PDA

View Full Version : Има ли нещо, за което да съжалявате адски много?



D1esel
04-21-2012, 22:25
Аз съжалявам адски много, че не станах актьор :(

RagioL
04-21-2012, 22:30
Искаше да участваш в филм ли?

ShtrudeL
04-21-2012, 22:37
че записах да уча нещо, което ме подтиска
че не съм добра в много неща
че се отказвам лесно
че изпускам шансовете си

NightGuardian
04-21-2012, 22:38
за нищо.Живота ти е даден да му се наслаждаваш , не да го мислиш. :)

D1esel
04-21-2012, 22:48
Искаше да участваш в филм ли?

Не, да вляза в Натфиз.

D1esel
04-21-2012, 22:49
че записах да уча нещо, което ме подтиска
че не съм добра в много неща
че се отказвам лесно
че изпускам шансовете си

Какво учиш, което не ти харесва?
И да, защо изпускаш шансовете си да вкусиш от мен? :oops:

D1esel
04-21-2012, 22:50
за нищо.Живота ти е даден да му се наслаждаваш , не да го мислиш. :)

:) . .

EinGutesKind
04-21-2012, 23:06
Че баба не разбра колко много я обичам :(

PainMonopoly
04-21-2012, 23:12
Че избрах грешния университет в грешната държава.

RagioL
04-21-2012, 23:17
:lol: Аз по скоро че съм попаднал на грешната планета.

SmilezZz
04-22-2012, 09:17
За много неща.

flo0pY
04-22-2012, 09:33
Само че заебах родния си град и всички стари дружки от там, бих дал всичко да се върна :(

montana6
04-22-2012, 09:33
Че избрах грешния университет в грешната държава.

Германия ли визираш или България?

mrazqkindergarten
04-22-2012, 09:51
Определено има... но не мога да се върна в миналото, затова гледам единствено напред и не се измъчвам толкова за тези неща.

Bomber
04-22-2012, 09:57
Съжалявам че изпуснах момичето,което харесвах истински( А това се случва много рядко да си харесам някое момиче понякога си мисля какво ли става с нея).
Съжалявам че бях сляп за много неща.
Съжалявам че за изпуснатите възможности,но всичко това се е случило в миналото

Concussion
04-22-2012, 10:37
Че се родих в това семейство, в този "дом" и в тази държава :lol: И че съм толкова глупава и наивна, ами не взема да им тегля една майна на всички...

БожиятАгнец
04-22-2012, 10:49
Да ти еба и депресиращата тема. Съжалявам, че си се родил.:)

NightGuardian
04-22-2012, 12:22
Депресията е много лошо нещо. Сериозен съм , води до болести. :)

flo0pY
04-22-2012, 12:26
той е болен дизел бахти депресирания човек мен ми става жал за него, честно!

Concussion
04-22-2012, 12:26
Депресията е много лошо нещо. Сериозен съм , води до болести. :)

Съгласна съм, ставала съм свидетел как хора, които познавам се поболяват и съсипват заради депресията. Един комшия даже се самоуби.

flo0pY
04-22-2012, 12:38
Съгласна съм, ставала съм свидетел как хора, които познавам се поболяват и съсипват заради депресията. Един комшия даже се самоуби.
а аз често се ебавам кат някой си прай гаргара с мене кат казвам "ооо не, край депресирах се отивам си режа вените" :cool:

D1esel
04-22-2012, 13:42
Депресията е много лошо нещо. Сериозен съм , води до болести. :)

Ми нищо не мога да направя. Ако мине - мине. И да се излекува, ще се почувствам добре за месец, а после като се върна отново в същото общество - пак ще се депресирам и пак ще пиша по цял ден в Кофата.

PainMonopoly
04-22-2012, 13:48
Германия ли визираш или България?
Германия......

D1esel
04-22-2012, 14:23
Германия......

Защо за бога съжаляваш? Та ти си в ГЕРМАНИЯ!!!!

ohluv
04-22-2012, 16:01
Защо за бога съжаляваш? Та ти си в ГЕРМАНИЯ!!!!

И във вените му тече синя кръв :D

PainMonopoly
04-23-2012, 21:05
Защо за бога съжаляваш? Та ти си в ГЕРМАНИЯ!!!!

Съжалявам, че избрах този университет и програма. Беше грешка. Иначе Германия е като цяло хубава страна и животът тук ми допада. В България ми е 100 пъти по-хубаво разбира се, но и в Германия не би ми било зле ако не бях изнасилен от тъпата теоретична информатика и другите лайна.

Claymore
04-23-2012, 21:12
че не се научих да свиря на пияно ajajajajajmjjajjajjaja :@
че няма смелостта да направя нищо съществено и накрая ще стана преподавател по икономическа дисциплина или смотана счетоводителка :(

ledenakrasota
04-23-2012, 21:43
Че се нервирам за глупости.
Не съм от най-търпеливите.
Прекалено голям перфекционист съм.
Допускам стреса да ми влияе ужасно.
Прекалено голямо внимание и грижи отделям за другите.
Не се съхранявам, а се раздавам.
Здравословно имам проблеми, но всичко ще се оправи.
Че не съм казала нещо на някого, когато е трябвало, а съм си премълчала.
Позволявам да ме нараняват.

ShtrudeL
04-23-2012, 21:55
В сряда имам изпит, а не съм чела нищо. Ще седна да прочета, но държанието на изпитващите ме влудява. Мразя да ми се карат като на пет годишно. И то за нещо, за което нямат право да ми се карат. Идва ми да си излея всичкото и да затръшна вратата, пфф, наистина понякога едва се сдържам. Не е справедливо. Тяхна работа е да си предадат това, което имат, а не да ми четат морал и да ми набиват в главата идеята, че това ще го работя цял живот и ще живея в страх да не би да убия някой човек от невнимание. Ей за това съжалявам. Че записах тая скапана специалност. Нека някой друг има жалката фантазия 'да помага на хората', не искам да съм част от света на медицината. Не искам и не ме интересува какви бацили има, колко милиграма контрастна материя се влива в хората, какво имат под кожата и какъв е броя на левкоцитите им. Не ми пука за всичко това, не искам да съм част от него. Не искам да знам какво става, защото не искам да живея в страх. Както казва едно много уважавано от мен човече: "За да е щастлив човек не трябва ясно да съзнава какво яде, какво пие и какво диша." Не знам защо изписах всичкото това тук.

NightGuardian
04-23-2012, 21:56
За толкова неща да съжалявате , вашия живот е обречен. :D

D1esel
04-23-2012, 22:46
И във вените му тече синя кръв :D

Не, но е в държава, където успяват умните, а не тройкаджийте.

ohluv
04-23-2012, 22:49
Не, но е в държава, където успяват умните, а не тройкаджийте.

Не знам какво разбираш под успех,но успяват находчивите и късметлийте,а оценките не винаги са факт.

@пейн: Аре ве не зимаш ли стипендия аз успех :D

D1esel
04-23-2012, 22:53
Не знам какво разбираш под успех,но успяват находчивите и късметлийте,а оценките не винаги са факт.

@пейн: Аре ве не зимаш ли стипендия аз успех :D

Така е. Но находчив в БГ е заместено от нагъл, а късметлия от курволия.

arsenalllbaby
04-23-2012, 22:57
Че не се записах да уча това, което исках ...
Че спрях да развивам таланта си..
Че не ми се получават връзките, колкото и да се старая..

Нещото, за което най-много съжалявам, е твърде лично, предпочитам да не го споделям. :\

PainMonopoly
04-23-2012, 23:26
Не, но е в държава, където успяват умните, а не тройкаджийте.И в БГ успяват умните. Всичките ми приятели, които следваха в БГ сега работят и взимат добри пари. И не е като да познавам мутри с дебели ланци. Факта, че има хора, които успяват, опровергава всичкия бътхърт и клишета, че в БГ нямало реализация за способните хора. Уменията за оцеляване са комплексни и който си ги има, ще ги има навсякъде. Който ги няма, няма да ги има никъде. Добрата новина е, че могат да се научат. Така че не е твърде късно.


Не знам какво разбираш под успех,но успяват находчивите и късметлийте,а оценките не винаги са факт.

@пейн: Аре ве не зимаш ли стипендия аз успех :DПовечето ми оценки са под 3.0

Тъкмо писах имейл в който се обяснявам дали има нещо, което ми спъва следването.

ohluv
04-24-2012, 08:36
Ти си не човек :D

ПП:ся ме садна =/

Wax
04-24-2012, 09:19
Че си се родил.

D1esel
04-24-2012, 09:28
Че си се родил.

И аз съжалявам понякога, че съм се родил...

In*The*Face
04-24-2012, 09:53
Напротив, според мен темата е много позитивна, защото ако оставим клишетата, голяма част от нещата за които съжалявате все още могат да бъдат постигнати. Така си мисля.

Аз съжалявам, че след 6 години актьорско майсторство не продължих да се занимавам с това и послушах разума, а не сърцето.

Сигурно има и други неща, но както вече казах, повечето са поправими.

montana6
04-25-2012, 16:38
Не искам да знам какво става, защото не искам да живея в страх. Както казва едно много уважавано от мен човече: "За да е щастлив човек не трябва ясно да съзнава какво яде, какво пие и какво диша." Не знам защо изписах всичкото това тук.

Страхът зависи от състоянието на духа ти, а не от това колко знаеш.

NightGuardian
04-25-2012, 16:40
вие се надявайте на духа. Знанието побеждава страха. Хора които не знаят , имат измислени си тяхни страхове.

IWannaBeSedated
04-25-2012, 16:44
Десетки глупости.

EinGutesKind
04-25-2012, 16:49
Съжалявам, че избрах този университет и програма. Беше грешка. Иначе Германия е като цяло хубава страна и животът тук ми допада. В България ми е 100 пъти по-хубаво разбира се, но и в Германия не би ми било зле ако не бях изнасилен от тъпата теоретична информатика и другите лайна.

Щом си решил да учиш в чужбина, трябва да си бил наясно че ще ти спукат г*за :lol:

EinGutesKind
04-25-2012, 16:51
В сряда имам изпит, а не съм чела нищо. Ще седна да прочета, но държанието на изпитващите ме влудява. Мразя да ми се карат като на пет годишно. И то за нещо, за което нямат право да ми се карат. Идва ми да си излея всичкото и да затръшна вратата, пфф, наистина понякога едва се сдържам. Не е справедливо. Тяхна работа е да си предадат това, което имат, а не да ми четат морал и да ми набиват в главата идеята, че това ще го работя цял живот и ще живея в страх да не би да убия някой човек от невнимание. Ей за това съжалявам. Че записах тая скапана специалност. Нека някой друг има жалката фантазия 'да помага на хората', не искам да съм част от света на медицината. Не искам и не ме интересува какви бацили има, колко милиграма контрастна материя се влива в хората, какво имат под кожата и какъв е броя на левкоцитите им. Не ми пука за всичко това, не искам да съм част от него. Не искам да знам какво става, защото не искам да живея в страх. Както казва едно много уважавано от мен човече: "За да е щастлив човек не трябва ясно да съзнава какво яде, какво пие и какво диша." Не знам защо изписах всичкото това тук.

Еми те повечето хора записват медицина с идеята, че един ден ще взимат милиарди :( болни амбиции

PainMonopoly
04-25-2012, 23:09
Щом си решил да учиш в чужбина, трябва да си бил наясно че ще ти спукат г*за :lol:

Така е, captain hindsight.

ledenakrasota
04-26-2012, 07:25
Щом си решил да учиш в чужбина, трябва да си бил наясно че ще ти спукат г*за :lol:

Зависи какво си решил да учиш навън, за да ти спукат г*за. Ако си добър с дадения език и нямаш затруднения с него по ученето, нямаш кой знае какви затруднения, но все пак зависи от специалността. :) Аз съм много доволна, че си останах у нас, въпреки, че ме бяха приели каквото желаех и то в страна, чийто език говорят сигурно 5000 души на кръст. :lol:

D1esel
04-26-2012, 09:35
Зависи какво си решил да учиш навън, за да ти спукат г*за. Ако си добър с дадения език и нямаш затруднения с него по ученето, нямаш кой знае какви затруднения, но все пак зависи от специалността. :) Аз съм много доволна, че си останах у нас, въпреки, че ме бяха приели каквото желаех и то в страна, чийто език говорят сигурно 5000 души на кръст. :lol:

коя пък е тази страна? Малта?

Concussion
04-26-2012, 10:15
Адски много съжалявам, че не съм на мястото на едно от тези презадоволени хлапета http://www.youtube.com/watch?v=b44ruo-W5jI&feature=related ...

D1esel
04-26-2012, 10:42
^ А ако беше, тогава какво?

assd
04-26-2012, 12:48
да, че ти прочетох темата///

Ewok
04-26-2012, 12:52
Грешен избор на училище.
Хубавото е, че е все още гимназия, и не е фатално.

EinGutesKind
04-26-2012, 15:16
Зависи какво си решил да учиш навън, за да ти спукат г*за. Ако си добър с дадения език и нямаш затруднения с него по ученето, нямаш кой знае какви затруднения, но все пак зависи от специалността. :) Аз съм много доволна, че си останах у нас, въпреки, че ме бяха приели каквото желаех и то в страна, чийто език говорят сигурно 5000 души на кръст. :lol:

Не, тук няма студенти и ги събират от кофите за боклук - точните думи на библиотекарката. А в чужбините като има, ги експлоатират както си искат ...

ohluv
04-26-2012, 16:50
Не, тук няма студенти и ги събират от кофите за боклук - точните думи на библиотекарката. А в чужбините като има, ги експлоатират както си искат ...

Как ги експлоатират ?

ledenakrasota
04-26-2012, 16:55
коя пък е тази страна? Малта?

Холандия. :lol:

Това за езика беше ирония. :? В Малта мога само да си мечтая да живея след около 10 години. :)

EinGutesKind
04-26-2012, 17:40
Как ги експлоатират ?

Карат ги да четат книги по цял ден, и за един изпит трябва да знаят толкова, колкото ние за цялото си следване :lol: