PDA

View Full Version : Права ли съм



4o4ina
04-23-2012, 05:51
Наскоро тръгнах с момчето което харесвам,много бързо започнах да изпитвам много силни чувства,но той все още не се чувства така.Някак си,нямам му вяра и си мисля,че все още не е превъзмогнал бившата си.Когато си пишем се държи по един начин,а на живо по друг,ревнувам го,но не съм го показвала и най-лошото е,че се държи като приятел и вече започнах да се замислям дали не беше грешка и дали не беше по-добре да си останем приятели?Вие какво мислите по въпроса защото не знам какво да правя?

DisappointedDreamer
04-23-2012, 06:04
Много бързо сте започнали всичко. Ти не знаеше ли, че той се държи съвсем различно на живо и когато си пишете, преди да тръгнете? Казваш че му нямаш вяра, а няма смисъл да обяснявам колко е важна тя за една връзка.

От това, което прочетох, стигам до извода че се чувстваш несигурна в избора си. Е, моето мнение е че наистина сте избързали малко. Може би по-добра идея би било да си бяхте останали приятели, докато не си сигурна че той е превъзмогнал бившата си, че му имаш доверие и че това, което изпитваш към него наистина е нещо.

4o4ina
04-23-2012, 06:08
Аз съм уверена и знам какво изпитвам към него,но не знам дали той изпитва същото,каза ми,че щом е с мен,значи е с мен демек,че няма друга и така.А сега си пише и с други момичета и едва ли е превъзмогнал бившата си,а на мен ми писна всеки ден да ми е скапано,заради такива неща!

valdesbg
04-23-2012, 06:09
Щом му нямаш вяра... начи няма къде да продължавате. Макар че.. и ти си за бой - хем си го познавала от преди това и той се е държал по същия начин.. и въпреки всичко.. си решила да влизаш в шамарите.

DisappointedDreamer
04-23-2012, 06:14
Мда. Сама си се набутала между шамарите, както каза Валдес.
На твое място щях да се разделя с него. И нека това да ти бъде обеца на ухото следващия път.

П.П. Валдес, почисти си кутията за входящите съобщения.

4o4ina
04-23-2012, 06:25
Става много сложно,защото аз го обичам и искам да съм с него!

DisappointedDreamer
04-23-2012, 06:27
Нямаш му доверие, питаш по форуми дали сте избързали, а сега казваш че го обичаш. Сама си си виновна.

Нямам какво повече да заява по темата.

П.П. Валдес, почисти си кутията за входящите съобщения.

ЛюБов
04-23-2012, 06:27
за да се развива една връска то трябжа да има доверие ако няма доверие тя няма да продалжи

TheBeliever
04-23-2012, 06:29
А какво те кара да си мислиш, че не е превъзмогнал бившата си? И какво като си пише и с други момичета? Нали не очакваш да прекъсне всякакви контакти с познатите си момичета заради теб?

DisappointedDreamer
04-23-2012, 06:29
за да се развива една връска то трябжа да има доверие ако няма доверие тя няма да продалжи

Уау, открихме Америка.

Пише се:

връЗка
продЪлжи

valdesbg
04-23-2012, 06:46
Чоченце, нищо не е толкова сложно колкото сама си го правиш. Хем искаш да си с него, хем търсиш под вола теле, ама и отричаш квото ти дадем като съвет от тук и си седиш на ушите и мрънкаш. Накъде да тръгнем?

Дриймърче - job's done.

4o4ina
04-23-2012, 06:53
А какво те кара да си мислиш, че не е превъзмогнал бившата си? И какво като си пише и с други момичета? Нали не очакваш да прекъсне всякакви контакти с познатите си момичета заради теб?
Защото много я обичаше,а не е минало много време от както се разделиха!

ivcheto0o
04-23-2012, 11:36
Ти си се привързала по-бързо от него,на някои хора им трябва повече време.Поговори с него,кажи му какво те притеснява,макар че аз мисля че излишно се филмираш.

lovelysister
04-23-2012, 15:25
Уау, открихме Америка.

Пише се:

връЗка
продЪлжи

а за запетайки да не говорим...

4o4ina
04-23-2012, 17:40
Ти си се привързала по-бързо от него,на някои хора им трябва повече време.Поговори с него,кажи му какво те притеснява,макар че аз мисля че излишно се филмираш.
искрено си надявам да се филмирам и притесненията ми да са напразни :D

ledenakrasota
04-23-2012, 17:47
Нали говориш с него за притесненията си? :)

4o4ina
04-23-2012, 18:53
Нали говориш с него за притесненията си? :)
за някои да

ledenakrasota
04-23-2012, 18:56
за някои да

Когато спреш да се филмираш, нещата не изглеждат ли по не толкова изострен начин? :)

Споделяй с него много без да е прекалено. Трябва да знае, че когато те вижда в подобно състояние, имаш нужда от прегръдката му. След нея всичко ще бъде наред. :)

Hilary_
04-24-2012, 05:46
Съгласна съм с мненията на DisappointedDreamer и Влади .. :)

4o4ina
04-25-2012, 05:13
Ще задам въпроса си по друг начин,има ли смисъл да бъда с него при положение,че аз го обичам,а неговите чувства не са толкова силни?

TheBeliever
04-25-2012, 06:00
Клишето "Това, че някой не те обича по начина, по който ти искаш, не означава, че не те обича наистина" е доста вярно. Не може да знаеш доколко са му силни чувствата. Може просто да не умее да ги показва.

Вече имам чувството, че си търсиш извинение да го зарежеш.

DisappointedDreamer
04-25-2012, 06:05
Вече имам чувството, че си търсиш извинение да го зарежеш.

Me too.
Прави каквото искаш, моме, но не размотавай момчето.

valdesbg
04-25-2012, 08:01
Ами.. ако това не ти доставя удоволствие, сигурност, увереност и пр.. няма смисъл. Ако искаш нещо по-сериозно пак няма смисъл.

Може и да има силни чувства, но ако не умее да ги показва... все едно няма такива. Тъпо е да се чудиш и да гадаеш всеки път какво се случва и защо. Ако има чувства - ще ги покаже. Ако не ги показва значи не са достатъчно силни, или егото е прекалено голямо.

anonymous708973
04-25-2012, 10:08
Може и да има силни чувства, но ако не умее да ги показва... все едно няма такива. Тъпо е да се чудиш и да гадаеш всеки път какво се случва и защо. Ако има чувства - ще ги покаже. Ако не ги показва значи не са достатъчно силни, или егото е прекалено голямо.

Абсолютно.
Извинявайте, ама не съм длъжна да се съобразявам с неспособността да си показва чувствата. И не ми излизайте с номера, че хората имали различни начини. Не ми се занимава с емоционални инвалиди.
Авторке, не ти трябва извинение, за да го скъсаш, нито оправдание за пред форума. Прави това, което ти е на сърце.

SmilezZz
04-25-2012, 14:03
Ти си виновна за всичко. Седни и поговори с него. Доверието в една връзка е едно от основните и най - важни неща, а при вас явно това липсва, а без него трудно една връзка би оцеляла.

Поговори си с него. Не знам от колко време сте заедно, но би било добре да споделиш какво те мъчи и притеснява. Ако ли пък не - зарязваш го и това е.