PDA

View Full Version : Боли, а не знам какво да правя..



enloquecida
04-19-2012, 11:03
След дълга връзка и след дълга раздяла аз отново намерих момче, което обичам страшно много. Преди половин година се запознахме.. опознахме се и бяхме заедно 3 месеца, но изведнъж не знам какво стана, но той изведнъж се отдалечи от мен в рамките на седмица всичко това се случи.. и изведнъж ми каза, че иска да скъсаме. Бях като потресена.. цялото небе се стовари върху мен. Вече.. дори не си говорим.. първия месец от раздялата /вече са месец и половина/ си говорихме.. чувахме се, но по едно време забелязах, че той може би се зарибява с друга. Толкова ли съм значела за него.. вярно е, че не бяхме много време заедно, но всички тези доказвания и казвания, че ме обича толкова ли бързо се заличиха. Не проумявам. Оттогава дните ми са монотонни.. не мога да се усмихна истински.. не съм вярвала, че толкова много ще го обикна, а той така гадно ще се подиграе с мен. Знам, че той няма да направи първата крачка към сдобряване ако изобщо има такъв шанс.. но и аз няма да го направя.. Не не е гордост, но просто няма да мога да се нараня още 1 път ... ако се подиграе с мен.. аз .. не знам как ще го преживея.. толкова неща са минали през главата ми.. още 1 подобно и ще ме срине тотално. Дори вече не ме поглежда... все едно сме непознати. Боли ме много от това и изобщо не знам какво да направя.. Моля ви за помощ..

w0sh
04-19-2012, 11:05
Абре. Вие мислихте ли си каква вакханалия щеше да е ако винаги връзките сработваха?

Хората го преодоляват като гледат да продължават да живеят.

TheBeliever
04-19-2012, 11:09
Каквото било - било. Момчето е продължило напред, ти няма какво да направиш по въпроса. Няма смисъл да се вайкаш.

Show No Mercy
04-19-2012, 11:11
Толкова хора се разделят, минава време - преодоляват го и продължават напред. Тийнейджърските години са не за да се вкарваме в някакви филми за сериозни връзки. Намираш друг и така. :)
Както забелязваш, той е преминал и не мисли за това. Тогава защо и ти не спреш?

DisappointedDreamer
04-19-2012, 11:11
W0sh e прав.

Просто не се е получило с това момче, няма какво да направиш, освен да продължиш напред. Стига си се депресирала и размотавала с увиснал нос, би трябвало това просто да е като нов урок в море от уроци. Вдигни горе глава, виж позитивната страна на това да си сингъл и се забавлявай.

SmilezZz
04-19-2012, 15:48
Просто престани да мислиш за него и за това какво е било. Не се е получило , не е било момчето за теб - приеми го и продължи напред. Не винаги връзките са цветущи и подобни, но не бива след всяко такова преживяване да се предадеш и да плачеш. Вземи се в ръце. Приеми го като нещо, което ти е допринесло щастие и го запомни с доброто.