PDA

View Full Version : Тя не вижда истината за гаджето си !



LuFlee
04-24-2012, 19:08
Най-добрата ми приятелка ходи с гаджето си от ...близо година,но в последните месеци се карат така доста (до колкото знам) и тя ми е казвала,че има нужда от нещо ново и различно.През този месец скъсаха 2 пъти и пак тръгваха.Момчето не е лошо ,не го познавам много добре ,но според мен нещо му има...или пък проблема е в нея?!
Разказвала ми е какви глупости е правил,когато са се карали и когато тя му е казвала,че ще скъсат:
-разкървавявал си е ръцете
-думи от сорта на 'ще се самоубия'
-седял е с часове пред тях да я чака да слезе
-звънял и е по 30-40 пъти
и много други ,за които аз не знам...
Днес се оказа,че тя пак е искала да скъса с него,но той отказал.Дойде пред даскало да я чака,тя ме накара да се крием от него,за да не се засичат,но се видяха и тя избяга.После ме накара аз да говоря с него и да му кажа да си тръгне и уж си бил тръгнал ,а после тя ми каза,че я е чакал при метрото.Забележете тва са ...поне 5 часа .
Днес и беше говорил ,че не може да живее без нея,че щял да се самоубие,преследвал я едва ли не ,когато излизала с майка си днес до магазина и някакви такива.
Сигурна съм,че и тя има вина,защото ту ми казва "Аз ще тръгна с него,обичам го,но не искам да се държи така" и после ми казва"Дори и да съм с него ще си търся да си намеря някой друг ако мога".
ПИТАМ за какво и е да тръгва с него като ще си търси през тва време друг?! НЕ ЗНАЕ КЪДЕ Я СЪРБи....

И според мен той има някво психическо отклонение.НЯкаква зависимост е развил ,което е мнооого лошо ,но тя не ми вярва и дори и харесва.Изклюкари ме на него за това,което мисля ЗА НЕГО и той в отговор казал,че 'ако трябва и през нощта щял да я чака,защото я обичал' и след тва тя ми се изсмя за това,което и казах...

ЕМи знам,че решението си е нейно,казах и го ,но супер много се дразня,че е няква непостоянна в тва нещо.Говори ми всеки ден какво се случва иии... абе просто нямам думи за глупостта и!

Та интересно ми е вие какво мислите за нейната история?Дали момчето просто я обича или има нещо гнило?Между другото тя е на 18,а той е около 22 годишен

Eclipsercho
04-24-2012, 19:14
Може да ти е приятелка, но тези решения са си изцяло нейни.. Ти не си никоя да се опитваш да ги вземаш вместо нея. Дръж си нослето далеч от чуждите работи. :)

antineutral
04-24-2012, 19:19
Момчето определено има проблеми дали от наркотици дали наследствени. Колкото до момичето тя май по-скоро трябва да влезе наясно със себе си. Отстрани поне така изглеждат нещата. Иначе как са нещата в действителност съм напълно съгласен с Eclipsercho все пак са хора на възраст годна за вземане на решения.

K.KaramiteV
04-24-2012, 19:21
Има наистина проблем ... те да се оправят остави ги не е малка

valdesbg
04-24-2012, 19:23
ъм.. първо тва са си техни работи. После като стане нещо ще те обвинят теб. А иначе.. те ще са си виновни. Не се бъркай.

Инак тоя нейния е някъв лигоч. 22 годишен пък като 3 годишен. Нищо няма да направи, само плаши. А докато му се връзва на глупостите той ще си развява трибуквието както иска. Просто пича има неизживяно детство и иска някой да се грижи за него, щото е прекалено глезен за да се оправя сам.

Тя може да спре да му бърше сополите от съжаление, щото това е огромна грешка. Реже директно и не се занимава повече с него. Пича нищо няма да направи, само и вменява вина, щото вижда че тя кълве.

И тъй :)

LuFlee
04-24-2012, 19:31
Ама аз не се бъркам бе хора!!!Тя когато иска съвет от мен аз и го давам и си казвам мнението.Отдавна видях,че и тя не знае къде се намира,но нямам правото да се меся.Знаммммм го!
Сега вече нищо повече няма да и казвам.Като ми иска съвети няма да и давам И така.

Иначе той не е наркоман...но има нещо в погледа му,което не ми хареса като го видях днес.Просто не мисля,че някой психически стабилен би направил нещата,които прави той. Иначе е някъв много добър,но това не е извинение според мен.Рязане на вени,ръце...изкарване на нерви...някви такива думи свързани със самоубийство...да седи и да я чака като някой луд с часове за да слезе или пък да и звъни на пожар по 100 пъти... Нее знам...Тя явно не го вижда от тая гледна точка.

Просто трябваше да ви попитам ,какво мислите по тази тема,защото и без това няма с кого да говоря за това.Живота си е неин и тя си решава.

valdesbg
04-24-2012, 19:44
Ам питаш - отговаряме.

На момъка нищо му няма с психиката. Просто е свикнал някой да му бърше дупето и да ходи след него. Родителите му така са го научили. В бъдещата си жена ще търси майка си.

SmilezZz
04-26-2012, 15:14
Остави я. Тя е достатъчно голяма, за да реши с кого какво да направи. Не се бъркай в техните отношения, че накрая, когато те са си добре - ти ще си виновна заради проблема им в момента.

А и както ти казаха по-горе: момчето надали има смелостта да се самоубие и подобни. Просто прави така, че тя да може да остане с него. И така.