PDA

View Full Version : Момичета, не можем без тях.Въпроси??



Yavor Yotov
04-19-2012, 19:42
Za vseki teenager koito ima problem s vruzka ili ne6to podobno.

Yavor Yotov
04-19-2012, 19:43
Zdraveite kazvam se yavor i sam na 15.Eto go moqt problem, az sam sportist ve4e 8 godini( boini izkustva 7 godini i 1 godina parkour), u4a v angliq, otli4nik sam kakto i bogat i vs ostanalo, koeto bi zaintriguvalo edno momi4e, no prosto ne moga da se haresam na nqkoq. Znam 4e momi4etata na moqta vuzrast haresvat po golemi za6toto te sa uj po izrasnali v jivota no az bix kazal 4e sam mnogo po izrasnal ot tqx. Momi4etata se razvivat po burzo ot mom4etata znam no za6to vinagi trqbva da izlizat s po golemi??

TheBeliever
04-19-2012, 19:44
Кирилицата е задължителна.

granger
04-19-2012, 19:45
Аз лично предпочитам грамотни !;)

Hayashi
04-19-2012, 19:46
Грешка №1: Не всички момичета се впечатляват от пари и оценки.
Пробвай с характер!
Нищо лично, но не ми изглеждаш, на много израснал.

DisappointedDreamer
04-19-2012, 19:48
Грешка №1: Не всички момичета се впечатляват от пари и оценки.
Пробвай с характер!
Нищо лично, но не ми изглеждаш, на много израснал.

Точно. Пускайки теми в тийн форум, оплаквайки се как всички момчета точат лиги и тичат по батковци, пишейки на шлопкавица, няма да постигнеш НИЩИЧКО.

Rad00oo
04-19-2012, 19:51
1.Кирилица!!!
2.Ако не си забавен няма как,не всички момичета на твоята възраст ще се инт от оценки и богатство,малко самочуствието,пък и момичетата все още се развиват на таз и възраст няма ли за какво друго да мислиш ще си дойде времето и на това радвай се на свободата :D :D :D Ще има достатъчно време да ти харчи парите щом имаш:D:D

Yavor Yotov
04-19-2012, 20:31
Добре де първо-не ме изяждайте тука моля, просто попитах, второ-какво се хванахте за това, че съм богат и че уж съм бил детенце. Моля някой да индитифицира за мен, какво според тях да си израснал.

raror
04-19-2012, 20:32
Грешка №1: Не всички момичета се впечатляват от пари и оценки.
Пробвай с характер!
Нищо лично, но не ми изглеждаш, на много израснал.

+1 може да си слухар 8-) Т'ва че правиш "това" можеш "това" имаш "това" не означава, че си идеален ...

Yavor Yotov
04-19-2012, 20:34
мм характер за него мога да кажа, че лично аз съм дженталмен, не се държа като идиот, както обикновенно се държат лошите момчета, по които момичетата на моята възраст си падат.

NeverBack
04-19-2012, 20:43
Познато ми е т'ва със лошите момчета.Eдно момиче иска "лошо" момче още като е малко и така един вид не иска нищо сериозно от него(само за секс,нагоре надолу по улиците).Но като и дойде акъла у главата се сеща ,че трябва да потърси "добро" момче,на което може да разчита,и да я обича истински.
Еdit:Недей се панира,т'ва е във плюс.По добре е да си различен,защото според мен хората от този тип са малко днешно време..

PetarN
04-19-2012, 20:48
Пичага, много си ПРЕДСКАЗУЕМ . Това не се харесва на момичетата ;) Опитай се да се държиш различно, дръж се, сякаш трябва те да те гонят, а не ти тях. С време и опит всичко ще се получи :)

Hayashi
04-19-2012, 20:48
Да бе, нали! Те всичките 'убави момичета тръгнали след лошите момчета.
"индитифицира" - Това нова дума ли е?

Според всяко момиче е различно. Според мен е да не се оплакваш по форуми колко са виновни другите и как няма никакъв шанс вината да е в теб.

А ако искаш момичетата да те харесват - бъди забавен, мил, уверен в себе си.

Yavor Yotov
04-19-2012, 20:57
добре, можеше да го кажеш като културен човек, не да ми натриваш носа. ok

Nakadah
04-20-2012, 07:38
Ако си ти това на аватара не се и учудвам, че момичетата не ти мятът по някой поглед... Не си богат, и не ми се вярва родителите ти да са също. Също така се научи как да се държиш...

musicinmyveins
04-20-2012, 08:19
Апхахахахахахаххаа.Пич развесели ме , честно.Я вземи слезни на земята,че като ти чета глупостите девствен ше се ожениш.Бил богат и с отличен успех ,че даже и по-осъзнат от "батковците".Първо ако си по-осъзнат няма да пишеш в тоя форум такива простотии.Второ ако си толкова осъзнат щяха на опашка да ти се редят ,защото знаеш какво и най-важното КАК да го кажеш.Да не говорим,че заглавието ти на темата е /facedesk.Не мога без момиче?Ти да видиш като имаш други неприятности дали ше ти е до момиче "осъзнати" ми съфорумнико...

loveca777
04-20-2012, 08:26
На 15 години няма как да си богат
Това ,че родителите ти са богати и ти дават парички не означава ,че ти си богат :D
Защото си изцяло зависим

Yavor Yotov
04-20-2012, 08:28
Добре, а вие на по 40 години какво правите в тия форуми вместо нали уж знаете всичко и не печелите по 1000 лв??? Просто исках да знам чуждо мнение това е...

DisappointedDreamer
04-20-2012, 08:33
Добре, а вие на по 40 години какво правите в тия форуми вместо нали уж знаете всичко и не печелите по 1000 лв??? Просто исках да знам чуждо мнение това е...

Форума няма потребители на 40 години.

Yavor Yotov
04-20-2012, 08:37
я цъкни на тия music и nakadah... не разбирам кво всички се издразват на това, че някой има повече от друг.. каква е тая злоба

In*The*Face
04-20-2012, 08:46
Никой не се дразни от това, че ти имаш повече. Дразнещото е начина по който го изтъкваш. Едва ли не "къде съм аз, къде сте вие". А си още малък и наистина получаваш всичко на готово. Когато сам изкарваш парите си, тогава развявай на ляво и на дясно какво имаш. Сега е малко като самочувствие без покритие. Ако това са нещата които изтъкваш сваляйки момиче, няма как да ти провърви. Не защото не си лошо момче, а защото никой не обича фукльовци. Колкото по-земен си, толкова повече позитиви ще трупаш. Пък и ако сега не ти тежи, след време ще осъзнаеш колко кофти е някой да си падне по теб, защото имаш пари. Така не показваш колко израсъл си, а колко си повърхностен. Дори и да не си, така излиза. Ако искаш сериозна приятелка, трябва да поработиш върху начина си на поведение и размислите си за момичетата като цяло.

Yavor Yotov
04-20-2012, 09:01
Ти знаеш ли какво е да си на 2000км от вкъщи, само за учение, без говорене на родния език 2 години вече?? Не съм искал да прозвуча така, но аз винаги се справям сам и намирам начин. МОИТЕ РОДИТЕЛИ СА МИ ПЛАТИЛИ САМО ОБУЧЕНИЕТО, a aз там, всеки ден след училище отивам на нещо подобно на работа и взимам за 1 семица по 30 паунда. Аз вече се оправям в живота, не съм ама изобщо "мамо дай това, тате искам това". Никога не съм имал намерение да обидя някого.

Yavor Yotov
04-20-2012, 09:02
Това в началото го написах само за да видите горе-долу как съм, но никога не се фукам.

In*The*Face
04-20-2012, 09:12
Не става въпрос да обидиш. Непознат човек няма как да ме обиди по какъвто и да е начин. А това да си далеч от вкъщи..., ами знам какво е, макар и да не съм била толкова далеч и за толкова дълго, но пък съм израсла с родители в чужбина. Винаги отсъстваше или единия, или другия. Много хора се справят сами и намират начин, разбираш ли? Не си някакво нереално изключение, не си различен от хиляди други. За това спри да го изтъкваш. Слез на земята и се дръж като нормално момче, каквото си. Не се приемай за по-силен, по-изстрадал и изобщо по-...от другите. А си живей живота и му се наслаждавай, защото не е лош в сравнение с десетки други съдби.

DisappointedDreamer
04-20-2012, 09:34
Ти знаеш ли какво е да си на 2000км от вкъщи, само за учение, без говорене на родния език 2 години вече?? Не съм искал да прозвуча така, но аз винаги се справям сам и намирам начин. МОИТЕ РОДИТЕЛИ СА МИ ПЛАТИЛИ САМО ОБУЧЕНИЕТО, a aз там, всеки ден след училище отивам на нещо подобно на работа и взимам за 1 семица по 30 паунда. Аз вече се оправям в живота, не съм ама изобщо "мамо дай това, тате искам това". Никога не съм имал намерение да обидя някого.

Да, знам какво е. Аз се намирам в същата ситуация, пък и къде-къде по-зле. Тук съм от 4 години. Но това не означава че ходя нагоре надолу, хваляйки се, к'ва голяма работа съм.


Не си някакво нереално изключение, не си различен от хиляди други. За това спри да го изтъкваш. Слез на земята и се дръж като нормално момче, каквото си. Не се приемай за по-силен, по-изстрадал и изобщо по-...от другите. А си живей живота и му се наслаждавай, защото не е лош в сравнение с десетки други съдби.

Точно. Не си единствения поставен в такава ситуация. Като теб съм и аз, и толкова много други младежи. Това, което ни различава, е факта че аз не се бия в гърдите, опвествявайки на целия форум как сама се справям, колко съм уникална и т.н.

Chacho
04-20-2012, 09:45
но никога не се фукам.

Не сме си го и помисляли, хахаха

valdesbg
04-20-2012, 09:47
Щото си мрънкащ женчо, който се опитва да купи момичетата а не да ги спечели. Ей затова не те отразяват.

Нищо особено не си направил щом са ти платили обучението и са ти намерили къде да живееш. Ходиш на работа, печелиш пари и се оправяш сам. Тва е нещо с което не бива да прадираш изобщо. Всеки нормален човек го прави. А относно фукането.. моля те прочети си пак лиготиите и пак ще си говорим.

DisappointedDreamer
04-20-2012, 09:49
Не сме си го и помисляли, хахаха

:lol:



Ходиш на работа, печелиш пари и се оправяш сам. Тва е нещо с което не бива да прадираш изобщо. Всеки нормален човек го прави.

Валдес е прав.

jghgh
04-20-2012, 09:49
бро, после ще пиша по темата ти, но като за начало не се впечатлявай толкова. форум е.
всички се заяждаме един с друг.
нормално е. :)
и дори е по-добре,че мненията се изказват грубо и провокативно, защото така човек се стряска - провокира се, почва да се замисля и т.н.
шпоко го давай само.


ще пиша по-късно по същество

Chacho
04-20-2012, 09:51
Влади е пуснал цяла тема горе в раздела. Да иде и да почете малко.

valdesbg
04-20-2012, 09:53
Абе.. тя тая тема мисля че трябва да се рецензира дооста сериозно, ама все ме домързява да я почна.

assd
04-20-2012, 10:59
тая тема горе е супер смешна.
тоя автора не го знам, но жените харесват парите, да. имаш ли пари - имаш жени. това е теорема в живота.

Chacho
04-20-2012, 11:17
Така е, така е. В света на тези, които не могат да си позволят жени без да си плащат.

Hayashi
04-20-2012, 11:22
тая тема горе е супер смешна.
тоя автора не го знам, но жените харесват парите, да. имаш ли пари - имаш жени. това е теорема в живота.

Естествено. Но майсторлъкът не е ли да си намериш жена без да я купуваш с пари?

assd
04-20-2012, 11:25
Естествено. Но майсторлъкът не е ли да си намериш жена без да я купуваш с пари?
Естествено, че това е майсторлъка. Който успява - браво.

In*The*Face
04-20-2012, 11:40
Изобщо не го намирам за майсторлък. Или попадаш на свестна мацка или и теглиш майната на златотърсачката и продължаваш напред. Не виждам нещо сложно в това.

SmilezZz
04-20-2012, 15:16
Никак не си израснал, чадо мое! Факт е, че ти на 15 няма как да си богат и да имаш всичко онова, което казваш. Това, че родителите ти са в добро финансово положение - окей, никой никакъв проблем не ти прави за това, още повече да ти завижда за това. Дразни това, че го изтъкваш , все едно "Я се вижте , кои сте вие, че ме занимавате".

Второто , което е: не слагай всички под общ знаменател и недей да си мислиш, че щом имаш това и си спортист, те прави идеалния, по който всички си падат. Лъжеш се! И просто бъди себе си, но не се превземай чак до такава степен, защото тогава ще отблъскваш момичетата, със самолюбието си, което се съмнявам, на някой да му харесва.

Просто си живей животеца, но преди това слез на земята , защото не си нещо повече от другите, които живеят на тая планета.

Chacho
04-20-2012, 15:33
Проблемът е, че очаква от качествата си, които изтъква, да му се лепят момичета. Може да хванеш интереса на някоя с това. После трябва да се докажеш като човек, приятел и партньор пред мацката, за да се получи нещо. Тук ти е проблема. Не може да платиш 20 пъти сметката и да се хване с теб. Може да не го направиш и да я отблъсне това. Схващаш ли?

loveca777
04-20-2012, 16:27
Ти знаеш ли какво е да си на 2000км от вкъщи, само за учение, без говорене на родния език 2 години вече?? Не съм искал да прозвуча така, но аз винаги се справям сам и намирам начин. МОИТЕ РОДИТЕЛИ СА МИ ПЛАТИЛИ САМО ОБУЧЕНИЕТО, a aз там, всеки ден след училище отивам на нещо подобно на работа и взимам за 1 семица по 30 паунда. Аз вече се оправям в живота, не съм ама изобщо "мамо дай това, тате искам това". Никога не съм имал намерение да обидя някого.
Първо 30 паунда на седмица изобщо не те правят богат в Англия! Нещо се залъгваш! Ако 30 паунда са много за българин работещ в България - те са нищо за западните развити страни
Ако си наистина такъв ,какъвто се описваш -защо изобщо те интересуват толкова много тези момичета ,че дори да пускаш теми в тиин?
В такъв случай ще те съветвам да си по отворен ,забавен с момичетата , а не да се дължиш толкова сериозно и прочие като възрастен ,защото 15 годишните ти аверки харесват такива момчета
Споко и аз на 15 се стеснявах ,че нямах приятелка .. но не ти не си се влюбвал още ,нали? Е тогава ,когато се влюбиш истински в някое мома , но НЕ ти се получава - ей тогава ще видиш какви депресии те очакват и ей тогава пускай теми по форуми

Nakadah
04-20-2012, 19:07
я цъкни на тия music и Nakadah... не разбирам кво всички се издразват на това, че някой има повече от друг.. каква е тая злоба

Наивен си и то много! Не съм на 40 години и не ти завиждам за нищо. Ясно е, че не си богат!


Ти знаеш ли какво е да си на 2000км от вкъщи, само за учение, без говорене на родния език 2 години вече?? Не съм искал да прозвуча така, но аз винаги се справям сам и намирам начин. МОИТЕ РОДИТЕЛИ СА МИ ПЛАТИЛИ САМО ОБУЧЕНИЕТО, a aз там, всеки ден след училище отивам на нещо подобно на работа и взимам за 1 семица по 30 паунда. Аз вече се оправям в живота, не съм ама изобщо "мамо дай това, тате искам това". Никога не съм имал намерение да обидя някого.

Прав си, не знам какво е да си на 2000км от България и да можеш да си хванеш самолета до България всяка 1 седмица... За разлика от тебе аз се намирам на къде къде по-далече(1X XXX КМ) от България и не мога да си хвана самолета когато си поискам... 30 паунда са абсолутно нищо и според мене лъжеш, че ходиш на "работа".

Lucho
04-20-2012, 21:24
Някой обърна ли внимание на фактът, че човекът има проблем с момичетата в Англия? Принципно написаното до тук е така, но все пак държава има значение. Особено за държава като Англия и за един чужденец на 15 години.

Към автора: ето ти малко теория, хубаво е да почетеш. Не, че ще помогне - абсолютно не. Просто го чети, но не като книга, а като статия, да имаш нещо на ум. Иначе само с четене няма да стане - http://donjuancentre.com/topic/11847-aeii-coai-aeaeess/ (не че е нещо особено въпросното ръководство, линк по-рано за него ми беше дал Chacho)



Естествено. Но майсторлъкът не е ли да си намериш жена без да я купуваш с пари?

Да, майсторлък е, но не всеки го владее. Още през далечната 1996-та въпросната житейска философия е била възпята от двама знайни певци, а тя гласи:



Имаш ли пари, хубави жени....
Нямаш ли пари, стари бабички....

В общи линии както и да го увъртате, всичко винаги и в някаква степен опира до парите. Може момичетата на тази възраст (15-20) на този етап да не обръщат внимание толкова на парите, колкото на други качества, но в последствие (та дори и в тази възраст) нещата придобиват друг смисъл.

funkey
04-20-2012, 22:00
Като са такава рядкост защо са толкова незабележими?!Просто съм изумен момичетата на 16 години (на моята възраст) по какви си падат :Х

Chacho
04-20-2012, 22:21
За парите последно искам да кажа. Колкото често става без пари, толкова често става и само със пари. Качествените момичета не са меркантилни и са достатъчно много. Но, имат нужда от достатъчно пари, за да се чувстват закриляни. Тва е. Не може да ги купи човек.

Колкото до Библията, ето го pdf-то: http://adf.ly/301985/banner/http://donjuancentre.com/topic/13953-aeii-coai-aeaeey-a-pdf-oidhiao-dhaaioaau-eeie/

Аз обещах да дам моя интерпретация, ма забравих после. Надявам се, че който ще хване да я чете, ще разбере, че е това не е книга за сваляне на жени, макар и да пише много за това. Това е книга, която ти дава възможност да погледнеш на това, което са те възпитавали като малък с други очи, а не да му противоречи. Осмислянето на идеите в книгата обикновено се случва след като я прочетеш, чрез трупане на житейски опит и разчупване на мисловната дейност. Както във всяка друга книга, зад очевидното послание се крие нещо повече. На мен лично ми отне 4-5 години да го поусетя, като сигурно тепърва още ще го схващам.