PDA

View Full Version : Не ме обича вече



make_me_love_you
04-22-2012, 09:02
Ами това е..с приятеля ми имахме връзка от година и 9 месеца. Преди 5 месеца бяхме се разделили за малко с обяснения от негова страна, че нищо не е същото като в началото. Всъщност не беше така, а причините бяха съвсем други,свързани със заминаваме. След около месец се събрахме и всичко беше наред, до скоро. Заяви ми, че не ме обича както преди, всичко било по навик. Доста ми е трудно да го повярвам и да го приема. Знам, че съм виновна аз, наистина се промених, но в една връзка имаа 2ма човека.. Не знам защо пускам тази тема. Може би да споделя или да поискам съвет, дали има смисъл да се боря за любовта му. Чувствам се ужасно, защото още го обичам, а връзката ни беше от разстояние и не знам кога ще го видя пак. (преди се виждахме събота и неделя и през целите ваканции).
Благодаря, че отделихте време да го прочетете :]

Lincheto
04-22-2012, 09:19
Какво означава да се бориш за любовта на някого, .. който просто не те обича вече? Оттегляш се и горе главата.

ledenakrasota
04-22-2012, 09:24
Какво означава да се бориш за любовта на някого, .. който просто не те обича вече? Оттегляш се и горе главата.

+

Просто е гледал как да те отреже без да те нарани за мен. Връзка от разстояние не е връзка , миличка. :) Изживей си пълноценно живота. :)

make_me_love_you
04-22-2012, 09:47
Ами да, но никога не е било проблем разстоянието. Просто ми е много трудно, защото все пак почти 2 години не е малко време..нямам желание за нищо и само това мисля.. не знам как трябва да постъпя, дали да му отговарям като ми пише или звънне, дали да го игнорирам напълно...

SisiStrange
04-22-2012, 09:50
Насила хубост не става.

ledenakrasota
04-22-2012, 09:52
Ами да, но никога не е било проблем разстоянието. Просто ми е много трудно, защото все пак почти 2 години не е малко време..нямам желание за нищо и само това мисля.. не знам как трябва да постъпя, дали да му отговарям като ми пише или звънне, дали да го игнорирам напълно...

Щом той е поискал да се разделите, защо те търси? Не си ли му казала, че това ти действа зле. Все пак той те е скъсал. :?

SmilezZz
04-22-2012, 10:33
Няма смисъл да даваш всичко от себе си за човек, който не те обича вече. Безсмислено и болезнено, не си го причинявай повече. Щом нещата не са същите, щом я няма тръпката и любовта, щом всичко е по навик - трудно биха се оправили нещата, почти невъзможно. Пък и връзките от разстояние са трудна работа, и виждаш как в повечето пъти свършват.

Насила хубост не става, миличка. Две години не са малко, но вече няма какво да правиш. Игнорираш го, преставаш да го търсиш и си продължаваш да живееш живота с високо и гордо вдигната глава.

make_me_love_you
04-22-2012, 11:03
Taка е. Знам, че сте прави, но просто не исках..Все пак, ако ни е писано да сме заедно, все ще се срещнем някой ден. Никой не знае какво му е подготвила съдбата...
Благодаря ви, че все пак ме посъветвахте :)

DisappointedDreamer
04-22-2012, 12:26
Какво означава да се бориш за любовта на някого, .. който просто не те обича вече? Оттегляш се и горе главата.

Точно. Няма как да втълпиш своята любов в него. Младежът очевидно вече е решил, че не иска да бъде с теб. Продължи напред.

Eclipsercho
04-22-2012, 13:02
Няма смисъл, пък и ти го каза - в една връзка има Двама.. Щом ти е казал това, той е взел своето решение.. Спри да го търсиш и ограничи мислите си за него, ще ти е по-лесно да го забравиш..