PDA

View Full Version : Моля за съвет



elvira11
04-23-2012, 16:39
Има едно момче, което адски много харесвам и той отвръща на чувствата ми, но не иска да се обвързва и аз не го насилвам. Проблема е в това, че на последък започна да се държи много студено към мен и вече незнам какво да правя. Искам да съм с него, но той започна да се държи с такава студенина и безразличие към мен и непрекъснато започнахме да се караме. Прави проблем и се дърпаме за най-малкото. Искам да попитам да се отдръпна ли от него и да продължа без него или да остана надявайки се той да стане отново онова мило и загрижено за мен момче, което беше преди и да се надявам след време между нас да се получи?! Благодаря на всички, които прочетоха моя проблем и ми дават съвет. :)

ledenakrasota
04-23-2012, 16:46
Не иска да се обвързва с теб. Сама го каза. Може да се дразни вече от теб и така иска да ти го покаже. :?

ves_
04-23-2012, 17:43
не мисля,че си струва да го чакаш, в крайна сметка той губи..

elvira11
04-23-2012, 17:55
ledenakrasota.. в момента не иска никакви връзки, омръзнали са му. Занимавам се с него от 8 месеца и ми е много гадно, не мога да го разбера. В събота вечерта ми пише, че ме иска, иска да съм в прегрътките му иска да сме заедно и вчера все едно нищо не е станало започна да се заяжда без причина и се държа толкова гадно, че чак не може да се опише с думи ...

DisappointedDreamer
04-23-2012, 17:58
пише се прегръДка

Въпросния е идиот, който след такова поведение, аз бих отрязала на момента.

ledenakrasota
04-23-2012, 18:00
ledenakrasota.. в момента не иска никакви връзки, омръзнали са му. Занимавам се с него от 8 месеца и ми е много гадно, не мога да го разбера. В събота вечерта ми пише, че ме иска, иска да съм в прегрътките му иска да сме заедно и вчера все едно нищо не е станало започна да се заяжда без причина и се държа толкова гадно, че чак не може да се опише с думи ...

Ти попита ли го защо се държи така от съботата насам? Какво ти отвърна?

Може да си играе с теб или просто да не знае какво иска. Неадекватно държание. омг Може също да е бил ядосан за нещо и да си го е изкарал на теб. Вариантите са много. :)

elvira11
04-23-2012, 18:09
Да права си вариантите са наистина много, но с това много ме нарани... Има много други момчета, които биха дали всичко да са с мен и биха се държали много по-добре от него, но сърцето ми си избра него и с него се чувствам добре не искам друг, но и аз си имам достойнство и не мисля, че трябва да се държи така дори да е ядосан..

ledenakrasota
04-23-2012, 18:11
Да права си вариантите са наистина много, но с това много ме нарани... Има много други момчета, които биха дали всичко да са с мен и биха се държали много по-добре от него, но сърцето ми си избра него и с него се чувствам добре не искам друг, но и аз си имам достойнство и не мисля, че трябва да се държи така дори да е ядосан..

Попита ли го за държанието му? Повтарям се. Защото може да е един лигльо и да не си струва занимавката, ако го прави нарочно. :?

elvira11
04-23-2012, 18:19
Не съм го питала, но смея да кажа, че го познавам много добре и не мисля, че го прави нарочно. С него се занимаваме от 8 месеца вече и за тези 8 месеца имаме незабравими моменти заедно.. Не сме били гаджета, но не може да се каже и че сме само приятели.. отношенията ни са много сложни за обяснение

ledenakrasota
04-23-2012, 18:31
Не съм го питала, но смея да кажа, че го познавам много добре и не мисля, че го прави нарочно. С него се занимаваме от 8 месеца вече и за тези 8 месеца имаме незабравими моменти заедно.. Не сме били гаджета, но не може да се каже и че сме само приятели.. отношенията ни са много сложни за обяснение

Всъщност не са сложни. Сложното е в простото и обратното. :lol:

Не се обиждай, но мисля, че такива няма. Не може хем да сте, хем да не сте заедно. :? Накратко сте платонична любов или просто секс приятелчета. :)

valdesbg
04-23-2012, 18:41
Отебал те е по някакви критерии. Няма да се върне предишното, най-много да се изчукате няколко пъти. Бита карта си за него.

Дали ще си тровиш нервите - зависи от теб. Някои обичат мазохизма.

elvira11
04-23-2012, 18:45
Не сме го правили и не ме насилва за нищо.

ledenakrasota
04-23-2012, 18:48
Не сме го правили и не ме насилва за нищо.

Епа заклещи до стената и му се развикай защо се държи така! :cry:

valdesbg
04-23-2012, 18:49
Не сме го правили и не ме насилва за нищо.

Убу. И от това какво следва?

elvira11
04-23-2012, 18:53
Това означава, че ме поставя пред всичко друго и уважава желанията ми и е готов да ме чака ако искам първия ми път да е с него! Незнам защо снощи се държа така, но нямам сили да му пиша първа, страх ме е че ще се скараме отново..

valdesbg
04-23-2012, 18:55
Айде няма да ти пукам розовото балонче. Нека оставя честта на някой друг (Дриймърче, ти си на ход)

anonymous708973
04-23-2012, 19:17
Не се обиждай, но мисля, че такива няма.

Има, има. Ситуацията е доста странна, но има такава. Представи си - излизаш с някого, харесвате се, сядете някъде, търси физически контакт, прегръща те... Какви сте?

ledenakrasota
04-23-2012, 19:20
Има, има. Ситуацията е доста странна, но има такава. Представи си - излизаш с някого, харесвате се, сядете някъде, търси физически контакт, прегръща те... Какви сте?

Разбирам! Била съм така години наред. :D И накрая какво? :?

В случая добавка към цитата ти : не правим секс, караме се и се държим като двойка вече 8 месеца, но не сме такава. :?

Hilary_
04-24-2012, 05:42
Изгубила си си времето с него и ако продължиш да чакаш НЕсъществуваща промяна, ще изгубиш още толкова.
Било е каквото е било .. кофти е - да, но нещата в случая не зависят от теб, а от него.
Както виждаш човекът не си прави труда, така че се замисли дали ти трябва да си го правишза него?

DisappointedDreamer
04-24-2012, 09:24
Айде няма да ти пукам розовото балонче. Нека оставя честта на някой друг (Дриймърче, ти си на ход)

Малко късно го видях това *запретва ръкави* + SMALLVILLE

Отвърнал на чувствата ти, ама не искал да се обвързва.

Момиченце, човек дали ще се държи с пренебрежение и студенина с човека, който харесва?
В момента вие се карате, на него му е през онази работа за теб, съдейки по това, което пишеш, и в момента го чакаш да се промени? Ъъъ, ти чуваш ли се? На всичкото отгоре те е страх да му пишеш? Така ли се държат двама човека, които се харесват?

За капак на всичко говориш как той уважавал желанията ти и щял да те изчака, ако иска първият ти път да е с него. Продължавай да сънуваш и да се самозалъгваш. Момчето отдавна ти е било шута. Бита карта си. Няма смисъл повече да се занимаваш с него. Остави се, отдръпни се от въпросния.