PDA

View Full Version : Страшно объркан...



asdzxc
04-19-2012, 15:43
Знам ,че 1 момиче ме харесва ( и аз нея ) ,но иска аз да я забия....тук е проблема.. до сега винаги момичетата първи са правили крачката към мен.. Искам малко помощ и съвети къде и как ще е най-добре да го направя... просто се притеснявам защото за 1ви път аз ще направя 1вата крачка и съм малко притеснен...

ПП знам ,че съм тъп здухан кретен и срамежливец.... не е нужно да ми го казвате ... моля за помощ защото знам ,че и други са минали по този път.

reperw
04-19-2012, 19:21
ми щом знаеш ,че те харесва тя действай просто и кажи ,че искате да ходите бла бла бла цунка мунка и готово :D

Rad00oo
04-19-2012, 19:32
емии говорете си сподляйте си повече неща кажи и,че искаш да излезете заведи я на кафе плати сметката да види,че си джентъл мен ии накрая и кажи какво чувстваш към нея или ще тръгнете или ще те отреже

SmilezZz
04-20-2012, 15:23
Като знаеш , че те харесва - просто действай , няма какво да губиш. Няма от какво да те е срам, най - малко пък да се притесняваш. Покани я на среща, говорете си , опознайте се (ако не се познавате добре, де - макар, че за няколко часа няма как да стане), просто за да видите дали ще си допаднете и след това просто я целуни в правилния момент.

boys_96
04-21-2012, 20:56
ако не се познавате заговория , покания на среща и готово :)

valdesbg
04-21-2012, 20:58
Ако ще я забиваш здраво.. вземи си ковашки чук. Ако ще е лекичко - може и с обикновен.

PetarN
04-21-2012, 23:21
емии говорете си сподляйте си повече неща кажи и,че искаш да излезете заведи я на кафе плати сметката да види,че си джентъл мен ии накрая и кажи какво чувстваш към нея или ще тръгнете или ще те отреже

Не , не ... повече грешни неща не съм чувал, направи го това и ще си директно FRIENDZONED. Дръж се нормално, отпуснато, не си хаби време да споделяш, споделя се с близки приятели, не с момиче което искаш да забиеш. Направи и го интересно, всичко е игра, не бива да е скучно ...

И НИКОГА НЕ СПОДЕЛЯЙ НА МОМИЧЕ КАКВО ЧУВСТВАШ , ПРЕДИ ДА СИ Я ЦЕЛУНАЛ ДОРИ. Типична мъжка грешка.

Robe
04-22-2012, 02:33
http://static.fjcdn.com/pictures/Chat_d4cd8d_2482987.jpg