PDA

View Full Version : Страх от самия форум?



DrIfteRbg
04-22-2012, 23:12
А ве искам понякога да постна нещо в някоя тема на тоя форум, ама нещо се притеснявам да не почнат пак да ме нареждат, иначе следя други 2 -3 форума за хобита и БМХ, ама нещо тука не ми се отдава да пиша.. Що така? Верно че не разбирам много работи, ама примерно като разбирам съм сигурен че съм прав, а то тук примерно в раздел "Любов" няма кое как да се научи, примерно да се чете от нета и т.н.... А ве нз, кат гледам как тролват някой хора направо... А пък в сериозния друг форум, за подобни прояви се наказва... Некви' идей? Добре де, знам че ще кажете нещо от сорта на "Това е просто форум, нищо лично" и така нататък, но все пак...

PetarN
04-23-2012, 00:21
E рискувай, нищо не губиш, пък и градивната критика може да ти помогне, нищо че е във формата на тролване.

Chacho
04-23-2012, 01:47
Мнения всякакви. По-добре да се сблъскваш с критиката и глупостта на хората в интернет, вместо навън. Ако ушите ти не са отворени само за хвалби, можеш само да спечелиш.

DS
04-23-2012, 02:32
Глупаци има навсякъде на улицата и във форумите!
Не можеш да ги промениш, просто свикваш да ги виждаш навсякъде!
Тук можеш да видиш сякви мнения на сякви хора! - Нали това е идеята на форума!
Кажи че имаш проблем - 2ма ще ти помогнат, 2ма ще те "наредят" ти си реши проблема с мнението на първите 2ма, а глупаците да го духат!

TheBeliever
04-23-2012, 06:35
Мнения всякакви. По-добре да се сблъскваш с критиката и глупостта на хората в интернет, вместо навън. Ако ушите ти не са отворени само за хвалби, можеш само да спечелиш.

Точно.

Ако в интернет не се осмелиш да си изкажеш мнението и да посрещнеш опозицията, как ще го направиш в реалността?

Nakadah
04-23-2012, 07:57
Ето това е моето мнение по темата:

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ А!!!

Nara
04-23-2012, 09:04
Защото е пълно със заядливковци затова.
Като спре да ти пука за чуждото мнение, ще започнеш да си коментираш без проблеми.

SmilezZz
04-24-2012, 15:00
Да не ти пука кой какво пиши или по - точно как някоя си спами и подобни. Има доста такива, които обичат да се заяждат, но това да не те притеснява. Все някой ще ти помогне да си разрешиш проблема, така че спокойно.

borkata11
04-24-2012, 15:30
И запомни - каквото и да постнеш, колкото и да си сериозен, колкото и важен да е проблема, винаги ще се намери някой да те тролне най-малко от инат. Важното е между несериозните постове да намираш тези, които са ти полезни.
Американски форум - питаш и ти отговарят.
Руски форум - питаш и теб те питат.
Български форум - питаш и всички ти обясняват колко си ТЪП.

Concussion
04-24-2012, 17:40
Гледайте какво стана, хората вече имат страх и от общуването по форуми :razz:

DrIfteRbg
04-24-2012, 23:00
И запомни - каквото и да постнеш, колкото и да си сериозен, колкото и важен да е проблема, винаги ще се намери някой да те тролне най-малко от инат. Важното е между несериозните постове да намираш тези, които са ти полезни.
Американски форум - питаш и ти отговарят.
Руски форум - питаш и теб те питат.
Български форум - питаш и всички ти обясняват колко си ТЪП.

Eвала! :D Сами си го връщаме.

Chacho
04-25-2012, 15:47
Много съвети гледам да игнорират заядливите мнения. Ако се научиш в тези да разпознаваш качествената критика, тогава ще има смисъл да питаш. Понякога няма как да се сервират на поднос съветите и заядливият тон сам по себе си носи послание.

xNirvanAx
04-29-2012, 18:50
Аве.. и моя случай е подобен.. Ама разликата е, че не ме е страх а просто не знам каква тема да пусна xDD

thegreenzombie
04-29-2012, 19:02
и кое по-точно му е страшното.. съфорумниците ще ти извадят очите през монитора с вилица ли? .. хм, едва ли 8-) ..

xNirvanAx
04-29-2012, 19:07
съфорумниците ще ти извадят очите през монитора с вилица ли? .. 8-) ..
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

someonerandom
04-30-2012, 09:43
Заядливковци имало.Много ясно.Заядливковци има навсякъде.Няма как всички да ти се радват и да те щипят по бузките като баба ти.Ако те е страх от критика във форум,където никой няма абсолютно никаква идея кой си и какъв си,не си представям как се справяш в реалния живот.Отдели малко повече време на това какво правиш,когато не си пред монитора,и ще спре да ти пука дали те нареждат онлайн.

StillShady
04-30-2012, 22:00
tos puk i toi strah go bilo da ne go redqt awe ei putko q sa stegni malko we meka kitka

toad
05-02-2012, 16:26
Някои теми си просят да бъдат осрани