PDA

View Full Version : Имам чувството, че гаджето ми ми изневерява



bobioooo
04-24-2012, 10:46
Здравейте, имам чувството че гаджето ми ми изневерява и единственото място където мога да разбера е Facebook. Можете ли да ми кажете как да разбия парола и или абв пощата и. Ще съм ви благодарен .. :). Или ако може кажете как да я хвана или по какво да разбера :) Защото много хора говорят това - онова и вече незнам на кой да вярвам ;сс

Glamour92
04-24-2012, 10:53
Много,много крайна мярка си избрал.
А ти самият на кого гласуваш по-голямо доверие-на тълпата или на приятелката си?
Ако избереш първата опция,по-добре не се занимавай.Дори да не ти изневерява,самият факт,че не й вярваш е много сериозна пробойна във връзката ви.
И,не,не-изневяра,за която си научил от Фейлбука невинаги е действителна(освен ако не иде реч за снимков/видеоматериал).

Dyany10000
04-24-2012, 11:00
Отиваш при приятелката й, казваш и "Амма курво!" и ако тя ти отговори с "Аз? Курва? Ами приятелката ти? Да знаеш..." - сори майкъл.. :)

И ти как разбра, че ти изневерява? Я кажи?

bobioooo
04-24-2012, 11:10
Много хора почнаха да ми казват, това - онова и оттам започнаха съмненията. Опитвам да говоря с нея, но някак си заобикаля темата ... . и затова искам да и погледна face-а или нищо което конкретно ми доказва, че го прави ;)

gufretkaaa
04-24-2012, 11:20
Изпитвала съм това чувство и ми е познато. Може да й разбереш паролата първо на абв-то ако и научкаш тайния въпрос и тайния отговор или може да я подпиташ леко без да те усети и така ще разбереш. Успех дано да няма нищо сериозно

valdesbg
04-24-2012, 11:21
Да се смее ли човек.. да плаче ли. Що малките пропаднаха толкова?

Авторе - значи вярваш на слухове, а с нея не приказваш? Искаш по путкенски начин да разбереш непотвърдима информация?

Смешното е че с нея те е страх да говориш, обаче се връзваш на плетените интрижки. То вярно че като се разчуе че сестра ти е курва.. иди доказвай че нямаш сестра после. Малко на това ми намирисва. Не е твоя работа да я следиш или да се правиш на мижитурка, каквато всъщност си. Ако толкова си сигурен че ти изневерява - скъсай я. Ако нямаш признаци от нея - значи си внушаваш.

Чул недочул и дай да заколим кокошката със златните яйца.

anonymous708973
04-24-2012, 11:28
Как се заобикаля въпроса "Изневеряваш ли ми?", за Бога. Сядате, говорите и не я пускаш, докато не те убеди, че няма нищо такова.
Мен са ме питали, казвала съм "Не" и въпросът е приключвал. Ама да ровиш във Фейсбук/телефон/където и да било - и то още преди да сте говорили, е тъпо.

bobioooo
04-24-2012, 11:32
Абе хора, пак ви го казвам, ни веднъж сме говорили по тая тема :)

In*The*Face
04-24-2012, 12:01
А защо вместо да й бъркаш във фейсбука или паролата не я изпробваш. След като сама не иска да ти каже, изиграй го така, все едно си го разбрал сам. "Днес разгледах фейсбука ти и смятам, че е крайно време да ми кажеш какво става. Не ми заобикаляй, не се прави, че нищо не знаеш. Днес ще сложим картите на масата и или ще ми признаеш всичко в очите, защото го заслужавам или се разделяме по живо по здраво и спираш да ме правиш на маймуна". Ако ти задава въпроси от рода на какво си видял, какво си прочел "знаеш много добре" и толкова. Ако мацката се стъписа и си глътне езика - имаш отговор, ако не се върже, значи не е имало какво да прочетеш там. Не знам дали звучи логично, но мисля, че е по-добре от колкото да действаш зад гърба й разбивайки пароли и т.н Ако хората които са ти разказвали се окажат прави, можеш да й натриеш носа с това, че сама се е издънила, провокирана от твоя блъф.

ludata90
04-24-2012, 12:03
Не падай толкова ниско, че да разбиваш нечия парола, да влизаш в чужд профил и да четеш чужда кореспонденция било то във фейсбук, скайп или смси. Унижаваш се!

DisappointedDreamer
04-24-2012, 12:04
Да се смее ли човек.. да плаче ли. Що малките пропаднаха толкова?

Авторе - значи вярваш на слухове, а с нея не приказваш? Искаш по путкенски начин да разбереш непотвърдима информация?

Смешното е че с нея те е страх да говориш, обаче се връзваш на плетените интрижки. То вярно че като се разчуе че сестра ти е курва.. иди доказвай че нямаш сестра после. Малко на това ми намирисва. Не е твоя работа да я следиш или да се правиш на мижитурка, каквато всъщност си. Ако толкова си сигурен че ти изневерява - скъсай я. Ако нямаш признаци от нея - значи си внушаваш.

Чул недочул и дай да заколим кокошката със златните яйца.

Само те цитирам, ама си прав мамка му стара.

In*The*Face
04-24-2012, 12:23
Абе хора, пак ви го казвам, ни веднъж сме говорили по тая тема :)

И аз само цитирам. Приемете, че хората изпадат и в подобни ситуации. Влюбен е, обича приятелката си, казва й, че хората говорят, пита я дали е вярно, но тя не отрича достатъчно конкретно, че да й повярва, нито пък признава. Човека обаче не иска да остави нещата така, защото ако слуховете са верни, той излиза идиота, понеже мацката му се ч*ка с целия град, а той все още не зае със сигурност. Знам, че всички тук сте застраховани от подобни ситуации и на нас това не може да се случи, ама все пак...

bobioooo
04-24-2012, 12:26
А защо вместо да й бъркаш във фейсбука или паролата не я изпробваш. След като сама не иска да ти каже, изиграй го така, все едно си го разбрал сам. "Днес разгледах фейсбука ти и смятам, че е крайно време да ми кажеш какво става. Не ми заобикаляй, не се прави, че нищо не знаеш. Днес ще сложим картите на масата и или ще ми признаеш всичко в очите, защото го заслужавам или се разделяме по живо по здраво и спираш да ме правиш на маймуна". Ако ти задава въпроси от рода на какво си видял, какво си прочел "знаеш много добре" и толкова. Ако мацката се стъписа и си глътне езика - имаш отговор, ако не се върже, значи не е имало какво да прочетеш там. Не знам дали звучи логично, но мисля, че е по-добре от колкото да действаш зад гърба й разбивайки пароли и т.н Ако хората които са ти разказвали се окажат прави, можеш да й натриеш носа с това, че сама се е издънила, провокирана от твоя блъф.
Ммм.. само да попитам, ами ако не е вярно ?? излизам пак глупак ;дд

In*The*Face
04-24-2012, 12:35
Ммм.. само да попитам, ами ако не е вярно ?? излизам пак глупак ;дд

Ако не е вярно ще го разбереш достатъчно бързо, за да отреагираш с "шегувам се, исках да видя реакцията ти".

valdesbg
04-24-2012, 12:44
Авторе ти вече изглеждаш като глупак. Ще е мега тъпо да да се оправдаваш и шикалкавиш след подобно нещо. Но по-малко глупак няма да станеш.

bobioooo
04-24-2012, 12:50
охх, какво да направя тогава ?

Irti
04-24-2012, 12:54
Питай я "Изневеряваш ли ми?". Няма какво да ти върти на този въпрос. Или казва "Не" или "Да". Ако почне да върти я скъсай и готово. Толкова ли е сложно да те еба?

Понякога слуховете са верни. Прави си сметка и действай.

Rad0slaw
04-24-2012, 12:54
Съгласен съм със In*The*Face !

valdesbg
04-24-2012, 12:57
Ако толкова си сигурен че ти изневерява - скъсай я. Ако нямаш признаци от нея - значи си внушаваш.

Чул недочул и дай да заколим кокошката със златните яйца.

Вече ти го написах, но ти не четеш, май?

ShtrudeL
04-24-2012, 12:59
Доста грозно и обидно от твоя страна.
Бившото ми момченце ми знаеше паролата за на всякъде, но нито веднъж не е ровил да ме следи. Дори я ползваше (понеже е ебати готината) за своя. Аз също знаех неговите, но никога не съм ровила също. Най-много да сме си влизали във фейсбуците да си пращаме покани за тъпите игри ^^ Но дори тогава нищо друго не сме си пипали.

anonymous708973
04-24-2012, 13:19
Щрудел, откъде знаеш? :)

Irti, тя винаги може да го излъже и да го играе обидена. Не ми мяза авторът да е достатъчно умен, за да разбере.
Авторе, като сте говорили и не сте стигнали до отговор, в който да си сигурен, все едно не сте говорили.

ShtrudeL
04-24-2012, 13:28
От къде знам, че не ми е ровил из нещата ли>?
Просто го познавах прекалено добре и му вярвах.
Склонна съм да вярвам ужасно много. Както и да разбирам и усещам винаги... винаги кога ме лъжат.
Странно е, защото съм адски недоверчива, но моята вяра е по-скоро саморазрушителна и мазохистична. Приемам го като... все едно всичко да води към 'лъжа' и въреки това да кажа "Ок. Вярвам ти." и наистина да го мисля... Ако пък ме лъжат, не моята съвсет ще е гузна.

SmilezZz
04-24-2012, 14:01
Доста тъпа постъпка от твоя страна - вместо да ровиш във фейсбука й и подобни, просто сядаш и говориш с нея, без да позволяваш да сменя темата и подобни. Или ти казва "Да" или "Не", няма какво да се увърта по тая тема.

AfraidToDream
04-24-2012, 15:31
Има всякакви хора - може и нарочно да искат да ви разделят. Но ако съмненията са повече от основателни, поразрови се, "изобличи я" и след това я попитай директно дали ти изневерява - да видиш дали ще излъже :)

awerw
04-24-2012, 15:40
Има вариант хората да си измислят, за да ви разделят. А има и вариант наистина да е такава, но като я питаш никога няма да си признае много ясно, за това не давайте тъпи съвети да я пита, защото никой който е изневерил няма да си признае. Следенето е вариант, но то точно за това трябва да й имаш доверие, за да не я следиш, но щом някои ти казват че прави нередни неща.... Трудно е много в такива случаи и не мога да ти помогна конкретно на твоя, но ще ти цитирам нещо “Проверката е висша форма на доверие" успех :)

marilyn
04-24-2012, 16:06
Да й влизаш във фб е долно. Ужасно долна постъпка, нямаш доверие в нея, ама имаш доверие на някви хора дето си говорели... нямам думи просто.
Иии дори да влезнеш в профила й и да прочетеш нещо не е гаранция, че нещата са така както изглеждат. Преди няколко дни един мой приятел се раздели с гаджето си, защото докато той спи тя му прочела смсите, видяла "липсваш ми", "обичам те" от мен и най-добрата ми фр и го заряза. А истината беше различна от това, което тя видя...пустата й ревност й съсипа връзката....

пAteNцЕ
04-24-2012, 16:17
ох защо всичко трябва да минава през компютъра когато на живо нещата имат дори и лека спънка?
отиди и говори с нея ако ще да говори говори ти задавай въпроси(сериозно и спокойно но не прекалявай)
тва с компа е много тъпа идея(с извинение)
ако не ще да каже каквото и да било и да увърта казваш й че докато не ти каже нещата как стоят няма да й говориш ....другият вариант е направо да я отрежеш временно(ама не да късате ми просто да се държиш студено) за да схване за кво иде реч и ако и тогава си трае махай я и тва е

don't say anything.
04-24-2012, 16:29
Съгласен съм със In*The*Face !

С две ръце при това.

TheBeliever
04-24-2012, 16:31
Тя ако знае какво прави, нито във фейсбук ще остави доказателства, нито в телефона си.

Авторе това "чувство" за изневяра само на хорските приказки ли се базира?

SisiStrange
04-24-2012, 17:49
Да й влизаш във фб е долно. Ужасно долна постъпка, нямаш доверие в нея, ама имаш доверие на някви хора дето си говорели... нямам думи просто.
Иии дори да влезнеш в профила й и да прочетеш нещо не е гаранция, че нещата са така както изглеждат. Преди няколко дни един мой приятел се раздели с гаджето си, защото докато той спи тя му прочела смсите, видяла "липсваш ми", "обичам те" от мен и най-добрата ми фр и го заряза. А истината беше различна от това, което тя видя...пустата й ревност й съсипа връзката....
Без никакво заяждане... какви са тея смси към обвързано момче, ако ще да ви е най-близкия приятел? Такова приятелство не знам. И моят най-добър приятел е момче и никога не съм му говорила/писала такива излияния дори, когато е бил необвързан. Ми да, дразни. Мен също би ме подразнило, ако бях приятелката му. Не е до пуста ревност, а до малко прекалено близки/натрапчиви отношения между приятели, които щеш не щеш навеждат на съмнения. Моят приятел не е ревнив (или поне е в напълно нормални граници), но ако по някаква случайност попадне на такова нещо, няма значение кой колко мил другар ми е, бих си изяла здравия скандал. И с право.

По темата: Следи и реакциите, когато говорите за това. На хората им личи, когато лъжат. Едва ли е толкова печена, че да те гледа право в очите и без никаква сянка на неувереност да те излъже.

Hilary_
04-24-2012, 18:38
хаха правиш п*ткенски истории .. това е доста грозна и долна постъпка.
Щом толкова се съмняваш в нея, я скъсай ..

anonymous708973
04-24-2012, 19:57
Преди няколко дни един мой приятел се раздели с гаджето си, защото докато той спи тя му прочела смсите, видяла "липсваш ми", "обичам те" от мен и най-добрата ми фр и го заряза. А истината беше различна от това, което тя видя...пустата й ревност й съсипа връзката....

Сиси го е казала много правилно. Ако моят приятел види такива неща в телефона ми, ще се караме, при все, че е последният човек, когото бих нарекла ревнив. Ако аз намеря такива неща в неговия - същия резултат. Не е нормално просто. Неслучайно на немски има два израза, които значат "обичам те" - единият е за приятели и не е прието да се казва на гадже, другият е само за гадже и никой не го казва на приятелите си.

DisappointedDreamer
04-25-2012, 06:18
И аз съм съгласна с Пантерката и Сиси. Може да е без никакво основание, ама т'ва Обичам те и Липсваш ми и други такива тинтири минтири, ще бъдат повод за сериозен разговор. Няма да го късам моя, дори сигурно няма да се развикам, но ще седна и ще поискам обяснение.