PDA

View Full Version : когато загубиш нещо чак тогава осъзнаваш какво е значело за теб



hlapeto0
04-21-2012, 13:32
Здравейте. Декември месец скъсах с едно момче с което бяхме почти една година.Причините да скъсам с него бяха много и не издържах и сложих край.Проблема е там, че учим в едно училище и постоядно го засичам и си казваме здрасти,но всяка вечер почти в продължение на 4 месеца аз мисля за него и само той ми е в главата. Мисля, че все още го обичам.Много ми липсва и съжалявам,че аз скъсах с него.При мен се получи малко "Когато загубиш някого,чак като си го загубил осъзнаваш какво е означавал за тебе". Не знам да му кажа ли какво изпитвам към него или не?Много го нараних като му казах "аз повече не мога да съм с теб . Искам да си останем поне приятели".Миналия месец класната му ме видя и ми каза,че той и е казал,че като ме види нещо го човърка от вътре.А преди малко му видях faceboock-a от моя измислен профил за игри и снимката на профила му беше с едно момиче.Много съм объркана .Аз не съм такава "2 месеца ходим ,а на 3-я не ,но на 5-я пак сам с теб".Това е първото момче с което късам и в продължение на 4-5 месеца постоянно да мисля за него.Какво бихте направили ,ако сте на мое място?Много ми е гадно и кофти!! ;(

TheBeliever
04-21-2012, 13:51
Съсредоточи се над това изречение:


Причините да скъсам с него бяха много и не издържах и сложих край.

SmilezZz
04-21-2012, 14:42
Май, май просто не знаеш какво искаш! Имали сте що - годе сериозна връзка, а ти само заради някакви трудности , си го зарязала и сега вече може да е късно, за да оправиш, каквото и да било.

hlapeto0
04-22-2012, 07:56
Май, май просто не знаеш какво искаш! Имали сте що - годе сериозна връзка, а ти само заради някакви трудности , си го зарязала и сега вече може да е късно, за да оправиш, каквото и да било.
Не бяха само някакви трудности! Надали ако ти беше на мое място щеше да ги наречеш някакви трудности. например :
аз съм от друг град и лятото исках да го изненадам и когато тамън бях в неговия град той ми прати смс "ако мислиш да идваш по-добре не дей,защото днес искам да се видя с П...(едно момче)" и когато му се обадих да му кажа,че съм в града му и искам да го видя той ми каза че не може,защото щял да бъде с това момче.
друга случка:
аз съм пушач,а той не. Един път в училище го помолих да дойде на "пушалнята" за да го видя,а той ми каза "аз съм непушач и няма да отидя на "пушалнята"". Хубаво разбрах го все пак не пуши и не му е приятно нали? и аз да бях непушач можеби и аз така щях да реагирам. Но след 1 седмица той беше довел едно момиче да го записва в нашето училище и по едно време отивам да пуша и го гледам на другата "пушалня" с това момиче!
е можели за нея да отиде на пушалнята да и прави компания,а за мен да не може?!?все пак ходеше с мен,а не с нея би било по-логично да дойде с мен , а не с нея ! макар,че и с някой момче да беше с него на пушалнята пак щеше да ми стане гадно! а пък един път ми беше казал,че ние пушачите сме напаст за обществото! а пък колко пъти ми е късал цигарите...но това беше за мое здраве де ,но е гадно!
и това ако наричаш "някакви трудности"-добре

hlapeto0
04-22-2012, 07:59
все пак всяко зло за добро!нали? спирам да се измъчвам и да мисля за него и да се измъчвам с въпроси от рода :какво ли щеше да е сега , ако не го бях зарязала? Дали щеше да се промени спрямо мен? и т.н.
извинявам се , че ви занимавам с мойте проблеми и объркани истории

horacio
04-22-2012, 08:02
^ ми ето
имала си много причини
просто си свикнала с него през тази една година и е нормално да мислиш за него
всеки път щом ти стане мъчно си спомни за причините, поради които сте се разделили и ще видиш, че може би си взела правилното решение

horacio
04-22-2012, 08:04
Дали щеше да се промени спрямо мен?

Щом не се е променил за толкова време, едва ли. И ти си като мен наивна.... ;д Не се замисляй, а карай напред :)

hlapeto0
04-22-2012, 11:39
права си!!! :) сега се чувствам много по-добре след твоите думи

DisappointedDreamer
04-22-2012, 12:24
Момчето надали се е променило за тези 4-5 месеца. Просто всеки път, когато почнеш да съжаляваш как си го оставила и как искаш отново да бъдеш с него, си спомни за причините, поради които ти си го оставила.

Продължи напред и недей да поглеждаш назад.

In*The*Face
04-22-2012, 12:31
Преди много години направих подобно нещо и съжалявах дълго време след това. Нещата които описваш, поне според мен са еденични случаи, които не могат да докажат правотата на решението си. Ако си пуснала тема, за да прочетеш колко добре си постъпила, мога да го напиша, но ако си го направила, за да се допиташ до мнения - моето е, че е възможно да си направила грешка и да осъзнаеш това, след като вече е късно. Така или иначе си взела решението и трябва да си готова да понесеш и евентиалните последствия от него. Стореното - сторено. Опитай се да не мислиш, какво щеше да стане ако и си направи някакви изводи. Просто не действах необмислено и спонтанно. Изяснявай се със себе си и тогава взимай решения.

Hilary_
04-24-2012, 06:03
Веднъж приключила ли си връзка, значи е имало защо.
А и в момента ми се струва, че си много объркана и несигурна, а това съвсем няма да ти помогне за трезвата преценка.

valdesbg
04-24-2012, 07:04
Момчето надали се е променило за тези 4-5 месеца. Просто всеки път, когато почнеш да съжаляваш как си го оставила и как искаш отново да бъдеш с него, си спомни за причините, поради които ти си го оставила.

Продължи напред и недей да поглеждаш назад.


Веднъж приключила ли си връзка, значи е имало защо.
А и в момента ми се струва, че си много объркана и несигурна, а това съвсем няма да ти помогне за трезвата преценка.

+ не се навивай за глупости. Ако си паника по природа.. няма как да ти помогнем ние.