PDA

View Full Version : Писна ми...



siperzub
04-24-2012, 22:59
Влюбвен съм, но всеки път до сега не ми е вървяло и този път пак върви към провал.
Не съм грозен, но за съжаление разбрах, че не красотата прави връзки...
Не знам кое ми пречи, но всеки път когато, някое момиче покаже интерес към мен аз си провалям шанса, a даже не знам как.
Може би, защото съм доста по различен от връстниците ми...
Никога не ми е било проблем и не съм искал приятелка, но в такива моменти когато съм влюбен от всякъде ме смазва чуството на самота и не знам как да си помогна.

DrIfteRbg
04-24-2012, 23:03
Welcome to da club. И аз съм така. Forever alone. Ама ако наистина някоя мацка си пада по тебе, и под влака ще скочи. Ако не, значи не си струва. Поне това е моето мнение. За да искаш нещо, първо трябва да дадеш нещо от себе си.

kpackapgo
04-25-2012, 07:24
Forever alone +1 :D

w0sh
04-25-2012, 13:41
forever retarded по-скоро?

AutomatiC
04-25-2012, 13:48
+ i'm in the club too

SmilezZz
04-25-2012, 13:48
Аз само не разбрах кое те прави различен от връстниците ти? Кое нещото или кои са нещата, които си мислиш, че другите нямат?

Та, както и да е. Няма как, според мен, от раз да загубиш интересите на момичетата, освен ако не проявяваш непукизъм и безразличност, и не отговаряш на тяхното внимание. Тогава е напълно възможно да спрат да ти обръщат внимание, поради простата причина, че си мислят, че не ти допадат.

Но в случая е малко трудно да ти кажем къде ти е проблема, тъй като не си дал много много информация.

siperzub
04-25-2012, 16:52
Никой не може да помогне такъв си ми е характера, не си пасвам с 100% от момичетата, които познавам.
A иначе w0sh, гледай тебе някой да не те направи forever retarded поради мозъчни повреди, лекенце малко.
Бъди толкова отворен и на вън моля те, рано или късно ще попаднеш, на който трябва. :)

limoncho
04-25-2012, 18:38
Като за начало плз поясни кога точно нещата между теб и момиче се сриват (така ще мога да определя по-конкретно) ;)

Сигурна съм, че поне половината от неуспешните случай са неуспешни заради момичето (не на всички момичета им се привлича лесно вниманието върху нещо/някои за дълго време. Естествено, че когато някой се влюби изведнъж има мега интерес към някого, но приповечето момичета този интерес изчезва бързо), така че не се обвинявай... вместо това ако забележеш, че момичето, което харесваш, има чувства към теб, направи всичко възможно за да ѝ задържиш интереса дълго време - веднъж като я впечатлиш достатачно, и кото види, че не се отказваш лесно, но и караш полека, ще ти падне ;)

Съветът ми за успешна връзка (поне нейното успешно започване) е да поддържаш интереса на момичето - разсмивай я по-често, обаждай ѝ се изненадващо, прави ѝ изненади(не говоря за подараци - нормално момиче би се зарадвало и на салфетка с нарисувано стрце и вашите инициали в него), оставяй я тя да говори, и най-важното - целувай я по-често, и то в моменти когато тя най-малко очаква!!! ;) :D

Желая успех :)

siperzub
04-25-2012, 19:33
Към втората седмица във най-добрия случай.
По принцип аз не смея много, много да се занимавам с други момичета, че като хлътна достатъчно силно... нещата задължително затъват в тиня, така че обичайно те проявяват интерес и ми търсят вниманието, демек е нещо в характера ми и мен като личност :D.
Иначе точно това ми е много трудно да им потдържам интереса, лично на мен, не ми е нужно, някое момиче да ми е интересно за да съм с него, достатъчно е да ми харесва като човек, външно и вътрешно.
Може би повечето на 17-18г. все още си мислят, че всичко, което хвърчи се яде.

Hilary_
04-25-2012, 20:16
Самото ти писане е супер объркващо. (поне за мен)
Влюбен си, ама се чувстваш самотен .. ??
Не е трудно да поддържаш интереса на някое момиче, стига да не си пълно дърво в разговорите си с нея.
Не мисли за всеки следващ път като за провал.
Казваш, че те те търсят .. а ти какво правиш по въпроса?

tuzaro
04-25-2012, 20:55
щом никога не си искал приятелка, може би има нещо развалено в тебе

siperzub
04-25-2012, 21:13
^ Все пак в момента искам, но защото съм влюбен, иначе едва ли биха ме гонили такива мисли, не виждам как това явление определя, че има нещо развалено в мене.
Hilary_
Обичайно отвръщам, но това ми е една от грешките явно... защото, в момента, в който аз проявя интерес към момичито то губи нейния.

assd
04-25-2012, 21:14
освен ако не проявяваш непукизъм и безразличност, и не отговаряш на тяхното внимание.

по-тъпо нещо не съм чувал. тъкмо обратното - това е ключа към интереса на жените, правиш се, че не ти пука и не им обръщаш внимание и те бягат след теб. 100% проверено :)

Hilary_
04-25-2012, 21:24
Hilary_
Обичайно отвръщам, но това ми е една от грешките явно... защото, в момента, в който аз проявя интерес към момичито то губи нейния.
Не е грешка. Просто не си уцелил правилното момиче. :)