PDA

View Full Version : женски номера :)



kristal4ee
04-22-2012, 08:16
може да ви изглежда странно, но исам да ви попитам какви номера да правя на един мъж.. давайте предложения примерно да закъснея на среща, да не си вдигам телефона .. неща които биха го издразнили, но и биха събудили любопитство, интерес ??

a1a2b3v
04-22-2012, 08:24
Що пък ти е да му правиш номера? Не виждам смисъл ако харесваш някого да се правиш на каквато не си... Би ли ми обяснила каква е логиката?

пAteNцЕ
04-22-2012, 08:33
това с закъсняването за срещи и невдигането на телефона е много тъпо и по-скоро би ядосала момчето и то да се откаже да те сваля отколкото да го възбуди и да полудее по теб
доста детински

valdesbg
04-22-2012, 08:35
Почни да се занимаваш просто с батковци, а не с мъже. Там номерата ще вървят.

При мъжете ако почнеш да играеш номерца ще ти бият шута много бързичко.

kristal4ee
04-22-2012, 08:36
ми как да ви обясня искам да се почувства зле, пренебрегнат ..

a1a2b3v
04-22-2012, 08:39
ми как да ви обясня искам да се почувства зле, пренебрегнат ..

Да ама какво печелиш с тази работа? Ако искаш да го издразниш най-лесното е да флиртуваш с некви пред очите му ама няма смисъл и това се опитвам да ти обясня. Кво ти е направило момчето?

kristal4ee
04-22-2012, 08:39
а също искам да ви попитам и ще съм ви много благодарна ако ми отговорите ! примерно като излезнеме и всичко върви много добре доста време сме заедно.. и като се прибереме, после няколко дена не ме търси? каква може да е причината?

SmilezZz
04-22-2012, 08:39
ми как да ви обясня искам да се почувства зле, пренебрегнат ..

Каква е логиката? Какъв е смисъла?

Харесваш ли го?

Ако да - тогава какъв е смисъла от тия номерца, които най - вероятно ще го издразнят и ще го накарат да спре да ти обръща внимание.

Мдаа..

На тебе би ли ти било приятно да ти правят така? Отговори си и тогава прави, каквото и да е било.

a1a2b3v
04-22-2012, 08:44
а също искам да ви попитам и ще съм ви много благодарна ако ми отговорите ! примерно като излезнеме и всичко върви много добре доста време сме заедно.. и като се прибереме, после няколко дена не ме търси? каква може да е причината?


Мии може да е зает с нещо а и това, че сте излизали не значи, че трябва да излизате всеки ден. Нормално е да си има приятели и да излиза и с тях. Има си личен живот момчето. Ако толква ти се излиза с него поемаш ти инициативата.

kristal4ee
04-22-2012, 08:47
така си е да ! но все пак ако обичаш някой истински би искал да прекарваш цялото си време с него както аз искам :х не знам какво да си мисля вече ;с

valdesbg
04-22-2012, 08:49
Прекалено незряла си за сериозни отговори. Детинско поведение тип "Ето ти куклите, да си ми парцалките". Единствения ми съвет вече ти го дадох.

пAteNцЕ
04-22-2012, 08:53
Прекалено незряла си за сериозни отговори. Детинско поведение тип "Ето ти куклите, да си ми парцалките". Единствения ми съвет вече ти го дадох.

мм дам както казах и аз в горния си пост детинско е това!
какво печелиш наистина? като толкова го обичаш хвани го покани но честно казано е по-добре и двамата да не сте постоянно залепени един за друг и всеки да си има свободата да излиза където си иска

TheBeliever
04-22-2012, 08:58
Обичаш го, пък искаш да се чувства зле и се чудиш какви глупави номера да му въртиш? Лапешки истории.

kristal4ee
04-22-2012, 09:00
ехх да прави сте .. но ми липсва ако не го видя ;с

jghgh
04-22-2012, 09:03
така си е да ! но все пак ако обичаш някой истински би искал да прекарваш цялото си време с него както аз искам :х не знам какво да си мисля вече ;с



това не е вярно
това е обсебващо нездраво отношение към "любовта".

draid
04-22-2012, 09:09
Че ако има нещо дето да мразя толкова много, то това е да ми закъсняват за среща. Има едни приемливи 5 минутки, ама от горе на това време ми бърка в червата. Ако смяташ да правиш някакви номера, най-много да те зареже и да си хване пътя.

SisiStrange
04-22-2012, 09:53
Че ако има нещо дето да мразя толкова много, то това е да ми закъсняват за среща. Има едни приемливи 5 минутки, ама от горе на това време ми бърка в червата. Ако смяташ да правиш някакви номера, най-много да те зареже и да си хване пътя.
Абсолютно. Аз също ужасно мразя да ми закъсняват.

Номерца няма. Единственото, което може да те направи желана, е да си приятна компания.

babity
04-22-2012, 10:27
Просто бъди приятна компания, при мъжете номерата не вървят... буу хуу! Направо... почвам да се изнервям колко много неща се казват само на теория... : x

shmatarok
04-22-2012, 10:34
Омг, напоследък процентът на подобни индивиди с подобни глупави въпроси рязко е скочил нагоре х.х

Горкото момче... 8-)

IvanPetkov23
04-22-2012, 11:17
Ти си кучка, гръмни се.

Hilary_
04-22-2012, 11:59
хахаха номерца да му правиш .. :D:D и за чий си решила, че трябва?

Chacho
04-22-2012, 12:02
Ако ти бех баща, щех да ти бия два шамара и никви джобни 2 седмици.

DisappointedDreamer
04-22-2012, 12:03
Обичаш го, пък искаш да се чувства зле и се чудиш какви глупави номера да му въртиш? Лапешки истории.


Прекалено незряла си за сериозни отговори. Детинско поведение тип "Ето ти куклите, да си ми парцалките".

Точно. Той ме ощипа, и аз ще го ощипа. Той целуна друга, и аз ще целуна друг. Порасни.

In*The*Face
04-22-2012, 12:13
Ако си на 12 бих ти отговорила така - не е нуждо да дразниш момченцата, за да бъдеш готина в очите им. Бъди естествена, не се срамувай, не се дръж и надуто. Но понеже едва ли си толкова малка, може би 1-2-3 години повече отговора е друг. Порастни! Първо със сигурност не го обичаш, а и той теб. Не за друго, а защото нямате вързка, а нормални взаимоотношения може би примесени с флирт. К*рвенските номера не са приятни на никого. Няма значение на колко години си ти и на колко е той. След като си изкарвате приятно заедно, потърси го ти. Или като се прибереш му напиши "беше ми приятно, чакам с нетърпение да се видим отново". Но да искаш да накараш някого да се чувства зле, понеже си си вкарала някакъв филм в главата е колкото просташко, толкова и неадекватно. Ако го харесваш, покажи му го и го накарай да те харесва, но такава каквато си, а не каквито са каките по колежансите филмчета.

Eclipsercho
04-22-2012, 13:05
Омг, напоследък процентът на подобни индивиди с подобни глупави въпроси рязко е скочил нагоре х.х

Горкото момче... 8-)

+1

Kids these days..

ledenakrasota
04-23-2012, 11:51
Флиртувай и не прави глупости. :?

lovelysister
04-23-2012, 15:22
седни си на гъза и не дразни тигрите, да не те драскат после