PDA

View Full Version : Имате ли истинска любов остнала в миналото?



straus
04-21-2012, 09:53
Някой който наистина обичате, сега като четете първо за него/нея да се сещате. Бихте ли се събрали с него/нея?

nIkEnCeTy_bE
04-21-2012, 10:01
Всеки има такава любов, изживявана или не. На всеки му е тежко, след като всичко свърши. Но защо да отваряме стари рани? Щом е минало, нека такова си остане.

TheBeliever
04-21-2012, 10:02
Първо като мернах темата и спонтанният ми отговор беше "Не". Но действително изникна един човек в съзнанието ми, който винаги ще си има едно по-специално местенце там.
Колкото до това дали бих се събрала с него - не. Нямаше как да се получи тогава и няма как да се получи за в бъдеще. А и не съм убедена, че бих искала да се получи нещо. Миналото си е минало и няма място в настоящето ми.

babity
04-21-2012, 10:04
Първо като мернах темата и спонтанният ми отговор беше "Не". Но действително изникна един човек в съзнанието ми, който винаги ще си има едно по-специално местенце там.
Колкото до това дали бих се събрала с него - не. Нямаше как да се получи тогава и няма как да се получи за в бъдеще. А и не съм убедена, че бих искала да се получи нещо. Миналото си е минало и няма място в настоящето ми.

По - добре и сама не бих могла да го кажа.

shmatarok
04-21-2012, 10:05
За добро или лошо, нямам.

paradosou
04-21-2012, 10:14
Не. Изниква ми едно човече в съзнанието, ама не бих казала, че беше любов с него. Обаче имаше потенциал да се превърне. Просто нещата така се завъртяха, че се разминахме.

xoxi
04-21-2012, 10:26
Имам, да.
Имахме си нашето време, което за щастие или не свърши и сега съм с друг човек, който не бих оставила.

TheDevilInMe
04-21-2012, 10:50
Съществува един такъв човек, понякога се сещам за него, изникват наши моменти в съзнанието ми, но не бих искала да се съберем отново. Каквото било било... Сега съм много влюбена в приятеля ми и той е всичко за мен. :)

x7aZzy
04-21-2012, 10:58
Да. Имам. По-скоро съм имала.
Преди него имаше други, след него също. По-добри, по-умни, по-забавни. Но все той не ми достига.

Eclipsercho
04-21-2012, 11:45
Всеки има такава любов, изживявана или не. На всеки му е тежко, след като всичко свърши. Но защо да отваряме стари рани? Щом е минало, нека такова си остане.

Много точно.

Щом е в миналото, значи е било поради изключително сериозна причина.
Да си остане там.

alleyy
04-21-2012, 12:40
Имам или имах , не знам вече и аз , много е сложно, но като има такива въпроси от типа "Имате ли истинска любов остнала в миналото?" се сещам само за един единствен човек, но няма да се върна при него защото чак сега разбрах че изобщо не съм го интересувала, просто съм била много заблудена.Нали знаете като сте влюбени имате " розови очила" .

Glamour92
04-21-2012, 14:15
Имах...
Взе си нещичко от мен,а в наследство ми остави склонността(временно,надяв ам се) да сравнявам всички останали с него. -___-

SuNsEt
04-21-2012, 14:34
Не бих се събрала с никой от бившите си.И да имам някви въздишки от миналото не бих се върнала назад.

SmilezZz
04-21-2012, 14:37
Имала съм - да, но никога не бих се върнала назад. Миналото си е минало, нека си остане такова. При условие, че в момента съм щастлива с човек, с който истински се обичаме.

marilyn
04-21-2012, 15:04
Не. За добро или за лошо не съм се влюбвала все още.

straus
04-21-2012, 15:51
Аз съм обичал истински едно момиче и от както се разделихме почти не поддържаме контакти. Тя искаше да си останем приятели, но мен не ме устройва. 2 години минаха от тогава, от време на време се сещам да погледна профила и във фейсбук и си знам, че я обичам, но няма как да стане. Като се разделихме не бях на тоя акъл, мислех си че ще обърна света да съм с нея, обаче тя сложи точката и след половин година се отказах...
Така ми хрумна да ви питам тоя въпрос..

LeprikonA
04-21-2012, 18:12
По-скоро съм имала.


Много точно. А и беше отдавна, продължи прекалено дълго, изживя се максимално, премина през много. Накрая просто се изчерпа, за това и свърши де (и не само). Не бих се върнала, не искам нищо от него вече.

//П.С не се сещам за него когато прочета нещо от ония банални цитатчета, просто е любов в миналото.

Hilary_
04-22-2012, 12:05
Имам да. С годините превърнах любовта си към него в уважение и добри взаимоотношения.
Не, не бих се върнала при него. След като сме приключили, значи е имало причина. :)

djipsito
04-22-2012, 19:25
Имам да. С годините превърнах любовта си към него в уважение и добри взаимоотношения.
Не, не бих се върнала при него. След като сме приключили, значи е имало причина. :)

Липса на секс ?

По темата: Имам. Нямам надежди и очаквания нещо да се промени, ама ако вляза във филма, че тва се случва, ще действам както го чувствам. И ако чувствам, че искам да се върна назад ще го направя. Предпочитам да чувствам отколкото да знам. И честно казано не ме интересува правилно ли е, грешно ли е, тъпо ли е, загуба на време ли е. Ако е за него ще си "загубя времето" колкото и да продължава то.

Вече ми е странно да говоря за тва.

Зайче..
04-22-2012, 19:28
Не. Може би просто увлечение останало в миналото, за което се сещам с усмивка.. :д

fenkaaa
04-22-2012, 21:13
ИСТИНСКА любов,която е остана в миналото .. Не,нямам такава :)

DisappointedDreamer
04-22-2012, 21:18
Малко съм още за такива, така че не.

Goddess
04-22-2012, 22:58
Да, но и човекът, заедно с чувствата са си точно там - в миналото. Не бих се върнала. :)

PetarN
04-22-2012, 23:56
Не. Дори като се замисля, имаше едно момиче, което ако не я бях скъсал може би щях да се влюбя евентуално... но тогава не виждах как можеше да сме заедно :)

ЛюБов
04-23-2012, 06:50
о да ако любовта несе подаржа тя си отива колкото и да е силна и голяма тяси отива

Irti
04-24-2012, 06:58
Миналото си е минало и за мен нищо не означава, защото АЗ го управлявам. Машината на времето АЗ я контролирам и съм съм натиснал бутона БЪДЕЩЕ! Хора от миналото не помня. Не мога да се сетя за тях.. во веки веков.

valdesbg
04-24-2012, 07:08
Ноуп. Миналите неща си остават в миналото.

In*The*Face
04-24-2012, 12:33
За мен всяка любов е истинска. Никога не съм казвала "обичам те" без да го чувствам с цялото си същество. В миналото си съм оставила много истински любови. Вярвам обаче, че сега съм с Голямата си любов и поради тази причина не бих се върнала назад.

BrokenInnocence
04-25-2012, 15:13
Първо като мернах темата и спонтанният ми отговор беше "Не". Но действително изникна един човек в съзнанието ми, който винаги ще си има едно по-специално местенце там.
Колкото до това дали бих се събрала с него - не. Нямаше как да се получи тогава и няма как да се получи за в бъдеще. А и не съм убедена, че бих искала да се получи нещо. Миналото си е минало и няма място в настоящето ми.

Същото. Има човек, който ми е слабост, но това беше преди много много време и така си и остана неизживяна любов, никога не се стигна до нещо повече от приятелство въпреки, че чувствата бяха споделени, просто твърде много неща ни разделяха тогава. Не съжалявам, все още ми е много специален и ценен човек и ако тогава бяхме имали връзка може би сега отношенията ни щяха да са непоправимо развалени. Така или иначе не мисля, че бихме били много добре функциониращи като двойка.

smile2
04-25-2012, 16:27
Имала съм, да. Тогава беше нашето време, с прекрасни мигове, но сега е в миналото. Пък и щом вече е там значи има защо.

Cold_Tearsss
04-27-2012, 01:23
Първата любов е най-красива по простата причина, че не може да бъде сравнявана.

inkognito78
04-27-2012, 18:36
Здравейте на всички. Значи моята историйка е следната, бях с едно момиче около 4, 5 години, но неможе да се нарече и враска това което имаше между нас понеже се виждахме рядко, но ни свързваха куп неща и към края които се предосещаше по някакъв начин не се бяхме чували, нито виждали, нито писали 4 месеца някъде.. и... аз реших да и пиша за да си изясним нещата понеже нямаше как да оставя всичко така, но тя вече го беше решила, просто искаше да приключи всичко и там да си остане в миналото и недоумявах как така го е решила без да си поговорим за това.

Аз ако не и бях писал така щяха да си останат нещата... просто мълчание и нищо друго.... (такъв човек е тя) поговорихме си, и си изяснихме нещата напълно.... и аз нямаше какво друго да направя освен да и кажа че след като го е решила това окончателно, поне да ме изтрие от живота си, но тя ми отговори друго... че тя нетрила профили и телефонни номера и след като толкова много искам аз да го направя, но тя беше напълно наясно че няма как да стане, невъзможно ми е да я махна, и немога да се преборя все още с чувствата си към нея, макар да зная че всичко е приключило.... такъв човек сам си обикна ли някого, много време трябва да мине за да го забравя.. и въпроса ми които се питам и до ден днешен е, защо след като е приключило всичко още не ме е заличила напълно от живота си и не ме махне отвсякъде след като е безразлична и неиска и да знае дали сам жив... това ми е въпроса? аз се държах с нея като принцеса едва ли не (в буквалният смисъл на думата)... и тя това го осъзнаваше дори ми казваше че досега никoй не се държал така с нея... то бяха подаръци и уважение и какво ли още не, да не изброявам че ще стане много дълго.. ) дори бях стигнал до там да я оредя да работи като стюардеса в чужда авиокомпания и тя ахваше от тези неща които правех за нея и не само. Но след извесно време тя започна да се отдалечава от мен, незнайно защо оправдаваше се с това че несме се разбирали, нямаме общо чувство за хумор и че сме говорили на различен език... (то кой ли може да говори с жена на един език)... обикаляхме също надлаш и нашир цялата страна с нея и се разбирахме префектно, за това казвам че невярвам в нейните думи че не сме си говорили на един език.. и разбирали също така, след известно време спря да ми отговаря на обажданията аз и писах в skype тя ми затваря и несикаше просто да си говорим... а... дали сам я обидил или наранил с нещо.. поне от нейните думи понеже си поговрих с нея и за това нямало такова нещо... щяла да ме запомни с добро и нямало проблеми, никакви в това отношение и изобщо каквито и да било.. просто ей така инстиктивно каточели го реши, което ме изненада много! ... дори тя наскоро замина да работи в чужбина и след като разбрах че ще напуска страната и след нашият разговор които се проведе като за последно в които тя ми каза че иска да приключи всичко... и там да си остане в миналото и каквото било било... аз и казах това което казах, че да ме махне и да ме истрие от живота си щом така е решила но тя неможела...? .... което ме замисли.. защо ли.. и на следващият ден аз и написах смс и съобщение с добри пожелания, дори когато вече е била пристигнала в съответната страна е прочела какво сам и написал и ми отговори сякаш несме си говорили за тези неща предната вечер а именно че всичко е приключило, и след това и писах още два пъти дори и побликувах побликация на стената и в ФБ... и очаквах да ми отговри на тези други две съобщения които и писах или пък да хареса дори или пък да коментира това което побликувах на стената и.. но... без резолтат вече 20 дена при условие че я виждах че влиза на линия... и така до ден днешен.. нищо... ( защо точно така е постъпила и какво сам и причинил... наистина незнам какво е станало... нищо не ми казва, само едно и също повтаряше неискам, дори в един от последните ни разговори в skype след като ми каза че всичко е приключило преди да е започнало каквото и дaбило аз и казах че ми се иска да не я изгубя и че искам да си останем поне приятели.. ДА... признал сам и мнoгoкратно в стотици съобщения и не само... дори и към края какво чувствам към нея и че това никога няма да изчезне.. или пък да се промени, тя ми отговори на това мое искане като толкова искаш се драш така пиши ми звъни ми, ако искаш.. и след около час време в което неси писахме тя си бе променила коренно мнението, а именно че неиска да продължаваме каквото и дaбило дори и приятество..? и тогава се изненадах отново а тя не е малкa на 25 е... ами друго в моента не се досещам да кажа, просто нейсакам да я изгубя напълно и немога да го преглътна това, поне ми се иска да си говорим макар и отвреме навреме.... това е... и за това сам говорил с нея но... се надявам че ще благоволи един ден да ми откликне на съобщенията и поне да си пишем.... защото ако е някое друго момиче досега да ме е изтрила не само от профилите си и от телефона си ами и от паметта си.. най вероятно.. ще се надявам да ми отговоритe
, благодаря предварително

rusoto_baby_f
04-27-2012, 21:08
ИСТИНСКА любов,която е остана в миналото .. Не,нямам такава :)

На същото мнение съм!Имам чувството, че все попадам на неподходящия..Въпреки, че съм имала хубави връзки, за които не съжалявам.

Elinaaa
04-28-2012, 08:26
Да, имам
Но не бих се върнала назад :)

Hayashi
04-28-2012, 10:03
Не и силно се надявам, и да нямам.

balu4ka
04-29-2012, 06:14
Вероятно всеки има такава.Но ,за мен миналото си е минало.Щом той е останал там,значи какво място ще има в настоящето ,в бъдеще то ми?
Обичам човека с който съм сега.(: