PDA

View Full Version : Искам го!



broken_devil
04-21-2012, 13:48
Той учи в моето даскало и мисля,че си пада по мен,защото веднъж в дискотеката дойде да танцува с мен и се целувахме,обаче си има приятелка,която живее в друг град.Много го искам,но как да го привлека ?Помогнете ми!

DisappointedDreamer
04-21-2012, 14:37
Ако се раздели с приятелката си, чак тогава мисли как да му привлечеш вниманието. Това че тя е от друг град, не означава че те не поддържат добри взаимотношение.

Колкото до това, че сте се целували в дискотека, не мисля че е нещо особено. В дискотеката почти всеки с всеки се мляска, та не е нещо особено.

SmilezZz
04-21-2012, 14:39
Не се забърквай с него, при условие , че си има приятелка. Било е тъпо от негова страна да се натиска с някоя, когато е обвързан, но ....
Единствено , когато скъсат с момичето - тогава мисли как да му привлечеш вниманието. Сега не се занимавай с него и с връзката му.

marilyn
04-21-2012, 15:50
Щом има приятелка, стой на разстояние. Това, че сте се целували в дискотеката не е голяма работа... не го вземай навътре.

therichbitch
04-21-2012, 19:45
Като му привлечеш вниманието и си станете гадженца, той ще ходи да се мляска с другите момиченца по дискотеките. После ти ще си на мястото на сегашната му приятелка. И после следващата и т.н.

draid
04-21-2012, 19:51
Тоя не е стока. Не се занимавай, освен ако не искаш да се окажеш в положението на сегашната му приятелка.

qkakukla2
04-21-2012, 20:01
Като си го искаш се бори. Щом се е целувал с теб, значи приятелката му не го заслужава и поне малко го привличаш. Сприятели се с него, отвръщай на усмивката с усмивка. :)

thefolenangel
04-21-2012, 20:14
Като си го искаш се бори. Щом се е целувал с теб, значи приятелката му не го заслужава и поне малко го привличаш. Сприятели се с него, отвръщай на усмивката с усмивка. :)
bitch please, дан' си на 15?

Ако си има приятелка и се целува с друг, това означава само 1 => емоционално наранен, т.е. не може да се обвърже само с 1 момиче за дълъг период от време...това или просто е курвар.

И в двата случая, стой далеч...

DisappointedDreamer
04-21-2012, 20:36
bitch please, дан' си на 15?

Недей да обиждаш всички други 15 годишни! Но иначе да, съгласна съм с теб напълно. Якакукла дрънкаш глупости.


Щом се е целувал с теб, значи приятелката му не го заслужава

Ти сериозно ли? Я пак прочети к'ви си ги написала. Не трябва ли да бъде обратното - щом той се лигави с този и онзи по дискотеки, не заслужава своята приятелка?

valdesbg
04-21-2012, 20:46
Изчукай се с него, и после го изяж. Така определено ще го имаш по всички възможни начини.