PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих?



svetlinova97
04-22-2012, 18:32
Преди 3 години едно момче ми призна. На следващият ден всичко си беше същото.Беше около св. Валентин. Подари ми дори ключодържател със сърце.Но като прибирах го извадих от джоба си и го изхвърлих. Не знам какво ми стана. На другият ден започнах да го игнорирам, да се махам когато се доближи, бях студена към него. Бях го блокирала от скайпа, феизбука, от всякъде. Сега осъзнавам какво съм му причинила и се поставям на негово място. Супер ми е гадно. Напоследък мисля все за това. Дори го сънувах. Вчера му писах и му казах че много съжалявам за постъпката си и той каза че няма проблем. На мене все пак ми е супер кофти. И общо взето е така.
Правилно ли постъпих като му се извиних чак сега и какво мога да направя за напред?

complicated_
04-22-2012, 18:38
минали са цели три години,но все пак по-добре късно отколкото никога :Д .. добре си направила като си се извинила,сега може да пробвате да изградите наново приятелство :)

TheBeliever
04-22-2012, 18:38
Добре, че си се извинила, макар и с огромното закъснение.

Сега не прави нищо. Абсолютно нищо.

DisappointedDreamer
04-22-2012, 18:44
Добре, че си се извинила, макар и с огромното закъснение.

Сега не прави нищо. Абсолютно нищо.

Точно. Друго няма какво да се каже.

svetlinova97
04-22-2012, 19:26
Благодаря много :):):)

Goddess
04-22-2012, 23:01
Ами по-добре късно, отколкото никога в крайна сметка. Но..за обикновено чувство за вина ли говорим или колелото се е завъртяло и усещаш нещо повече към това момче в момента ?

PetarN
04-22-2012, 23:44
По-добре да не правиш нищо освен това извинение. Старите чувства почти никога не изчезват, само се забравят. Не му причинявай същото наново.

Nara
04-23-2012, 08:06
По-добре да не правиш нищо освен това извинение. Старите чувства почти никога не изчезват, само се забравят. Не му причинявай същото наново.

Точно. Иначе евала за постъпката.

ЛюБов
04-23-2012, 10:13
хубаво е че си се извинила макар и късно

ivcheto0o
04-23-2012, 11:38
Добре, че си се извинила, макар и с огромното закъснение.

Сега не прави нищо. Абсолютно нищо.

И аз съм на това мнение.

svetlinova97
04-23-2012, 11:59
объркано ми е много, но по скоро на вина.. като казвам че ми е объркано имам предвид че изпитвам някакви симпатии и към друго момче

Nara
04-23-2012, 14:13
объркано ми е много, но по скоро на вина.. като казвам че ми е объркано имам предвид че изпитвам някакви симпатии и към друго момче

Съсредоточи се върху симпатиите ти към другото момче. Недей отново да си играеш с първия, нищо хубаво няма да излезе.

DisappointedDreamer
04-23-2012, 14:23
Въпросния, комуто си се извинила след дългия период от 3 години, въобще не бива да помисляш за връзка със. Пренебрегнала си го, държала си се като идиотка, извинила си му се след ЦЕЛИ 3 години, а в момента дори говориш за симпатии. Аз ако бях на мястото на момчето дори не бих те погледнала. А ако бях на твое място, щях да минавам покрай него със сведена глава, заради срама от постъпката ми.

In*The*Face
04-23-2012, 14:33
Че си му се извинила - добре, но да се опиташ да възобновиш отношения след толкова време е голяма отговорност, особено когато не си сигурна какво искаш. Веднъж си постъпила кофти, а няма как да гарантираш, че няма да го направиш отново. За това съсредоточи вниманието си към другото момче.

thegame11
04-23-2012, 14:40
Авторката е голямо мекотело.................
Щом не си го харесала, значи е грозен :)
За какво да му се извиняваш ?????
Я му е*и майката :D

DisappointedDreamer
04-23-2012, 14:43
А ти си идиот.
Човек може да не харесва друг човек, не защото е грозен, а защото е тъп и загубен - индивиди като тебе.

thegame11
04-23-2012, 14:53
А ти си идиот.
Човек може да не харесва друг човек, не защото е грозен, а защото е тъп и загубен - индивиди като тебе.
Използвах груб език, след което изказах своята гледна точка :)
Разбирам,че не ти харесва моята гледна точка, но това не ти дава право да ме убиждаш..............

Chacho
04-23-2012, 14:54
И тя използва груб език, след като си изказа гледната точка. Поне нейната е логична.

thegame11
04-23-2012, 15:03
Chacho , можеш да спреш да използваш чужди изрази :)
Писна ми когато ти дойде на х*я да философстваш :)
Написах едно нещо и толкова..................................

Chacho
04-23-2012, 15:05
И мен кво ме бърка? Пишеш глупости и искаш да сме равнодушни.

lovelysister
04-23-2012, 15:12
Въпросния, комуто си се извинила след дългия период от 3 години, въобще не бива да помисляш за връзка със. Пренебрегнала си го, държала си се като идиотка, извинила си му се след ЦЕЛИ 3 години, а в момента дори говориш за симпатии. Аз ако бях на мястото на момчето дори не бих те погледнала. А ако бях на твое място, щях да минавам покрай него със сведена глава, заради срама от постъпката ми.

абсолютно :)

DisappointedDreamer
04-23-2012, 15:18
Използвах груб език, след което изказах своята гледна точка :)
Разбирам,че не ти харесва моята гледна точка, но това не ти дава право да ме убиждаш..............

Твоята гледна точка? И коя беше по точно тя? Тази че щом авторката не е харесала въпросния, той е бил грозен. Абе, я се чуй, дечко такъв.

Пише се Обиждаш. Имам пълното право да правя каквото си поискам. Обидих те, защото го заслужаваше. А ти откъде на къде ще обиждаш момчето, което в случая въобще не е виновно? Авторката е за бой.

И, бтв, Чачо поне има хуй. Ти и такъв нямаш.

SmilezZz
04-23-2012, 15:32
Добре си направила, когато си се извинила за постъпката си, макар да е доста късно за това. Но по - добре късно, отколкото никога. Просто не прави нищо друго , освен това. Ако сте 97 година (както си мисля: били сте малки лапета, може и да е бил забравил това, но все пак добре си направила).

svetlinova97
04-23-2012, 15:51
Ако сте 97 година (както си мисля: били сте малки лапета, може и да е бил забравил това, но все пак добре си направила). - Така е.


Въпросния, комуто си се извинила след дългия период от 3 години, въобще не бива да помисляш за връзка със. Пренебрегнала си го, държала си се като идиотка, извинила си му се след ЦЕЛИ 3 години, а в момента дори говориш за симпатии. Аз ако бях на мястото на момчето дори не бих те погледнала. А ако бях на твое място, щях да минавам покрай него със сведена глава, заради срама от постъпката ми. - Не съм казала че искам връзка с него. Исках просто да му се извиня защото ми беше супер гадно. И да, постъпих като пълна идиотка. И отново да, свеждала съм си главата още тогава, но сега почти потъвам в земята.....


Все пак ви благодаря. :):):)

ledenakrasota
04-23-2012, 18:07
Няма нищо по-глупаво от това да се извиниш в скайп. :lol: Ако това е единствената ви връзка в момента, би минало, но по-добре да го направиш лице в лице. :)

svetlinova97
04-23-2012, 18:25
Писах му в скайп, защото беше събота, а той не живее в града и няма как да се видим освен ако не го бях направила днес на даскало. И ако бях го направила днес, ума ми щеше да е там (не че сега не е,заради това какво мисли, ама..) и не се знаеше дали щях да събера смелост да му се извиня.

ledenakrasota
04-23-2012, 18:51
Писах му в скайп, защото беше събота, а той не живее в града и няма как да се видим освен ако не го бях направила днес на даскало. И ако бях го направила днес, ума ми щеше да е там (не че сега не е,заради това какво мисли, ама..) и не се знаеше дали щях да събера смелост да му се извиня.

Смелост?! Само плюсове ще имаш от това. :)

svetlinova97
04-23-2012, 19:16
Така е, ама не винаги я има човек. Не съм сигурна дали щях да я имам, ако се бях изправила пред него.

ledenakrasota
04-23-2012, 19:18
Така е, ама не винаги я има човек. Не съм сигурна дали щях да я имам, ако се бях изправила пред него.

Сега имаш тази възможност! Никой няма да те изяде, а той ще остане поласкан. Дължиш му го. ;)

Elinaaa
04-25-2012, 14:40
Добре,че поне си осъзнала за грешката
Добре си направила