PDA

View Full Version : Моля за мнение..



M.B.V.
04-21-2012, 10:55
Имам приятел от 2 години и адски много го обичам,но той е адски груб с мен искарва си цялия яд на мен и това ме наранява.И понеже много го обичм немога да го оставя,иска ми се да бъде по - добър с мен. той е автомонтьор и винаги ме пренебрегва заради неговите коли по който постоянно нещо прави.Казва че ме обича, но аз се съмнявам немога да живея без него, но и не съм щастлива от поведението. Той ми беше първия и сега мисля, че е с мен само заради секса. Какво мислите дали да се отдалеча от него за малко или да го оставя? Моля ви дайте ми съвет.....

w0sh
04-21-2012, 11:45
автомонтьор

супер разбивач.

(малко ме е срам че това ми е първата асоциация)

Eclipsercho
04-21-2012, 11:47
В какъв смисъл е груб и си изкарва яда на теб? Удря ли те?! Ако е така, махай се веднага.

Няма любов ако само говориш за нея, а не правиш нищо, че да я покажеш с действия..

Според мен ако се дръпнеш известно време от него ще разбереш истината.. Гледай внимателно как се държи и действай според наблюденията си..

ledenakrasota
04-21-2012, 12:08
В какъв смисъл е груб и си изкарва яда на теб? Удря ли те?! Ако е така, махай се веднага.

Няма любов ако само говориш за нея, а не правиш нищо, че да я покажеш с действия..

Според мен ако се дръпнеш известно време от него ще разбереш истината.. Гледай внимателно как се държи и действай според наблюденията си..


+1 :)

Не бъди нечия изтривалка. ;)

DisappointedDreamer
04-21-2012, 12:09
автомонтьор

супер разбивач.

(малко ме е срам че това ми е първата асоциация)

Точно. Обаче това че е автомонтьор не оправдава действията му. Казваш че го обичаш окей, но казваш и че той те наранява (психически, за физически не знам). Лесно е:

1. Оставаш с него, тъй като "много го обичаш", търпиш държанието му спрямо теб и не питаш за съвет по форумите

или

2. Зарязваш го, казвайки че няма да търпиш поведението му, и си живееш живота.

M.B.V.
04-21-2012, 12:42
Физически не ме наранява не ме е удрял, но доста често ме нагрубява .. Благодаря за мненията :)

SmilezZz
04-21-2012, 14:48
Поговори с него! Имате връзка от две години и не би трябвало да има проблем при разговорите. Говори с него, обясни му какво те наранява и да направи така, че да промени отношението си към теб - независимо колко проблеми и ангажименти си има на главата.

Ако ли пък продължава да е същия - просто го зарязваш. Никой няма правото да те нагрубява и накратко да налага психически тормоз над теб, още повече човека, който твърдиш, че те обича и че го обичаш.

Вярно е , че след такава дълга връзка ще ти е трудно да сложиш край, но ако нещата продължават така - няма смисъл да си губиш времето.