PDA

View Full Version : Малко че и повече помощ...



Niakoitam
04-20-2012, 13:35
Този път темата не е свързана с любов.Просто я поствам тук,защото има повече хора,които биха могли да помогнат.Моля модераторите да не я трият,но пък ако сте толкова на зор...:)

Та...трябва ми една снимка, на която попаднах от тази група:
http://www.facebook.com/inkedupofficial
И ми хареса доста.
Даже мислех да е първият ми аватар тук.
Споделих я в профила си,но днес...около 12 часа след това вече я няма.Явно са я изтрили.Това да ми е за урок следващият път да си слагам директно при снимките или да си свалям директно на компютъра като ми хареса нещо :)
На снимката беше нещо от рода:
Една жена мисля че беше с черна тениска и къса пола си сложила тялото и главата на една кухненска маса,на която има разни неща.Тениската и е повдигната нагоре,но гърдите и се виждат съвсем леко прикривайки се от масата. Зад нея е застанала права една друга жена,с по бяла кожа, с бяла тениска,къса рокля и разголен пъп.На лявата ръка от рамото до лакътя и има една покриваща ръката и татоировка на нещо като цветчета.Тази жена е сложила дясната си ръка върху главата на другата жена, а с лявата ръка и е бръкнала под полата. Фонът е някакъв мисля че беше оражевеникав. Нещо такова беше. Благодаря предварително. :)

SweetySmallDevil
04-20-2012, 17:43
ааааааааааааааааа, не! Тва е най-великата тема! Аааа, нененененнеНе! :D:D:D:D:D:D

DiabolicalSoul
04-20-2012, 18:11
EPIC : D :D : D

shmatarok
04-20-2012, 18:17
:D:D пиши на администраторите на темата за картинката, не на нас :D

Niakoitam
04-21-2012, 06:04
Ще им пиша...спокойно.:) Просто исках да проверя дали тук някои е попадал на нея и да мина само с писане на български ;)