PDA

View Full Version : какво да правя?



nikityyy1
04-22-2012, 13:26
Здравейте!Аз съм почти на 17...та преди малко повече от 1меесец започах да си пиша с едно момче по фейсбук(той е от моето училище, но сме ралични смени и е 1 година по - голям от мен (аз съм 10-тир а той 11-ти клас)).Писахме си почти всяка вечер и наистина ми влезе в главата.Ето го и проблемът:сега пролетната ваканция не се бяхме чували и няколко една по-ксно гледам, че пеше обвързанр но не пишеше с кого.Писах му същата вечер нали, разговорчета а-у, докато той не ми се похвали,че е обвързан съм, при което аз стоях като гръмната.2 минути по-късно ми написа кога сме щели да ходим да снимаме(понеже за да илезем един път му казах, че няма с кого да ходя дя поснимам навън, защото е много хубаво и зеленор та той ми каза да взема него, а аз казах айде де, но той ми каза, че ме можел и сме щели да излезем следващата седмица.Точно тогава беше седмицата, в която не си бsхме писали въобще и нищо не стана).На следващия ден му писах да ходим да снимаме следващия ден той ми отговори и понеgе имахме спортен ден(аз не ходих) и му казах, че няма да ходя и ще ходя следобед да снимам, ако ходя.Отговорът му беше ;х , понеже съм инат и не му написах нищо повече.Сега наистина много се чудя какво да правя, някои ми казват да се откажа от него, други казват да правя каквото мисля за най-добре и пенеже не знам какво е то, се обръщам към вас за съвет.Мола вии...heеelp!
п.п.: предварително се извинявам, ако има правописни или пунктуационни грешки :)))

DisappointedDreamer
04-22-2012, 13:32
Вие дори не сте се виждали, не сте излизали. "Някои ми казват да се откажа от него". Моля? Та вие дори нищо не сте започвали.

Не си поела инициативата да се видите, в резултат на което той си е намерил друга. Ако вместо да си пишехте във феисбоклуци, излизахте навън и общувахте, наистина общувахте, то тогава би могла да имаш шанс. В момента обаче младежът си има приятелка, и това, което те съветвам да направиш е да забравиш всякакви мисли за събиране с него. Нещо повече от приятели няма как да бъдете.

In*The*Face
04-22-2012, 13:56
Едва ли си в някаква сериозна дилема, защото не си имала шанса да развиеш някакви по-дълбоки чувства към него. След като си има приятелка вече, макар и от много скоро, не мисля, че трябва да предприемаш каквото и да е. Ако ти харесва като човек, продължавай да си пишеш с него. Ако искаш да му покажеш, че не ти е безразличен - направи го, но това значи, ако той не отговори на това, да го загубиш и като приятел. В случай, че искаш да направиш някакъв минимален опит идеалният вариант е, ако той отново ти пише за снимането да бъдеш директна. Кажи му, че не ти е безразличен и си имала някакви очаквания за нещо повече от приятелство, но след като вече е обвързан ще го оставиш. Ако има нещо към теб, той трябва да предприеме следващата крачка. Недей да го търсиш и да му пишеш и остави нещата да се случват от само себе си. Грешката е и в теб, защото си проспала възможността да се видите, да поговорите и да го спечелиш. Ако не стане с този, ще се появи някой друг. : )

Hilary_
04-24-2012, 05:59
След като си е намерил приятелка не е редно да предприемаш каквото и да е било.
Явно и двамата сте застопорили нещата до едно ниво и съответно той е намерил изход от това положение.

valdesbg
04-24-2012, 07:06
Ем.. докато се чудиш така става. Пича няколко пъти ти е предлагал, ти на ушите си седиш. Предвид че не сте се виждали - нищо нямате за да се отказваш. Остави си го като фейсбук другарче и толкоз. Сама си си виновна.

Dyany10000
04-24-2012, 11:04
И с какво да ти помогнем? Нещо не зацепих...