PDA

View Full Version : Да помогнем на едно талантливо момиче



In*The*Face
04-20-2012, 09:57
Здравейте съфорумци.
Много искам да помогна на моя близка приятелка. Тя участва в конкурс за разкази. Според мен е ужасно талантлива и има страхотен стил, но не си вярва особено. С усилия я накарахме да участва. Сайтът е стигабе. ком на латиница. В него са публикувани различни есета. Нейни са следните 3 - "Спирката", "Писмо от отвъдното" и "Из дневника на една 29-годишна луда, патологична лъжкиня и бивш психотерапевт". Когато ги написа ме предупреди, че последният е много брутален и ме посъветва да не го чета. Аз естествено започнах точно от него, но въпреки това, препоръчвам и на вас. Разказът наистина е страшничък и гнусен на моменти. Това, което трябва да направите, за да и помогнем е да отворите всяко есе поотделно и да натиснете бутона "номинирай". Надпреварата наистина е жестока, а крайният срок е 05.05 Поисках разрешението на приятелката ми да пусна тема тук, но тя ме помоли да подчертая, че ще се радва на гласове, само при положение, че някое от нещата наистина ви е харесало.
Благодаря от мое и от нейно име на всички, които ще се включат.

БожиятАгнец
04-20-2012, 10:55
Аз съм специална.


///"Из дневника на една 29-годишна луда, патологична лъжкиня и бивш психотерапевт" - найс заглавие.