PDA

View Full Version : Не издържам.



life-suck
04-23-2012, 17:43
Моля ви помогнете ми. Имах връзка с едно момче. Не продължи дълго време, защото е "в сърцето ми има място за всяка". Не съм го ревнувала - напротив, но разбрах, че ме лъже с няколко други момичета (следователно лъже и тях, защото никой не знаеше за нас). Както и да е. Зарязах го с мисълта да остана ненаранена. Справях се уж добре, обаче не беше съвсем така. Надълбоко с себе си аз продължих с надеждата, че един ден той ще се промени и т.н. Ама забравих, че това само по филмите се случва!! :х Наскоро се видяхме на едно място /беше вечер и нямаше никой друг при нас/. Разгорещихме се и то доста. На мен това много ми хареса. Исках да му призная за всичко, но не можах. Мислех да отида на мястото където знам, че ходи и да се видим, докато не разбрах, че той си играе с мен. Изкарва ме разгонена, луда и какво ли още не. Вече не издържам. Чувствам се съсипана до основи. Не искам да ям, да мисля, да дишам, да живея. Опитвам се да се разсея по какъв ли не начин, но забравя ли се такова нещо?! Аз го обичах, а той се подигра с мен. Имам чувството, че съм в депресия. Сякаш нямам сили да живея вече.. или по-точно нямам стимул да живея. Знам, че живота продължава, но не искам да продължи така. Искам да намеря някакво решение на проблема каквото и да е то. Най-вече искам него, дори когато съм му бясна. Кажете ми какво да правя? :(

DisappointedDreamer
04-23-2012, 17:52
Освен да се обвиняваш колко тъпо си постъпила, друго не знам какво можеш да направиш. Ах, да, и да пораснеш.

Знаела си какъв е, знаела си че те е лъгал, зарязала си го. Ок, дотук добре. Но после, от какъв зор аджеба, реши че трябва да му се натискаш? Какво, реши че той се е променил ли? Че този път ще бъде по-различно? Сама си си виновна за случилото се. Трябваше, след начина по който се държа с теб във връзката ви и след приключването и, да го забравиш и отпишеш от листа си за потенциални гаджИта.
Не си в никаква депресия. Ще ти е гадно няколко седмици, заради тъпата ти постъпка, но после ще ти мине. И айде, без такива - не ми се живее, не ми се диша. Толкова много хора умират в момента, защото просто нямат възможността за живот, която ти си получила, а ти седиш и се регистрираш във форум с ника life-suck (който междудругото е погрешно написан, трябва да бъде life-suckS), обяснявайки как някакъв идиот, който дори не заслужава да говори с теб, ти е съсипал милия живот.

Какво да правиш ли? Взимаш си обеца на ухото. Следващия път просто ще знаеш как да НЕ постъпваш. А сега вдигаш горе глава, забравяш за въпросния малоумник, и отиваш да се порадваш на живота, и това, което той има да ти предложи.

life-suck
04-23-2012, 18:09
Знам, че ника ми е грешен, ама и без това сега не ми е до това. Знам колко глупава беше постъпката ми, обаче вътрешно в себе си знам, че бих я повторила пак и пак, и пак и така. Не знам защо го правя. Като го видя и се чувствам като обладана. Добре, че се виждаме много рядко, обаче не дай боже това да се промени. Трябва да се изселвам. И все пак ми е отвратително. Искам да говоря с него и да си изясним всичко, обаче като се замисли човек какво има за изясняване?! Нещо от вътре ме човърка и не искам да го забравя. Живея с някаква надежда, че всичко ще се нареди по друг начин, обаче това възможно ли е изобщо?!.. ох, не знам и аз вече.. :(

SisiStrange
04-23-2012, 18:14
Възможно е всичко да се нареди, да - с друго момче.

elvira11
04-23-2012, 18:15
Аз също съм в подобна ситуация. Според мен трябва да се отдръпнеш от него и да започнеш да излизаш с други. Едно момче разбира, какво си за него едва когато те загуби и те види в прегрътките на друг.

life-suck
04-23-2012, 18:18
Де факто аз не излизам с него. Т.е. не сме всеки ден заедно или нещо такова /рядко се случва/. Най-много да се видим на късмет. И това все пак не намаля болката ми. Трябваха ми 3-4 месеца, за да си кажа "Да, аз го забравих" и в следващия момент той развали всичко изградено до момента. Ето защо съм толкова разочарована. И това не е единствения случай, в който момче се държи тъпо с мен. :(

Glamour92
04-23-2012, 18:43
И това не е единствения случай, в който момче се държи тъпо с мен. :(

Подбирай момчетата си по-умело тогава.
Разбери какво търсиш,дай си сметка какво можеш да предложиш и не прави компромис със себе си.
Ако ти самата не се цениш и не си знаеш цената,не очаквай и останалите да го правят.
Щом си държиш главата наведена,нормално да има желаещи да се качат отгоре й,че и да тропнат едно хорце там.


Момчето го забрави и не се занимавай повече с него.За твое добро.

PwNeDboy
04-23-2012, 19:59
Намери си друг и това е вариянт , просто някои момчета незнаят как да се отнасят с момичетата и това си е не му обръщай внимание нека да се е*е в г*за!

Hilary_
04-24-2012, 05:39
Няма да се промени колкото и да ти се иска. Приеми, че нещата стоят така и колкото повече се занимаваш с него, мислиш за него и изобщо му отдаваш значение, толкова по - зле за теб.

Зайче..
04-24-2012, 10:35
А ти на 200% ли си сигурна, че той те изкарва такава? С ушите си ли го чу или някой просто ти каза? Защото, ако някой ти го е казал може просто да изглежда така или този някой да е преувеличил. Колкото до това, че те е лъжел с други момичета. Връзката ви сериозна ли е била? Ако и това не си видяла с очите си се замисли дали можеш да бъдеш на 200% сигурна, че всичко е така, както ти го казват.. :)

Nara
04-24-2012, 11:17
Боклуци в живота ти нямат място. Когато го осъзнаеш това, депресията ти мисериозно ще изчезне.
Подигал се е с теб, после те е наредил, че ти не си наред, а ти го искаш все още. Липсва ти самочувствие и това си дава последствията. Разбери, че той не ти е нужен, за да си щастлива.

anonymous708973
04-24-2012, 11:32
Най-голямата услуга, която можеш да направиш в момента, е да обърнеш въпроса на достойнство и инат. Нарекъл те е разгонена? Добре. Това, за което съжаляваш, не трябва да е "разгорещяването", а че си се разгорещила точно с тоя смешко. Той те обижда, ти му се вреш. Вземи се в ръце.

In*The*Face
04-24-2012, 12:10
Ами първото което трябва да се научиш е да цениш себе си и да поставяш гордостта си на първо място. Връщайки се отново и отново към човек, който си играе с теб, ти се тъпчеш. Самата себе си. Ако погледнеш нещата дори за малко от страни ще ръзбереш колко грозно са се отнесли с теб. Не си позволявай да обичаш човек, който се подограва с любовта ти. И оцени себе си.

life-suck
04-24-2012, 19:25
Да, прави сте, че ми липсва самочувствие и може би в това е по-голямата част от проблема.
Зайче, не съм на 200% сигурна, обаче все пак човек, който ми се води приятел ми го каза. А ти намекваш, че може да ме е излъгала или, че си е до украсила и/или преувеличила? И не, връзката ни не беше много сериозна, но все пак постъпката беше грозна (поне от моя гледна точка..)
Иначе днес се чувствах по-добре. Пак мислех за него и за всичко, което ми причини, обаче сякаш настроението ми беше подобрено просто така и не обръщах внимание нито бях негативно настроена. Когато се разхождахме с една дружка разбрах, че има шанс да го срещнем и веднага минахме от друго място. Не се чувствам готова да се изправя срещу него, дори не знам какво да му кажа като го видя, защото ние все пак се водим "приятели".

Зайче..
04-24-2012, 20:03
Зайче, не съм на 200% сигурна, обаче все пак човек, който ми се води приятел ми го каза. А ти намекваш, че може да ме е излъгала или, че си е до украсила и/или преувеличила? И не, връзката ни не беше много сериозна, но все пак постъпката беше грозна (поне от моя гледна точка..)


Намеквам, че може въпросната да е доукрасила, обаче не изключвам и варианта да си е измислила. Нищо не се знае. Как по-точно те е лъгал с другите момичета? За секс ли говорим или просто "зарибяване"? Помисли си хубаво дали проблема е в теб или в него. Помисли дали през цялото това време ти не си гафила с нещо, но това например да е останало незабелязано. Все пак кой идиот ще тръгне да се държи така с момиче? Поне на мен главата ми не го побира.. :д

life-suck
04-27-2012, 17:07
Ами да, може и да е "доукрасила". Не бива да го изключваме като вариант, защото когато разговарях с него, той ми каза че не е казвал абсолютно нищо на никого. Не знам на кого да вярвам. Дали изобщо да продължа да се занимавам с него или не? Все пак може и да не ме лъже? Уф, нищо не знам вече. :(

Зайче..
04-27-2012, 17:17
Щом не си сигурна дали те лъже или не поддържай контакт с него, но недей да се отпускаш да му споделяш или да правиш нещо "по-така" с него.. :д

SmilezZz
04-29-2012, 06:23
Вълкът козината си мени ,но нрава - не. Ти си виновна. Да не би да си помислила, че той ще се промени? Груба грешка! Няма какво да правиш, освен да забравиш за всичко това и да продължиш напред. А момчето да ти бъде обица на ухото, за да внимаваш какви ги подбираш следващия път.