PDA

View Full Version : It's because they're stupid that's why. Тhat's why everybody does everything...



БожиятАгнец
04-19-2012, 11:44
Нова тема - нов късмет.

В момента се чувствам, като развалина. Искам да правя някакви много пасивни саморазрушителни неща.
Мисля, че имам язва. Е, не може да имам язва, но се чувствам все едно имам язва.
Изградих ужасни навици. От страх. Живеех пасивно, отказвах всичко и (на) всички отново заради страхове. После още повече се ужасих, че изпускам всичко. И преминах към другата крайност. Не съм свободна, не контролирам нищо. Отдавам се на страхове, те ме контролират. Аз съм тяхно произведение. Те ме моделират. Те са моят бог. Моят ад.
Всичко и нищо.
И аз обожавам страховете си. Възхищавам им се. Те са толкова силни и постоянни. Не бих ги заменила за нищо на светът.
Но...Започват да ме пречупват. Господарите в крайна сметка убиват робите си.
Понякога съм си толкова странна... Не знам дали някой друг се чувства така, но...Всякаш са хванали двама противоположни по характер души и са ги затворили в главата ми. Не мога да си сътруднича. Не мога да си помогна.Противореча си.
Толкова се мразя и обичам, че...Ъъъъ...Възприемам се за друг човек. (Това звучи странно) Искам да изкарам този човек от главата си и да прегръщам. Да го прегръщам много. Този човек е толкова слаб, а аз съм толкова силна. Но не мога да му помогна така. А толкова искам...
Аз съм гаден лицемер.
Ще приема будизма и ще стана аскет в Тибет.

Да. Излях си душата. А сега нека животът продължи. Всички сме щастливи, пеперудки, цвекенца, свастики, курчета, щрудели, пудели и златни душове. :grin:

Chacho
04-19-2012, 13:10
Като креснеш на кучето, може да избяга, може и да те ухапе. Все от срах.

machoka
04-19-2012, 15:54
1/1 си със щрудела майна, само дето нейните пеперудки при теб са ебане в гъзЪ.

Suiadan
04-19-2012, 16:05
Начините да бъдеш егоист могат да бъдат много по-малко, или много повече - ти избираш колко здравословен егоизъм можеш да носиш. Ние само ти припомняме какво означаваше това, ако за момент си се разсеял с някоя любов, на която искаш да се отдадеш докрай, с някоя неудовлетворителна работа, която се страхуваш да напуснеш защото не знаеш какво-можеш-да-правиш или с някое от душе-его-погубващите чувства на вина, срам и сантименти към миналото



1. Не позволявайте на околния свят да ви напъха в собствения си калъп
Послание на св. Апостол Павел към римляните 12:2
Добави си като анекс към това послание, култовата реплика на Мадона (певицата, естествено): Аз съм покварена, амбициозна и много добре знам какво искам. Ако това означава, че съм кучка, ОК

2. Интересувай се от правилата на средата, в която живееш, колкото да избегнеш ударите на закона. Т.е. приемай само юридически съвети. За всичко останало се съветвай само и единствено със себе си

3. Дръж се така, че никой да не знае кога се правиш на глупак, за да приспиш нечие внимание, кога се правиш на глупак, защото те мързи да мислиш и искаш някой друг да свърши тази работа вместо теб, кога се правиш на глупак, за да прикриеш факта, че всъщност нищо не разбираш и кога наистина си неподправен глупак

4. През ум да не ти минава да доказваш стойността си на хор от завистливи вещици

5. Изкоренявай без сантименти онова, което краде времето и енергията ти, защото то има жилавостта на упорит бурен и съществува, за да ти осигурява редовна доза нощни кошмари и наркотика на оправданието, че си прекалено зает, за да обърнеш внимание на себе си.

6. Манипулирай, за да получиш лично удовлетворение, без да развиваш паразитно чувство на вина. Много добре знаеш, че обектът на манипулация също не е невинен. Или иначе казано, грижи се за своята възбуда, ерекция и семеизпразване. Не, че имаш нещо против и тя получи оргазъм, но ти не си доброволец в социални помощи и знаеш, че всяка уважаваща себе си жена, ако чак пък толкова иска, ще те изманипулира така, че да си получи и оргазма и обувките Di Sandro и BMW-то ти. Когато егото и на двама ви е задоволено, Вселената ликува

7. Пращай при добър психолог всеки, който иска да те натрови със собствените си комплекси и тревоги. Води се от максимата: "Ако искаш да съпреживея нещо с теб и по някаква причина то ми харесва, ще бъда с теб, но не очаквай от мен да ти съчувствам"

8. Не обяснявай философията на Кант на хора, които не знаят азбуката. Когато искаш да получиш нещо от тях или да се забавлявате заедно, в най-добрия случай им говори като на десетгодишно умно дете

9. Направи си план и действай, докато другите обмислят невъзможностите

10. Задавай въпроси, за да прецениш с кого си имаш работа. Ти имаш право да не отговаряш. В противен случай, всичко което кажеш, може и ще се използва срещу самия теб. Когато положението е толкова неконтролируемо, че се налага да дадеш някакъв отговор, използвай адвокат или запасите си от остроумни реплики и вицове. Така разведряваш напрегнатата обстановка, избягваш нравоучението и си пазиш територията

11. Това че обичаш някого, не означава, да му позволяваш да прави каквото си поиска. Точно както правиш с децата си (ако нямаш, имай предвид, че ако имаше, така би правил)

12. Давай бонбончета, а не торти. Така или иначе ще бъде изядена само черешката и глазурата, а ти ще се почувстваш дълбоко наранен от "черната неблагодарност". За бонбончетата, обаче всеки би казал: супер як пич е, даде ми бонбон, представяш ли си, ммм...?

13. Не се взимай насериозно. Когато усетиш, че това се случва, застани пред огледалото, свий показалеца и безименния си пръст и кажи Fuck на собствения си, взел се насериозно огледален образ. Само тогава никой няма да каже Fuck you, извън вратите на дома ти

14. Лицемерната любезност няма да ти спаси живота, ако те нападнат в тъмното и ти опрат нож в гърлото. Затова няма смисъл да прибягваш до нея и в случаите, когато животът ти не зависи от това. Вместо да любезничиш, утвърждавай хората, които ти завиждат и ги постави в цайтнот да работят за теб. Точно така е правел Ейбрахам Линкълн - в Белия дом е бил заобиколен все от хора с огромен талант, огромно его и до един убедени, че президентът не може да им стъпи на малкия пръст. Вместо да ги изгони, или да им се мазни, Линкълн ги товарел със задачи, които ги провокирали да се доказват - използвал е ненаситното им его, за да поощри способностите им и така да свърши и своята работа. Резултатът е ясен - знаеш кой е Линкълн, за другите вероятно не си чувал, но всеки е бил доволен

15. Използвай фантазията си, за да сдъбдеш мечтите си, а не за да си създаваш убедителни оправдания, че не си ги сбъднал

16. Включвай в плановете си рискът от провал. Цени провала, защото само той може да ти покаже къде си сбъркал. Томас Едисон винаги е твърдял, че никога не се е провалял - просто открил близо две хиляди сплави, с които нещата не се получават

17. Не драматизирай. Опростявай. Ако си привързан към примерите, така Айнщайн е стигнал до Теорията на относителността

18. Схвани най-сетне баналната истина, че коренът на всяко зло не е в парите, а в отношението към тях (което важи и за връзките ти и за преценките ти за живота въобще). При добър план и с много малко късмет, ще успееш да направиш това, което хората купуват с най-голямо удоволствие - приятни преживявания. Аnd this is the point. Но без да правиш компромис с аудиторията. And this is the key

19. Знай, че светът идея си няма какви претенции имаш към него, докато сам не му депозираш сценария на филма, в който искаш да живееш. А когато го депозираш, сам ще трябва да направиш кастинг за главни и второстепенни актьори, които да режисираш и ако това ти харесва, да печелите овации и Оскари заедно. Не забравяй да се самоъпгрейдваш при всяка нова версия на микро и макро икономическа, социална и емоциална промяна в живота ти

20. Помни постулатът на Зейфод Бийблброкс - Президентът на Галактиката от "Пътеводител на галактическия стопаджия": Ако съществува нещо по-важно от моето его, искам веднага да се залови и разстреля.


можеш само да съжаляваш, че си изтървала времената на егоист...

БожиятАгнец
04-30-2012, 19:46
Ъп за прекрасната ми тема.

Понякога много си напомням на онова момченце с рокличка от Соул Ийтър, дето оръжието му живееше на гърба му. Май се казваше Крона. Момченцето, не оръжието.Та, той беше голям меланхолик и не знаеше как да се справя в повечето ситуации.
Когато Мака проникна в съзнанието му там имаше един плаж, където нямаше вода. Той беше начертал един кръг и не пускаше Мака вътре. Обаче аз не съм чак толкова сбъркана.
Всъщност в сравнение с повечето герои от Соул Ийтър съм наред, не знам защо въобще се опитвам да се сравнявам. 8-)

Вчера се подстригах сама. Смисъл само отпред, бретончето. Стана много хубаво. Мразя косата си. А откакто ползвам тривитаминол и рициново масло стана много мазна, само във връхчетата е суха. :/
И не мисля, че расте. Ако не порастне ще се направя гола глава.

Напоследък съм толкова кротка и пасивна - точно, както исках. Чак си се възхищавам на самоконтрола. Ще следвам принципа 'да бе мирно седяло не би чудо видяло'. Ще подейства. Не съм правила никакви простотии от седмица-две и съм по-щастлива. Това, което губя заради това е повърхностно и не ми трябва. Точно, като агънце съм.
Писнало ми е да правя необмислени неща и после да искам да се самоубия. Не да се самоубия, а да се убия. От гняв. Голямо съм говедо, правила съм голями тъпотии. Много голями. Сега не си позволявам въобще да се стига до там да имам възможност да правя тъпотии.
Все едно си имам един Рангарок, като Крона, който винаги ме бие, когато сгреша. И вече достатъчно ме е бил, че да стана свитичко и кротичко детенце, като него. Поне за малко.
Официално си взимам почивка от лошата си страна. Ще чакам и кротувам, не искам да изгубя всичко.

БожиятАгнец
04-30-2012, 19:50
"I can't possibly explain the fear and anxiety that has grown in me over the last few hours. I have been lying in my bed all night without moving because I know it's there, just watching and waiting for me to move. It is 5:10 in the morning now, and it is still dark outside. I think out the possibilities. I can maybe run outside and cry for help and maybe one of my neighbors will hear me. But the chance of me even making it to the door is very slim. I know you must be wondering what is going on and I do tend to get ahead of myself.

It all started a few hours ago, right after midnight. I was sleeping in my bedroom when I heard a scream coming from my parents room. I slowly walked over and looked into my parents room through the slightly open door. I saw that my parents were dead and something that surely wasn't human was grabbing their motionless corpses. I hurried over to my room and climbed into my covers. I hoped that it would just leave, that it would spare my life.

But I heard it dragging my parents into my bedroom. I sneaked a look from under my covers and saw as it positioned my parents body to face me, then it took their blood and began to draw the devil's pentagram on my wall. I was sure whatever it was looked at this as a "masterpiece". It wrote something else but I couldn't see very well and closed my eyes as it positioned itself by my bed, just waiting.

When my eyes finally adjusted I could see the message. I didn't want to see but what else could I do? I looked over at the wall and read what was on the wall. It said, "I know you're awake."

Първият път, когато го прочетох много ми хареса...Сега не толкова. И все пак..


ЕДИТ: НАЙ-ГОТИНОТО 666-ТО МНЕНИЕ НА СВЕТА! <3

Wax
04-30-2012, 19:53
1/1 си със щрудела майна, само дето нейните пеперудки при теб са ебане в гъзЪ.

Само че щрудела чрез тея пеперудки иска ебане в гъзЪ, а агнеца чрез ебането иска пеперудки :lol:

michel1
04-30-2012, 19:54
БожиятАгнец определено не е типичният форумец. Не съм съгласен с всичко, което пише, обаче няма много такива форумци, които могат да изразяват мисълта си по такъв интелигентен начин като нея. За разлика от повечето мацки тя мисли за по-важни неща, а не само за гримчета, дискотечки и мода. Евалата! :)

Wax
04-30-2012, 19:56
Да. Мисли за ебане в гъзЪ :lol:

yakuza_
04-30-2012, 20:01
Знаеш ли кое е тъжно, като видях за първи път язовец в живота си, той беше умрял. А ако беше жив, можеше да е част от живота ми, да споделяме заедно най - съкровенните си тайни... Живота е жесток, ако си изпил 3 литра бира на челна стойка.

БожиятАгнец
04-30-2012, 20:07
БожиятАгнец определено не е типичният форумец. Не съм съгласен с всичко, което пише, обаче няма много такива форумци, които могат да изразяват мисълта си по такъв интелигентен начин като нея. За разлика от повечето мацки тя мисли за по-важни неща, а не само за гримчета, дискотечки и мода. Евалата! :)

Благодаря ти. 8-) Поласкана и приятно изненадана съм. 8-)
Обаче е факт, че всички сме идиоти. Без изключения. 8-)

БожиятАгнец
04-30-2012, 20:12
Само че щрудела чрез тея пеперудки иска ебане в гъзЪ, а агнеца чрез ебането иска пеперудки :lol:

Ха-ха. Агнеца има пеперудки в главата, които често я карат да се ебе в гъза и то сама, и то така да се ебе, че да сере кръв. Естествено метафорично. 8-)
А от друга страна щрудела няма нищо в главата. 8-)

Cold_Tearsss
04-30-2012, 20:16
Като креснеш на кучето, може да избяга, може и да те ухапе. Все от срах.

Зависи колко страшно ще креснеш.

PainMonopoly
04-30-2012, 20:36
Напоследък и аз си водя дневник, но не бих му дал публичност, защото ще видите каква нежна и ранима душа съм и ще ми се развали коравия имидж. :Д

mimess93
04-30-2012, 20:46
Вие с извинение сте "меки Марии" .. толкова пасивност и отчаяние и не не знам си още какво на едно място в един текст не бях чела скоро . Аз съм на 20 и имам адския стимул за живот. Не ме е страх от почти нищо, единствено от Господ и да Ви призная обичам живота, дискотечките ,приятелите и семейството си .. Обичам света и всичко около мен и точно това ще ме изтласка толкова на далече, колкото Вашия страх ще ви закопае за отрицателно време. Продължавайте така, мога да ви пожелая само приятно летене на долу !

michel1
04-30-2012, 20:52
Благодаря ти. 8-) Поласкана и приятно изненадана съм. 8-)
Среща? Кафенце? ;)

БожиятАгнец
04-30-2012, 21:07
Мими, радвам се за теб, но не на всички живота ни е приятели и дискотечки. ;)

Michel1, на съфорумници не отказвам, така че може. 8-) Дай некъв скайп, примерно.
Боже, някой ден сигурно ще се озова обезглавена в мазето на някой съфорумник. 8-)

БожиятАгнец
04-30-2012, 21:11
http://9gag.com/gag/4015186

ДЕЙБА ШИБАНИЯ 9ГАГ, ВСИЧКО ГОТИНО И СВЯТО, КОЕТО НАМЕРЯ ЛИ ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ И ПОСТВАТ? :D

mimess93
05-01-2012, 08:06
Мими, радвам се за теб, но не на всички живота ни е приятели и дискотечки. ;)
Не е казано, че животът трябва да е само приятели и дискотечки. Но имам чувството, че ти отхвърляш всичко нормално и приятно и се затваряш в неква отрицателна философия за живота си. Което е много кофти или поне на мен ми се вижда кофти. Може да си супер як човек, но някак си не мога да възприема начина ти на мислене..не го отричам..а просто не го възприемам.

Suiadan
05-01-2012, 11:37
Всъщност смятам, че е доста позитивна и всичко тук е опит да освободи душата си, която се препълва с шлака и помии. И ако не го излее некъде, ще се пръсне и всичко ще стане черва, мозък и съсиреци. Дори и да е поза, е все тая, едва ли ще става бфф с некой, едва ли и на вас/нас ви/ни пука толкова, не вярвам, че некой възприема писаниците тук като нещо особено важно или съществено. Мързи ме да пиша повече, затова ще обобщя: LambOfGod ме кефи и с удоволствие чета писаниците ѝ, разтоварвам се един вид...

ohluv
05-01-2012, 12:14
Дори и да е поза, е все тая, едва ли ще става бфф с некой, едва ли и на вас/нас ви/ни пука толкова, не вярвам, че некой възприема писаниците тук като нещо особено важно или съществено.
Аве май,май не е така :D

БожиятАгнец
05-05-2012, 01:48
Дори и да е поза, е все тая, едва ли ще става бфф с некой.

Aз съм бфф с всички. :grin:

БожиятАгнец
05-05-2012, 02:52
Не е казано, че животът трябва да е само приятели и дискотечки. Но имам чувството, че ти отхвърляш всичко нормално и приятно и се затваряш в неква отрицателна философия за живота си. Което е много кофти или поне на мен ми се вижда кофти. Може да си супер як човек, но някак си не мога да възприема начина ти на мислене..не го отричам..а просто не го възприемам.

Ми, като не е и си наясно с това защо го коментираш? Каква връзка имат такива повърхностни неща с философската тема, която подхвана?
Не знам какво ще рече 'нормално'...Ям, спя, нося гащи и не съм на хероин - по-нормално от това накъде?
Нещо реално... Животът си има и лоши страни, аз съм ок с това. Повечето хора не са. Обичам болката си, точно толкова, колкото и щастието си. Наслаждавам се и на двете. Всички емоции трябва да се изживяват. Понякога е хубаво да им се оставяш и да видиш къде ще те заведат. Като човек на наркоти...Така,де, изкуството няма как да не констатирам, че толкова много велики произведения са вдъхновени точно от негативни емоции/събития.
Трябва да има равновесие. Щастието не трябва да се приема за даденост. Не знам дали е съдба, карма, Буда, Сатаната, Аз или Дядо Коледа, но при мен винаги е имало и има равновесие. За което съм много благодарна.
Веднъж по телевизията даваха някакъв филм на тема екзорсизъм, филмът беше ужасно скучен, но ми направи впечетление една сцена... Момичето се разплака и каза "Защо съм толкова нещастна?" Много ми хареса. Изглеждаше много истинско. И е прекрасно...Да плачеш и да си нещастен. Толкова е...Освобождаващо. Не толкова заради самият акт, колкото заради това, че всички търсят щастие. А веднъж престанеш ли да следваш стадото в това отношение си свободен. "Няма грешни пътища, само грешна компания" - казват хората. И макар, че не съм особено съгласна в случая може да приемем, че важи. Стадото е грешната компания.
Знаеш ли какво? Преди известно време бях на едно място. Заведение. Наблюдавах хората. И всеки търсеше нещо. Аз не търсех нищо.И ми беше толкова жал за онези хора. Търсещи, искащи, лутащи се в материалният свят. Това е пътят, да. Но материалната компания наистина е грешната.
Това, че заживях в един парадокс, където нещастието ми ме прави щастлива и ме захранва ме накара да се чувствам, като бог. Като висшо същество. Разбира се знам, че това е усещане, което не трябва да се материализира. Още един парадокс от моят свят е че когато не храня егото си то пораства голямо, силно и някак чисто.
Щастието...Това може би е комфортът. Ако ти е комфортно с душевната мизерия, нещастието и негативните неща...Това не значи ли, че си щастлив?
В темата написах, че се чувствам, като двама души. Е, щастието на единият подхранва нещастието на другият. А нещастието на вторият подхранва щастието на първият. И така се въртя в един омагьосан кръг.
Но това са само понятия. Те не са важни. Нищо не е важно.
Пожелавам на всички да отидат в адът...И да се върнат. Силни, неразрушими и недосегаеми. И когато достигнат лимитът си в тези отношения отново да отидат...И да се върнат. По-силни, неразрушими и недосегаеми. И когато достигнат лимитът си... Още един омагьосън кръг.
Нещастието винаги (ме) води до щастието. И обратното. И ако се замислиш това е най-логичното и нормално нещо на света. :)

БожиятАгнец
05-05-2012, 07:31
От една седмица, или сутрин, или на обяд минават по три хилекоптера. Български. Много е дразнещо. Ама толкова близо, че ме хваща страх, че ще отнесат покрива. Т'ва, ако продължи така ще извадя самолета и ще се бием, като мъже.

БожиятАгнец
05-05-2012, 13:58
http://www.youtube.com/watch?v=T8ABg-YaBmM&feature=related

Това много ми харесва. Те много ми харесват. Но никога повече няма да ги слушам. Защото следващият път може да не ми харесат. И тогава ще е много преебано. :( Т'ва е като на Женския пазар - ако не попаднеш на жена е кофти.

БожиятАгнец
05-05-2012, 21:14
Днес беше денят на мечтите ми. Защото беше мързелив. Ах, този мързел. 8-)

Изтеглих си да гледам Kidulthood, но после осъзнах, че съм го гледала. Много плаках на този филм. Отразяваше тогавашната ми реалност. Бях сред такива хора. И се случваха подобни неща.Беше много тъжно. Радвам се, че въпреки всичко бях с друг акъл тогава и имах огромен късмет, иначе щях да преживея и много по-лоши неща.

Искам да съм напълно откровена с вас. За всичко. По-скоро искам да го искам. Сега го правя, защото трябва. Защото, ако има нещо, което не мога да споделя тук значи съм лош човек. Няма значение... После ще ви кажа.

БожиятАгнец
05-10-2012, 18:41
Сънувах нещо ужасно странно. Цял ден го разгиравам в главата си и не мога да си го обянся.

Влизам в една огрооомна стара зала. Тя е пълна с огромни вани/легени. Огромни! И те са пълни с деца. о.О Аз щях да работя там, като къпя децата. Повечето жени там бяха полуголи (защото постоянно работеха с вода и нямаше смисъл да си мокрят дрехите). Имаше и мъже. Интересното беше, че жените бяха възрастни, а мъжете млади. Имаше един мъж, който наблюдаваше работниците (нас). Когато стигна до мен си показх гърдите, което реално там беше нещо нормално. Но го направих заради него. Говорихме си, а той ме гледаше и всъщност беше много възбуждащо.
После имаше обедна почивка. Свалих си всичките дрехи, облякох си нечия мокра риза и отидох да пуша в един голям двор с колегите си. Чувствах се много странно. Прегръщах всички. Беше ми много весело. Имаше двама много готини младежи, които си говореха с колежките ми. Прегърнах колежките си, отидох при единият и го целунах, после му се представих. На него всъщност му хареса.
Следващото, което си спомням е че съм с някой в рейса. Зима е, сутрин, аз съм мокра, студено ми е и се намирам в някакъв квартал тип "Свобода"/"Илиянци". Което за човек от центъра е много фрустиращ факт. 8-)
Не знаех къде съм, а човекът с който бях се държеше арогантно с мен.

Това си спомням. И си нямам и на идея какво означава. 8-)

БожиятАгнец
05-10-2012, 19:24
Имам мравки. Аз обичам мравки.

БожиятАгнец
05-12-2012, 11:55
Сънувах нещо странно пак. 8-)

Значи. Аз съм някъде и вървя по тратоара. Изведнъж виждам dirtyyy от форума от другата страна да разглежда някви тениски, но не съм сигурна дали е тя и започвам да я гледам. 8-) Тя ме вижда и нали отивам при нея й я прегръщам. И после започвам да й обяснявам колко съм се притеснявала за нея, защото съм я сънувала. После, като по филмите и двете гледаме как историята ми се визуализира. Сещате се - двама гледат в една посока и виждат това за което единият говори. Та, в сънят, който бях сънувала в сънят си тя седеше на една пейка в Северният парк, беше есен, много красиво, много й пасваше. Аз вървях по една алея към нея и когато тя ме видя започна да бяга. 8-) После видях, че държа нож. 8-)

После си тръгнах и стана много несвързано...

След това се прибирах с някакъв мъж. Беше тъмно... Той ме опря на една кола и ми каза нещо от сорта на "Искаш да ме накараш да мисля, че си въобразявам...Но аз знам." Посе минавахме през някакво...Поле. 8-) Смисъл някаква ливада. Цялата покрита с бръшлян. Много мразя да усещам бръшляна по голите си крака и в сънят ми не беше по-различно.
И изведнъж видях един заек. Много му се зарадвах. 8-) След това чух нещо да шумоли из бръшляна. Мъжът с който бях каза, че сигурно е гърмяща змия, но да не съм се притеснявала, щото не били отровни. 8-) В един момент...Не знам защо, но бях легнала по корем на земята и с периферното си зрение видях нещо бяло. Беше заека, а змията го гонеше. Станах и се опитах да направя нещо и змията ме ухапа. После разкъса заека... Хванах я за опашката (хванах за опашката гърмяща змия?втф? какво ми има?) и я метнах нанякъде. Кракът ми кървеше, имаше и много заешка кръв, а змията отново идваше... И се събудих.
Фин.

Не знам за к'во сънувам такива работи. Дейба.