PDA

View Full Version : Нещо г/д хубаво и нещо... хубаво написано



ShtrudeL
04-19-2012, 23:23
Колко нежна и топла бе под завивките. Как се обърна по гръб, когато се завъртях до нея, и косата й се разпиля върху възглавницата. Главата й бе наклонена към рамото. Кожата й ухаеше на топло като огряна от слънцето бяла салфетка в хубаво ресторантче на плажа през медения ти месец. На слънчевата светлина, преминаваща през сините завеси, кожата й изглеждаше синя. Миглите й бяха отпуснати. На устните й бе изписана лека усмивка. Все още сънен, обгърнах шията й с ръце, обърнах главата й и я целунах. Вратът и раменете й бяха толкова отпуснати. Докато целувах топлите й, меки устни, повдигах нощницата й. Краката й се раздалечиха леко и аз напипах мокрото петно между тях. Под завивките, със затворени очи пъхнах езика си вътре. С мокрите си пръсти раздалечих гладките й розови срамни устни и продължих да лижа по-дълбоко. Задъхвах се от възбуда. Лижех все по-дълбоко. Прокарах пръста на едната си ръка по устните й, с другата погалих зърната й. Обгърнах с устни другата й гърда и облизах зърното й. Главата й се наклони на една страна и аз прокарах език зад другото. Разтворих се бедра краката й и вкарах члена си. Тя все още се усмихваше леко, в последния момент устата и се отвори и главата й се отпусна назад върху възглавницата. Беше толкова тиха. Това бе най-страхотният ни секс.

***

Докато слушаш Ойстър, млякото вече не е приятна напитка, която върви с шоколадови бисквити. То е изтискано от крави, принудени да стоят постоянно бременни и натъпкани с хормони. То е напомняне за нещастни теленца, наблъскани като сардели в тесни обори. Свинската пържола е отрязана от прободено с нож, кървящо прасе, обесено за задните крака, още живо и квичащо, докато касапинът разфасова месото и сланината му. Дори варените яйца навяват мисли за кокошки с крака, осакатени от металните кафези, толкова тесни, че не могат да вдигнат крилата си; толкова влудяващи, че човките им са отрязани, за да не кълват затворничките от двете си страни. С ощавени пера и скъсен клюн кокошката снася яйце след яйце, докато костите й загубят толкова много от калция си, че се разпадат в кланицата. Оттам идва месото в пилешката супа, от кокошки носачки, толкова натъртени и осакатени, че трябва да бъдат нарязани и сготвени, защото никой не би ги погледнал в месарницата. Оттам идва месото в пилешките кренвирши. Оттам идва месото в пилешките кюфтета.
Само за това приказва Ойстър. Разпространява информационна зараза. Когато заговори, включвам радиото на кънтри музика. Каквото и да е, само да е силно и монотонно, за да си представя, че сандвичът ми е просто сандвич. Че месото е месо. Яйцето е яйце. Кашкавалът не е страдащо теленце. Че да се храня е мое човешко право.

***


Любими неща от книжката ми <3
Защото е два и двайсет и една АМ

Wax
04-20-2012, 04:32
Под завивките, със затворени очи пъхнах езика си вътре. С мокрите си пръсти раздалечих гладките й розови срамни устни и продължих да лижа по-дълбоко. Задъхвах се от възбуда. Лижех все по-дълбоко. Прокарах пръста на едната си ръка по устните й, с другата погалих зърната й. Обгърнах с устни другата й гърда и облизах зърното й. Главата й се наклони на една страна и аз прокарах език зад другото. Разтворих се бедра краката й и вкарах члена си.


http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/002/252/me-gusta.jpg

Ще кажеш ли заглавието на тази книжка? :>

ShtrudeL
04-20-2012, 15:57
Приспивна песен на Чък Поланик

flo0pY
04-21-2012, 11:22
защо пък и е такова заглавието?

NightGuardian
04-21-2012, 12:56
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/002/252/me-gusta.jpg

Ще кажеш ли заглавието на тази книжка? :>

Какво се правиш , че ще си я купиш пък и ти :lol:

flo0pY
04-21-2012, 13:01
Какво се правиш , че ще си я купиш пък и ти :lol:

прави се на интилигентен ;д

NightGuardian
04-21-2012, 13:07
И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства. :lol:

flo0pY
04-21-2012, 13:12
И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства. :lol:
да но тя няма да му върже тя сега се е отдала на мачока в тяхната виртуална връзка но пак сама ще се чеша :D:D горката.. ;д

NightGuardian
04-21-2012, 13:19
да бе тук е луда работа. :lol:

ledenakrasota
04-21-2012, 13:29
Вии за любовни романи не сте ли чували?! :lol:

NightGuardian
04-21-2012, 13:30
Чували сме , но не ни интересуват. Защото виж до къде водят.

flo0pY
04-21-2012, 15:03
Чували сме , но не ни интересуват. Защото виж до къде водят.
А да исках те питам ти кво мислиш за тия работи в Вбох7 дет ги имаше че тупак е жив.. бла, бла

ShtrudeL
04-21-2012, 15:23
защо пък и е такова заглавието?

Наистина ли се интересуваш>?

Такова е, защото става дума за приспивна песен, която убива всеки, за който си помислиш докато я изговаряш дори на ум.
Разказва се за журналист, който трябва да пише статия за случайната/спонтанната бебешка смърт и посещава родители, чиито бебета са умрели по този начин и в домовете им намира книжка, която се казва "Стихчета и песни от цял свят" (или нещо такова), в която я има тази приспивна песен и винаги книжките са отворени на нея, на 27ма страница. И тъй тоо, откъсва от една книжка страницата и прочита стихчето на шефа си и той умира... после я научава на изуст и без да иска започва да убива всички, които го дразнят... После намира една женска, която също знае за историята с книжката и двамата търсят всички копия, за да ги унищожат, ама стават някви драми и трябва да си я дочета всъщност. ^^

ShtrudeL
04-21-2012, 15:25
И в интертнет да я има , няма да я прочете. Но нали Щрудела го поства. :lol:

ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.

flo0pY
04-21-2012, 15:29
ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.
НЕЕЕ НЕЕЕ В НИКЪВ СЛУЧАЙ !!
ти се наведи в негово присъствие и гледай кво става само ;д

flo0pY
04-21-2012, 15:29
Наистина ли се интересуваш>?

Такова е, защото става дума за приспивна песен, която убива всеки, за който си помислиш докато я изговаряш дори на ум.
Разказва се за журналист, който трябва да пише статия за случайната/спонтанната бебешка смърт и посещава родители, чиито бебета са умрели по този начин и в домовете им намира книжка, която се казва "Стихчета и песни от цял свят" (или нещо такова), в която я има тази приспивна песен и винаги книжките са отворени на нея, на 27ма страница. И тъй тоо, откъсва от една книжка страницата и прочита стихчето на шефа си и той умира... после я научава на изуст и без да иска започва да убива всички, които го дразнят... После намира една женска, която също знае за историята с книжката и двамата търсят всички копия, за да ги унищожат, ама стават някви драми и трябва да си я дочета всъщност. ^^
сети ме за 23 ти май си падаш по такива истории.. не съм и предполагал даже ;д

ShtrudeL
04-21-2012, 15:32
Обичам психарските, цинични, объркани и ненормални, неморални, изкривени неща... като става въпрос за книги и филми.
А след като гледах 23 си смятах всички важни дати от живота си :>

NightGuardian
04-21-2012, 15:40
ъъ и к'во ще рече т'ва? Вакс не ми се кефи изобщо.
И в интернет няма нито една негова книга онлайн, защото са гениални и трябва да си ги купиш, за да усещаш хартията в ръцете си, за да я четеш на нощтна лампа в леглото, понеже е интересна и за да я изядеш на един дъх и после доволно да си я гледаш на рафта в дом. библиотека.
Бях тръгнала да преписвам 'Боен клуб' и преписах 2 глави, но се оказа, че няАм толкова нерви.

ахахах ти така си мислиш. Но аз съм мъж и го надушвам. :lol:

И я няма в нета за да могат да печатат пари , колко струва тази умряла книжка ? И колко копия са продадени и сметни колко са спечелили. Да четеш нещо , което в реалния живот никога няма да се случи. :lol:

ShtrudeL
04-21-2012, 15:43
6лв е тази.
Другите варират м/у 10 и 15-6
Искам да преведат още негови, защото е ненормалник <3

ShtrudeL
04-21-2012, 15:44
Да четеш нещо , което в реалния живот никога няма да се случи. :lol:

Тъпа логика.

NightGuardian
04-21-2012, 15:47
Ако е нещо нереално , технологията позволява направо да го гледам. :D

flo0pY
04-21-2012, 15:48
Обичам психарските, цинични, объркани и ненормални, неморални, изкривени неща... като става въпрос за книги и филми.
А след като гледах 23 си смятах всички важни дати от живота си :>
казва ми го тва за датите ;д

Wax
04-21-2012, 17:17
А Ако съм си я свалил вече :lol:

flo0pY
04-21-2012, 18:03
много е тъпо да четеш книга от интернет книга се чете в леглото от хартия а не на компютъра, тъпо е и убива желанието