PDA

View Full Version : Парти у дома



jeni4kata
04-23-2012, 10:47
Здравейте,скоро имам идея на направя парти у дома.В случая няма повод,защото рождения ми ден е след 3 месеца,но искам да спретна купон другата седмица.Но не съм правила досега и не знам какво да направя за да не им е скучно на гостите.Освен пиене,ядене и музика какво друго бих могла да измисля?Смятам да сме около 6-7 човека.Възрастта ни е от 20 до към 22 год възраст.Всички горе долу имаме еднакви предпочитания за музиката,поне за това няма да се притеснявам.Но понеже апартамента ни е малък не знам дали ще се съберем толкова хора-хол,кухня и спалня.А дали след това всичко няма да е с главата надолу.Дайте някакъв съвет,относно темата на партито,игри да правя ще е тъпо сигурно за 20 годишни,у нас ли да,у баба ми има място и сигурно ще е свободно,там е къща има повече място. Някакви идеи имате ли?Може темата да ви се стори тъпа,но не съм се занимавала с това и не знам как става.

Благодаря

Зайче..
04-23-2012, 10:53
Ако хората са готини няма как на някой да му е скучно. Имам предвид, че ако знаят как да се забавляват няма да чакат на теб, ти да им правиш веселото. Колкото до игрите. Мисля, че можете да играете игри за "възрастни". Слагам думата в кавички, защото и аз не съм много възрастна, обаче по купони и ние така сме се забавлявали. 7мин. в рая е готина игра, както и "истина или риск", но не говоря за онази детска игра, в която ядяхме сладки и правехме щуротии. Надявам се си ме разбрала. Успех.

DisappointedDreamer
04-23-2012, 11:25
Е сега, не сте деца от детската градина, за да ви дадем различни идеи за игри, като например Криеница.
А това, което Зайка предложи, е по-подходящо за разгонени тийнеджъри.
Пийнете вино, пуснете си музика, и оттам разговора би трябвало да потръгне.

Nara
04-23-2012, 11:42
Вземи карти и цъкайте белот. Не забравяй пиенето.
За терена - колкото и да е тясно, 6-7 човека ще се съберете, недей да тормозиш бабчето, моля те.

Nakadah
04-24-2012, 03:37
Защо ще правиш купон като живееш в апартамент?

sapphire5
04-25-2012, 07:55
По-добре ходете в някой клуб :D

bloodyF
04-25-2012, 18:21
събирате пари, купувате си пиене, нещо за хапване, пускате си музика и се кефите..

rusoto_baby_f
04-27-2012, 22:05
Вземи карти и цъкайте белот. Не забравяй пиенето.
За терена - колкото и да е тясно, 6-7 човека ще се съберете, недей да тормозиш бабчето, моля те.
+1

Последният път когато играхме белот на парти у дома беше със събличане :D Сега като се сетя много весело беше..
Е т`ва, че прецакахме момчетата да се съблекат е друга тема hi hi

DS
04-28-2012, 03:22
Кога и къде е партито!?... XD
От мен е бутилка джак! :D
Та относно музиката... ако ще е прекалено силна музиката - в къщата, за да нямаш разправии с комшии!
Относно игрите... покер, монополи, плейстейшън, лан парти...
и другия вариант е просто да хапвате, пийвате и да си говорите за квото там ви е интересно!

Приятно изкарване!