PDA

View Full Version : Ботуши



el_chance001
04-23-2012, 11:19
Здравейте
не знам дали това е правилния раздел на темата за което се извинявам
Искам да ви попитам къде в Бургас има плетени летни ботуши от сорта на
http://3.bp.blogspot.com/-AubUsk2juGo/Tf9_AN0to5I/AAAAAAAAQ98/GWWgTg9oopQ/s1600/lace-bots-white-02.jpg
Не съм от Бургас но ще отида за кратко и спешно ми трябват такива
Една приятелка ми каза че дочула от някакви че имало такива за по 15 лева
Моля ви ако някой случайно знае нека каже къде се намира магазина
Благодаря

Nara
04-23-2012, 11:31
Не съм от Бургас, а и снимката ти не излиза, но ако говориш за тези плетени цветни ботушки, за които си мисля, за какво са ти? Всяко второ момиче е с такива, на всичкото отгоре са в егати странните цветове.

el_chance001
04-23-2012, 11:46
Не съм от Бургас, а и снимката ти не излиза, но ако говориш за тези плетени цветни ботушки, за които си мисля, за какво са ти? Всяко второ момиче е с такива, на всичкото отгоре са в егати странните цветове.
нека всяко второ момиче си ги има не ме засяга
а колкото до цветовете бяло или сиво не ми звучат странно (в такива цветове мисля да си взема)

cvetenceto15
04-23-2012, 12:46
На мен пък ботушките много ми харесват :) ,направиха ми впечатление още миналата година и сега мисля да си взема и аз розовки ^^ Иначе по темата..съжалявам,обаче не съм от Бургас и не мога да помогна.. :(

LeprikonA
04-23-2012, 18:28
Точно тия ги има във всеки китайски магазин. Навсякъде.

//Според мен са ужасни.

choparkopar
04-23-2012, 19:17
И аз не съм от Бургас, но миналата година си купих такива от "Мегияс". Тогава тъкмо ги бяха пуснали и никой не ги носеше, чак се изненадах колко популярни станаха.

DisappointedDreamer
04-23-2012, 19:35
Точно тия ги има във всеки китайски магазин. Навсякъде.

//Според мен са ужасни.

Подкрепям. Никога не бих си го турила на крачката.

summerxtime
04-23-2012, 19:37
Подкрепям. Никога не бих си го турила на крачката.

Одобрявам.Някак си селски ми стоят. ;д

Nara
04-24-2012, 12:07
нека всяко второ момиче си ги има не ме засяга
а колкото до цветовете бяло или сиво не ми звучат странно (в такива цветове мисля да си взема)

И като завали дъжд какво правим ?!

el_chance001
04-24-2012, 12:43
И като завали дъжд какво правим ?!


плетени ЛЕТНИ ботуши
аз ботуши за зимата си имам миличка
говорех че ми трябват да ги сложа два три пъти и това е НИКОЙ НИКЪДЕЗВАЛ ЧЕ ЩЕ ГИ НОСЯ КАТО ВАЛИ
аз да не съм тъпа че да не виждам че ще вали ??? ти ако носиш джапанки зимата или като вали си е твой проблем

Goddess
04-24-2012, 13:19
плетени ЛЕТНИ ботуши
аз ботуши за зимата си имам миличка
говорех че ми трябват да ги сложа два три пъти и това е НИКОЙ НИКЪДЕЗВАЛ ЧЕ ЩЕ ГИ НОСЯ КАТО ВАЛИ
аз да не съм тъпа че да не виждам че ще вали ??? ти ако носиш джапанки зимата или като вали си е твой проблем

Лятото не вали дъжд ? И е абсолютно изключено дъжд да те свари неподготвена, след като вече си навън ?
Както и да е, това са подробности. Сигурна съм, че и в Бургас ги има почти във всеки магазин за обувки.
Ии да, отвратителни са. Първата година като ги пуснаха, отначало ми изглеждаха симпатични, ама вече 3-та година всяка 2-ра е с такива..даже в повечето случаи все циганки виждам да ги носят и ме отвратиха.

Nara
04-24-2012, 13:19
То щото лятото не вали. Те синоптиците не знаят след 30 мин какво ще е времето, ама айде няма да се разправям, че много навътре го взе.
Просто ще си дадеш парите на вятъра.

Elinaaa
04-24-2012, 14:03
В китайските магазини ги има 20 лева