PDA

View Full Version : One Direction



emostylegirl
04-21-2012, 15:30
Искам да ви попитам знаете ли някакъв магазин в София,в който да продават всякакви неща на One Direction ? Предимно ме интересува за гривни и подобни дранкулки.

bijou
04-21-2012, 15:54
Най-вероятно ще има някакви такива неща по фен магазините по моловете. Или провери в Google, ако вече не си, въпреки че се съмнявам да продават някъде неща на One Direction. Иначе ако си толкова запалена си поръчай от някъде. ;)
Eто ти някои неща. ((:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=one+direction+bracelet&_sacat=See-All-Categories

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_7_6?url=search-alias%3Daps&field-keywords=one+direction+phone+case&x=0&y=0&sprefix=one+di%2Caps%2C170#/ref=nb_sb_ss_i_0_17?url=search-alias%3Daps&field-keywords=one+direction+bracelet&sprefix=one+direction+bra%2Caps%2C194&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aone+direction+bracelet

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_7_6?url=search-alias%3Daps&field-keywords=one+direction+phone+case&x=0&y=0&sprefix=one+di%2Caps%2C170#/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=one+direction+&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aone+direction+

emostylegirl
04-21-2012, 16:00
Аз тези неща ги знам,но търся неща ,които се продават в София ,защото мразя да си поръчвам по интернет.

bijou
04-21-2012, 16:05
Значи пробвай по моловете, пълно е с такива магазини с фен неща. Там където продават неща на Twilight, Harry Potter, Hannah Montana т.н може и на Оne Direction да намериш нещо. Провери и в големи книжарници. ;)

emostylegirl
04-21-2012, 16:07
Ами аз проверих по всички молове ,защото постоянно съм навънка и ги обикалям,като излизам с приятели и нищо не намерих и сега ще ходя да си купя маниста с букви и ще си ги направя сама.

ivona_penova
09-02-2012, 13:24
А някой да знае български сайтове в които да се продават гривни,гердани и др такива дребни неща на One direction

galchety.wee
10-02-2012, 15:39
a niakoi ot tyk prodava li plakati ili bluzi s imeto im

ema_lol
10-06-2012, 16:09
a nqkoi da znae magazini na 1D wyw warna ??

ema_lol
10-06-2012, 16:34
a nqkoi da znae magazini na 1D wyw warna ??

WILD__BOY
10-06-2012, 22:44
мисля, че оръжеен магазин ти трябва - купи си някъв пистолет и си пръсни тиквата

phoeniX_boy_BG
10-11-2012, 13:39
^ :D

Nikolcheto24
10-11-2012, 20:40
Продължавай да търсиш.Все ще се намери някой гей шоп.

phoeniX_boy_BG
10-16-2012, 19:52
^ :D

emostylegirl
10-20-2012, 11:38
Не сте забавни ,като хейтвате хора ,които не познавате.Доказвате само колко сте жалки и им завиждате за това ,което са постигнали.

Fucking_perfect
10-21-2012, 16:23
Е що да ги хейтват?
Не всички харесват пискливи гейчета,които се предполага,че пеят и са от мъжки пол.
Аз примерно на такива създания не бих завидял на НИЩО!

xPafx
10-21-2012, 16:53
Не сте забавни ,като хейтвате хора ,които не познавате.Доказвате само колко сте жалки и им завиждате за това ,което са постигнали.

Искаш ли да си поспорим е тука? Сега? Щото е такива малки лигли много ме дразнят.
Защо трябва да се хейтва? Не, защо мислиш,че те са хейтвани, само защото не са харесвани? Да и аз не ги харесвам, даже са ми неприятни, но това не означава, че ги мразя? Нали така? Я ми дефинирай значението на тази думичка, щото явно нещо не го знаеш... Омразата епрекалено силно чувство, за да се изпитва към някого или нещо, непознати за нас, не е ли така? Или и ти не знаеш? Говориш е така, колкото да те видим каква върла фенка си им..После ще ти кажа нещо и за ника ти, ама айде нека свършим с гей.. опа, 1 дайрекшън..
Жалки сме и им завиждаме.. Защо да сме жалки? Чакай малко, ние нямаме ли право да не харесваме изнежени изпълнители, без кой знае какви гласови данни, станали известни сред 14 годишните момичета, само защото представата на обществото за красив мъж е изкривена до няма и къде? А на какво да завиждаме, кажи ми? НЕ трябва ли да завиждам на някого за нещо, което е постигнал и аз също го искам, ха? Щото не мисля, че някой тук иска да ..ъъ.. постигне , нека така го нарека, въпреки,че не са постигнали кой знае какво.. та, мислиш ли,че някой иска да постигне това, което и те? Мимолетна слава сред фенки без редовен цикъл и с една вежда, щото още не знаят кво е пинсета? А? Боже опази! Аз по-добре да се скрия в миша дупка ако това е постигане на нещо?
Това ,че някой продуцент, решава че от теб ще стане тийн сензация, само щото 16-20 годишните момчета са вървежни и те лансира, далеч не е нещо за гордост.. Така че мила моя, те не са постигнали кой знае какво, ние няма на какво да им завиждаме.. а твоя ник.. о да.. Иймо гърл а? Иймотата не слушат ли скриймо и иймо, а не някви безтестисни момчета? Или ти е било е така яко на времето тва кат беше модерно и ти да не останеш по-назад? Давай, давай, оправдавай се , много ще ми е интересно да ти чуя куците доводи, моля.

Nikolcheto24
10-22-2012, 00:04
Ах, как ги мразя тези мнения!"Мразите ги и им завиждате защото са постигнали много, известни са..."Еми нека ти дам един прост пример - и Хитлер е много известен, но никой не го харесва, нали?

DennisCobain
10-25-2012, 16:52
One Direction.. бяха онея педали, с които Blink 182 се изгавриха, като записаха видео на същото място 12 години по-рано, нали? :D

http://www.youtube.com/watch?v=9Ht5RZpzPqw

DieselBlood
10-25-2012, 20:27
Минавам само, за да кажа, че уринирам върху инфантилните педалчета от One Gey Erection. Благодаря за вниманието.

xPafx
10-26-2012, 19:22
пиш, пиш.

TheJoApple
10-31-2012, 14:52
Аз си мислех , че момичето търси място от където да си купи неща на One Direction , а не негативни мнения , но май съм сбъркала !

Nikolcheto24
11-01-2012, 17:06
One Direction.. бяха онея педали, с които Blink 182 се изгавриха, като записаха видео на същото място 12 години по-рано, нали? :D

http://www.youtube.com/watch?v=9Ht5RZpzPqw

+ Легендарната снимка на Бийтълс.

emostylegirl
11-21-2012, 18:38
xPafx Хм,знаеш ли какво ?Защо,като е толкова лесно не станеш известен ти ?Щом е толкова лесно ще очаквам и ще ти купувам албумчетата,няма да се притеснямаш миличко.И концерт няма да пропускам хах.И да ,има на какво да се завижда и има много красиви момичета,които ги харесват,а не както ти описваш с една вежда.Дъщерята на Еминем и сестрата на Майли Сайръс ги харесват.Другото,което е ,че знам какво е хейт,много ясно ,но съм създала темата,за да ми помогнат да намеря ,това което искам да си купя,а не да чета нежелани мнения .Твоето глупаво расъждение си го хвани и си го заври там,където слънце не изгрява.Въобще нямам желание да ти чета простотийте.Освен това те си имат гаджета,които са момичета и въобще не са гейове,а и да бяха какъв ти е проблема?Ограниченото мислене до никъде няма да те заведе.Плюс това,ако не си учил психология,човек се ражда с изградена ориентация при обаркване на хормоните и се ражда гей,а не става такъв с годините.Пожелавам ти да имаш син гей ,който да стане певец и има фенки с една вежда.И отностно никнейма ми,айде няма нужда да ме коментираш.Крий се в мишата си дупка ,защото аз тези компютърни смелчаги ,като тебе ги знам,ама наживо кръгла 0.

sashko705
11-21-2012, 20:27
xPafx Хм,знаеш ли какво ?Защо,като е толкова лесно не станеш известен ти ?Щом е толкова лесно ще очаквам и ще ти купувам албумчетата,няма да се притеснямаш миличко.И концерт няма да пропускам хах.И да ,има на какво да се завижда и има много красиви момичета,които ги харесват,а не както ти описваш с една вежда.Дъщерята на Еминем и сестрата на Майли Сайръс ги харесват.Другото,което е ,че знам какво е хейт,много ясно ,но съм създала темата,за да ми помогнат да намеря ,това което искам да си купя,а не да чета нежелани мнения .Твоето глупаво расъждение си го хвани и си го заври там,където слънце не изгрява.Въобще нямам желание да ти чета простотийте.Освен това те си имат гаджета,които са момичета и въобще не са гейове,а и да бяха какъв ти е проблема?Ограниченото мислене до никъде няма да те заведе.Плюс това,ако не си учил психология,човек се ражда с изградена ориентация при обаркване на хормоните и се ражда гей,а не става такъв с годините.Пожелавам ти да имаш син гей ,който да стане певец и има фенки с една вежда.И отностно никнейма ми,айде няма нужда да ме коментираш.Крий се в мишата си дупка ,защото аз тези компютърни смелчаги ,като тебе ги знам,ама наживо кръгла 0.
Mухахах, на мен пък госпожата по биология ми каза, че хомосексуалността се възпитава.. А и т'ва, че някви болни от синдрома на даун деца ги харесват тая група от спукани презервативи какъв критерий е? Дойде ми до гуша от такива тъпи тийнейджърки като тебе, дето си нямат никаква идея от музика, но спорят за някакви мейнстрийм чикии, дето днеска ги има, утре ги няма... Ти явно слушаш такава малоумна музика, защото е "модерно".

emostylegirl
11-22-2012, 12:50
sashko705 Първо ,не ме обиждай.Нямаш правото да ме наричаш тъпа,защото всеки който ме познава,знае че съм умна и съм постигнала много неща до тук в живота си за скромната си възраст.Другото,което е че не слушам нещо,защото е модерно.Групата я знам още откакто момчетата отделно кандидатстваха в xfactor и после ги събраха и не предполагах,че ще стана така популярни.

xPafx
11-22-2012, 14:59
xPafx Хм,знаеш ли какво ?Защо,като е толкова лесно не станеш известен ти ?Щом е толкова лесно ще очаквам и ще ти купувам албумчетата,няма да се притеснямаш миличко.И концерт няма да пропускам хах.И да ,има на какво да се завижда и има много красиви момичета,които ги харесват,а не както ти описваш с една вежда.Дъщерята на Еминем и сестрата на Майли Сайръс ги харесват.Другото,което е ,че знам какво е хейт,много ясно ,но съм създала темата,за да ми помогнат да намеря ,това което искам да си купя,а не да чета нежелани мнения .Твоето глупаво расъждение си го хвани и си го заври там,където слънце не изгрява.Въобще нямам желание да ти чета простотийте.Освен това те си имат гаджета,които са момичета и въобще не са гейове,а и да бяха какъв ти е проблема?Ограниченото мислене до никъде няма да те заведе.Плюс това,ако не си учил психология,човек се ражда с изградена ориентация при обаркване на хормоните и се ражда гей,а не става такъв с годините.Пожелавам ти да имаш син гей ,който да стане певец и има фенки с една вежда.И отностно никнейма ми,айде няма нужда да ме коментираш.Крий се в мишата си дупка ,защото аз тези компютърни смелчаги ,като тебе ги знам,ама наживо кръгла 0.
Доживях 15-годишна пикла да ми говори на мене за психология. Аз философски цикъл го уча, моето момиче, а когато аз съм учила психология, ти си била като стотинка под килим!
Ти не си тази, която да определя чие разсъждение е глупаво и кое не, защото ти самата си адски ограничена малка лигла, без развита мозъчна дейност и чувство за естетика спрямо музиката.Другото , което ми е много интересно, как подяволите мнението се "хваща"?! Ти ако можеш, то аз не съм с такава мутационна изменчивост! При мен такива аномалии няма!
Това, че си имат гаджета нищо не значи. Всичко е за така наречения PR, нали се сещаш? И не ме наричай "компютърна смелчага", мисля,че и двете сме наясно,че това ти го казвам,чрез лаптопа си, по единствената проста причина, че няма как да те видя наживо.
Но и твоето време ще дойде и ти ще израстеш този период и ще се надсмиваш сама над себе си.
Хайде от мен нещо хубаво и положително да има в смърдящата тема :
http://www.youtube.com/watch?v=qoiO0r0AoAA

sashko705
11-22-2012, 18:04
sashko705 Първо ,не ме обиждай.Нямаш правото да ме наричаш тъпа,защото всеки който ме познава,знае че съм умна и съм постигнала много неща до тук в живота си за скромната си възраст.Другото,което е че не слушам нещо,защото е модерно.Групата я знам още откакто момчетата отделно кандидатстваха в xfactor и после ги събраха и не предполагах,че ще стана така популярни.
Ами щом си толкова "умна", защо не го покажеш тук? Аз до сега не съм чул за никой умен човек, който да слуша такива лайна... А и какво си постигнала в живота? Изкарваш само шестици?

xPafx
11-22-2012, 18:10
И зима стипендия!
:lol:

sashko705
11-22-2012, 18:33
Цели 21 лева..

xPafx
11-22-2012, 18:37
Е стига де, тя е толкова преуспяла, за нея може и 22 да са!

psychopath
11-22-2012, 21:51
Ах, как ги мразя тези мнения!"Мразите ги и им завиждате защото са постигнали много, известни са..."Еми нека ти дам един прост пример - и Хитлер е много известен, но никой не го харесва, нали?
Хитлер е велик!

psychopath
11-22-2012, 21:55
Доста се посмях с темата и постовете ви, благодаря! : )

Nikolcheto24
11-22-2012, 22:01
Хитлер е велик!

Аз не съм казвала, че не е.Но е факт, че почти цял свят го ненавижда, а дори и самите германци не го тачат.Дадох го като пимер с популярността.

ПП: Още веднъ - One Defection suck.

psychopath
11-23-2012, 01:12
Ти написа, че никой не го харесва. :Д

xPafx
11-23-2012, 06:14
Кво да направим, хъни, смешни сме,

Elli *
11-23-2012, 08:54
Много малоумна тема.
Тея станаха известни, защото уж били хубави с гейското си излъчване.
За пеене има 34619481 повече хора, които пеят по- хубаво от тях.
Ни виждам с какво ви впечатляват някакви момченца, които грачат по 2 реда безмислен текст и копират.

emostylegirl
11-23-2012, 13:09
xPafx Първо не съм на 15,а доста по-голяма.Аз съм на 27 години,а сестра ми е на 15.Профила е общ .Завържила съм више образование за хирург ,имам собствена болница в САЩ и в момента съм си в България по случай наближаващите празници.И това ,че съм фенка на тийн група ,не ме прави нещо по-малко.Имам си съпруг и знам 4 езика.Хайде ,давай наричай ме глупава и със стипения.Всичко сама съм си платила ,защото бях на работа доста дълго време и ходех на лекций.Именно затова не желая да чета твоето ограничено и селско мнение,а отностно сестра ми,не се зачакай и с нея,защото момичето много се учи и се гордея с нея.Лек ден ти желая. : ))

Elli *
11-23-2012, 14:34
Мале даже и ти не си повярва, като го написа това. :D
Имала собствена болница .... :lol:

Nikolcheto24
11-23-2012, 16:28
xPafx Първо не съм на 15,а доста по-голяма.Аз съм на 27 години,а сестра ми е на 15.Профила е общ .Завържила съм више образование за хирург ,имам собствена болница в САЩ и в момента съм си в България по случай наближаващите празници.И това ,че съм фенка на тийн група ,не ме прави нещо по-малко.Имам си съпруг и знам 4 езика.Хайде ,давай наричай ме глупава и със стипения.Всичко сама съм си платила ,защото бях на работа доста дълго време и ходех на лекций.Именно затова не желая да чета твоето ограничено и селско мнение,а отностно сестра ми,не се зачакай и с нея,защото момичето много се учи и се гордея с нея.Лек ден ти желая. : ))

Да си тъп, но чак пък толкова.Момиче, където и да учиш е НЕВЪЗМОЖНО да завършиш специализация на 27 години, още повече хирургия.Завършваш обща медицина на 25 или 26 години и после специализираш най-малко 7 години.Освен това да учиш в Сащ си е почти навъзможно, камоли и болница да имаш.Аман от прости хора.Отчайвам се вече.

xPafx
11-23-2012, 17:12
xPafx Първо не съм на 15,а доста по-голяма.Аз съм на 27 години,а сестра ми е на 15.Профила е общ .Завържила съм више образование за хирург ,имам собствена болница в САЩ и в момента съм си в България по случай наближаващите празници.И това ,че съм фенка на тийн група ,не ме прави нещо по-малко.Имам си съпруг и знам 4 езика.Хайде ,давай наричай ме глупава и със стипения.Всичко сама съм си платила ,защото бях на работа доста дълго време и ходех на лекций.Именно затова не желая да чета твоето ограничено и селско мнение,а отностно сестра ми,не се зачакай и с нея,защото момичето много се учи и се гордея с нея.Лек ден ти желая. : ))
Ко рече, ко? :lol:
Ти знаеш ли колко години се учи специализация??! :lol:
Определено преди 30 няма как да завършиш.. камоли в Сащ, камоли па болница да имаш.
И моля те, никой на 27 с акъла си не би ги слушал. :lol:

sashko705
11-23-2012, 18:03
xPafx Първо не съм на 15,а доста по-голяма.Аз съм на 27 години,а сестра ми е на 15.Профила е общ .Завържила съм виCше образование за хирург ,имам собствена болница в САЩ и в момента съм си в България по случай наближаващите празници.И това ,че съм фенка на тийн група ,не ме прави нещо по-малко.Имам си съпруг и знам 4 езика.Хайде ,давай наричай ме глупава и със стипения.Всичко сама съм си платила ,защото бях на работа доста дълго време и ходех на лекций.Именно затова не желая да чета твоето ограничено и селско мнение,а отностно сестра ми,не се зачакай и с нея,защото момичето много се учи и се гордея с нея.Лек ден ти желая. : ))
АХАХХАХАХАХААХАХАХАХАХА, т'ва че си тъпа и се би вързала на подобна простотия, не значи, че и ние сме толко тъпи и, че ще се вържеме на т'ва.... Ама то не може да си умна, при положение, че слушаш такава елементарна музика..

Elli *
11-23-2012, 18:55
Поне да беше скалъпила лъжата малко по- достоверно. :lol:

emostylegirl
11-24-2012, 19:25
Ако искате ми вярвайте.Слабо ме касае.

xPafx
11-25-2012, 10:50
Ако искате ми вярвайте.Слабо ме касае.
Пхахах, не ставаш за нищо. Поне да си беше защитила позицията. Ама да, като те хванахме в лъжа, нормално да се покриеш

sashko705
11-25-2012, 12:45
Окей, нека да приемем, че говориш истината. За какво ти е магазин в София при пложение, че имаш сестра в САЩ?! Като ти казвам, че си тъпа, значи си тъпа.. Даже си на най-ниското ниво на тъпост- където и една сносна лъжа не можеш да скалъпиш.. :lol:

xPafx
11-25-2012, 15:22
Само дет зимаш стипендия..

M_smile
11-25-2012, 17:36
Ще пропусна гавренето с One Direction, поради факта, че много мразя хора, които не са постигнали нищо да обиждат момчетата, които в момента изживяват мечтите си.
Сегашния брой на списание Браво е специален. Всичко е с момчетата и има подърак гривна. На нея пише I love One direction. Аз имам зелената. Цената е 3,90.

Pappie_
12-04-2012, 20:08
Някой да знае магазини, в които да продават неща на 1D в Ямбол, Сливен, Ст. Загора, Нова Загора или някъде в този район ??

xwhitecarnationx
12-04-2012, 20:37
Какво сте тръгнали да ги плюете, не ми е ясно? Били гейчета, педали и не знам си какви още. Ами престанете. Жалки сте! Не сте повече от тях, така че... Другото, което е, момичето не е направило темата, за да си излеете омразата към One Direction. Можехте просто да подминете темата. Без нападки.

psychopath
12-04-2012, 23:08
Доста мензис и редки екскременти се изляха в тази тема, продължавайте в същия дух! :D

granger
12-05-2012, 14:01
Доста мензис и редки екскременти се изляха в тази тема, продължавайте в същия дух! :D

с 2 крака и 2 ръце подкрепям! :lol:
пуканки?

psychopath
12-05-2012, 15:32
Копърка, туршия и ракия. :D

xwhitecarnationx
12-05-2012, 21:02
А това каква връзка има с темата?

Falstad
12-08-2012, 14:18
с 2 крака и 2 ръце подкрепям! :lol:
пуканки?

Аз и съседите викам да подкрепят с крака и ръце!

phoeniX_boy_BG
12-08-2012, 22:45
Тия са по-зле даже и от JB.... Откъде пари за цяла ТВОЯ СОБСТВЕНА болница??? И какъв хирург - коремен, сърдечен??? Ще ми покажеш ли дипломната си работа или поне ще ни кажеш ли заглавието и колко време я писа. Хаха със хирург на 27 със собствена болница - вярвай си!

druzilla
12-09-2012, 07:44
Как обичам такива теми!Супер разсънващо ми дойде и добре се посмях :D Та значи 27 годишен хирург,който с приятелите си вече бил обиколил всички молове на София и в момента си търси гривни на 1D?! И въпреки че живее и работи в САЩ,където съм сигурна,че може да си намери всичко на 1D,тя държи да си ги вземе от София? А и да не забравим прекарва си свободното време във форум за тинейджъри. fuck logic И най-странното от всичко - кой нормален 27 годишен човек ще слуша 1D?Аз противно на всички останали ще кажа,че момчетата могат да пеят.За разлика от JB те поне са си доказали музикалните умения в X-factor.Въпреки това всичко им е copy-paste,всичките им песни са любовни,защото малките момиченца умират за това (нали знаете,те много разбират от истинска любов).Не предлагат нищо стойностно и въпреки,че си имат гаджета от женски пол,както вече някой спомена преди мен - всичко е заради имиджа,а това че има толкова клипчета,на който се обарват един друг или снимка в twitter на Хари гол,сниман от друг член на групата са отделен въпрос..

xwhitecarnationx
12-09-2012, 20:18
Това, че е на 27 и е хирург със собствена болница не се връзва и няма как да е вярно. Но защо да не може някой човек, който е на 27 години да слуша One Direction?

psychopath
12-09-2012, 20:47
Защото вече не е 14годишна ученичка, която е "aganst the world".

xwhitecarnationx
12-10-2012, 08:32
Не е задължително всички, които ги слушат да са на 13-14.

sashko705
12-10-2012, 08:52
Защото с годините се развиваш и трябва да си адски ретардирал, за да слушаш подобен бълвоч.. Един интелигентен 27 годишен човек би търсил много повече от лигави текстове и нескопосана музика. Тяхната музика не е насочена към аудитория над 16. Защо би слушал подобна "музика", ако не си 13-14 (15-16) годишна, безмозъчна, депресирана, дебела, пъпчива тийнейджърка?

~The Smile~
12-10-2012, 10:00
Всеки си има вкус. А emostyledirl като харесва групата One Direction,си е нейна работа!
А за тези,които не харесват тази група,си е пак техен вкус и си имат мнение.

xwhitecarnationx
12-10-2012, 20:39
Защото с годините се развиваш и трябва да си адски ретардирал, за да слушаш подобен бълвоч.. Един интелигентен 27 годишен човек би търсил много повече от лигави текстове и нескопосана музика. Тяхната музика не е насочена към аудитория над 16. Защо би слушал подобна "музика", ако не си 13-14 (15-16) годишна, безмозъчна, депресирана, дебела, пъпчива тийнейджърка?

Не ви разбирам логиката, честно...

the-little-pain
12-10-2012, 20:53
ама one direction след 20 години никой няма да ги помни както Beatles , nirvana , ac dc , deep purple , led zeppelin , rainbow и още толкова много се помнят и до ден днешен : )

nevermind...
12-10-2012, 20:59
ама one direction след 20 години никой няма да ги помни както Beatles , nirvana , ac dc , deep purple , led zeppelin , rainbow и още толкова много се помнят и до ден днешен : )

Ама това не могат да го осъзнаят хора, слушащи уан дъйрекшън + това 20 години е прекалено голям период от време. Късам си главата ако някой ги помни след 5 години макс. Истинската музика се различава от подобни боклуци..

the-little-pain
12-10-2012, 21:06
^ Да за съжаление ... вместо да хванат да слушат хубави класики дори не от рок жанра те ми подхванали некви където днес ги има утре ги нема

nevermind...
12-10-2012, 21:15
^ Да за съжаление ... вместо да хванат да слушат хубави класики дори не от рок жанра те ми подхванали некви където днес ги има утре ги нема

Ами това е типично за масата. То е важно да си в крак с модата, да слушаш каквото останалите слушат (нали музиката все пак е само за забавление, защо трябва да се влага мисъл в нея?) и колкото си по-тъп си толкова по-харесван. Fuck logic..

the-little-pain
12-10-2012, 21:21
nevermind... кефиш мее :Д

nevermind...
12-10-2012, 21:33
nevermind... кефиш мее :Д

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lemx3vtYBs1qe2hyro1_500.png

DieselBlood
12-10-2012, 21:39
Минавам само, за да уринирам върху тия. Благодаря за вниманието.

xwhitecarnationx
12-10-2012, 22:02
Минавам само, за да уринирам върху тия. Благодаря за вниманието.

Минавам само, за да ти кажа, че с това нещо, което си написал изобщо не си готин. Благодаря за вниманието. ;)

DieselBlood
12-11-2012, 18:35
Минавам само, за да ти кажа, че с това нещо, което си написал изобщо не си готин. Благодаря за вниманието. ;)

Минавам само да ти кажа, че въобще не съм целял да съм готин. Благодаря за вниманието.

xwhitecarnationx
12-11-2012, 20:38
Съмнително.

nerealnasmart
12-29-2012, 19:36
На Илиянци видях чанти на 1D =]

Renesme Cullen
12-30-2012, 16:12
Искаш ли да си поспорим е тука? Сега? Щото е такива малки лигли много ме дразнят.
Защо трябва да се хейтва? Не, защо мислиш,че те са хейтвани, само защото не са харесвани? Да и аз не ги харесвам, даже са ми неприятни, но това не означава, че ги мразя? Нали така? Я ми дефинирай значението на тази думичка, щото явно нещо не го знаеш... Омразата епрекалено силно чувство, за да се изпитва към някого или нещо, непознати за нас, не е ли така? Или и ти не знаеш? Говориш е така, колкото да те видим каква върла фенка си им..После ще ти кажа нещо и за ника ти, ама айде нека свършим с гей.. опа, 1 дайрекшън..
Жалки сме и им завиждаме.. Защо да сме жалки? Чакай малко, ние нямаме ли право да не харесваме изнежени изпълнители, без кой знае какви гласови данни, станали известни сред 14 годишните момичета, само защото представата на обществото за красив мъж е изкривена до няма и къде? А на какво да завиждаме, кажи ми? НЕ трябва ли да завиждам на някого за нещо, което е постигнал и аз също го искам, ха? Щото не мисля, че някой тук иска да ..ъъ.. постигне , нека така го нарека, въпреки,че не са постигнали кой знае какво.. та, мислиш ли,че някой иска да постигне това, което и те? Мимолетна слава сред фенки без редовен цикъл и с една вежда, щото още не знаят кво е пинсета? А? Боже опази! Аз по-добре да се скрия в миша дупка ако това е постигане на нещо?
Това ,че някой продуцент, решава че от теб ще стане тийн сензация, само щото 16-20 годишните момчета са вървежни и те лансира, далеч не е нещо за гордост.. Така че мила моя, те не са постигнали кой знае какво, ние няма на какво да им завиждаме.. а твоя ник.. о да.. Иймо гърл а? Иймотата не слушат ли скриймо и иймо, а не някви безтестисни момчета? Или ти е било е така яко на времето тва кат беше модерно и ти да не останеш по-назад? Давай, давай, оправдавай се , много ще ми е интересно да ти чуя куците доводи, моля.
My God, колко си прав/а, просто не мога да се изразя по-точно. На ония педерасти много им е зор на пъповете, че ги защитаваш, emostylegirl! Ако още някой ми каже, че не харесвам тия гейчета, защото им завиждам ще го намеря, ще изнасиля майка му с дистанцьонно и ще му обръсна веждите и миглите! Аа маха, човек няма право на мнение в тия времена!

Renesme Cullen
12-30-2012, 16:33
Хаха тва с хирурга беше... уау мега тъпо! Ти верно да не те ударила саксия по главата, че ги бръщолевиш таквиз неща ва? Айде и да си излъгала кво- ама що не са постара мааалко повече да се поразровиш из обятния свят на Гугъла и да видиш, че на 27 и стажант още няма да си?! (И забележи, на 13 години съм и знам повече за тия неща от тебе ;дд а от коментарите на другите разбрах, че си на 14-15) Ооооо или, как не се сетих, може би си некадърния хирург, сменил нескопосано половете на няколко момиченца, които след операцията направили гейска група?? :О

m0ny
01-10-2013, 17:32
Незнам..аз лично не ги харесвам...Някак си много превзети,не им идва от сърце да пеят .. :)
За тези,които си търсят значки,тениски и т.н. ,да се поровят в нета,аз намерих това,дано ви помогне:
http://www.natamno.com/search.php?search_query=%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D 1%81%D0%BA%D0%B8+one+direction&page=1

yony.pain
01-13-2013, 22:58
Аз поноже слушам по твърда музика и пазарувам от магазин НА ТЪМНО!Виждала съм там да продават тениски гривни и значки на One deriction :D

EvaXxX
02-13-2013, 19:26
До тея който не харесват One Direction :
Що гледате такива теми ? (свързани с One Direction) Като не ги харесватe защо се занимавате с тях....смисъл не гледайте такива теми :/ А най-интересното е че обиждате ....ВСЕКИ СИ ИМА МНЕНИЕ!! Дори сега да започнете да ме обиждате... просто не ми пука!

nevermind...
02-15-2013, 20:35
Пффф... Много сте ми смешни като разправяте как не трябва да пишеме в теми за уан гейрекшън като не ги харесваме и после кажете "всеки си има мнение".. Нали знаете, че и отрицателното мнение също е мнение? Аз влезнах в тая тема, за да изразя негативното си мнение към уан гейрекшън и техните идиотски фенове.

EvaXxX
02-17-2013, 14:55
Wow...и ние сме били смешни!Момичето пита дали някой знае такъв магазин а не: кой ще обиди one drection...стига с тоя хейт!

Falstad
02-17-2013, 15:01
Хейт,хейт,хейт!!!

Makenzi97
02-17-2013, 16:43
Добре бе, хора, като ви се слушат педерасти слушайте Фреди Меркюри, Роб Халфорд... Елтън Джон.... не тия кокоши плюнки...

nevermind...
02-17-2013, 17:16
Да ви имам калпавите доводи... Много ясно, че вие сте смешни.

EvaXxX
02-18-2013, 14:03
пак ви питам що влизате ?!? заяждайте се с някой друг ;)

Takova
02-18-2013, 17:13
Ако всеки праща да се заяжда с "някой друг" то няма как да се получи :)

SuperEminem
02-22-2013, 15:42
В магазина "На тъмно" има тениски и значки за други аксесоари не знам, но може и да има.

1D4ever
04-24-2013, 18:20
Ами като е малоумна темата, какво правиш тук?"Уж били хубави"Ами всеки си има вкус..хубаво не ги харесваш, ами не ги и обиждай.Текстовете им били безсмислени???Ти слушала ли си текста на някоя тяхна песен, че го казваш?!Не отричам, че има и други таланти, но не подценявай и техния талант.Не мога да разбера какво толкова са ви направили, че ги обиждате.Не ги харесвате-не ги слушайте, толкова е елементарно.Но НЕ, ние трябва да се направим на велики и да обиждаме.Нали друго не умеем.Ами да то е лесно да хейтваме, вместо да оценяваме таланта и труда на другите.Педали били-да не сте ги пробвали?И въпреки, че не признавате дори пред себе си, вие завиждате поне малко..

1D4ever
04-24-2013, 18:23
Ти пък си съвършения!

Didiie Bieber
04-24-2013, 20:45
Моля ви помогнете ИМАЛИ ТЕНИСКИ НА 1D В ПЛД (ПЛОВДИВ) ИСКАМ ДА ГО КУП, КАТО ПОДАРЪК МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ

moni10
05-13-2013, 10:15
Така. Първо не хейтвате, щото не е хубаво. Ние сме чувствителни хора. Не ми се занимава с вас.
Второ: В Пловдив на главната, както и в мола има в магазините за диадеми, бижута и фиби има аксесоари на One Direction, обаче не са от най-евтините. За тениски - не знам, аз си купих тениска от Продавалник.
Това е.

skornex
05-17-2013, 20:44
Цели 21 лева..

30 :D с тях без тях абе .. :Д

Dqvolchetooo
06-19-2013, 22:35
Не знам какво толкова са ви направили One direction ? Добре , не ги харесвайте, не означава, че и другите трябва да не ги харесват. Може да не са най-добрите певци в света, но имат талант. Защо веднага влизате и излявате омразата си към тях. Може ли поне малко да си задържите мнението за себе си. Има чувствителни хора. Като ги мразите не слушайте музиката им, не гледайте снимките им, не четете нищо за тях и това, а не да ги обиждате. Някой си идиот е пуснал такъв слух, че са гейове и сега всички казват така. Нека тези, които ги харесват да си ги харесват и те имат вкус.

nevermind...
06-19-2013, 23:13
Не знам какво толкова са ви направили One direction ? Добре , не ги харесвайте, не означава, че и другите трябва да не ги харесват. Може да не са най-добрите певци в света, но имат талант. Защо веднага влизате и излявате омразата си към тях. Може ли поне малко да си задържите мнението за себе си. Има чувствителни хора. Като ги мразите не слушайте музиката им, не гледайте снимките им, не четете нищо за тях и това, а не да ги обиждате. Някой си идиот е пуснал такъв слух, че са гейове и сега всички казват така. Нека тези, които ги харесват да си ги харесват и те имат вкус.

Омг как да не чета за тях, като е такива като теб изравят такива древни теми и почват да пишат глупости? Знаеш ли колко много хора, които са мнооого по-талантливи от тях не са известни? Ако всеки талантлив беше известен ехеее...

heartsdesire
06-23-2013, 20:59
Спорът ви е излишен. :D Не харесвам групата, но нямам нищо против тях. От една страна, заставам зад феновете, много хора ги знаят, талантливи момчета са, но от друга страна, това, че някои хора не ги харесват и мислят музиката им за малоумна също е мнение по въпроса.

JusttMee_16
06-27-2013, 08:49
edva li shte ima magazin samo za neshta na 1D! Preporucham ti da pazaruvash po neta ;)

Kaloyan10
07-08-2013, 20:53
Не сте забавни ,като хейтвате хора ,които не познавате.Доказвате само колко сте жалки и им завиждате за това ,което са постигнали.

Хитлер също е бил много успешен, следователно целият свят е жалък щом го мрази.

tinity73
07-28-2013, 18:48
Ето тук има много бижута на групата :) https://www.facebook.com/GG.charms.jewellery

Silviahh
08-02-2013, 23:41
Продължавай да търсиш.Все ще се намери някой гей шоп.

+++

desi200223
08-15-2013, 18:46
Пффф... Много сте ми смешни като разправяте как не трябва да пишеме в теми за уан гейрекшън като не ги харесваме и после кажете "всеки си има мнение".. Нали знаете, че и отрицателното мнение също е мнение? Аз влезнах в тая тема, за да изразя негативното си мнение към уан гейрекшън и техните идиотски фенове.
Смели сте , ама само на компютър ! Хайде ела и си го кажи негативното мнение на живо в цената на селото ти . Незнам какви селяните сте , за да се слушате тази идиотска музика . Нито един от вас , не може да ми каже , че съм идиотка , глупачка , смешна и прочие . Металиката ви не струва . За разлика от вас момичето е постигнало нещо , а вие сте открили , че съществува Гугъл ! Смешни сте ми ! Това , че не ги харесвате не означава , че трябва да ги наричате гейове и други псувни . Милички , речника ви не струва !

nevermind...
08-15-2013, 19:20
Смели сте , ама само на компютър ! Хайде ела и си го кажи негативното мнение на живо в цената на селото ти . Незнам какви селяните сте , за да се слушате тази идиотска музика . Нито един от вас , не може да ми каже , че съм идиотка , глупачка , смешна и прочие . Металиката ви не струва . За разлика от вас момичето е постигнало нещо , а вие сте открили , че съществува Гугъл ! Смешни сте ми ! Това , че не ги харесвате не означава , че трябва да ги наричате гейове и други псувни . Милички , речника ви не струва !

Негативното си мнение го изказвам като и където си искам, няма значение дали е на живо или на компютър. Не знам ти защо се мислиш за много интелигентна, като слушаш музика за идиоти. Ти си глупачка, идиотка, смешна и прочие. Текстовете на Металика са поезия, музиката им е истински шедьовър. Тази на въпросната група на която ти си фен- лайна. Но всеки с вкуса си. Само не разбрах последните ти няколко изречения за кой се отнасят, но така или иначе не ми пука особено. И за това как речника ми не струва бих поспорил, но не ми се занимава. И кога ше спрете да възраждате малоумни теми и мнения, които съм писал преди половин година? :lol:

anonymous895156
08-15-2013, 19:36
Смели сте , ама само на компютър ! Хайде ела и си го кажи негативното мнение на живо в цената на селото ти . Незнам какви селяните сте , за да се слушате тази идиотска музика . Нито един от вас , не може да ми каже , че съм идиотка , глупачка , смешна и прочие . Металиката ви не струва . За разлика от вас момичето е постигнало нещо , а вие сте открили , че съществува Гугъл ! Смешни сте ми ! Това , че не ги харесвате не означава , че трябва да ги наричате гейове и други псувни . Милички , речника ви не струва !

Колко си глупава, кой набор си, надявам се да си над 01

Supernaturalfan
08-15-2013, 19:52
Смели сте , ама само на компютър ! Хайде ела и си го кажи негативното мнение на живо в цената на селото ти . Незнам какви селяните сте , за да се слушате тази идиотска музика . Нито един от вас , не може да ми каже , че съм идиотка , глупачка , смешна и прочие . Металиката ви не струва . За разлика от вас момичето е постигнало нещо , а вие сте открили , че съществува Гугъл ! Смешни сте ми ! Това , че не ги харесвате не означава , че трябва да ги наричате гейове и други псувни . Милички , речника ви не струва !
Ми, не можах да не се намеся, сори. Като човек, който познава групата и феновете от близо, искам да се изразя, че 95% от феновете са под 16 години, доста голям процент от тях са неграмотни, непривлекателни *да, съжалявам, че го казвам, разбирам, че аз не съм нищо особено, но е истина* и глупави деца, които веднага ''скачат'' срещу всеки, дръзнал да изрази мнението си за групата. А самата група..наистина не е нищо особено. Имат някакви там данни, но това е, като цяло целия успех се дължи на това, че песните им са за любов и такива лайна, като само две всъщност имат някакъв смисъл, защото са написани от Ед Шийрън, който, за разлика от One Direction, наистина е изключителен талант, а самата група е може би дори леко надута, като цялата вина се прехвърля на мениджърите.
А това, че Металика не струва..моля те, скрий се. Изключителна група, която жъне успехи от 1982 насам, като текстовете наистина са запомнящи се и болезнено красиви.
Извод: ти си смешната тук.
Съжалявам, че пиша в стара тема, но просто трябваше.

OoVasKoO
08-15-2013, 19:59
Двама от групата наистина имат много добри гласови данни според мен.

anonymous895156
08-15-2013, 20:16
Искам да попитам екзалтираните фенки: ако не се намесваше външният вид на петимата, а бяха петима кривозъби и грозни тийнейджъри със същите музикални данни, щяха ли да са известни?
Самият факт, че аудиторията на групата е 11-14 годишна, е показателен за качеството на музиката им. Аз също не харесвам металика, но не бих изтърсил подобна глупост.

an7raks
08-15-2013, 21:13
Смели сте , ама само на компютър ! Хайде ела и си го кажи негативното мнение на живо в цената на селото ти . Незнам какви селяните сте , за да се слушате тази идиотска музика . Нито един от вас , не може да ми каже , че съм идиотка , глупачка , смешна и прочие . Металиката ви не струва . За разлика от вас момичето е постигнало нещо , а вие сте открили , че съществува Гугъл ! Смешни сте ми ! Това , че не ги харесвате не означава , че трябва да ги наричате гейове и други псувни . Милички , речника ви не струва !
http://static.tumblr.com/848c61a124c2d9eebb0756e9a4ae2b6c/lhju6lq/xuDmgrapk/tumblr_static_yousirareavagina.gif

desi200223
08-17-2013, 20:51
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл . Направо ме разбихте . Била съм смешна . Мило за разлика от тези , които изявяват " таланта " си в метъла и рока не съм лизбийка . И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пирсинг . Какво харесвате на тези гласове . Те не пеят - те викат . Ед Шийрън ! Сериозно . Може да има някои хубави песни , но ако го защитаваш за това , че направи дует със Суифт . Неграмотни , непривлекателни и глупави . Неграмотна - ако не виждаш пиша , а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка . Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

nevermind...
08-17-2013, 21:26
Аз ли греша или е истина. Сериозно ли метъла бил религия? И на какво учи метъла? Вярваш в метъл? Направо ме разбихте. Била съм смешна. Мило, за разлика от тези, които изявяват "таланта" си в метъл и рок не съм лЕСбийка. И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пиЪрсинг? Какво харесвате на тези гласове? Те не пеят- те викат. Ед Шийрън? Сериозно?! Може да има някои хубави песни, но ако го защитаваш за това, че направи дует със Суифт. Неграмотни, непривлекателни и глупави. Неграмотна, ако не виждаш пиша, а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка. Не искам да говоря за непривлекателни, не ми се говори колко момчета съм зарЯЗАла Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна. Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна, че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия. Но нека не говорим за мен. Смешна. Не, не съм и никога няма да бъда. Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга. Да, родена съм 2002 година, но това не прави нещо по-малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

Fix'd (въпреки, че този пост ми даде рак) Не знам какво имаш в предвид под "метъл", но ми се струва, че говориш за метълкор, но това е друг въпрос. Най-великите гласове някога са в рока- Robert Plant, Jim Morrison, John Lennon, Paul Mccartney, Elvis Presley etc. но ти няма как това да го знаеш, защото главата ти е завряна много дълбоко в задника. За да правиш рок музика трябва да си невероятно талантлив, ама няма какво да ти разправям, защото си още малка и глупава. Това, колко си повърхностна няма какво да ти разправям. Прекалено си глупава, за да споря с теб, на много различни интелектуални нива сме, за това просто ще спра.

аспиринче
08-17-2013, 21:33
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл . Направо ме разбихте . Била съм смешна . Мило за разлика от тези , които изявяват " таланта " си в метъла и рока не съм лизбийка . И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пирсинг . Какво харесвате на тези гласове . Те не пеят - те викат . Ед Шийрън ! Сериозно . Може да има някои хубави песни , но ако го защитаваш за това , че направи дует със Суифт . Неграмотни , непривлекателни и глупави . Неграмотна - ако не виждаш пиша , а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка . Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

Като говориш за мъже нали не имаш в предвид твоите любимци???
И това, че рокът е религия се приема като метафора.
Слушай хубава музика, с която ще можеш да израснеш като личност (The Beatles, Pink Floyd, Queen, Nirvana....)
Има и много добри по-съвременни изпълнители - Ed Sheeran, Hurts (те са ми любимци просто).
ПС: Смея да коментирам, като имам в предвид, че сестра ми е на твоите години и ако я чуя да слуша такива групи няма да и забраня да го прави, просто ще и пусна истинска музика.

TheNormalGuy
08-19-2013, 15:41
ФЕГЪТС, СО МЕНИ ФЕГЪТС

OoVasKoO
08-19-2013, 16:32
Няма смисъл да се карате за глупости. Минал съм през тия неща и това е само форум във виртуален свят. Всеки има правото да слуша каквото иска и да изказва всякакво мнение. Не разбирам защо деси, както и много други като нея толкова много се обясняват за неща, които най-вероятно ще пренебрегнем и ще продължим да мислим по същия начин. Затова продълвжавай да си слушаш каквото ти харесва и знай, че твоят коментар почти нищо не може да промени.

Nikolcheto24
08-19-2013, 21:19
Мисля, най-забавното е, че тази Деси е на 11 години... :D

an7raks
08-19-2013, 21:24
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл .
До тук го прочетох и ми стана ясно, че си имаме работа с изключително тъпо парче...
Казаха ти - "Метълът е религия" е метафора!

Cloud9
08-20-2013, 14:05
Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

Зарязала си момчета и това те прави привлекателна?Глупави не е синоним на неграмотна.Неграмотният човек не може да пише /а ти не си с най-перфектната граматика, а глупавият просто няма акъл.За да разсъждаваш значи че си повече от кучето си, което не може да говори. Пък и ти като гледам и логично мислене нямаш така че само ще кажа че е по-добре да оставиш хората да те мислят за глупава,отколкото да си отвориш устата и да го докажеш. След време ще се чудиш какво толкоз си им харесвала на тези иначе.Но това ще стане като учиш някой ден в Англия.Иначе One Direction са педалчета.Тоя Саймън Коуел само се чуди от къде парички да изкара


http://9gag.com/gag/agyG9Eq

anonymous895156
08-20-2013, 14:34
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл . Направо ме разбихте . Била съм смешна . Мило за разлика от тези , които изявяват " таланта " си в метъла и рока не съм лизбийка . И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пирсинг . Какво харесвате на тези гласове . Те не пеят - те викат . Ед Шийрън ! Сериозно . Може да има някои хубави песни , но ако го защитаваш за това , че направи дует със Суифт . Неграмотни , непривлекателни и глупави . Неграмотна - ако не виждаш пиша , а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка . Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

Миличка, не си за тук... Не бих искал да казвам, че си глупава, но се държиш адски тъпо. Това за Англия е пълен шит, чуваш ли се изобщо.
Прочети това, което си написала, след две години (или три). Ако не падаш от смях, значи си просто парче.

baby_baby
08-20-2013, 16:57
Пробвай по моловете

mimi.terzieva.3
12-15-2013, 14:38
v sofiq ima magazin koito se kazva na tamno imat i sait mojesh da si porachash ot internet mojesh i da otidesh v saita pishe kade se namira v magazina ima sqkvi fen raboti na vsqkvi zvezdi kato 1D JB i t. n. Yspeh

W. Statham
12-22-2013, 19:24
Не сте забавни ,като хейтвате хора ,които не познавате.Доказвате само колко сте жалки и им завиждате за това ,което са постигнали.

+1

DieselBlood
12-23-2013, 23:33
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл . Направо ме разбихте . Била съм смешна . Мило за разлика от тези , които изявяват " таланта " си в метъла и рока не съм лизбийка . И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пирсинг . Какво харесвате на тези гласове . Те не пеят - те викат . Ед Шийрън ! Сериозно . Може да има някои хубави песни , но ако го защитаваш за това , че направи дует със Суифт . Неграмотни , непривлекателни и глупави . Неграмотна - ако не виждаш пиша , а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка . Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !
На какви хапчета си?
Моля те, напусни този форум. Вярно е, че тук има доста боклуци и луди, но ти, скъпа, си луда на световно ниво.

YSMF
12-24-2013, 03:58
http://media.tumblr.com/db84d814af0e3d0abf05fe3d73862d56/tumblr_inline_mrc5zn01T41qz4rgp.gif

The Cheetah
12-26-2013, 09:23
Аз ли греша или е истина . Сериозно метъла бил религия . И на какво учи метъла . Вярваш в метъл . Направо ме разбихте . Била съм смешна . Мило за разлика от тези , които изявяват " таланта " си в метъла и рока не съм лизбийка . И какво им харесвате на тези мъже , които нямат място без мастило и пирсинг . Какво харесвате на тези гласове . Те не пеят - те викат . Ед Шийрън ! Сериозно . Може да има някои хубави песни , но ако го защитаваш за това , че направи дует със Суифт . Неграмотни , непривлекателни и глупави . Неграмотна - ако не виждаш пиша , а и освен това смятам да издавам своя стихосбирка . Не искам да говоря за непривлекателни , не ми се говори колко момчета съм зарязла . Глупави е синоним на неграмотни- а аз съм неграмотна . Аз съм съвсем прилежна в учението и съм повече от сигурна , че ще получа висше образование в престижен колеж или университет в Англия . Но нека не говорим за мен . Смешна . Не , не съм и никога няма да бъда . Не бих паднала на такова жалко ниво към металика и рок , камо ли чалга . Да , родена съм 2002 година , но това не прави нещо по - малко от вас . За да разсъждавам съвестно значи съм повече от вас !

баси детенцето..

linabelle
01-04-2014, 03:10
А ти що не вземеш да се гръмнеш? ;)

linabelle
01-04-2014, 03:11
Аз съм от Испания,хаха!
Пълна съм със щуротийки на 1Д,лятото би трябвало да се върна в БГ,който иска да поръчва хаххаххаха

linabelle
01-04-2014, 03:13
Е що да ги хейтват?
Не всички харесват пискливи гейчета,които се предполага,че пеят и са от мъжки пол.
Аз примерно на такива създания не бих завидял на НИЩО!
Ооо завиждай,завиждай хахаха би се утрепал за да получиш такова женско внимание и красота, упссс и сексапил да не забравя хаха !

di44i
01-20-2014, 09:44
Здравей, продавам гривна на 1D можеш да я видиш тук - http://prodavalnik.com/grivna-na-one-direction-i39924315.