PDA

View Full Version : НОВО ЛСД ТВ!



sexobeAt
04-21-2012, 19:19
Хора...днеска се прибирам от даскало и бащата ми е купил ново ТВ crown TFT LCD 32742
Проблема е че има вградени портове за USB.,но когато свържа флашката за да гледам филм..нищо не тръгва,черен екран..абсолютно нищо не става..четах инструкциите,но там не пише нищо за това...и така се обръщам към вас за помощ!
Благодаря ви!

npp
04-22-2012, 16:40
имаш ли оригиналната книжка с инструкции за работа с tv-то?, ако да, там не е ли обяснено ако има media player как се работи с него?, може да трябва филмите да са в определен формат за да работи

Wax
04-22-2012, 16:44
Най-вероятно не са в поджодящия формат.
Преди време работех с един Crown в чичо и работещите формати бяха .avi ; .mp4 ; .mov ; И без никаква поддръжка на субтитри. Ще трябва да си ги вграждаш.

sexobeAt
04-22-2012, 18:06
Най-вероятно не са в поджодящия формат.
Преди време работех с един Crown в чичо и работещите формати бяха .avi ; .mp4 ; .mov ; И без никаква поддръжка на субтитри. Ще трябва да си ги вграждаш.

в шибаните инструкции пише само,че има вероятност да не поддържа някои флашки :?
и няма никакво инфо за боравяне с media player....нз какво трябва да правя.. .avi e формата на филма,който пробвах да пусна :X..ще пробвам и с друга флашка утре ;p
а и + това...на флашката освен филма имаше и 2 песни...MP3 нали..поддържа мп3-ка..ама не тръгват,най вероятно е от флашката.. :?

raror
04-22-2012, 20:09
мисля, че трябва да пробваш с тези формати: H. 264 & xVid

sexobeAt
04-22-2012, 20:51
мисля, че трябва да пробваш с тези формати: H. 264 & xVid

тва какво ще рече...формат на самата флашка или за файловете.. :?

straus
04-23-2012, 11:58
Да си беше зел едно двд да не береш ядове...

Wax
04-23-2012, 14:17
тва какво ще рече...формат на самата флашка или за файловете.. :?

Ще рече формат на самото видео. По-точно кой кодек ще използва за кодирането.
Хубаво ти казва raror. Иначе за формат на флашката - FAT32