваше Иван Иванов и го запомних, казвам от къде, до къде и в колко ме е возил - кур. Но много съмнително ми отговориха, така че си останах с подозренията.
Даниелчо вика направ да отида там, където ходихме с Зарко, щото не се знае той кога си тръгва, пък и ако не беше в него ставаше сложно.
Отидохме, жената беше много отзивчива, звъннах си от на Даниелчо телефона и АЛЕЛУЯ! Чухме го!
И жената вика, че няма как да ми го даде...Хахахахахха!
Оставих й тел. номер и с'я всичко зависи от Зарковата воля. 8-) Ако трябва ще отида пак там, да не се разкарва. Просто си искам телефона. 8-)
После си продължих денят, беше готино. И така, Уотсъни, случаят е затворен.

Благодаря ви изключително много за подкрепата и съдействието. Обещавам по един СМС с благодарности на всички, които са ми звъняли! (Когато Зарко ми върне телефона) <3

Wax
04-19-2012, 17:13
АХАХХАА гномо педал си наско.
Зарко ти е гепил телефона, така ли :lol:

БожиятАгнец
04-19-2012, 17:54
АХАХХАА гномо педал си наско.
Зарко ти е гепил телефона, така ли :lol:

Буахахахаха! Да, точно така. Щото много му е притрябвал телефона ми. Той е от диаманти, поръсен със сълзи от еднорози и направен от елфи с голями пишки, така че всеки иска да го гепи. Ако някой иска да краде аз съм човекът, БожиятБилГейтс. :lol:

БожиятАгнец
04-19-2012, 18:00
А, манете, че Зарко ми е откраднал телефона, мачока веднъж ми открадна хладилника. :(

StringTheoryPracticist
04-19-2012, 18:05
Чакам те де :Д

кога ще пускаме тема за чичкото от подлеза?

ledenakrasota
04-19-2012, 18:18
Чакам те де :Д

кога ще пускаме тема за чичкото от подлеза?

Много е зaбавен. :lol:

Wax
04-20-2012, 04:37
Eхх Илко, Илкоооо пак си недоразбрал значи :lol:

ohluv
04-20-2012, 07:16
Иссклйочитилно мноу се радвами за тьеб милу другарчи !!1

БожиятАгнец
04-20-2012, 09:20
Благодаря на Зарко, че ми върна телефона и за моргата, и за убийствата, и некрофилията, и кръвосмешението, и еднорозите. 8-)
(Благодаря на Пловдивските травестити с големи пишки за курабийките.
И благодаря на мама, че е отгледала такова умно и красиво дете, като мен.
И благодаря на създателите на Сънчо и Грижовните мечета за анимациите, които ми помогнаха да достигна сексуален ренесасн.)

Бтв, глоби, кой е твоят номер да си го запиша? Смисъл много е важно. Може да правим телефонен секс. 8-)

Между другото, Зарко, вчера беше много интересно, тряаше да останеш още. Те си имаха мазе, където ходят да слушат Пайнер и мастурбират един пред друг. 8-) Дейба, нямаше такива филмари просто. 8-)

БожиятАгнец
04-20-2012, 09:25
Бях ти написал някои интересни неща, ама жалко, че не можа да ги прочетеш.

Значи ти с ваксата се занимаваш?

Ми, напиши ги пак. 8-)

Да, аз пускам тема как телефона ми е у него, а той ме пита дали го е откраднал. :lol:
Иначе се занимавам с него, естествено.С вкасата сме, като братя. Разменяме си телефоните, бельото, акаунтите за МУ, жените - всичко.Смятаме един ден знаедно да си отворим баничарница във Филиповци. Не ни ли личи? :(

Wax
04-20-2012, 09:31
http://i32.photobucket.com/albums/d46/cell_dweller/thread_direction.gif

StringTheoryPracticist
04-20-2012, 14:41
лол :Д ще ти пиша на лично за това, както и за снимките и клипчето

Wax
04-20-2012, 17:45
Абе аз може и да съм се объркал, защото съм чел набързо и видях, че се споменава ваксата, ама ваксата си е трайно объркан.


Кур за тебе и за турския ти форон, е

StringTheoryPracticist
04-20-2012, 17:48
Абе аз може и да съм се объркал, защото съм чел набързо и видях, че се споменава ваксата, ама ваксата си е трайно объркан.

------------------

Няма смисъл да ти пиша нещата, които съм написал, защото вече не са актуални.

Обаче ако ти ме изнасилиш по телефона?

Ето ми го:

(02) 4802401p*011550020
(обаче след малко лягам да спя)

Ето и един конферентен за всички от форона да влизат в него:

Конферентен телефон

(02) 4917555p883510001193177
(02) 4802401p*0116021#

Защо са два номера - първият номер има ограничение до две линии, а за втория пише, че имало ограничение във времето, но не знам дали е така, затова ви давам и двата номера. И двата номера вкарват обаждащите се в една и съща конферентна връзка. Аз влизам от трето място, така че не заемам двете линии на първия номер.

Ако си вземете и вие VoIP адаптери, ще може да влизате напълно безплатно.
Така както го правиш дори няма да й е забавно да те изнасили :<

StringTheoryPracticist
04-20-2012, 17:52
зомг някой да му изтрие профила веднага!

БожиятАгнец
04-21-2012, 04:45
Ама, глоби, ти нали каза, че си ми звънял? В пропуснатите си поваквания имам само..Как да се изразя? Нормални номера. 8-)
И, нали няколко души са ми звъняли, та ме интересува кой по-конкретно е твоят номер. 8-)

Зарко, чакам си снимките. 8-)

БожиятАгнец
04-21-2012, 10:39
Ама, аз си спомням, че веднъж преглеждах и беше писал, че си звънял, но после ти изтриха профила. 8-)