PDA

View Full Version : срамежливка съм...



skaterGirl
04-22-2012, 21:28
Здравейте на всички!! Ами значи аз съм на 15год. и до сега съм имала 3 гаджета и най-дългата ми връзка е 3 дни ;д... Не съм харесвала някое момче истински просто не исках да ги режа и за това. Но преди 1 седмица сънувах едно момче за което не се бях сещала от тоооолкова много време. И започнах да мисля само за него постоянно му гледам снимките не мога да спра да си мисля за него не ми се е случвало до сега. Споделих с най-добрата си приятелка и тя каза да му пиша във фейсбук, но не мога страх ме е да не ме отреже и не само това много ме е срам. За пръв път ми се случва и искам да пробвам защото той е толкова мил и знае как да се държи с едно момиче. Но не мога срам ме е. Дори не мога да го сръчкам до такава степен ме е срам, че просто няма накъде.. Някакъв съвет какво да направя?

DS
04-23-2012, 00:20
E, няма как да стане ясно ако не правиш нищо!
Щом си срамежлива, варианта да говориш с него лично отпада. Послушай приятелката си пиши му, ако е заинтерисуван от теб ще потръгне разговора и нещата ще станат ясни. Няма смисъл само да гледаш снимките му и да въздишаш!
Ако станат нещата да сте живи и здрави, ако ли не... здраве да е! Времето е най-доброто лечение! Ти си още хлапе, ще има още много възможности! ;о)

Късмет!

guMss
04-23-2012, 00:38
Най-дълга връзка-3 дни...ОМГ О.О
Изобщо не знам как ги наричаш гаджета ... се тая ...
Та да се върнем на темата ... Cближи се с него,излизайте (в компания примерно) ,кани го на дискотеки партитааа и т.н. и т.н.
И така след известно време когато сте си близки налии започни да му показваш че го харесваш >.< И най-малкия намек ще свърши работа ... примерно прати му СМС от сорта ,,Миллоо липсваш мии каго ще се видиим ,, и ест после ще се оправдаеш с малката си сестра/брат (ако имаш такива) или с някоя приятелк кс)) И такамм все по често прави такива номерца ... само не ставай досадна ... Еми тва е ... дори да звучи странно - действа!!!
Пък и все пак-МОМИЕ СИ!!! Едно моми5е винаги трябва да знае как да привлече момче ...
Еми айде късмет и дано
да съм ти помогнала :]]

Nara
04-23-2012, 08:02
Откажи се от варианта да го сръчкваш. Пиши му без да ти пука ще те отреже ли или не.

А най-кратката ти връзка колко е ?!?

skaterGirl
04-23-2012, 13:18
да разбира се че ще има още много възможности, но както вече казах ми е за пръв път преди не съм харесвала просто мразя да бъда гадна за това съм "ходила" с тези три момчета. пък и не съм тръгнала да се женя, ако не стане голяма работа и други ще има :) :)

Nara
04-23-2012, 14:07
пък и не съм тръгнала да се женя, ако не стане голяма работа и други ще има :) :)

Повтори си го това още няколко пъти, за да добиеш кураж и му пиши без да се замисляш много, каквото стане, да става.

lovelysister
04-23-2012, 15:19
3 дни са си 3 дни ... ехе ! :Д
пиши му и после пиши и тук да кажеш как е минало :) Не бой се, ако е толкова мил колкото казваш, не мисля, че ще тръгне да ти се прави :)

SmilezZz
04-23-2012, 15:28
Така'м. Вземи се в ръце - от срама файда няма, нали знаеш? Но щом си притеснителна чак до такава степен, послушай приятелите си и му пиши, без да му мислиш дали ще те отреже или не.

Просто опитай , няма какво да губиш.