PDA

View Full Version : Чудя се защо ку*вите карат все големи коли, при условие, че и малките ще им свършат



D1esel
04-19-2012, 12:15
същата работа? :D Гледам някакви слаботелесни анорексички в някакви големи джипове. И без другото не могат да карат, пък те и джипове :grin:

БожиятАгнец
04-19-2012, 12:26
Защото големите коли се свързват с престиж. Пък и от комплекси.

D1esel
04-19-2012, 12:27
Защото големите коли се свързват с престиж. Пък и от комплекси.

Какъв престиж бе, да не могат да я паркират никъде :D На запад, поне там, където аз съм бил, масово в големите градове се предпочитат малки коли, а тук на тоя паркинг - хал - все големи :lol: Комплекси само са :D

SlowDownBaby
04-19-2012, 13:25
Ами както си я написал тая тема,не се бях замисляла,ама сега наистина се зачудих.Ама и то в България с тея дупки освен джип не знам какво трябва да караш :D
Но сериозно,не знам,момиче съм,но винаги съм искала някаква малка и спортна количка.И джип няма да откажа разбираш ли,ама за какво ми е :D
П.П. Къде са емотиконките ? :D

NightGuardian
04-19-2012, 13:39
защото повечето нямат избор какво да карат. Нямат парите за да ги имат. За да карат джипове , значи карат на някой колата.

EinGutesKind
04-19-2012, 14:27
Рейсовете вършат най-хубава работа. Седнеш си, пътуваш колкото си искаш (аз безплатно, другите с по 1 лев), няма данъци, винетки, глоби, разправии с полиции, чудене къде да паркираш, че да не ти вдигнат или ударят колата ... :lol:

SlowDownBaby
04-19-2012, 15:04
Рейсовете вършат най-хубава работа. Седнеш си, пътуваш колкото си искаш (аз безплатно, другите с по 1 лев), няма данъци, винетки, глоби, разправии с полиции, чудене къде да паркираш, че да не ти вдигнат или ударят колата ... :lol:

Абе не е баш така .. когато е извън градско (имам предвид на 40 мин да кажем от града ) и да пътуваш 40 мин прав за 2 лева не е работа.На мен си ми дай кола,пък които иска да си жътка с бабите и дядовците по автобусите. :D

И все пак как се слагат емотиконките бе ? С тоя новия вид на Тийна не мога да се оправя :D

montana6
04-20-2012, 04:57
същата работа? :D Гледам някакви слаботелесни анорексички в някакви големи джипове. И без другото не могат да карат, пък те и джипове :grin:

Лошото от цялата работа е, че не са съобразителни шофьори. Като се връщах от баба ми и дядо ми в понеделник, половин час карахме зад някакъв джип БМВ от новите серии, който се движеше с 80-90 и се беше образувала дълга колона от автомобили зад него. Когато го изпреварихме, познай... Същата, която описваш, със слънчеви очила и говори по телефона...

Wax
04-20-2012, 05:02
И все пак как се слагат емотиконките бе ? С тоя новия вид на Тийна не мога да се оправя :D

http://web.search.bg/export.php?id=7e69ee+0

In*The*Face
04-20-2012, 06:00
Аз на такива има викам кифли джипарки. Те са си направо страшни. Взела ми книжка онзи ден, а вече е в джипа без изобщо да е наясно с габаритите му. С една ръка пиши и си слага гланц, гледайки в огледалото, с другата говори по телефона, а светофара свети зелено вече половин минута. Истински кошмар.

EinGutesKind
04-20-2012, 08:44
Да-да, а всъщност е толкова бавно и изморително. Примерно аз от нас за 5 минути съм с колата до НДК, а с автобус не искам и да си го помисля - 5-10 минути пеша до спирката, а може и повече, после чакане още не знам колко, после трябва да сляза, да вървя 5-10 минути до спирката на трамвая, после да го чакам още колко време, после да ми се влачи 14 минути. Същото и на връщане - цяла екскурзия - загубени час и половина, изморен, съсипан и дал пак няколко лева за билети. И това е лятото - а какво е зимата същото нещо на студа? Ами ако вали дъжд, сняг и т.н. да не говорим, после ще трябва и обувките да си чиста на всичкото отгоре. А в транспорта ще се сблъсквам с разни мръсни хора, които не са си мили зъбите в последните 20 години, та да ме заразяват.
Да, данъците, застраховките, бензина, поддръжката, грижите, всичко това също е много, ама аз понеже съм пич не плащам и карам нелегално - докато ме хванат - после адвокати и така. Но това си е заради ЕС - преди не беше така и беше евтино всичко.

Обаче все пак транспорта си има предимства - можеш да срещнеш разни симпатични момичета в него и аз мисля да започна по-често да се возя поради тази причина.

От къщи до центъра, където е всичко, което ми трябва и ходя всеки ден, ми отнема точно 20-25 минути да ида до спирката, да дойде рейсът, и да ме закара. Пък и нямам бърза работа, с колата тати като ме е карал, горе-долу пак толкова време излиза.

EinGutesKind
04-20-2012, 17:47
Веднъж пътувах в София 29 спирки до зоопарка, по едно време стана досадно, ама какво пък - седиш си, возят те, разглеждаш :D

Claymore
04-20-2012, 18:58
слаботелесни анорексички

ТЕ НЕ СА АНОРЕКСИЧКИ И В СЛАБОТЕЛЕСНИТЕ МОМИЧЕТА НЯМА НИЩО ЛОШО!!!!!



http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110817061338/battlefield/images/0/0b/Angry_face_meme.png

SmilezZz
04-22-2012, 08:51
Аз на такива има викам кифли джипарки. Те са си направо страшни. Взела ми книжка онзи ден, а вече е в джипа без изобщо да е наясно с габаритите му. С една ръка пиши и си слага гланц, гледайки в огледалото, с другата говори по телефона, а светофара свети зелено вече половин минута. Истински кошмар.

Охх.. :D :D
Абе.. Ако ги нямаше такива - в пъти по-добре щеше да е. Нямаше да има толкова жертви по пътищата.