PDA

View Full Version : Ура, заминавам!



michel1
04-19-2012, 11:17
Хора, мечтата ми се сбъдна - заминавам за хубава и слънчева Италия. :grin:
Там ще уча, а в останалото време ще работя като модел и ще се пробвам за актьор. :grin:
Много се радвам, от години си мечтая за това! :)

БожиятАгнец
04-19-2012, 11:23
Абе, не, че ме ебе особено, но...Т'ва е много нереалестично. По-скоро ще чистиш кенефи, докато през останалото време ти продават органите. :lol:

EinGutesKind
04-19-2012, 12:39
Образованието в чужбина е много затегнато, дупе да ти е яко :D иначе честито

D1esel
04-19-2012, 13:04
Хора, мечтата ми се сбъдна - заминавам за хубава и слънчева Италия. :grin:
Там ще уча, а в останалото време ще работя като модел и ще се пробвам за актьор. :grin:
Много се радвам, от години си мечтая за това! :)

В Италия селянията е по-голяма и от тука бе :razz:

flo0pY
04-19-2012, 13:40
абе тоя е малоумен бе кво му се връзвате леле

D1esel
04-19-2012, 13:42
абе тоя е малоумен бе кво му се връзвате леле

Според мен е пич :D Просто човекът се забавлява, ама вие сте малоумните, щото не загрявате :D

Lilanda
04-19-2012, 14:58
Според мен е пич :D Просто човекът се забавлява, ама вие сте малоумните, щото не загрявате :D
Хах,съгласна съм..:D

flo0pY
04-19-2012, 18:20
просто е кух личи му колко е Сле ;д

Thrombocyte
04-19-2012, 19:37
Да си жив и здрав, 'па ако ще и трол, и гном да си.
Т'ва, че наричаш родината "дупка" е малко... говори много неща за ценностната Ви система.

michel1
04-19-2012, 21:28
Нима не е истина? Тук човек трудно може да сбъдне мечтите си, а отгоре изплуват по-посредствените и връзкарите. Да не говорим че тук не може и да се забавляваш като хората - навсякъде по дискотеките пускат чалга. За политиката и икономиката ни всичко е ясно и не ми се говори. Ако бяхме добре нямаше толкова хора да тръгнат да си търсят нова родина.

То си личи и по форумите - в БГ форумите всеки гледа да оплюе, да обиди другия, докато в чуждестранните това не се толерира. Ето затова напускам форума. А темата я пуснах, защото просто това винаги ми е било мечтата и се радвам, че заминавам! :grin:

D1esel
04-19-2012, 22:00
Нима не е истина? Тук човек трудно може да сбъдне мечтите си, а отгоре изплуват по-посредствените и връзкарите. Да не говорим че тук не може и да се забавляваш като хората - навсякъде по дискотеките пускат чалга. За политиката и икономиката ни всичко е ясно и не ми се говори. Ако бяхме добре нямаше толкова хора да тръгнат да си търсят нова родина.

То си личи и по форумите - в БГ форумите всеки гледа да оплюе, да обиди другия, докато в чуждестранните това не се толерира. Ето затова напускам форума. А темата я пуснах, защото просто това винаги ми е било мечтата и се радвам, че заминавам! :grin:

Много си прав. :)

michel1
04-20-2012, 14:57
Ей, сладури какво пак почнахте с офтопика. :D
Обиден съм на тази страна и честно казано имам малко хубави спомени от тук, че да ми е мъчно. Приятели и мацки и там ще си намеря. Хубава природа и плажове и там има.
Не бягам от себе си, а от простотията тук. :grin:

D1esel
04-20-2012, 14:59
Ей, сладури какво пак почнахте с офтопика. :D
Обиден съм на тази страна и честно казано имам малко хубави спомени от тук, че да ми е мъчно. Приятели и мацки и там ще си намеря. Хубава природа и плажове и там има.
Не бягам от себе си, а от простотията тук. :grin:

EВАЛА :) Наистина, ако не се ебаваш - браво! ;)

SmilezZz
04-22-2012, 09:53
Браво! (10 букви)