PDA

View Full Version : Въпроси към момичетата



Chacho
04-21-2012, 00:47
Здравейте, дами! Ровейки се по един въпрос, възникнаха много други и исках да се допитам до вас, за да видя гледната ви точка. Ще ви помоля, да бъдете откровени! :)

0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
4. Ако да, колко често?
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
6. Ако е курс, бихте ли се записали?
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
13. Защо?
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
19. А от мъжете, които сваляте?
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?


Това е. Бъдете максимално честни. Благодаря предварително!

SisiStrange
04-21-2012, 05:29
Здравейте, дами! Ровейки се по един въпрос, възникнаха много други и исках да се допитам до вас, за да видя гледната ви точка. Ще ви помоля, да бъдете откровени! :)

0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 19
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Хммм... ами 3-4 като че ли. Само че, честно казано, е трудно да преценя дали от по-завоалираните има някои, защото като съм обвързана не обръщам много внимание на тези неща.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не. И като малка не съм.
4. Ако да, колко често?
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Ако имах проблеми, сигурно бих.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не. Тези, които ходят чак на курсове винаги са ми се стрували малко жалки.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? На почти всяко момиче би помогнало в самочувствието. В живота... зависи какъв и е вкуса за момчета.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Гадже.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Хората са прекалено сложни и имат прекалено сложни реакции, за да ги предвиди кой да е. Една такава книга ще работи за едни хора, а за други - не. Зависи кой как ще я разбере при прочит и кой как реагира на такъв тип свалка.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Мъж.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Ако съм решила, едва ли.
13. Защо?
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Навсякъде има примери за това.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Един вид се е случвало и определено не ми хареса.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Да. Това би било интересно. Задавам доста въпроси редовно, но предполагам, че никой не отговаря максимално честно. XD
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Абсолютно.
19. А от мъжете, които сваляте? Още по-абсолютно.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Не. Всичко може да се научи стига да има желание. Талантът е само част от всичко.


Това е. Бъдете максимално честни. Благодаря предварително!

10 букви...

x7aZzy
04-21-2012, 07:43
0. На колко години сте? 19
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? Ох.. Сещам се за 8-9, които са ми направили впечатление, но не броя дискотеки и партита.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не.
4. Ако да, колко често? х
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? Не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали?Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не. Къде, къде по-важни неща ме интересуват от това, да свалям мъже. Нямам нужда.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? Не знам. Ще се нося по течението, каквото стане. Не е като да се събудя и да имам нова цел в живота - да си намеря гадже. Нито пък да си лягам с всеки секси мъж, колкото и дискретен да е.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Не толкова са сложни, колкото различни във всеки случай. Следователно е трудно (невъзможно ?) една книга да бъде универсална за всички връзки. Все едно да събереш всички готварски рецепти на света в един том. И все ще се намери някой, който яде салатата си без сол. Или колкото и да следва рецептата, винаги ще загаря омлета.
Хора всякакви ---> връзки всякакви.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?Зависи от ситуацията. Едва ли ще ме откаже.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?Мъж. Ако ми е скучно, поне да има кого да заглеждам.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Хипотетично не.
13. Защо? Защото не се отказвам лесно. Но пак казвам - не бих се записала на такъв курс. Смятам го за загуба на време.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?Естествено.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?Да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?Не. Аз себе си не мога да разбера, ще се натоварвам с мислите на другите. Както си искат да мислят, мен ме интересува какво правят.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Може би да.
19. А от мъжете, които сваляте? Сигурно.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да -има неща, които са вродени. Не - няма неща, които да не могат да се научат.

Glamour92
04-21-2012, 07:45
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
На 19.
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
Конкретно с тях-не,дори са ми по-разбираеми.Но пък трудно си позволявам да се привържа към когото и да било и това понякога рефлектира и върху отношенията ми и с момчетата.Може би е проблем,като се замисля.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
Към 5~7.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
Тц.Никак не одобрявам свалките по предварителен сценарий.Като по-млада съм разглеждала,но бързо забелязах,че повечето такива материали са писани по калъп.
4. Ако да, колко често?
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
Бих го направила,колкото да изпробвам. xDD
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Е,не...
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
Може пък,кой знае...Ще разработя теория за хорските взаимоотношения и ще направя всичко възможно,за да разбера на какво се дължи това,че работи,винаги ли работи,когато не работи каква е причината,а дали чрез такива техники заобикалят ли се личните предпочитания на "атакувания" индивид или пък му се създава илюзията,че ги среща у "атакуващият" т.н. След като си намеря читав мъж и разчепкам методиката хубаво,ще намеря и начин да я популяризирам и дори да се занимая и професионално с нея. (ъхъ,все пак нали ще съм гуру...знанието не бива да умира след мен)
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
Второто.Отношенията за една нощ са ми безсмислени.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
Могат да бъдат описани опорните точки на механизма,тъй като донякъде може да се каже,че са универсални-оттам нататък вече се подхожда според самия индивид.Теорията трябва да бъде напасвана според характерните особености на човека срещу нас,просто няма как да не се съобразим с тях....И,не,взаимоотношеният а между мъжете и жените не са чак пък толкова сложни,нито абсолютно уникални и неповторими при всяка една двойка,както все обичат около мен да повтарят-в есенцията си нещата не са никак оплетени и...показват сходства,колкото щеш.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
О,не-ако съм решила,нищо не би ме спряло.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
Ам,мъж,ако може.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
Може би няма да го взема толкова насериозно и ще слушам с половин ухо.
13. Защо?
Защото ще имам въпроси ,на които би могъл да отговори само крайно рационален човек с логическо мислене-при нас,жените,такива люде са рядкост.Друго-ще прилагам наученото главно върху други мъже,редно е този,който ми разяснява тактиката да е от същия пол и да може да ми обясни нещата от неговата гледна точка.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
Определено.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
Не съм-главно губене на време си е това.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
Ако бях склонна щях да задвижа нещата и още как-но при положение,че ще съм наясно как всичко ще приключи набързо и от всички тези усилия ще извлека час-два удоволствие и нищо повече,просто ми се вижда глупаво да се "хабя" така.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
Всяка жена би проявила интерес,аз не правя изключение.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
А,не бих-дори ще споделя с тези,които имат някакви проблеми в това отношение или са любопитни.
19. А от мъжете, които сваляте?
Не,не,не... :DDD
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
В тая област едва ли...

Това е. Бъдете максимално честни. Благодаря предварително!

Бяхме честни,колкото можахме... :)

TheBeliever
04-21-2012, 07:46
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) - 22

1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? - Не, винаги ми е било по-лесно да общувам с момчета, отколкото с момичета. Израснах, играейки си момченца и на по-късен етап компанията ми беше предимно мъжка (както е и в момента).

2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) - Сваляли - 2-3, заговаряли по един или друг повод - ммм трудно ми е да дам конкретен брой, но да кажем десетина. Отнасям ги към различни категории защото покрай едни мои проекти се случва често да ме заговарят непознати момичета и момчета, но не го причислявам към свалки.

3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? - Зачитала съм се в подобни статии, ако попадна на такива, но не ми се е случвало да търся целенасочено.

4. Ако да, колко често? -

5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) - Не, не бих.

6. Ако е курс, бихте ли се записали? - Не, не бих

7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? - В любовен и сексуален аспект би помогнало. Но като цяло за живота - не, не смятам.

8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) - Не съм фен на секса за спорт. Не му виждам чара.

9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? - Мисля, че съществуват универсални правила, но те са само очертаващата рамка на цялата картина. Щрихите и нюансите на отделните личности трудно биха били описани и сведени до "How to..." наръчник.

10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? - Не. Аз самата правя тези неща и давам същите съвети.

11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? - Може би и двете. Хубаво е жена да си обясни подходите, но също така е добре и мъж да изкаже мнение за ефекта на тези подходи.

12. Ако не е, това ще ви откаже ли? - Вероятно не, но реално не мога да преценя, тъй като едва ли бих отишла на подобен семинар.

13. Защо? - Ако един оратор е добър, в това което прави, няма значение полът му.

14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? - Зависи както от жената, така и от "мечтаните мъже". Ако мечтае за онези типажи, които възприемат жената до себе си като трофей - естествено, че не. Но "не чак толкова хубава" е доста разтегливо понятие.

15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? - Както написах по-горе - не съм почитател на тези изпълнения. Но да кажем, че обстоятелствата са точни и аз съм нереално разгонена - да, вероятно бих била склонна.

16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? - Ако съм напълно решена да си легна с някого тази вечер ще направя всичко по силите си това да се случи.

17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? - Естествено, но до някаква степен. Ако всичко стане ясно и предвидимо няма да е интересно.

18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? - Ако близките ми са в кръга на хората, върху които прилагам прочетеното - не, не бих споделила. В противен случай - да, бих.

19. А от мъжете, които сваляте? - Не. По-лесни ще са за манипулиране, ако не знаят какво им се случва.

20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? - Ако говорим за междуличностните взаимоотношения - да, всичко е вродено. Но при някои е по-изразено, при други по-малко. С добър учител всеки може да се усъвършенства и да развие вроденото, колкото и малко да е то.


П.П Care to share целта на изследването?
П.П2 Въпросникът ти е малко куц. (проф. изкривяване, ще ме извиняваш).

horacio
04-21-2012, 08:25
Здравейте, дами! Ровейки се по един въпрос, възникнаха много други и исках да се допитам до вас, за да видя гледната ви точка. Ще ви помоля, да бъдете откровени! :)

0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) - почти 17
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? - ммм не мисля
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) ;д нз... около 5-6?
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? - не
4. Ако да, колко често? - пас
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) - не
6. Ако е курс, бихте ли се записали? - не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? - не
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) - бззз
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? - не може... всеки човек е различен и няма универсална формула за тия неща
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? - не
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? - се тая
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? - нз
13. Защо? - бзт
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? - да
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? - да
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?- да
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? - да, определено ми е интересно, въпреки че г/д ми е ясно, но не точно ;д
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? -не знам... предполагам, че не
19. А от мъжете, които сваляте? - да
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? - Всичко може да се научи. Таланта си е друго нещо, но иначе всичко се научава.


Това е. Бъдете максимално честни. Благодаря предварително!

странни са въпросите ;д

msdattt
04-21-2012, 09:19
0. На колко години сте? 15

1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
Не съм се замисляла.. но по-скоро - не.

2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
Ммм.. 10-15?

3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
Не

4. Ако да, колко често?
----

5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
Пф, не.

6. Ако е курс, бихте ли се записали? Ако имаа готини момчета, коитоо да ни оценяват как се справяме :D

7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
В живота - не, но в началото 100% ще се почувствам .. хубаво. :)

8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
Предполагам, че първо ще си дам свобода :)

9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
Има неща, които всеки ги знае и често съвпадат във взаимоотношенията на много двойки, но.. Не, прекалено са сложни.

10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
Да ме откаже - не, ако твърде много държа на човека естествено, че ще се боря за него, ако си заслужава и има смисъл.

11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
Мъж xD

12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Зависи от жената, но клони повече към - да ;dd

13. Защо?

14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Зависи какъв тип са "мечтаните" за нея мъже

15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Да

16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Зависи от човека и от това в какво настроение съм, но - да

17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Предпочитамм мислитее да сии останатт мислии xD

18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
Да го крия - не, ако ме попитам или изобщо забележат нещо ще им обясна, но иначе.. няма да седна специално да им кажа

19. А от мъжете, които сваляте? Ааа не, предпочитамм да си замълча, но и това зависи от мъжа, пък ако ме попита, а аз държа на него няма да го лъжа

20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Всичко се научава, но тези, на които си им е вродено просто им се получава винаги по-добре от на другитее

Зайче..
04-21-2012, 09:37
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) На 13 (септември ставам на 14).
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Може да се каже :д.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Приблизително 4-5.. не знам.. :д
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не.
4. Ако да, колко често? -
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не :д.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не :д.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? -
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) -
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Прекалено сложни са.. :д
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Зависи :д.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Все ми е една.. :д
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? -
13. Защо? -
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Зависи много.. :д
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Не знам.. :д
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? -
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Не :д.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Не знам.. :д
19. А от мъжете, които сваляте? Може би да.. :д
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Зависи.. :д

DisappointedDreamer
04-21-2012, 09:39
Айде, да се пръкна и аз, едно по-дребно 8-)

0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
- 15, след 2 седмици 16.

1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
- Не.

2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
- Към 4-5.

3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
- Не.

4. Ако да, колко често?
----

5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
- Ако съм отчаяна в търсенето на момчета, бих сигурно ги закупила.

6. Ако е курс, бихте ли се записали?
- Като горното.

7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
- Не. Може би ще ме накара да се чувствам по-уверена в себе си, пък дори и по-щастлива.

8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
- Ох, зависи от настроението ми. По принцип съм за сериозните връзки, обаче понякога така ме избива, че и на човек за една нощ не бих отказала.

9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
- Прекалено са сложни.

10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
- Не.

11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
- Симпатичен мъж, поне да има кого да зяпам.

12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
- Не.

13. Защо?
- Защото така или иначе съм се записала на тъпия курс.

14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
- Да.

15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
- Да.

16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
- Да.

17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
- Не. Харесва ми непредскачуемостта.

18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
- Сигурно.

19. А от мъжете, които сваляте?
- Да.

20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
- Спорно, но общо взето да.

Hayashi
04-21-2012, 09:50
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 18.
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Никаква идея. Не съм си правила труда да обръщам внимание на бройката.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не.
4. Ако да, колко често? Понякога из нета чета статии, но това е рядко.
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Винаги бих избрала да имам сериозен приятел.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Не с всички със сигурност.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Не бих отишла. :D
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не.
13. Защо?
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Да, стига да е достатъчно умна.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Не.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Не.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Не, нека си остане тайна.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Не.
19. А от мъжете, които сваляте? Теоретично да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да.

w0sh
04-21-2012, 09:56
Чачо, какви са тея социологични проучвания?

shmatarok
04-21-2012, 09:57
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) - почти 19
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? - По-скоро не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) - Около 7-8, ако помисля малко може и 10 да ги докарам 8-)
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? - Да търся - не, каквото ми е попадало съм го чела, но нищо не взимам присърце, почти всичко е написано крайно дебилско и несъответстващо на реалността.
4. Ако да, колко често? - ------------
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) - Не. :lol:
6. Ако е курс, бихте ли се записали? - Не.
И въпреки, че отрязах теориите за "обучението", ще отговоря и на другите въпроси. ;Д
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? - Не съм сигурна... може би ще се чувствам и аз по-търсена и важна, ама не знам 8-)
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) - Зависи. Май съм по-склонна в началото да си дам свобода, а после вече да се огранича с един човек.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? - Второто.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? - Ъ, не.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? - Нямам предпочитания, но може би ще е по-добре да е мъж, все пак да говори от името на силния пол :D
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? - Не.
13. Защо? - Нямам предпочитания :Д
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? - Да.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? - Да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? - Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? - По-скоро не, бих загубила интерес.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? - Принципно не съм от хората, които се хвалят или споделят каквото и да е, така че бих си премълчала и за това.
19. А от мъжете, които сваляте? - Хаха, естествено. Едва ли ще се чувстват добре, ако им разкрия пъкления си план 8-)
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? - Винаги има.

irreparable_
04-21-2012, 09:57
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 13
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година?(колкото приблизително можете - толкова) 10
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Дам , понякога
4. Ако да, колко често? доста рядко
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не мисля
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Апсурд
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Може би
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Определено щях да се порадвам на бройката ..
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Не , прекалено са сложни
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не , ако си заслужава не бих се отказала
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Жена
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не
13. Защо?
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Не всичко е красота .. Красотата играе важна роля , но не и най-важната .
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? може би
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Предпочитам мъжа да се сети
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Дааа , но е доста трудно
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си ? Да , всеки има право на лично пространство
19. А от мъжете, които сваляте? Дори не трябва да става на дума за това
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Не , зависи от човека и това колко иска да научи

babity
04-21-2012, 10:23
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 20
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Когато говорим за нормално общуване - не бих казала. Но що се отнася до флиртове, завързване на взаимоотношения, както и поддържане на такива, смятам че притежавам (поне) нормалните типично женски бъгове: силна неадекватност на моменти, нормална женска безлогичност, честа смяна на настроения, преанализиране и такива неща. Лично моите си бъгове са проблеми със самочувствието и собственически чувства на момента. Пфу, а аз мислех, че е дребно... :D
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) За заговаряне - доста. Но за свалки... уви, не много. Или по - лошо - случило се е, но аз не съм го забелязала. Ако трябва да изброя всички левашки/нелепи опити...4-5 някъде...
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? В момента не. Сега съм на вълна мен да ме свалят, така че не си давам много зор. Единственото, върху което съм се концентрирала в тази насока е да не запускам външния си вид дори и пред познати хора.
4. Ако да, колко често? В добавка към предишния въпрос, мога да кажа, че подобни теми, дискутирани наляво-надясно, водят само до размисъл, почти не съм взаимствала такива неща. Освен от приятелки...
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Ако е няк'ва смешна сумичка, бих. За да се позабавлявам. Но аз поддържам теорията, че мъжете са като малките кученца, в дресировката на които се смятам за веща, не мисля, че ще се възползвам практически от прочетеното.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? При наличие на свободно време, да ми е на удобно място и да е за ник'ви пари...защо не?!
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Да, би ме олеснило доста.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Т'ва се решава на момента. Бих пробвала тук - там, но чак пък да правя бройки... не е точно в мой стил. Такава съм, че не обичам безразборни/излишни контакти, но от друга страна малко ме притеснява идеята за сериозно обвързване точно в този етап. Не мисля, че мога да отговоря еднозначно.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Определено не всички хора са еднакви, но смятам, че може да има някакво типизиране, като накрая пак ще има дребни изключения. Проблема с хората е, че винаги правят нещата сложни. Дори и тези, които всъщност не са. Но когато са замесени чувства, няма черно и бяло, уви.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Да. Прекалено съм горделива за такива работи.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Мъж и жена. Мъжът може да обясни нашите потенциални действия от мъжка страна, а жената може просто да е като доволен клиент.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не.
13. Защо? Веднъж съм се навила да отида, въпреки скептицизма си. Ще го изтърпя.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Зависи от ситуацията, но по - скоро да. Животът е пълен с такива примери.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Да подчертаем при подходящи обстоятелства.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? По принцип може, в момента-не.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Искам да разбера как мисли един точно определен мъж. Останалите не са чак такава загадка за мен.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Кои близки? Естествено, че ще се похваля на приятелките си, но не мисля, че нашите биха се интересували от това.
19. А от мъжете, които сваляте? Ако почна да им казвам на всички... ше му замине чара на т'ва, че ги имам. Някакси... по - сладко ще ми е като знам, че съм ги минАла с нещо. :D
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да. Външния вид и излъчването, например...

xoxi
04-21-2012, 10:51
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
- 17 почти
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
- Ако са чисто приятелски - нямам проблеми. Проблеми имам, когато някое момче ме хареса, а аз него не. В такава ситуация просто не знам как да подходя.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
- Тази година... не знам. Около 2-3 може би.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
- Не. Чела съм от любопитство и всичко написано там ми се струва като за роботи. За мен е по-добре всичко да става естествено и спонтанно, отколкото да следвам някакви инструкции написани от някой, който дори не познавам.
4. Ако да, колко често?
-
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
- Не. Обясних защо на 3ти въпрос.
6. Ако е курс, бихте ли се записали?
- Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
- Ще ми помогне, ако целта ми е да забърша някой определен човек, който преди това не е проявявал капка внимание към мен. Да, ще ми е кеф, че съм постигнала целта си, но ще ми е кофти, защото ще се чувствам сякаш съм го накарала на сила да бъде с мен.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
- Сериозно гадже. Не си падам по краткотрайните неща.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
- Всеки си има свои вкусове и капризи. Една книжка не може да помогне на всички.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
- Винаги съм си казвала, че човек се учи от грешките си и е по-добре да опита нещо, отколкото да се чуди какво е. Ако съм решила да се доверявам, бих следвала стриктно съветите, за да мога след това да имам ясна преценка за този тип материали и да знам дали ще търся тяхната помощ отново или не.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
- Аз като жена, бих предпочела да е мъж.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
- Не, но не би ме и ентусиазирало много.
13. Защо?
- Един мъж би могъл да каже повече неща за мъжете, отколкото една жена.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
- Тя може, въпроса е дали мечтаните от нея мъже могат да си го позволят.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
- Подходящи, колко да са подходящи?! Сексът за една вечер не е нещо, което ме влече.
Ако правя някога, че е от чисто любопитство и ще е еднократно. Може би отговора на този въпрос ми е - да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
- Наистина не знам как да отговоря на този въпрос. Може би не.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
- Не, иначе след това ще ми се загуби цялата тръпка.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
- Не, хубаво е да имам близък човек, който да знае какво правя и който да може да ме спре, ако почна прекалено много да си вярвам.
19. А от мъжете, които сваляте?
- Бих скрила, естествено. И аз не бих искала да знам, ако някое момче си прави такива експерименти с мен.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
- Абсолютно.

Chacho
04-21-2012, 11:12
П.П Care to share целта на изследването?


Да, разбира се. Теориите за сваляне на жени от мъже, известно като pick up, е огромен бизнес, особено в чужбина. Имената на гурутата се чуват по телевизията, има предавания, семинари, книги, форуми, общества, въобще pick up-ът се е заформил като култура. Понеже на няколко пъти повдигах темата за това във форума, ми хрумна, да видя дали няма такова нещо и за жени. За мое голямо учудване, еквивалент на пикъп за мъже няма при жените. Поне не е толкова масов. Не говоря за съвети в списания. Има опити, предполагам някои са относително успешни, но не догонват мащабите на първоначалния бизнес. Исках да си обясня защо. Съответно се разрових в интернет и намерих статия, за пикъп проект за жени, който не се е получил и даваха доводи, защо това нещо не работи и не се е създала индустрия. Събирах от още кладенци квито доводи намерих и реших да ги проверя тук. Това е поводът да пусна половината въпроси. Някои странични, като този за възрастта и четенето на статии са за да добия малко представа какви хора стоят зад отговорите и с каква нагласа.

Като цяло аргументите за това, защо не е сработила работата, се оборват тук, както ясно личи от неподходящите въпроси. Което за мен значи, че статията, на която съм попаднал, не е особено качествена. Очаквах вече да има грамадни женски свалячески общества по това време, след като потръгнаха мъжките. Ще продължавам да търся причината, но имах нужда да поотметна някои предположения, без да се опирам само на моята логика.

И мерси за отговорите!

paradosou
04-21-2012, 12:12
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) - 17 правя.
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? - не.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) - 3-4 сигурно.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? - хаха, не. Е, не бягам като дявол от тамян от тях 8-), като ми попаднат хвърлям по някой поглед, обаче повечето са крайно малоумно написани и въпреки че има наистина верни и общовалидни неща, всичко е някак роботизирано, няма акцент върху изграждането на индивидуалност.
4. Ако да, колко често?
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) - не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? - не, има толкова други неща, които не бих сбъркала, ако предпочета.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? - за да имаш успех с противоположния пол, първо трябва да разбереш своя. Мисълта ми е, че тия, които наистина ги бива в тва, разбират като цяло хората по-добре, което няма вариант да не им е полезно.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) - не се стремя към бройки, ама и не ми харесват прекалено обвързващите отношения твърде рано. Бих предпочела все пак гадже.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? - има фундаментални неща, дето работят. От там нататък всичко е нюанси и свободен избор.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? - и жена, и мъж. Жената дава насоките и подходите, мъжът илюстрира ефекта.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? - не.
13. Защо? - не мисля, че е толкова важно.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? - общо-взето да, ама много зависи.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? - аха.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? - не съм приритала, ако ми се прави и има подходящи обстоятелства - бих.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? - харесва ми да си мисля, че в общи линии знам 8-). Детайлно ако е, би ми станало скучно.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? - аз по принцип не споделям кой знае колко.
19. А от мъжете, които сваляте? - хохо, повече от абсолютно сигурно няма да издам:D
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? - мисля, че някои имат един вид по-голям афинитет към определени неща, но тва не пречи други с по-малка предразположеност да опитват и да се усъвършенстват. Кво ше постигнат е въпрос на много неща.

ledenakrasota
04-21-2012, 12:44
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)- 19г. и 10 месеца
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? - Да!
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) - трудно е да кажа, но за тези 4 месеца от годината май около 8 пъти.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? - Не търся, но винаги чета с интерес подобни статии или проучвания. Аз не свалям. Мен ме свалят! :)
4. Ако да, колко често? - В нормите на обичайното. :shock:
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) - Сигурно. Голяма любопитка съм и ще ми бъде интересно.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? - Да!
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? - Кой филм си гледал или си се филмирал за този въпрос бе, Чочи?! :lol: Не съм от хората, които ще използват някого. Самата мисъл да правя секс с някой, за да направи той еди какво си, ми действа отблъскващо. Може да е тъпо изказването, но така мисля. :)
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) - Бих си хванала сериозно момченце, тъй като съм непоправимо загубена романтичка. Но мисля, че ако някой ме харесва, ще ме харесва и без тези номерца, защото всеки човек е изключителен и неповторим. :) В същото време, ако толкова ме сърби катерицата, ще си хвана някой и хубаво ще си я начеша. :lol :lo: Такива неща не ми харесват, дори да съм на зор.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? - Да, защото всеки човек гледа на нещата от своята гледна точка и ако не бъдат внимателно описани нещата, могат да бъдат погрешно разбрани. :)
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? - Като се има предвид колко съм контактна и може би това би притеснило някои хора, нямам проблем с такива неща. Свикнала съм да правя първата крачка и ми е писнало. Нещата трябва да са взаимни. Ако ми даде правилните сигнали момчето, ще го направя. Стига той да направи първата крачка.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? - Жената много по-добре би се справила с представянето на нещата и към двата пола. Мъжете имат проблем с женските разбирания по някои въпроси, но ако човекът не изпитва затруднения в представянето на подобен род дискусии, може да бъде и мъж.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?- Не!
13. Защо? Защото всеки опит те учи на нещо. :)
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Много често веселата, но невзрачна жена се събира с мечтания мъж, отколкото неудовлетворената красавица.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? - Да!
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? -Нямам никакъв проблем с това! Понякога и един поглед е достатъчен.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? -Повечето хора са ми като отворена книга. Знам как мислят мъжете, но не знам всичко
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? - Все пак е лично, но няма лошо да го коментирам и дискутирам с приятелките си. Дори съм го правила :D
19. А от мъжете, които сваляте? - И без такива "оръжия" се справят. Би ми било интересно да ги прочетат и да си кажат мнението.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?- Да, естествено. Дори да си най-големият актьор, не можеш да имитираш истинската усмивка, която извира от сърцето.


Имам две подобни книжки на тази тематика. Глупави са, защото са писани от американци. :lol:

cookie78
04-21-2012, 14:47
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)-13 (почти14)
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?Стеснителна съм, затова може би леки.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)-2-3
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?-Чета, но не търся.
4. Ако да, колко често?-Когато срещна.
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)-Може, за да видя за какво иде реч.
6. Ако е курс, бихте ли се записали?-Ако ми е любопитно.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?-В известна степен, поне няма да се тревожа за това.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)-Зависи на каква вълна съм тогава.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?-Не мисля.При всеки е различно.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?-Не мисля, въпреки че съм притеснителна.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?-Нямам предпочитания, но за мъже по-добре да говори мъж.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?-Изобщо.
13. Защо?-Не ме притеснява пола.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?-Да, все пак това са нейните мечтани мъже.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?-Хмм..да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?-Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?-Да, но не искам да знам всичко..в крайна сметка съм си жена.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?-Зависи какви са материалите, но попринцип не.
19. А от мъжете, които сваляте?-Ако не питат няма да им разказвам.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?-Талантът си е вроден и не можеш да го постигнеш по друг начин. Но той не е всичко, а останалото може да се научи от всеки, стига да има желание.

SmilezZz
04-21-2012, 14:55
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 16
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не. Макар, че понякога не мога да намеря обща тема с някое момче.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Сещам се за около 3, но тъй като съм обвързана - не обръщам внимание.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не.
4. Ако да, колко често? 0
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не мисля.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не. Всъщност - бих се замислила. Като се има предвид, че съм любопитна - бих могла и да се запиша.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Бих си хванала сериозно гадже.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Трудно би било да се опишат отношенията между мъжете и жените - не само , защото са сложни , но би било в доста голямо "количество".
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не. И без да съм чела подобни материали, бих действала с един от съветите.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Най-добре и двамата.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не.
13. Защо? Надали има значение кой води. Макар, че когато са и мъж , и жена - информацията би била по - точна, като че ли.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Да. Не всичко опира до външния вид.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Не.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Не.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Да.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? От най - близките си: не.
19. А от мъжете, които сваляте? Да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да.

Laana
04-21-2012, 18:48
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 18
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) 7-9
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?Голяма грешка.
4. Ако да, колко често?....
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Защо не :D
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? НЕ!
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Ами първоначално може малко да се порадвам (естествено с мярка) и после бих си хванала сериозен приятел.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Трудно би било да се опишат,има милиони видове,което би затруднило и най-добрите..
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Мъж
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Зависи.
13. Защо?Да,продпочитам да е мъж,но това не означава че не трябва да дам шанс и на жената.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Да.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Дефинирай "подходящи обстоятелства"
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? естествено.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Не.
19. А от мъжете, които сваляте? Да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да.

RalittyYy
04-21-2012, 19:36
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
-16


1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
- Не. Но понякога не мога да намеря обща тема с някое момче.

2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
- 6-8

3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
- Не.

4. Ако да, колко често?
- ....

5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
- Зависи

6. Ако е курс, бихте ли се записали?
- Зависи

7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
- Може би .. до известна степен.

8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
- Бих предпочела сериозния приятел.

9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
- Прекалино сложни са.

10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
- Не.

11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
- Жена.

12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
- Не.

13. Защо?
- ...

14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
- Зависи от самите "мъже" .

15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
- Зависи.

16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
- Да.

17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
- Определено да.

18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
- Не.

19. А от мъжете, които сваляте?
- Да.

20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
- Да, има.

LeprikonA
04-21-2012, 20:20
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 5 дни до 18.
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? не мисля
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) два пъти.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? преди го правех, вече не. свалките са ми доста чужди от три години насам, защото нещата така се подредиха просто.
4. Ако да, колко често?
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) бих поразгледала няколко в самата книжарница и ако наистина е нещо, което не ми е попадало преди предполагам бих, от интерес какви ще са другите.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? това вече е малко в повече според мен. не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? да общувам би помогнало, да ги "забърсвам" - не особено.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) дори да ги притежавах не ми е в природата това с бройката. аз си обичам дългите, продължителни връзки, с онези малки неща между двамата, когато дори кътните си зъби знаете, но не си омръзвате.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? не мисля, че е възможно. като изключим взаимоотношението "само секс, без имена, без подробности". универсални формули за впечатляване на мъж няма. нито пък има за жена.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? бих го направила, но не повече от веднъж.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? мъж. поне би изразил неговата си гледна точка, женската може да ми я даде всяка жена с опит зад гърба си. мъжът би бил по-полезен.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? ако не е, най-вероятно ако не съвпадне мнението с моето няма да изпробвам казаното никога.
13. Защо? защото като всеки друг си имам изградено мнение. граници, действия, които не биха били изместени от такива на друга жена. всеки си ги определя сам за себе си.
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? зависи. ако се чувства недостойна до въпросния мечтан мъж,който бива заглеждан от всяка минаваща покрай него другa, то значи не, не би могла. но ако няма проблеми с това, има самочувсвие, което да отговаря на същността и и с мъжа се чувства добре - то тогава да, опредлено да.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? трябва да съм пияна и да ми е много лош период. т.е не
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? би било интересно, да.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? ако примем, че общувам с тях хипотетично и обсъждам подобни неща - предполагам не. но поради факта, че такива неща не говоря с тях - най-вероятно бих.
19. А от мъжете, които сваляте? не вярвам някой да се зарадва, че се е запознал с мен по предварителни сценарии, с реплики на изуст. най-вероятно в началото не бих признала, ако се превърне в нещо по-серизоно и стане на въпрос - бих казала.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? има да. и понеже говорим за общуване, мисля че единственото, което правим е да откриваме вроденото чувство да го правим,а не се учим да го правим. то си го има, ние го намираме и използваме колкото можем. ако просто присъства прекалено малко - така и не се научаваш. на някои хора (като на мен например) не им е лесно общуването, та и колкото да се опитват не се получава гладко, както например на такъв, на който му е заложено.

Nestlee
04-21-2012, 22:51
0. На колко години сте?
15 / 12 дни до 16г. /

1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
да

2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
около 15

3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
не

5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
по-скоро да

6. Ако е курс, бихте ли се записали?
може би да

7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
да

8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
ще си хвана пефректния - сериозно гадже


9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
прекалено са сложни за да се опишат в книга

10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
Доверявам се, но не мога ,поне за сега, аз да правя първата крачка.

11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
мъж

12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
не

13. Защо?
защо пък да ме откаже?

14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
мм зависи от мечтаните мъже, смисъл за какви мечтае. Примерно ако мечтае за някои, на които единственото качество е красота и само това търсят у партньора-не, но ако търси и друго - по-скоро да.

15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
Зависи какво се има предвид под подходящи условия.. Бих го правила ако не бях девствена, момчето ми харесва максимално и има подходящо място.

16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
може би не

17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
да

18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
Нито ще го крия, нито казвам. Смисъл няма да правя "специална вечеря" да съобщя, но ако питат няма да крия.

19. А от мъжете, които сваляте?
Няма да им казвам.

20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
да

innaaa
04-21-2012, 23:14
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 15
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) 5 10
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не , всичко се случва на момента !
4. Ако да, колко често? ......
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) може , просто за информация ;р
6. Ако е курс, бихте ли се записали? не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже !!
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? всичко е индивидуално
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Жените сме по добри !
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не
13. Защо? Защото не е от голямо значение ;р
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? ДА
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? НЕ
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? НЕ
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? понякога да
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? НЕ
19. А от мъжете, които сваляте? Не
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да

ScarlettS
04-22-2012, 06:55
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не. Всъщност, трудно ми е да се задържам във връзки, но мисля, че този проблем се корени не толкова в самите ми отношения с момчетата, а във възприятието ми.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) - За бройката мога само да предполагам. На купони, излизания с по-големи компании най-често. Когато съм сама примерно на улицата да ме заговорят (с цел да се запознаем, не просто да подвикнат нещо)се случва по-рядко, тази година от няколко пъти, само един единствен е довел до нещо повече.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не.
4. Ако да, колко често? -
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не. Може би обаче ще помогне на определени момичета за изграждане на по-стабилно самочувствие, не знам.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) За тези подходящите за 1 нощ не ми трябват специални умения, но в момента по-скоро бих предпочела второто - не искам да го наричам 'сериозно гадже', но продължителното взаимоотношение с момче в момента, което да опозная по-добре, би ми било далеч по-интересно.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Не вярвам в една общовалидна работеща теория. Харесвала съм толкова различни един от друг мъже/момчета, които са се държали по коренно различен начин. Поне при мен няма определен модел на поведение, макар в момента да ми изникват определени качества, които биха ми направили добро впечатление. Излъчването при самото 'харесване' е едно от най-важните неща - самоувереността също, дори езикът на тялото - на пръв поглед дребни неща, които обаче влияят доста.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Ако аз правя абсолютно всички крачки, винаги аз да го търся и така нататък, ще реша, че не е толкова заинтересован. Тогава би ме отказало, да. Ако става въпрос само до момента на свалянето - отговорът ми е не.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Няма значение, по-важни са характеристиките на въпросния мъж/жена.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? -
13. Защо? -
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Може би може, всъщност да - виждала съм какви ли не двойки, в която момчето е с доста добър външен вид, а момичето не особено. Красотата е субективна, но само до някаква степен. Решавам, че момичето вероятно има доста други качества, с които да компенсира.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Зависи от 'подходящите' обстоятелства.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Едва ли.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? - Те мислят толкова различно. Би отнело доста време.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Да.
19. А от мъжете, които сваляте? Да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? По принцип да. Откъм темата за свалянето, човек трябва да работи върху себе си първо, после сам може да си изгради нужните 'умения' на базата на увереността и опита си.

elenka0093
04-22-2012, 07:06
0. На колко години сте?15
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година?никаква представа,не забелязвам такива неща.Имам човек до себе си,който ценя,а другите просто ми са безразлични..
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?не
4. Ако да, колко често?...
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)не
6. Ако е курс, бихте ли се записали? не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?не
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)мисля че бих.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?мисля,че не може.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?мисля че не би ме отказало,обаче никога няма да се довря на подобни материали
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?няма значение за мен
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?не
13. Защо?не знам
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?да
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?да
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?да
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?не
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?не
19. А от мъжете, които сваляте?да
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?не

пAteNцЕ
04-22-2012, 07:37
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)15 все още
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?попринцип не но се случва
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)ами около 3 засега
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? предимно за развлечение
4. Ако да, колко често?понякога
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)щом са на достъпна да бих си купила но едва ли бих приложила всичко в действие
6. Ако е курс, бихте ли се записали? не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?вероятно
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)не, сериозно ще си хвана
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?за мен написаното в книгите е доста условно и не бива да се приема/прилага директно
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?ако съм заинтересована едва ли би ме отказало
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?бих искала да е мъж за да чуя и другата страна на монетата
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? не но ще ми е вероятно отегчително
13. Защо? защото ще има доста неща които вече съм чула
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?да ако знае как
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?ми като порасна защо да не опитам :D
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?ами да
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?честно казано да но така няма да ми е интересно
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?не
19. А от мъжете, които сваляте?да
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?да

fogdog
04-22-2012, 08:03
Здравейте, дами! Ровейки се по един въпрос, възникнаха много други и исках да се допитам до вас, за да видя гледната ви точка. Ще ви помоля, да бъдете откровени! :)

0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 16
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) 5-6 пъти.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не
4. Ако да, колко често? -
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Сигурно бих от любопитство.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Не.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Сериозно гадже, просто защото в момента карам на бройки :D
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Не може, защото всеки е напълно различен, не може за всички да се говори общо.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Сигурно. Никога не ми се е налагало да го правя и предполагам не бих, но кой знае :D
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Няма значение за мен.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? -
13. Защо? -
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Да.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Определено. :D
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Не, такъв човек съм, че като има нещо интересно все се изпускам и не мога да го крия. :D
19. А от мъжете, които сваляте? Да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Труден въпрос, не мога да кажа, предполагам, че има


Това е. Бъдете максимално честни. Благодаря предварително!
..........

djipsito
04-22-2012, 11:19
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 20
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Нямам идея, не ги броя, много са... всеки път като изляза на бар/диско ме заговарят.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? Не
4. Ако да, колко често? -
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? Възможно е.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Сериозното.
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? Сложни са и индивидуални.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? Не, ама съм решила да съм пасивна вече.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Мъж.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Не.
13. Защо? -
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Може.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? Аз знам как мислят :д
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Сигурно да.
19. А от мъжете, които сваляте? Естествено, че да.
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да.

С по една дума ти отговарях, щото ме мързи да разтягам локуми ;р

Hilary_
04-22-2012, 11:54
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се)
19
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата?
Лично аз към тях - не, но те към момичетата (с малки изключения) - да.
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова)
Не знам. Не съм ги броила.
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета?
Не.
4. Ако да, колко често?
-
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена)
Защо не? Може би ще прочета нещо ново? :D
6. Ако е курс, бихте ли се записали?
Любопитството ми би надделяло.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота?
В живота? Не. По - скоро би ми създало едно разнообразие в отношенията ми с хората.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било)
Бих пробвала и от двете, за да преценя какво искам и за да няма после "ако бях направила еди какво си".
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки?
Прекалено сложни са не само взаимоотношенията им, но и самите хора, които са твърде непостоянни.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало?
Не, но по ми харесва стария вариант - момчето да е главно действащо лице.
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж?
Ще ми е интересно да изслушам и двете гледни точки.
12. Ако не е, това ще ви откаже ли?
-
13. Защо?
-
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже?
Да.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства?
Трудно бих се убедила, че съм способна на такова нещо, но кой знае ..
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как?
-
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете?
Повечето не мислят с правилната глава и бих се разочаровала доста.
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си?
Не, даже бих ги споделила.
19. А от мъжете, които сваляте?
Да. хаха
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени?
Да. Някои неща не могат да се научат дори за цял живот, ако човекът не го носи в себе си.

десет букви ..

ShtrudeL
04-22-2012, 12:03
0. На колко години сте? (незадължително, разбира се) 20
1. Смятате ли, че имате проблеми във взаимоотношенията с момчетата? Не съм сигурна
2. Колко пъти горе-долу са ви сваляли или заговаряли момчета тази година? (колкото приблизително можете - толкова) Сещам се поне за трима
3. Търсите ли съвети от списания, телевизия или интернет за това, как да сваляте момчета? ъъ не, що за глупост
4. Ако да, колко често? ---
5. Ако попаднете на теоритични материали за това, как да сваляте момчета, които работят безотказно, стига да бъдат приложени като хората, бихте ли ги закупили? (на достъпна цена) Не.
6. Ако е курс, бихте ли се записали? Не.
7. Да приемем, че след ползването на такива материали, станете гуру и можете да забърсвате мъже с лекота за нула време. Смятате ли, че това ще ви помогне в живота? В любовния може би, но ще е един фалш, така че не.
8. Ако имахте тези умения и можехте да запазите взаимоотношенията си дискретни, щяхте ли да се порадвате на бройка първо или бихте предпочели да си хванете направо сериозно гадже? (избирате си подходящи хора за една нощ, а не си лягате с когото да било) Не знам... честно..
9. Според вас може ли да съществува такава работеща теория или взаимоотношенията между мъжете и жените са прекалено сложни, за да бъдат описани в някакви книжки? По-скоро второто. Еее айде друго, че теЗ въпроси ми писнаха.
10. Решавате да се доверите на подобни материали. В тях ви съветват да заговаряте, да взимате номера, да търсите другия, да правите вие крачките, това би ли ви отказало? :>
11. Отивате на такъв семинар. Бихте предпочели да го води жена или мъж? Мъж
12. Ако не е, това ще ви откаже ли? Изобщо няма да ми стъпи крачето на такива семинари
13. Защо? Защото е глупаво
14. Може ли една жена, която не е чак толкова хубава, да си позволи мечтаните мъже? Не.
15. Склонни ли сте да правите секс за една вечер при подходящи обстоятелства? Да.
16. Ако да, склонни ли сте сами да се опитате да създадете тези обстоятелства, стига да знаете как? Да.
17. Бихте ли искали да разберете как мислят мъжете? -
18. Ако прочетете теоритичните материали и започнете да ги практикувате, бихте ли скрили това от близките си? Сигурно, защото ще ме е срам, че чета такива ГЛУПОСТИ.
19. А от мъжете, които сваляте? същото
20. Според вас има ли неща, които не могат да се научат и са вродени? Да.


гмо, очаквах нещо по-интересно

Chacho
04-22-2012, 12:15
Разбрах квото ми трябваше. Може да се заключи.

ShtrudeL
04-22-2012, 13:08
Ами хубаво