PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?..



thespring97
04-20-2012, 19:24
Случвало ли ви се е да разкриете на даден човек, че имате симпатии към него, че го харесвате, а той/тя да ви каже, че сега не е готов/а за връзка или нещо от сорта? И 2ри въпрос: Според вас възможно ли е, след като се сближите с този човек, отново да почувствате нещо?

sweetycherry33
04-20-2012, 19:28
ЩЕ отговоря само на първия въпрос - не.

valdesbg
04-20-2012, 19:36
Случвало ми се е. Това е тактично измъкване от ситуацията за да не се налага да ти се казва директно че не те харесва.

Знам ли.. по принцип всичко е възможно. Не ти разбирам втория въпрос.

DisappointedDreamer
04-20-2012, 19:40
Това е тактично измъкване от ситуацията за да не се налага да ти се казва директно че не те харесва.

Не ти разбирам втория въпрос.

Същото.

Иначе за първия въпрос - не ми се е случвало.

nIkEnCeTy_bE
04-20-2012, 21:01
За първият - да, случвало ми се е. За вторият, какъв е смисълът да се сближаваш с този човек отново?

thespring97
04-21-2012, 03:18
За първият - да, случвало ми се е. За вторият, какъв е смисълът да се сближаваш с този човек отново?

Под "сближавам се" имам предвид за кратко време да не си говорите изобщо, след време пак малко по малко пак да започнете да мислите за чувствата си към нея. Дано разбрахте тоя път (то и аз не го схванах) :D

Chacho
04-21-2012, 03:35
Ще ти перефразирам втория въпрос.

"Случвало ли ви се е да си обоцкате гъза на пирон и да обмислите след време пак да го направите?"

thespring97
04-21-2012, 11:43
Ще ти перефразирам втория въпрос.

"Случвало ли ви се е да си обоцкате гъза на пирон и да обмислите след време пак да го направите?"

Значи виждате нещата такива каквито са. Днес мислих пак да се боцкам с пирона, ама е късно да рева за миналото. Заради п_тка, п_тка няя да ставам.

SmilezZz
04-21-2012, 14:59
Случвало ли ви се е да разкриете на даден човек, че имате симпатии към него, че го харесвате, а той/тя да ви каже, че сега не е готов/а за връзка или нещо от сорта? Не ми се е случвало, надявам се и да не ми се случи.
И 2ри въпрос: Според вас възможно ли е, след като се сближите с този човек, отново да почувствате нещо?
Защо да не е възможно?

therichbitch
04-21-2012, 19:51
Що пък да е толкова невероятно пак да се сближиш? Човекът може да ти е казал, че не е готов за връзка, че иска да сте само приятели и ти да го приемеш това, да се разделите малко поради неловката ситуация и с времето по зрял, улеганл начин да се опитате да си комуникирате катп приятели, което положение вече уж си приел, но в един момент отново се появяват някакви ч-ва към въпросния/въпросната. Е, значи може.
По първия-не. Обикновено директно заявавям влечението си към някого след като нещата вече са повече от ясни.