PDA

View Full Version : На горещия стол е bubkaa93 !



xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 11:00
така... нека почне задаването на въпроси !
кой ти е най-противния потребител тука ? :D
най-тъпия раздел ? :D

bubkaa93
04-22-2012, 11:01
не не никой не казал,че искам да седна на тоя стол ;D

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 11:02
ааааааа секи ше мине под ножа няма такива 8-):lol: отговаряй честно :D

bubkaa93
04-22-2012, 11:03
до утре сутринта съм ;D
ае давайте и внимавайте,какво ме питате ;D

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 11:03
аз питах в първия пост :lol:

bubkaa93
04-22-2012, 11:06
така... нека почне задаването на въпроси !
кой ти е най-противния потребител тука ? никой не ми е противен,но се правят на много интересни ;D
най-тъпия раздел ? в момента кофата и фъна ;d
май само ти ще ми задаваш въпроси ;D

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 11:08
нали това искаше :lol::lol:
запознавала ли си се с някой в нета, и после да си излизате заедно :D

bubkaa93
04-22-2012, 11:13
Да запознавала съм се хора в нета и сме излизали,ни винаги вземам някоя приятелка с мен изпитвам страх и срам ;D

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 11:15
1. Най-интересен потребител?
2. Смяташ ли, че повечето потребители са такива и в живота?
3. С кой би искала да се видиш на живо?
4. Смяташ ли, че можеш да дадеш компетентни мнения в раздел Секс и Любов?
5. Била ли си истински влюбена някога?
6. Смяташ ли, че имаш богат опит в секса?
7. Ако можеше да върнеш времето назад, едно нещо, което би искала да промениш?
8. Къде ще учиш, след като завършиш?
9. Любимо място/кафе във Варна?
10. Къде учиш, ако не е тайна?

После още. :)

bubkaa93
04-22-2012, 11:24
1. Най-интересен потребител? преди имаше доста интересни личности в форума,но сега нямам най-интересен потребител
2. Смяташ ли, че повечето потребители са такива и в живота Не
3. С кой би искала да се видиш на живо? с доста хора от форума
4. Смяташ ли, че можеш да дадеш компетентни мнения в раздел Секс и Любов? да
5. Била ли си истински влюбена някога? била съм
6. Смяташ ли, че имаш богат опит в секса? не
7. Ако можеше да върнеш времето назад, едно нещо, което би искала да промениш? държанието ми към близките ми
8. Къде ще учиш, след като завършиш? ще видите .. ще ви кажа ;d
9. Любимо място/кафе във Варна? нямам любимо кафе във Варна,но доста често ходя на Явор,а любимото ми място е Морската градина
10. Къде учиш, ако не е тайна? в училище ..

После още. :)

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 11:33
1. Снимка ще дадеш ли?
2. Ако не, какъв цвят ти е косата? Висока ли си?
3. Често ли се лигавиш или по-скоро си сериозна?
4. Имаш ли приятел в момента?
5. Най-дългата ти връзка?
6. Какво мислиш за хората, които заминават в чужбина да учат/работят? Ти би ли искала да заминеш?
7. Отношенията ти с майка ти добри ли са? Споделяш ли и всичко? Извинявай за личният въпрос, но смяташ ли, че ако беше пълно семейството ти (говоря за баща) щеше да бъдеш така близка с майка си? /Питам, защото съм на същото положение/

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 11:35
Какво ще направиш ако заседнеш с някой супер як непознат в асансьор за няколко часа :lol:
Би ли дала пари на просяци ?
Обичаш ли животните ? имаш ли домашeн любимец ? любимо животно ?
единачка ли си или винаги обичаш да си заобиколена от хора ?
най-голямата ти мечта ?

bubkaa93
04-22-2012, 11:44
1. Снимка ще дадеш ли? ммм не
2. Ако не, какъв цвят ти е косата? Висока ли си? в момента е кестенява около 1.70 съм висока
3. Често ли се лигавиш или по-скоро си сериозна? и двете зависи в,каква ситуация съм
4. Имаш ли приятел в момента? не
5. Най-дългата ти около 2 години
6. Какво мислиш за хората, които заминават в чужбина да учат/работят? Ти би ли искала да заминеш? Там имаш по-големи шансове да се реализираш .. Да бих искала да занима в чужбина
7. Отношенията ти с майка ти добри ли са? Споделяш ли и всичко? Извинявай за личният въпрос, но смяташ ли, че ако беше пълно семейството ти (говоря за баща) щеше да бъдеш така близка с майка си? /Питам, защото съм на същото положение/ Да,добри ми са отношенията с нея,но не и споделям,абсолютно всичко премълчавам си някои неща.Едва ли щях да съм толкова близка с нея.

bubkaa93
04-22-2012, 11:50
Какво ще направиш ако заседнеш с някой супер як непознат в асансьор за няколко часа :lol: нямам представа,но сигурно ще разговаряме докато оправят асансьор
Би ли дала пари на просяци ? давала съм пари и храна
Обичаш ли животните ? имаш ли домашeн любимец ? любимо животно ? не обичам животните ;d При баща ми котка,а при майка ми куче. Нямам любимо животно ;d
единачка ли си или винаги обичаш да си заобиколена от хора ? заобиколена от хора
най-голямата ти мечта ? меня си мечтите

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 11:53
1. Каква е най-силната ти черта от характера, според теб? А според другите?
2. А най-слабата?
3. Какво смяташ, че забелязват у теб хората, и по-точно мъжете?
4. Какъв трябва да е един мъж?
5. Както забелязваш ти в един мъж на първа среща?
6. Когато излизаш с момче, какво очакваш от срещата? А минава ли всъщност какво си очаквала и си искала?
7. Разочароваш ли се често?
8. Какво те дразни в една жена най-често?
9. Имаш ли истински приятели или по - скоро повече познати?
10. Как се разбираш с класа ти?

bubkaa93
04-22-2012, 12:26
1. Каква е най-силната ти черта от характера, според теб? А според другите? лесно се сприятелявам,искрена и добра с близките ми
2. А най-слабата? мога да избухна много лесно и понякога ставам болезнено искрена
3. Какво смяташ, че забелязват у теб хората, и по-точно мъжете? външността и характера ми
4. Какъв трябва да е един мъж? Един мъж трябва да е красив,отговорен,добър и задължително трябва да има самочувствие,но не до небесата разбира се
5. Както забелязваш ти в един мъж на първа среща? усмивката и очите
6. Когато излизаш с момче, какво очакваш от срещата? А минава ли всъщност какво си очаквала и си искала? всичко можеш да очакваш,ако не познаваш момчето ;d не винаги минава така,какво съм искала
7. Разочароваш ли се често? да
8. Какво те дразни в една жена най-често?Олющеният маникюр,мазната коса,евтиното излъчване,прекалено тънки вежди,жълти зъби,косми по тялото,мазна кожа цял ден мога да ти изреждам ;D
9. Имаш ли истински приятели или по - скоро повече познати? имам истински приятели,но и много познати
10. Как се разбираш с класа ти? много добре се разбирам с класа си имам един невероятен и добър клас и не искам да се разделяме никога,но идва момента ;s

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 13:22
1. След среща, какво си мислиш най-често? Обвиняваш ли се по някакъв начин, че не си се представила, както трябва? Обаждаш ли се първа след среща?
2. Как се носиш най-често? По спортно или по скоро официално? Може и снимка.
3. Как се поддържаш външно? Някакви специално процедури правиш ли си?
4. На солариум ще ходиш ли за абитуриентската?
5. Можеш ли да плуваш?
6. Както пишеш така във форум, споделял/а ли си много на някой? Искам да кажа, лесно ли се доверяваш на непознати?
7. В какво се изразява добротата ти към хората и къде ти е границата?
8. Креативна личност ли си?
9. Романтична ли си?
10. А чувствителна? Случвало ли се е да плачеш, докато вървиш?
11. До колко можеш да се отдадеш на един човек и смяташ ли, че любовта е сляпа?

П.П По - нататък ще пратиш снимки от абитуриентската ти, налииии? :)))

bubkaa93
04-22-2012, 13:42
1. След среща, какво си мислиш най-често? Обвиняваш ли се по някакъв начин, че не си се представила, както трябва? Обаждаш ли се първа след среща? не се обвинявам,аз нито звъня,нито пиша първа ;d
2. Как се носиш най-често? По спортно или по скоро официално? Може и снимка. спортно-елегантно
3. Как се поддържаш външно? Някакви специално процедури правиш ли си? Нищо специално не правя,защото не ми е нужно за сега. Специални процедури само на кола маска. ;d
4. На солариум ще ходиш ли за абитуриентската? да ходя не само заради бала
5. Можеш ли да плуваш? г/д
6. Както пишеш така във форум, споделял/а ли си много на някой? Искам да кажа, лесно ли се доверяваш на непознати? на Иван съм казвала доста неща,но не споделям много по принцип
7. В какво се изразява добротата ти към хората и къде ти е границата?
8. Креативна личност ли си? da
9. Романтична ли си? понякога
10. А чувствителна? Случвало ли се е да плачеш, докато вървиш? доста съм чувствителна,но не го показвам
11. До колко можеш да се отдадеш на един човек и смяташ ли, че любовта е сляпа? да

П.П По - нататък ще пратиш снимки от абитуриентската ти, налииии? можее ;d даа:)))

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 13:55
1. Може ли да ми пратиш твоя снимка на лично?
2. С каква цел се регистрира в този форум? Искаше да поискаш съвет или по-скоро да даваш?
3. Срамежлива ли си?
4. Мислиш ли, че повечето неща, които казваш тук, ще можеш да ги кажеш и на живо?
5. Харесва ли благотворителността, участваш ли някъде, ако не, би ли?
6. Гримирваш ли се всеки ден (под грим може и само спирала), правиш ли си косата по някакъв начин?
7. с рейс ли пътуваш до училище или пеша?
8. На дискотеки ходиш ли?
9. А на домашно?
10. Държиш ли на алкохол и напиваш ли се?
11. Коя игра от детството би играла отново?
12. Ходиш ли си на село?
13. Запазила ли си си приятелството с някое момче/момиче от детството?
14. Какво мислиш за запознанствата по Интернет?
15. Ходила ли си на форумни срещи? А би ли искала да отидеш? И ако има във Варна, ще се отзовеш ли?

Засега толкова, че заминавам.хахаха Хубав ден, Бубке. ;)

bubkaa93
04-22-2012, 14:13
1. Може ли да ми пратиш твоя снимка на лично? голям инат си обаче ами ако ме е срам или не искам :lol:
2. С каква цел се регистрира в този форум? Искаше да поискаш съвет или по-скоро да даваш? охоо доста отдавна беше това може би преди 4-5 години търсих нещо за училище и случайно попаднах на форума и тогава се регистрирах ;d Никога не съм искала съвет във форума
3. Срамежлива ли си? Понякога съм много срамежлива
4. Мислиш ли, че повечето неща, които казваш тук, ще можеш да ги кажеш и на живо? Да
5. Харесва ли благотворителността, участваш ли някъде, ако не, би ли? Да харесвам благотворителността... Давала съм пари за благотворителност
6. Гримирваш ли се всеки ден (под грим може и само спирала), правиш ли си косата по някакъв начин? Гримирвам се кога излизам навън т.с. всеки ден. Косата я изправям и къдря,но преди няколко дни стана един инцидент с пресата ми за изправяне и в момента само я къдря
7. с рейс ли пътуваш до училище или пеша? зависи,ако съм при баща ми пеша,ако съм при майка ми с автобус или кола ;d
8. На дискотеки ходиш ли? Да,но друго е да си на домашно ;d
9. А на домашно? Да !
10. Държиш ли на алкохол и напиваш ли се? Не държа на алкохола и гледам да не прекалявам с него,защото отстрани е много смешно
11. Коя игра от детството би играла отново? всяка една
12. Ходиш ли си на село? през лятото и то само заради морето ;d
13. Запазила ли си си приятелството с някое момче/момиче от детството? Да !
14. Какво мислиш за запознанствата по Интернет? Трябва да се внимава,защото можеш да си изпатиш много
15. Ходила ли си на форумни срещи? А би ли искала да отидеш? И ако има във Варна, ще се отзовеш ли? не съм ходила,но бих искала да отида ;d Зави си,ако има хора който ме карат да се чувствам зле едва ли

Засега толкова, че заминавам.хахаха Хубав ден, Бубке. ;) Чао !

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 16:41
какво би си купила първо ако намериш 1 000 000 евро ?
ако намериш портмоне и знаеш на кой и би ли го върнала ?
крала ли си нещо ?
кво обичаш да си купуваш най-много ?
най-скъпото нещо което си си купувала ?
пробвала ли си леки наркотици и ако да кви ?
къде искаш да живееш ?

bubkaa93
04-22-2012, 16:50
какво би си купила първо ако намериш 1 000 000 евро ? ще си направя екскурзия
ако намериш портмоне и знаеш на кой и би ли го върнала ? да,бих го върнала
крала ли си нещо ? от майка ми цигари
кво обичаш да си купуваш най-много ? не знам,но може би кола и ягодки
най-скъпото нещо което си си купувала ? не знам,кое най-скъпото нещо,което съм си купувала
пробвала ли си леки наркотици и ако да кви ? да,пушила съм само трева
къде искаш да живееш ? в Париж ;d

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 17:39
Хахах това чао накрая звучеше като " Махай се и стига си ме разпитвала". Иначе инат съм, интересно ми е да те видя. Дори на живо ще ми е интересно. Но щом се притесняваш, няма проблем, не държа. :)

bubkaa93
04-22-2012, 17:41
Не съм искала да бъда груба ;*

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 17:44
И така де:
1. Смяташ ли, че рано започна секса? Би ли искала да беше изчакала?
2. С точният човек ли беше?
3. Кое е по-добре - да го направиш с някого, с когото ходиш и харесваш или просто с някой, колкото да си направиш сефтето?
4. Отдаваш ли се изцяло?
5. Изневерявала ли си? Ако не, би ли?
6. Колко време смяташ, че е редно едно момче да чака едно момиче?
7. Най-романтичните и искрени думи, които са ти казвали?
8. Серенада правили ли са ти?
9. Кое смяташ за непристойно, за нагло и безскрупулно?
10. Кое прави едно момиче "курва"?
11. Кои неща са под твоето достойнство?
12. Какво не би направила с леглото?
13. Фетиш?
14. BDSM приключения?
15. Кое нещо смяташ, че прави момичето жалко? Кое държание, кои действия?

Като си казала да е интересно. Айде ако искаш ще спирам.

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 17:44
то и аз искам да я видя :D

bubkaa93
04-22-2012, 17:54
Хахах това чао накрая звучеше като " Махай се и стига си ме разпитвала". Иначе инат съм, интересно ми е да те видя. Дори на живо ще ми е интересно. Но щом се притесняваш, няма проблем, не държа. :)
Щом съм седнала значи искам да ме разпитвате. Щом не искам да кача снимка във сайта значи има някаква причина. :)
Не мисля,че трябва да се заяждаме нали ? Пък и аз сравнявам форума с преди някой като кажа не по какъвто и да е въпрос,, му уважават мнението и горещите столове бяха,къде къде по-интересни.

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 18:06
Аз не се заяждам, миличка. Изобщо дори, както казах, щом не искаш, добре, няма проблем. Столовете бяха по-интересни, да. А и аз не съм дала идеята, просто видях, че те пита Иван, и предложих да се направи нещо такова. И аз не обичам да ме разпитват много и за някой неща, режа. Иначе и аз съм съгласна, че форума беше по-хубав. Както и да е. Ако искаш отговаряй, ако искаш, недей. :)

xXxAngerfisTxXx
04-22-2012, 18:12
искам аз да седнаааа счупете ма от въпроси !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

bubkaa93
04-22-2012, 18:26
И така де:
1. Смяташ ли, че рано започна секса? Би ли искала да беше изчакала? Не
2. С точният човек ли беше?да
3. Кое е по-добре - да го направиш с някого, с когото ходиш и харесваш или просто с някой, колкото да си направиш сефтето? с човек,когото харесвам
4. Отдаваш ли се изцяло?да
5. Изневерявала ли си? Ако не, би ли? ...
6. Колко време смяташ, че е редно едно момче да чака едно момиче? няма да е чака вечно ;d
7. Най-романтичните и искрени думи, които са ти казвали? никога не са ми казвали,кой знае какви романтични думи,но едно Обичам те ми е съвсем достатъчно
8. Серенада правили ли са ти? не ;д
9. Кое смяташ за непристойно, за нагло и безскрупулно?
10. Кое прави едно момиче "курва"? За мен курва означа жена,която спи за пари или с чужди мъже
11. Кои неща са под твоето достойнство? Лицемерието и лъжата
12. Какво не би направила с леглото? ...
13. Фетиш? нямам
14. BDSM приключения? не
15. Кое нещо смяташ, че прави момичето жалко? Кое държание, кои действия? Жена,която прави секс за пари е много жалка

Като си казала да е интересно. Айде ако искаш ще спирам.

bubkaa93
04-22-2012, 18:31
Аз не се заяждам, миличка. Изобщо дори, както казах, щом не искаш, добре, няма проблем. Столовете бяха по-интересни, да. А и аз не съм дала идеята, просто видях, че те пита Иван, и предложих да се направи нещо такова. И аз не обичам да ме разпитват много и за някой неща, режа. Иначе и аз съм съгласна, че форума беше по-хубав. Както и да е. Ако искаш отговаряй, ако искаш, недей. :)
Нека само да не се караме,не ми приятно :)

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 19:35
Аз мога ли да продължавам с въпросите или вече прехвърли щафетата на Иван?

nIkEnCeTy_bE
04-23-2012, 08:14
Ами добре.

1. Какво мислиш за хората от Фън-а?
2. Какво ти допада в характера на Иван, съответно и на останалите?
3. Какво не можеш да простиш?
4. Близка ли си с роднините си?
5. Брат/сестра?

bubkaa93
04-23-2012, 08:22
Ами добре.

1. Какво мислиш за хората от Фън-а? пекани са ;d
2. Какво ти допада в характера на Иван, съответно и на останалите? не ми харесва изцяло характера на Иван,но той добър и ме изслушва ... за другите не мога да кажа нищо,защото не ги познавам повечето
3. Какво не можеш да простиш? не мога да простя,ако ме излъжат
4. Близка ли си с роднините си? да
5. Брат/сестра? нямам

nIkEnCeTy_bE
04-23-2012, 08:25
1. дали добротата на човек му помага повече или му пречи? Смяташ ли, че заради добротата на човек му се качват на главата и точно заради тази доброта той не може да се откаже и да отстои мястото си?
2. Най-скъпият подарък, който да ти купували?
3. Къде ти е най-хубаво да те целуват?
4. Какво искаш точно сега?
5. За какво мечтаеш?
6. Какъв е идеалът ти за външен вид на мъж? /може снимка/

bubkaa93
04-23-2012, 08:40
1. дали добротата на човек му помага повече или му пречи? Смяташ ли, че заради добротата на човек му се качват на главата и точно заради тази доброта той не може да се откаже и да отстои мястото си? Помага му. Да понякога му се качват на главата,но въпреки това той може да отстоява мястото си
2. Най-скъпият подарък, който да ти купували? всеки един подарък,който са ми подарявали за мен е много скъп
3. Къде ти е най-хубаво да те целуват? по вратлето и по гърба
4. Какво искаш точно сега? да спа ;d
5. За какво мечтаеш? за много неща
6. Какъв е идеалът ти за външен вид на мъж? /може снимка/ Нямам един точно определен идеал за мъж не ми се търси снимка в момента ;d
............................

nIkEnCeTy_bE
04-23-2012, 09:06
1. Какво прави един човек опитен?
2. Смяташ ли, че секса те прави опитен и смяташ ли, че тези, които са правили секс, знаят за всичко за живота?
3. Кога можеш да споделиш на човек? т.е какво в характера му те подтиква да му споделиш?
4. Пазиш ли си снимки на бивши?
5. Имаш ли фейсбук? С какво допринася фейсбук-а?
6. Изнервяш ли се често?
7. Псуваш ли?
8. Какво е непристойно за една жена? /може би съм те питала/
9. Кога се отпускаш пред един мъж и какво не би направила пред него?
10. Би ли яла чесън/лук примерно на вечеря и след това да легнеш с приятелят си?

bubkaa93
04-23-2012, 17:35
1. Какво прави един човек опитен? Когато е добър в това,което прави ...
2. Смяташ ли, че секса те прави опитен и смяташ ли, че тези, които са правили секс, знаят за всичко за живота? Да,секса те прави опитен,но това не означава,че знаеш всичко за живота
3. Кога можеш да споделиш на човек? т.е какво в характера му те подтиква да му споделиш? трябва да го опозная много добре и след това мога да споделя с него
4. Пазиш ли си снимки на бивши? общи пазя
5. Имаш ли фейсбук? С какво допринася фейсбук-а? Да имам. С нищо не ми допринася
6. Изнервяш ли се често? не
7. Псуваш ли?не
8. Какво е непристойно за една жена? /може би съм те питала/ Да,питала си ме :)
9. Кога се отпускаш пред един мъж и какво не би направила пред него? Трудно се отпускам пред мъжете,но когато се отпусна ... ;dd
10. Би ли яла чесън/лук примерно на вечеря и след това да легнеш с приятелят си? Не,но аз по принцип не ям чесън и лук,защото не обичам ;d
....................................

nIkEnCeTy_bE
04-23-2012, 17:42
1. Говориш ли бързо, когато си притеснена?
2. И ако не, какво правиш, когато си изнервена?
3. Често ли се депресираш и можеш ли от една песен?
4. Може ли човек да разбере какво мислиш, какво чувстваш? Т.е предсказуема ли си?
5. Колко най-дълго са те чакали? /за среща/
6. Колко би изтърпяла ти да чакаш?
7. И смяташ ли, че една жена да закъснява е задължително и така ще е по-желана?
8. В кои случаи нямаш търпение?
9. Кое може да те накара да чакаш едно момче?

bubkaa93
04-23-2012, 18:01
1. Говориш ли бързо, когато си притеснена? понякога
2. И ако не, какво правиш, когато си изнервена? треперя ..
3. Често ли се депресираш и можеш ли от една песен? не и не
4. Може ли човек да разбере какво мислиш, какво чувстваш? Т.е предсказуема ли си? не
5. Колко най-дълго са те чакали? /за среща/ оо не знам,колко са ме чакали най-дълго,но ми се е случвало да закъснявам ;d
6. Колко би изтърпяла ти да чакаш? не знам,но няма да е много
7. И смяташ ли, че една жена да закъснява е задължително и така ще е по-желана? Нито е задължително,нито ще означава,че по-желана. ;d
8. В кои случаи нямаш търпение? В моменти е които се чувствам ужасно и точно тогава нямам търпение това да отмине
9. Кое може да те накара да чакаш едно момче? Единственото нещо,което ще ме накара да чакам едно момче е ако го обичам ..
........................

nIkEnCeTy_bE
04-23-2012, 18:10
1. Влюбвала ли си се?
2. Кога се влюбваш? Кои действия, кои признаци?
3. Какво означава любовта? Кога човек обича?

bubkaa93
04-23-2012, 18:34
1. Влюбвала ли си се? да
2. Кога се влюбваш? Кои действия, кои признаци? Влюбваш се без да искаш ... чувстваш пеперудки в стомаха :lol:
3. Какво означава любовта? Кога човек обича? Не мога да дам точно определение,но е чувство на щастие при присъствието на любимия до теб
..................

alchy
05-09-2012, 09:02
Да ъпнем малко темата ^^

1. Къде смяташ да влезеш след 12 клас?
2. Какво те влече, какво искаш да учиш?
3. Имах ли хоби> Какво е то?
4. Какво гледаш в едно момче?
5. Коя е най-голямата ти грешка?
6. Харесва ли ти града в който живееш?

bubkaa93
05-09-2012, 11:19
Съжалявам,но вече не съм на стола :)

alchy
05-09-2012, 12:06
Модераторите да закриват темата тогава.. не знаех :P