PDA

View Full Version : Моля дайте някав съвет :(



marin_9867
04-22-2012, 07:58
Добро утро на всички. И така по темата ! Трагнах с едно момиче което не обичам, но не мога да скасам с нея шото знам какво е гадно да те одрежат и все едно нищо е нямало пък и тя ме обича :X Не знам какво да правя Дайте някав съвет моля ви :(

horacio
04-22-2012, 08:07
Скъсай с нея докато е време и не продължавай да я залъгваш....

scandalousLady
04-22-2012, 08:09
Защо си тръгнал с нея като не я обичаш ? По-добре и кажи истината вместо да я лъжеш и да губиш ,както твоето така и нейното време!

a1a2b3v
04-22-2012, 08:26
Такова нещо като да отрежеш някого безболезнено няма. Но колкото по-навреме толкова по-добре. Иначе и даваш само напразни илюзии.

пAteNцЕ
04-22-2012, 08:31
много повече боли да те лъжат че си обичан отколкото да те зарежат
обясни й как стоят нещата и че не би искал да я лъжеш за чувствата си и не искаш да я нараниш

marin_9867
04-22-2012, 08:31
Не знам и аз защо, но някак нещо неми дава да скъсам с нея :X :( А как да го направя по - най заобиколения начин ?? :(

valdesbg
04-22-2012, 08:36
Отрежи си ритуално ташаците и и ги подари в кутийка. Явно е че не ги ползваш. Друго смислено нещо надали можеш да направиш.

SmilezZz
04-22-2012, 08:38
А тогава защо тръгна с нея , по дяволите?

Сложи края , докато не е станало късно. Не я самозалъгвай и не й давай празни надежди.

marin_9867
04-22-2012, 08:39
Ти добре ли си човек на почти 14 съм кво да трагна да еба всяка под камак и над камак ли ??? Ташаците няма да си режа :D Пък ако ще и 3 световна да стане :D

marin_9867
04-22-2012, 08:45
Щото тя ми каза, че се хванала на бас, че ще трагне с мен и ме помоли да трагнем за 2-3 дена после ми каза, че ме харесва и ми стана адски тъпо :X Пък и вече измислих идеалното решение как да скъсаме :( Ше ми е кофти, че разтройвам човек който има чуства към мен :X :(

valdesbg
04-22-2012, 08:48
Няма да ебеш никоя. Не заслужаваш даже разголен врат да гледаш.

Типично момичешко поведение имаш и си прекалено наивен за да вземеш адекватно решение. Хленчиш като момиче. Отделно че си се оставил да те въртят много яко. И вярваш на всяка глупост, която ти пелтечи момата.

Айде кажи ми от всичко до тук кое показва че си момче и заслужаваш ташаци?

marin_9867
04-22-2012, 09:14
Къде хленча само не разбрах ??? Кое ми е момичешкото поведение ??? Я ми кажи :) Това, че ме е жал за хората ли или ???

shmatarok
04-22-2012, 10:39
Лапешка работа.

Казваш й, че не я харесваш и т'ва е. Ще се сърди седмица/месец, ама после ще й мине, сигурно и тя е на твоите години и едва ли ще прави големи драми ;д

marin_9867
04-22-2012, 13:09
Хмм реших проблема моля да истриете темата :) Или да я заключите :)

пAteNцЕ
04-22-2012, 13:13
хах ми че как го реши бе нали беше задънена улица без изход?

blaaablaaablaaa
04-22-2012, 13:16
много повече боли да те лъжат че си обичан отколкото да те зарежат
обясни й как стоят нещата и че не би искал да я лъжеш за чувствата си и не искаш да я нараниш

+1 Просто не я залъгвай повече.

DisappointedDreamer
04-22-2012, 13:16
Добро утро на всички. И така по темата ! Трагнах с едно момиче което не обичам, но не мога да скасам с нея шото знам какво е гадно да те одрежат и все едно нищо е нямало пък и тя ме обича :X Не знам какво да правя Дайте някав съвет моля ви :(

Пише се:

трЪгнем
скЪсам
оТрежат

Как така тя те обича, след като се е хванала с теб, заради бас? Колко часа общо прекарахте заедно в тези 2-3 дена? Най-много 5? Дори не знаете значението на думата обич.


Отрежи си ритуално ташаците и и ги подари в кутийка. Явно е че не ги ползваш. Друго смислено нещо надали можеш да направиш.


Няма да ебеш никоя. Не заслужаваш даже разголен врат да гледаш.

Типично момичешко поведение имаш и си прекалено наивен за да вземеш адекватно решение. Хленчиш като момиче. Отделно че си се оставил да те въртят много яко. И вярваш на всяка глупост, която ти пелтечи момата.

Айде кажи ми от всичко до тук кое показва че си момче и заслужаваш ташаци?

Точно. Това, което валдес пропусна да спомене е, че цялата история е


Лапешка работа.

Типичи 14 годишни сте. Хванали са се на бас да ходят 2-3 дена. Бахти. А сега пък въпросната имала чувства. Уау, как успя да го разгадае? След като титлата "гаджета" застана пред имената им?

marin_9867
04-22-2012, 14:00
Вие сте баси хората :X Човек ве помоли за малак съвет а вие го нападате :X Заключете темата моля !!!!!

In*The*Face
04-22-2012, 14:11
Причината да те нападат е, че си още малък, но ще продължиш да правиш такива неща и след време, ако не получиш няколко груби мнения. Не си постъпил правилно, че си тръгнал с момиче, което има чувства към теб, без да можеш да отвърнеш на тях. Хубаво е, че ти е мъчно и не искаш да я нараниш, но трябваше да мислиш предварително, защото сега това е неизбежно. Малки сте още, ще й мине и утре ще си падне по друг. Дължиш й поне откровение. Кажи й, че не искаш да я лъжеш и нараняваш, но не изпитваш нищо специално към нея. Кажи й, че е страхотен човек и заслужава да е с някой, който ще отвърне на чувствата й. Признай, че вината е твоя, защото си и дал надежда, но не можеш да продължаваш да я лъжеш. Ти си момче. След време ще станеш мъж. Трябва да се научиш, че за съжаление и такива неща се налагат, колкото и да ни е неприятно.

DisappointedDreamer
04-22-2012, 14:14
Не те нападаме. Поправихме ти граматичните грешки ----> може би ти осигурихме по-добра оценка по български език и литература.
Много по-големи сме от вас, следователно по-зрели и по-опитни, и разяснихме ситуацията, стигайки до извода, че:

1. Тя няма как да те обича, след като се е хванала с теб заради един бас
2. Тя няма как да те обича само 2-3 дена, от които няколко само часа прекарани с теб
3. Не знаете значението на думите обич, тъй като и тя и ти ги употребявате
4. Никой зрял и добре мислещ човек не би се хванал с друг, заради един бас = лапешки истории

Да продължавам ли?

бтв, пише се малЪк

marin_9867
04-22-2012, 15:33
Еми извинявайте явно съм остнал с грешно впечетление :( Еми на мен една нейна приятелка ми каза, че ме харесва. Не знам да ли е истина или лъжа :X

marin_9867
04-22-2012, 15:45
Вие бяхте прави тя си призна !!! Хванала се е на бас, че ще трагне с мен и ще ходим възможно по - дълго !! А после излага, че ме харесва зада ходим възможно повече дори и накарала нейна приятелка да ми пише, че ме харесва :X И моята постъпка не е добра ама и нейната не е кой знае колко добра :X Благодаря ви на всички задалжен съм ви хора :*

DisappointedDreamer
04-22-2012, 15:52
трЪгне
излЪга
за да - две отделни думи
задЪлжен

Айде, със здраве и престанете с тези детски истории.

valdesbg
04-22-2012, 15:55
Споко.. следващия път пак ще клъвнеш. Може би друго ще ти е оправданието, ама..