PDA

View Full Version : Фен тема: МОЯТ ПЕНИС!



D1esel
04-20-2012, 16:46
След като Щруди реши да се направи на възпитана, като не ми хареса темата и я заключи, ето я, написана по културния, хрисим и овчи начин ;) Всички нецензурни думи са заменени с културните такива ;)

Имам най-красивия пенис на света! Обичам си го страшно много! :grin: Още от малък много си го обичам. Само 12 сантиметра е, но какво от това? Важното е, че е истинско произведение на изкуството :grin: Колко жалко, че не мога да си правя орален секс сам, ако можех нямаше да спирам по цял ден. :grin: Когато няма какво да правя, тогава си хващам пениса в ръцете :grin: Удрям с него по масата, дори мога да беля портокали, пъпеши и дини с него, с него правя секс с леглото на нашите, като вкарвам мъжкия си полов член в дупката между двата матрака на спалнята, докато тях ги няма... :grin: Правя коитус с възглавници с него, а веднъж на 2 години се сношавам и с жена от другия пол! :grin: Само анален секс не съм правил още с жена или мъж, но и анален секс ще правя, с помощта на моя мъжки полов орган! "grin: Обичам да ми правят орална любов, да виждам удоволствието в очите на хората от от това, че моя божествен полов член е в тяхната не толкова съвършена уста. ОБИЧАМ ТЕ полови органе МОЙ! С теб ще остана во век и веков! :grin:

Eто линкче към оригиналната ми темичка :( -> http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/517538-%D0%A4%D0%B5%D0%BD-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%9C%D0%9E%D0%AF%D0%A2-%D0%A7%D0%95%D0%9F!

D1esel
04-20-2012, 18:14
Каде сте мои фенове? :(

arsenalllbaby
04-21-2012, 10:58
жена от другия пол! :grin:

:D :D xaxax

БожиятАгнец
04-21-2012, 11:21
Т'ва с "жена от другия пол" беше от "Ало, ало", нали!? :D

D1esel
04-21-2012, 12:29
Т'ва с "жена от другия пол" беше от "Ало, ало", нали!? :D

Да бе, копират ме безсрамниците... :D

flo0pY
04-21-2012, 13:11
дори няма ти чета простутиииити критен!